Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) Loretto válasza Parci (#1042) üzenetére


Loretto
veterán

Ahha. Értem, köszi.

Soirée...

(#1052) Csibi


Csibi
tag

#1028 plz válaszoljatok! :)

még 1 kérdés:
Nem tervezitek h a userekhez tásítjátok a legutolsó hozzászólásaikat, hogy ne az adott gépen tárolódjanak csak? ez azoknakm lenne jó, akik nem csak otthonról postolnak, és nem mindig emlékeznek a topiccímekre.(pl: én:)) )

[Szerkesztve]

Megmondtam nektek hogy elhaggyuk a kispályát!!!:D

(#1053) Somydemy válasza Csibi (#1052) üzenetére


Somydemy
senior tag

ez sztem is nagyon jó ötlet.:C

Nyisd nagyra Füled, és Látni fogsz!™ (by demy) ®

(#1054) gLes válasza Csibi (#1028) üzenetére


gLes
őstag

Egy másik fórumon láttam olyan megoldást, hogy a keresőbe ha egy címszó elé berakjuk a ^ jelet, akkor az utána következő címszó helyett csak az ilyen nevű userek topicjai közt keres, pl. ^gLes és akkor kilistázza a topicjaimat :DD

(#1055) Csibi válasza gLes (#1054) üzenetére


Csibi
tag

itt is műkszik szted?

Megmondtam nektek hogy elhaggyuk a kispályát!!!:D

(#1056) Csibi válasza gLes (#1054) üzenetére


Csibi
tag

zbe rájöttem: :( a válasz

Megmondtam nektek hogy elhaggyuk a kispályát!!!:D

(#1057) gLes válasza Csibi (#1056) üzenetére


gLes
őstag

Azt nem mondtam, hogy itt is működik :DDD

De Parci elgondolkozhatna a bevezetésén ;)

[Szerkesztve]

(#1058) DopeBob


DopeBob
addikt

HI!

Na arra gondoltom, hogy lehetne hardwares problémamegoldo topic oly mondon, ahogy prog.hun is van! Aki megmondja a megoldást és az jo is kap pontot... ezekbol is lehetne rangot számitani, részteruletenként (vga, tuning stb) és ez sokkal nagyobb sulyu lenne, szvzs mint ami most hozzászolásszám alapján megy

MZ/X

(#1059) djyangce


djyangce
tag

Hi all!

Másnál is egy adott topic eleje jön be (magyarul az 1. hozzászólástól) miután egy hozzászólást módosítotok és nem a vége? (feltéve, hogy a sorrendezés időbeli, mint nálam)

''Soha ne becsüld le egy olyan furgon sávszélességét, amely kazettákkal telepakolva száguld az autópályán!''

(#1060) Qorthral válasza djyangce (#1059) üzenetére


Qorthral
őstag

Ahogy mondod.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1061) Mennyi? válasza Mennyi? (#1050) üzenetére


Mennyi?
aktív tag

No mára már megjavult, csak a ''miért''-re nem volt semmi reakció/válasz! :(

(#1062) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Nem lehetne olyan ficsört beleépiteni a PH motorba hogy az 1-2 szavas hozzászólásokat ne számolja bele a hsz-be? Pl: thx,grat,mail ment,há mé, kereső,stb igy legalább mindenki egy tartalmasabb és a lényeg 1hsz-ba süritené a mondanivalóját igy is emelve a PH.és a topikok szinvonalát.

PSN:BiZzare_0 ️

(#1063) shteer


shteer
titán

HIBA,
nemtom más jelentette-e már:
hozzászóltam a bolhapiac 1ik topikjához, eltűntek a jobb oldalról az utsó topikhivatkozások, amikbe írtam
azóta még1szer megtörtént

..szerintem jónak tűnik

(#1064) Qorthral válasza @rglaaf (#1062) üzenetére


Qorthral
őstag

Bonyolult és értelmetlen, aki csak hsznövelni akar, megtalálná a módját szvsz (+ 1-2 smiley vagy fölös mondat).

