Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) khalox válasza VladimirR (#1200) üzenetére


khalox
őstag

Korábban explorert. de aztán megtértem és firefox-ot, mindkettővel láttam ezt.

Gondoltam egérmeghajtóra is, de azóta az egér is cserélve lett, így azt kizártam.

(#1202) V.ki válasza khalox (#1201) üzenetére


V.ki
aktív tag

Mi adja az erőt a netezéshez?1 láda sör?:DDD

(#1203) fokukac válasza khalox (#1195) üzenetére


fokukac
nagyúr

Na, csak hogy megerősítselek, hogy ne higgyék, hogy álmodtad : én is rendszeresen találkozom ezzel a feature-rel.
mozilla, mozilla firefox.

csak néha, mondjuk naponta egyszer. és addig tart, míg rá nem kettintok a középső részen kívüli részre. akkor abbahagyja.

[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1204) Calogero


Calogero
addikt

Nalam is elofordult mar ilyen. Nalam veletlenszeruen jon elo

(#1205) V.ki válasza fokukac (#1203) üzenetére


V.ki
aktív tag

Operával nem műxik ez a fícsör:(

(#1206) khalox válasza fokukac (#1203) üzenetére


khalox
őstag

Nahh.. akkor ez olyan, mint az UFO látás... :D

(#1207) V.ki válasza khalox (#1206) üzenetére


V.ki
aktív tag

UFOk szállták meg a RI/OS R3-at:D

(#1208) [HUN]Zolee válasza Viktor77 (#1193) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

de ne egy másik oldalon, hanem itt a ph-n legyen a kereső sztem

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#1209) VladimirR válasza [HUN]Zolee (#1208) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ez a keres gyakorlatilag csak egy ui a prohardver keresolyehez, ezek a cuccok mind elerhetoek az url turkalasaval -- en csak ennek adtam egy konnyebben kezelheto feluletet
arrol, hogy ne mas szerveren, hanem a ph-n legyen, nem tudunk tenni, de mikor Parci hozzajarulasat kertem a keresohoz, azt mondta, hogy ha lesz ideje, majd felturbozza az integraltat is, joval tobb kepesseggel (mint mondtam, az enyem csak feluleteben ad ujat)
visszajelzesek/otletek egyebkent johetnek ide => Bővebben: link, vagy ide => Bővebben: link a vendegkonyvbe

Udv: VladimirR

[Szerkesztve]

(#1210) rocket


rocket
nagyúr

Nem olvastam vissza, lehet volt szo mar rola.
Szoval az a gond hogy jobb oldalt az oldalon az ''utolso hozzaszolasaim'' resznel eltunt az osszes topic amihez hozzaszoltam.
Random torlodik az egy ido utan, vagy mas oka van amiert eltuntek?

[Szerkesztve]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#1211) rocket válasza rocket (#1210) üzenetére


rocket
nagyúr

Megoldodott kozben a gond, ie adta meg magat, reboot utan jo ujra.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#1212) Gamespy™ válasza Bash (#1190) üzenetére


Gamespy™
tag

''Már egy jó ideje a Hardver Piac-on született hozzászólásokat nem számlálja a RI/OS R3''

-ez szerintem nem megoldás az állando upolgatásra! itt is születnek dögivel velös szakmai tartalommal rendelkezö hsz-ek és én nem érzem igaszságosnak eme eljárást!

remélem imám meghalgattatik bár kicsi az esélye!

Ide valami frappánsat kéne írnom...

(#1213) Gamespy™ válasza khalox (#1206) üzenetére


Gamespy™
tag

hogy a frászba teszel linket az aláirásodba?

Ide valami frappánsat kéne írnom...

