Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) yksz


yksz
aktív tag

Nemtudom, hogy ez csak nálam van-e így, de ha én írom az oldal utolsó hsz-át, akkor a link rosszul jon ki, Tehát ha és egy 30 blokkos oldalon tegyuk fel, hogy start =120 és én írom a 150. hsz-t, akkor a link a kovetkezo, még meg nem lévo oldalra mutat, tehát start=150#msg=150, ami még nem létezik, hiszen a 150. hsz. a start=120 oldalon van. Remélem értheto volt.:F

[Szerkesztve]

Fly away my precious knowledge fly far away

(#1552) t-shirt


t-shirt
veterán

Ki lehetne venni a bal felső sarokból az ''Elindult a nyereményjáték! ...'' szöveget.

(#1553) Parci válasza tildy (#1547) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

meg fogom csinálni valamikor, de épp elég sok átalakulás van, lásd mobilarena, stb, stb. szóval nem nagyon rövid időn belül lesz megoldva.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1554) tildy válasza Parci (#1553) üzenetére


tildy
nagyúr

Akkor lehet probalok meg valamti kihozni addig az enyembol:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1555) DigitXT válasza Parci (#1553) üzenetére


DigitXT
félisten

Userkereső is tervbe van véve?:B Már egész bonyolultakat is írtak egyesek, én csak szerényen annyit gondoltam, hogy az adott topikban lehetne usernévre is keresni, és akkor csak azokat listázná, így végig lehetne szaladni vki HSZ-ein.:)

(#1556) joghurt


joghurt
addikt

Hol vannak az április 1-jei hírek? Azt is a konkurencia lapján kell megtudnom, hogy a MS felvásárolja az EU-t? :D

A tej élet, erő, egészség.

(#1557) moonman válasza joghurt (#1556) üzenetére


moonman
titán

(#1558) _Petya_


_Petya_
őstag

Nem tudom, volt-e már, de szerintem jó lenne, ha a kiemelt témák legfelül maradnának a listában. (mint phpBB-ben a sticky)

Petya

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#1559) Robaj


Robaj
addikt

Sztem meg ez a smile, vagy hasonló bekerülhetne:DD

[kép]
Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#1560) Shim


Shim
őstag

hmm most vettem észre, hogy már 20 totyik fér el jobboldalt. ez mióta van? tetszik az ötlet, kár, hogy scrollozni kell, hogy lássam az utolsókat (1024*768, firefox)

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#1561) moonman


moonman
titán

(MOD) helyett lehetne (Szerkesztés) vagy (Hozzászólás szerkesztése...) ?

(#1562) [amne]


[amne]
senior tag

Nem tudom, hogy ez bug, vagy már egy régóta bentlévő ficsör aminek van valami oka, de engem zavar, hogyha a topic cím mellett lévő OK gombra kattintva akarok frissíteni, akkor a következő történik Bővebben: link . Tehát a topic cím végét levágja. (Firefox 0.8 - 1.0.2; IE6)

(#1563) moonman válasza [amne] (#1562) üzenetére


moonman
titán

egyáltalán nem tudom, minek van az ott.

(#1564) Sanya


Sanya
nagyúr

a hardverpiacot fel lehetne számolni. legalábbis a mostani állapotában.

helyette lehene valami apróhírdetésszerű, és nem lehetne hozzászólni, majd mailban alkudnának.

eléggé degradáló, mikor a hozzászólások 20%-a csak up. és ezt a hwpiac adja

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#1565) [amne] válasza moonman (#1563) üzenetére


[amne]
senior tag

Én meg már nem emlékszem ;) csak, hogy van valami indoka, ha másra nem arra jó lenne hogy frissítse a topicot, ha normálisan tenné.

(#1566) VladimirR válasza [amne] (#1565) üzenetére


VladimirR
nagyúr

pontosan azert van ott, hogy ha a topic 600. oldalan vagy, egy kattintassal visszajuthass az elejere, es azert select-ben van, mert egyebkent hulyen nezne ki (ezt napos irta valahol)
az id-t meg azert vagja le, mert nem get-et, hanem post-ot hasznal

(#1567) moonman válasza VladimirR (#1566) üzenetére


moonman
titán

nekem spec a végére ugrik, mert ''fordított'' sorrendben listázom. szerintem nem kell az oda, bár nem zavar.

(#1568) [amne] válasza VladimirR (#1566) üzenetére


[amne]
senior tag

Visszajutás, valóban be is ugrott. Viszont így is elég hülyén néz ki :) Ffoxban a legördülő és az oké gomb el van csúszva egymáshoz képest, meg az egy soros select is érdekes. Valamit ki kéne rá találni. get-hez post-hoz id-hez meg nem értek, úgyhogy csak elfogadom :)

(#1569) Kain


Kain
senior tag

Firefox alatt érdeke dologra lettem figyelmes.Van ugye az h hazai pálya etc sor,alatt meg tudsz ugrani h friss hirek,meg tudod változtatni a témát stb,na ott mekem mintha volna még 1 sor,de csak félig látszik.Kérdés h ez hiba,vagy be kell állitanom valamit h jó legyen?