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1065) @rglaaf válasza Qorthral (#1064) üzenetére


@rglaaf
veterán

Jól van csak egy kósza gondolat volt , gondoltam hogy eléggé nehéz lenne megvalósitani.De ez iszonyat hogy alig lehet kihámozni a lényeget a rengeteg 1-2 szavas szmájlis hozzászólások között nem gondolod?

PSN:BiZzare_0 ️

(#1066) illusiON


illusiON
őstag

hy,
nekem kicsit xarul adja be operában (mint pl. most) a PH!-t.... pl összefolynak a fejlécek stb. ja és ad vki egy linket ahol operás PH! kieg.ek vannak? láttam vkinek az aláirásában...

( : no woman no cry : )

(#1067) Flashy válasza shteer (#1063) üzenetére


Flashy
veterán

ismert a dolog, okozhatják többek között a topikcímben levő érdekes karakterek (idézőjel), vagy ha letörlődik a cookie.

(#1068) Flashy válasza djyangce (#1059) üzenetére


Flashy
veterán

igen.

(#1069) VladimirR válasza illusiON (#1066) üzenetére


VladimirR
nagyúr

csak nem az en alairasomra gondolsz?

stheer: csak nem a muzlis topic (Bővebben: link)? mert akkor masnak (Bővebben: link) is volt vele gondja, menj, erositsd meg es kerj meg egy moderatort, hogy nevezze at a topic-ot (bar mintha mar megtortent volna)

[Szerkesztve]

(#1070) illusiON


illusiON
őstag

dede, arra gondoltam :)

( : no woman no cry : )

(#1071) shteer válasza VladimirR (#1069) üzenetére


shteer
titán

azaz :D

..szerintem jónak tűnik

(#1072) m-bazsi


m-bazsi
tag

Szvsz törölni kéne a vicc topic jellegűeket, mert azokba csak hszelni mennek az emberek. Ha valaki nevetni akar akkor mennyen vicclap.hu ra vagy valami olyasmire. A PH! nem erre van kitalálva.

Hozzászólnák az 1-2 szavas hsz témához is:
szvsz ezeket nem lehet kiküszöbölni. Ranghajhászok vannak, és lesznek (én is az voltam, de már megjavultam:) ) Ebben a felhasználónak kéne ráébrednie, hogy nem kell a többiek tudtára adni, hogy :) vagy :(( szerintem elég az, hogy a monitor előtt magadban elmosolyogsz. Vagy visszaolvasunk kicsit a topikban és írunk választ valakinek, és a hsz végére odaírjuk, hogy ''ez jó volt XY''.
Az ilyen típusú ízékkel nem lehet semmit sem tenni.

Serintem még azzal is lehetne javítani a PH! n (a felhasználóknak nem Parcinak vagy a MOD oknak), hogy nam írunk egymás után 3 hszt mindíg más embernek címezve, és abban a választ, hanem egy hszbe gyűjtve leírjuk a 3 embernek, sor elején vastag betűvel szedve a felhasználó nevét, hogy ha az ember csak a neki címezett részre kíváncsi, hamar megtalálja.

Lehetséges lenne ezeket az apróságokat betartani a felhasználóknak a PH! rendezettsége javításáért/kedvéért?

Köszönöm: m-bazsi

(#1073) khalox válasza m-bazsi (#1072) üzenetére


khalox
őstag

Én speciel szeretem a vicc topicot...

Az 1-2 szavas hozzászólásokról írtakkal egyet értek, viszont azzal, hogy egy post-ban válaszoljak 3 embernek, azzal nem:
vannak 1500-2000 hsz-sos témák, és abban úgy követi az ember a szálat, ha ráklikkelget a válasz számára és akkor megjelenik az előző... és ha az előzményére vagyok kiváncsi, akkor megint... ezzel ez a módszer megtörne és órákig kellene matatni egy topicban, mire kihámozom az előzményt. Jó példa erre a tvout kezdőknek... vagy az ''Azonalli kérdések órája'', de sorolhatnám még.