(#1215) vizslakutya válasza rocket (#1211) üzenetére


vizslakutya
senior tag

de nekem firefox van és ugyanigy elmentek a hozzászolásaim.:F

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#1216) DigitXT


DigitXT
félisten

Nem lehetne vhogy megoldani, hogy egy adott topik esetén egy adott user HSZ-eit listázzuk csak, kb. úgy mint a keresővel? Pl. ha kissé szétoffolták a topikot, de az ember csak az adott sztorira/problémaleírásra+tapasztalatra kíváncsi, akkor úgy tök könnyű lenne végigfutni.:B Vagy ez tök hülyeség?:))

(#1217) b14


b14
senior tag

1. Jo lenne az adatoknál az msn cim is.
2. Egy adott hszre meg lehetne nezni a valaszokat az is jo lenne, mert az elozmenyt latom, de az elozmenynel nem lehet megnezni a valaszt, ez egy kerdesnel jo, ha utanam erkezett kb. 100 hsz, akor vegigfutni, hogy ki valaszolt nekem, ki masnak, azt nehet megtudni.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#1218) moonman


moonman
titán

csak nekem tűnik úgy, hogy az utolsónak hozzászólt topicok listája jobboldalt 20 lett? ezelőtt mintha 15 lett volna.

(#1219) dannnnn válasza moonman (#1218) üzenetére


dannnnn
aktív tag

én is észrevettem hogy több lett? igaz ez???

██ сәгтеук ыекшлу™ ██

(#1220) khalox válasza moonman (#1218) üzenetére


khalox
őstag

Felemelték már elég régen... tán egy hónapja?

(#1221) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Javaslatom van: Az ''utolsó hozzászólás'' listájával kapcsolatban:
Örülnék neki, ha ez a lista nem csak x elemből állhatna, hanem a felhasználó definiálhatná, hogy hány utolsó topicban szólt hozzá, ezáltal az általa elfelejtett, de szükséges topicokat is tudja mindig olvasni, ne csak azt, ami éppen ott szerepel. Másik dolog, hogy esetleg lehessenek kedvenc topicok, tehát mondjuk ne az IE favorites részébe kelljen bepakolni azokat a topicokat, amiket késöbb is akar az ember olvasni, hanem legyen erre opció a PH!-n is. 3. pedig, hogy lehessen törölni a cookieból az épp aktuális utolsó hozzászólásokat, mert van pár topic, amihez az ember csak 1x akar hozzászólni, viszont ott marad, amíg nem töltjük be a helyét, ez pedig jónéhány hozzászólás. Erre lenne megoldás, ha a cookieból ki lehetne törölni azt, amit nem kívánunk oda. Gondoltam, hogy megoldható, de amit én töröltem, az nem tűnt el onnan, visszaírta magát. Vagy csak én b*sztam el valamit? :F
Illetve még 1 javaslat: legyen aktív kereskedelmi témák, amiben a Keres-Kínál topicjai szerepelnek, természetesen azok, amikhez utoljára hozzászóltak.
Illetve lehetne kicsit az SG fórumból is meríteni, hogy mondjuk egy ember a regisztrációját követő x ideig ne nyithasson topicot. Egyre inkább idegesít, hogy valaki beregisztrál, és nyit 3 topicot egy olyan dolognak, amiről már van 10. Vagy ezt lehetne úgy korlátozni, hogy csak a kereskedelmi részlegbe nyithasson, mert ugyebár valaki lehet azért regel, hogy eladjon, ezekkel nincs is semmi bajom.

[Szerkesztve]

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#1222) V.ki válasza Mosqu!to (#1221) üzenetére


V.ki
aktív tag

A 3.-at könnyű elintézni:Editeld a cookie-kat...:B

(#1223) Mosqu!to válasza V.ki (#1222) üzenetére


Mosqu!to
addikt

És megmondod, hogy mit töröljek belőle? Én a ''Documents and Settings\Mosquito\Cookies\mosquito@prohardver[2]'' cookiet editáltam úgy, hogy kitöröltem belőle a topic nevét, és azonosítóját. Vagy ez nem elég? Mit kell még törölni belőle?

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#1224) V.ki válasza Mosqu!to (#1223) üzenetére


V.ki
aktív tag

Minden olyan cookie-t kell szerkeszteni,ami kapcsolatban áll a PH!-val.Én is csináltam ilyet...

(#1225) Mosqu!to válasza V.ki (#1224) üzenetére


Mosqu!to
addikt

A documents and settingsben csak ezt az egy ph-val kapcsolatos filet találtam. Neked mi volt még?

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#1226) V.ki válasza Mosqu!to (#1225) üzenetére


V.ki
aktív tag

Akkor nemtom,nekem bevált,Opera-t használok,W98 alatt...

(#1227) Cathfaern válasza Mosqu!to (#1221) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Vagy ezt lehetne úgy korlátozni, hogy csak a kereskedelmi részlegbe nyithasson

Ja, aztán kilószámra lehetne törölni azon piacban nyitott topicokat, amelyekben azt kérdezik hogy miért nem tud máshol topicot nyitni :D

(#1228) Divi


Divi
aktív tag

Bővebben: link

lá lá lá lá lá lá lá Lila Liba gá gá gá gá gá gá

(#1229) Mosqu!to válasza Cathfaern (#1227) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Erre is szerintem lenne megoldás, egyrészt alapelvekbe beírni, hogy ha el akarsz adni valamit, akkor arra van jogod, de ha szakmai segítség kell, inkább használjon keresőt, és írjon a meglévő témákba. Őszintén szólva egyre kevesebb olyan dolog van a világon, amiről eddig ne lett volna topic a PH!-n. Eddig rengetegszer kerestem, és mindig megtaláltam a választ. Persze valaki visszariad a párszáz hozzászólás elolvasásától, és inkább nyit egy topicot, ahol részletekben olvassa el ugyanazt.
Szerintem ez sok oldalról lenne célszerűbb, egyrészt nem kerülnének bele az aktív témákba a gyökér topicok, márha nyitnának egyes emberek oda, a hardware részlegbe, másrészt a modok munkáját is meg lehetne osztani, hogy lenne mondjuk 2-3 ember, aki nagyrészt ezeket nézi.
Ez, amit leírtam, elég vázlatos, de szerintem kiindulási alapként hasznosítható, és ki lehetne belőle hozni valami jó, és hatékony dolgot. Valószínűleg én is jobban meg tudtam volna fogalmazni, ha nem lennék félhulla(fáradt) :)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#1230) Mik^


Mik^
tag

Üdv!

Nekem egy ideje olyan gondom van, hogy nem tudok új hozzászólást csinálni debian mozilla 1.7.5-el. Rákattintok h. új hozzászólás, kéri jelszót, OK, és megint kéri nevet/jeszót, ésez ígymegy körbe körbe. Viszont egy hozzászólásra tudok válaszolni...
Valami ötlet?

Mik

(#1231) Pópa válasza khalox (#1195) üzenetére


Pópa
senior tag

pff, inkább a ''halucinálás'' tűnik valószínű megoldásnak. :D

öö, izé... (rendőr) Fogyasztott Ön alkoholt az elmúlt 3 órában? :D:C

Trust is good, control is better!

(#1232) e-biza


e-biza
őstag

http://prohardver.hu/pics/icon_815.gif

ez a kép hiányzik innen Bővebben: link

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#1233) F1DO


F1DO
senior tag

Üdv mindenkinek!

Az a meglátásom, hogy mostanság nagyon kezd elharapózni a Bolhapiac szekcióban a nem informatikai jellegű hirdetések aránya. Kérem! Ez egy INFORMATIKAI fórum, és szerintem ne itt kezdjék el hírdetni a bőrkabátokat, a leharcolt robogókat, az autó dísztárcsákat, vagy bicikliket, ugyanis semmi közük nincs az informatikához, és én nem azért nézem a bolhapiacot hogy itt ilyen cuccokkal/árúkkal találkozzak..

Kérem szíves elbírálását - szerintem jogos - tiltakozásomnak.

(#1234) Divi válasza F1DO (#1233) üzenetére


Divi
aktív tag

HARDVER PIAC
Számítástechnikai eszközök adásvétele. Nem reklámfelület vállalkozások számára!
.
.
.
BOLHAPIAC
Eladó autók, tanyák, bélyeggyűjtemények és minden, a többi kategóriába nem illő kuriózum.
.
.
.

lá lá lá lá lá lá lá Lila Liba gá gá gá gá gá gá

(#1236) Mennyi?


Mennyi?
aktív tag

Itt mi lehet a probléma?