(#1074) Cathfaern válasza khalox (#1073) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

1-2 szavas hsz-ek:
tényleg zavaróak, de nem lehet mit tenni ellenük. Ugyanis attól, hogy nem számítanának bele a rangba, akit keddig írták őket, továbbra is írnák. Ugyanis jelenleg sem a rangárt csinálják, mivel az időkorláthoz van kötve...s nagyobb ranghoz annyi idő kell, amennyit ranghajhászós hozzáállással nem lehet kivárni.

(#1075) m-bazsi válasza khalox (#1073) üzenetére


m-bazsi
tag

Ha elolvasod a Hsz eket, akkor van fogalmad mit írtak benne. De nem 3 embernek gondoltam spec, ez csak egy példa volt. Arra gondoltam, hogy 2 embernek leírod a választ, ha meg 2 hszre nem emlékszel nagyjából... az már egyéni szoc probléma. (tiszteletemBash nak, aki ez a ''szabvány'' szerint írja hozzászólásait)

Mondd el mi tetszik a vicc topikba ami más viccre specializálódott oldalakon nincs?

köszönöm : m-bazsi

Chatfaern: Kb. én is ezt mondtam, csak te kicsit kibővítetted.


[Szerkesztve]

(#1076) I_Am válasza m-bazsi (#1075) üzenetére


I_Am
veterán

Az, hogy nem kell keresgélni őket. :D

Aki éppen valamilyen vicces oldalon jár az ha gondolja becopyzza. Akinek meg nincs kedve ott lófrálni az itt kaphat egy-két humoros dolgot. Ennyi.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1077) khalox válasza m-bazsi (#1075) üzenetére


khalox
őstag

A vicctopicban az tetszik, hogy a PH!-n van és nem ''más viccre specializálódott oldalakon''... amiket nem olvasok jellemzően (na jó, egyáltalán nem).

Az első részét a hozzászólásodnak nem értem.

(#1078) m-bazsi


m-bazsi
tag

nem akarok kötözködni, de kb ugyanannyi kattintásba kerül mint ha más oldalakra mennél el!

Erre a hszre nem kell válaszolni, nem akarok vitát kezdeményezni!

Köszönöm: m-bazsi

(#1079) VladimirR válasza khalox (#1073) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nalam pl eddig is elofordult, hogy egy post-ban tobb embernek valaszoltam (volt, hogy talan 6-8-nak is), bar eleintem meg ugye nem volt ez a kattintos dolog, es ezutan is fogok, annak ellenere, hogy mar hivatkozassa alakultak a hozzaszolasszamok
en nagyon egyszeruen ugy oldom meg, hogy beleirom a megszolitasba a hozzaszolas szamat is

(#1080) I_Am válasza VladimirR (#1079) üzenetére


I_Am
veterán

''nalam pl eddig is elofordult, hogy egy post-ban tobb embernek valaszoltam (volt, hogy talan 6-8-nak is)''

Jó-jó, de ez beléd van integrálva. ;]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1081) Zordkaszás


Zordkaszás
senior tag

Hogy is van ez?
Bővebben: link

█ Egyszer elmegyek érted!! Érted? █

(#1082) I_Am válasza Zordkaszás (#1081) üzenetére


I_Am
veterán

Így van ez. Bővebben: link ;)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1083) Zordkaszás válasza I_Am (#1082) üzenetére


Zordkaszás
senior tag

Nem tudom miért zavart, nem lógott ki semerre, és csak 39K, de nem is érdekel, ha neked így jobban tetszik, ám legyen ... :))

Peace! :))

█ Egyszer elmegyek érted!! Érted? █

(#1084) VladimirR válasza Zordkaszás (#1081) üzenetére


VladimirR
nagyúr

hat igy => Bővebben: link
es meg orulhetsz is => Bővebben: link

szerk.: azert szedte ki, mert firefox reklam ;]

[Szerkesztve]

(#1085) V.ki válasza Zordkaszás (#1081) üzenetére


V.ki
aktív tag

A HW piacos hozzászólásokat már nem számolja egy ideje.
Én éppen ezért nagy ívben elkerülöm a HW piacot.:DDD:DD
VladimiR::Y
Hogy lehet a gyereknek -5 hozzászólása?????