Bővebben: link

Ugyanis amikor belinkeltem a képet, akkor megjelenítette, majd frissítés és újabb hozzászólás után már csak a kis piros x-et figyelhettem!? Másik gépen is megnéztem a topikot és ott sem látom a képet, ellenben a kép linkjét ie-be bemásolva azt rendesen behozza!
:F

(#1237) khalox válasza Pópa (#1231) üzenetére


khalox
őstag

:) Semmi alkesz. A jelenség valós, csak nehezen lehet tetten érni. Viszont feature-nek jó lenne.

(#1238) illusiON


illusiON
őstag

hy,
nem si tom hol kérdezzem,t alán ez a legjobb hely :) szóval nekem is lehet picike kép az aláirásomban? hogy? mert másoknál láttam, pl. a ladas logot etc., és más fórumokon is elfogadott dolog...

( : no woman no cry : )

(#1239) DigitXT válasza illusiON (#1238) üzenetére


DigitXT
félisten

Ne vedd belepofázásnak:DDD, de láttam már olyan fórumot, ahol az aláírásban szereplő képek tették ki a ''lényeget'': gyakorlatilag olvashatatlan volt.:( Jó, tom, hogy te nem pont erre gondoltál, de ez példa arra, hogy miért jobb a szöveg...;)

(#1240) parandroid válasza illusiON (#1238) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

nem.

a ladás logót sickboy manuálisan szúrja be minden hozzászólása végére. gondolom ki van neki a desktopra egy szövegfájlban írva a [img ]www.sickboy.hu/ladáslogo.jpg[ /img] szöveg, és bekopipészteli minden hsz végére.

biker az egyetlen, akinek tényleg kép van az aláírásában, neki még régről maradt.

p

[Szerkesztve]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1241) plömplöm


plömplöm
őstag

Érdekesség, nemtom volt-e már, adott (megint) egy totyik: Bővebben: link, mondjuk itt megnyomom az ''eredeti hír'' nyomókát hogy elolvassam a frankót, majd megnyomom az opciók között a ''hozzászólok''-at, és nem oda jutok, ahonnan elindultam. Ottmaradtam IT-éknél, és em működik a süti sem persze. Persze, tudom, van back, azt kell nyomni, nyomtam is.

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#1242) Mosqu!to válasza parandroid (#1240) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Szerintem ő is visszakérte, mivel twollah-nak is volt egy zöld x az aláírásában, de az új motor asszem kiszedte, és nem kaphatta vissza. Javítsatok ki, ha tévedek :F

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#1243) moonman


moonman
titán

ezt a flash-es izét muszáj volt oda felülre?

[Szerkesztve]

(#1244) Pópa válasza moonman (#1243) üzenetére


Pópa
senior tag

Nem zavar, tök jó. :) :D

Trust is good, control is better!

(#1245) Dilikutya válasza illusiON (#1238) üzenetére


Dilikutya
félisten

Jobb ha te se kapsz ;] Ha másnak sincs, kivéve biker-t, esetleg sickboy-t, akiknek még régről maradt, akkor neked se jár :) Még csak az kéne... menne majd ezután is a sírás a fiataloktól, mint az avatarok esetében volt. És végül ugyanerre a sorsra jutna, mint az avatar...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1246) Cathfaern válasza Mosqu!to (#1242) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nem kapta vissza senki. Az új motor nem szedte ki automatikusan, csak ha az adataidat megváltoztattad, akkoe úszott a kép. Szóval Biker az új motor óta nem változtatott az adatain :)

(#1249) bbazsy


bbazsy
őstag

tudom, h most nyereményjáték, stb, de leírom:

adatlapnál jólenne egy MSN fül is, elég soknak van tel.szám, e-mail helyén, aláírásba, etc. szvsz elférni adatlapnál még1 'KOCKA' :)

más: többször felvetettük páran egy, a téma legutolsó oldalára ugró kis 'nyilacskát', amit szintén hasznosnak tartanék...


ennyi ;)

..

(#1250) e-biza


e-biza
őstag

esetleg a keresöt lehetne upgradelni hogy egy nickre lehessen keresni egy adott forumtémán belül, mert 1-1 ember hozzászolását egy 1500as forumtémában elég nehéz megtalálni.

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.