[Szerkesztve]

(#1086) Zordkaszás válasza VladimirR (#1084) üzenetére


Zordkaszás
senior tag

Khm, esetleg érdekelne mivel lehe negatív hozzászólást kreálni? :F
(arra az esetre ha szeretném elérni a ''PH! sötét nagyúr'' rangot :DDD

Szerk: akkor legközelebb kivágom a firefox logo-t :DDD

[Szerkesztve]

█ Egyszer elmegyek érted!! Érted? █

(#1087) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Bővebben: link

Nyitóoldalon JAN-04-05. Gratula! Jó volt észrevenni, jó volt olvasni! :)

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#1088) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Eltűnt a főoldalról a ''Thermaltake: LAN-partira elegánsan'' cikk... pedig a Cikkek közt most is ott van.
(Valószínűleg a most felkerült ''Hazai pálya'' miatt.)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1089) Out


Out
addikt

En csak azt kerdeznem hogy mikor fog eljonni az az ido, amikor a Prohardver helyett az IT News fog bejonni? (tudom most is elerheto)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#1090) VladimirR válasza Out (#1089) üzenetére


VladimirR
nagyúr

imho erre nem kerul sor, hisz ket kulonbozo profilu, parhuzamosan futo portalrol van szo

(#1091) Out válasza VladimirR (#1090) üzenetére


Out
addikt

Igen?? En azt hittem hogy az IT News lesz a PH! utodja, ezekszerint nem.... es megis miben kulonbozik a ket portal?

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#1092) Jim Tonic válasza Out (#1091) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Hát, le kellene tisztáznod magadban mi az az IT és a hardware. IT = Information Technology. Tökéletesen eltérő fogalmak. Keress rá a google-n, hosszú lenne itt kifejteni.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#1093) VladimirR válasza Out (#1091) üzenetére


VladimirR
nagyúr

mas a fo tartalom (perce minden elerheto mindket oldalrol) -- mig a ph-n processzorokrol, vga-krol vannak cikkek, ott naslite fileszerverrol, meg ''okostelefonokrol'' (de utalom ezt a szot), vagy pl wlan cuccokrol

(#1094) Jim Tonic válasza Out (#1091) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Találtam neked egy egész jó oldalt erről:
Bővebben: link

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#1095) Out válasza Jim Tonic (#1092) üzenetére


Out
addikt

Koszi az igyekezetet, nekem az IT, az informatikai teruletet jelent :D

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#1096) Parci válasza Out (#1089) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

soha, a kettő kiegészíti egymást.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1097) Petie


Petie
veterán

nos.csak kényelmi szempontbol lenen egy javaslatom :)

amikor pl 50es hszel nézem a forumot akkor nem tetszik hogy görgetnem kell mint az állat :D nem lehetne egy Lap tetejére hivatkozást tenni forum aljára? vagy ha hülyeség akkor nem baj :) csak kérdezősködöm :) meg 5letelgetem :))

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#1098) atosz


atosz
őstag

Megkernek egy moderatort, hogy ugyan helyezze mar at ezt a Simcitys topicot a Jatekokhoz az OS-bol. :) Bővebben: link
Thx! :C

(#1099) vjannus2 válasza Parci (#1096) üzenetére


vjannus2
tag

Az új motor kicsit szét nyomja a hardverpiacot(minden elcsúszik jobbra) böngésző: Avantbrowser

(#1100) wildrain válasza Petie (#1097) üzenetére


wildrain
addikt

Én ilyenkor egész kényelmesen rányomok a billentyűzeten a Home gombra. :D
De aktív fórumozóként felül vannak a későbbi írások, tehát lentről felfelé olvasok, így mindig felül kötök ki. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.