[Szerkesztve]

(#1570) róland válasza tildy (#1554) üzenetére


róland
veterán

Sikerült valamit alkotnod? Kezdetnek jónak tűnt az oldal, csak nem frissültek a hírek.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1571) tildy válasza róland (#1570) üzenetére


tildy
nagyúr

Frissült volna az, csak kiborg smiley nagyvezérünk ''alkotott''.
MEgváltozott az rss elérhetősége.Most már jó:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1572) VladimirR válasza tildy (#1571) üzenetére


VladimirR
nagyúr

en szoltam :P

(#1573) blackmoto


blackmoto
senior tag

Nem tudom, hogy ide való-e az észrevétel, de a főoldalon belinkelt cikk a v1050-es Motoroláról nem műxik. Plusz a cikkekknél sem jó a link. Lécci javítsátok ki.
Köszike!

(#1574) potzike


potzike
csendes tag

Bővebben: link
Ez elég érdekesre sikeredett! :)

''A számítógép olyan berendezés, amely winchesterből, monitorból és billentyűzetből áll.'' by nyelvtankönyv

(#1575) róland válasza tildy (#1571) üzenetére


róland
veterán

Reggel néztem wapsilon-nal, de még mindig nem volt jó (, régi cikkek voltak fent). Arra is van lehetőség, hogy a cikkeket elolvassuk?

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1576) róland


róland
veterán

Parci!

Hibakereső témakör, topic van valahol? (Most egyedi problémám van, amely hardverek nagyobb részét is érintheti, nincs kedvem minden érintett témakörnél [Alaplap, CPU, memória, ház/tápegység] keresgélni, vagy új témát nyitni.) Ha még nincs lehetne egy ilyet is implementálni.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1577) róland válasza róland (#1576) üzenetére


róland
veterán

Szóval a gondom az, hogy összetett problémák megoldására nem biztos, hogy megfelelő választ kapok a külön rovatokban. ezért lenne jó egy általános hardver téma, vagy esetleg hibakereső témakör.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1578) Vangelis válasza róland (#1577) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Dehát azonnali kérdések..vagy hasonlók??? mindenre találsz..választ vagy nem?!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#1579) escie


escie
őstag

ha jól látom, napok óta nem frissül az rss-feed.
nekem ezt mutatja a legfrissebb hírnek: ''Szigorú kiberbiztonsági program Szingapúrban''

esetleg az én készülékemben van a hiba?

I'm back, baby!

(#1580) escie válasza escie (#1579) üzenetére


escie
őstag

hmm, én voltam a hülye.
szét lett szedve: ph/it/ma. kis xml feliratú gombok.

mostmár csak azt nem tudom, hogy lehet felvenni ff alatt. :U
mert a jobb alsó sarokban lévő ''rss'' gomb a régire reagál, valami miatt.

[Szerkesztve]

I'm back, baby!

(#1581) luciferc


luciferc
őstag

nem lehetne csinálni egy dizájnos szentélyt a Ph! féisteneknek, ahol időnként szólnának a halandókhoz? És időnként áldozhatnánk is nekik, mondjuk néhány hozzászólást...

(#1582) dannnnn válasza luciferc (#1581) üzenetére


dannnnn
aktív tag

imádkozni nem akarsz értük. vagyis inkabb egyenlőre csak érte. mert még csak alvin van. :)

██ сәгтеук ыекшлу™ ██

(#1583) V.ki válasza luciferc (#1581) üzenetére


V.ki
aktív tag

[kép]
(elnézést)


[Szerkesztve]

(#1584) luciferc válasza dannnnn (#1582) üzenetére


luciferc
őstag

látod, azt is lehetne. tiszta tamagocsi :DD

szerk: hoppá. nem értük!!! hozzájuk :D

[Szerkesztve]

(#1585) Sianis válasza luciferc (#1581) üzenetére


Sianis
addikt

Jó hogy nem már, beikszelhető opcióba tesszük, hogy
Alvin [kép]

(#1586) luciferc válasza Sianis (#1585) üzenetére


luciferc
őstag

most komolyan, mi a baj az ötlettel? aki több áldozatot (hozzászólás felajánlás) kap, az lehet igazi isten

na jó, hagyom, de nem lenne hülyeség. szvsz

(#1587) dannnnn válasza luciferc (#1586) üzenetére


dannnnn
aktív tag

sztem egy HATALMAS nagy baromság lenne!!!! :((

██ сәгтеук ыекшлу™ ██

(#1588) Sianis válasza luciferc (#1586) üzenetére


Sianis
addikt

öcsém, ez egy szakmai jellegű fórum. örüljünk, hogy van OFF részleg, meg vannak rangok, meg aki rangos azt úgyahogy elismerik! :D Ha belegondolsz, hogy honnan indult ez az egész, és hova fejlődött, akkor ez is soknak mindható. Meg azért ez egy tiszteletben álló fórum, és hírpotál. Szvsz ilyen dolgok csak a színvonalát rontanák.

(#1589) luciferc válasza Sianis (#1588) üzenetére


luciferc
őstag

nyugi, csak poénnak szántam összeségében. de dannnnn kollega eléggé bemorcult :C

[Szerkesztve]

(#1590) Sianis válasza luciferc (#1589) üzenetére


Sianis
addikt

Nem hiszem, hogy morcizik, csak tényleg nagyon elszállt ötlet amúgy...

(#1591) luciferc válasza Sianis (#1590) üzenetére


luciferc
őstag

így a nap végén elengdtem, ez egy ilyen nap, kissé lökött vagyok.:DDD

(#1592) Bencom


Bencom
senior tag

hűha, gyerekek, már van ADSL-em, és azóta semmilyen körülmény között nem lassul be! (legalábbis nem annyira, mint ISDN-nél:) )
úgyhogy aki erre panaszkodott, annak valószínüleg a saját szolgáltatója táján kell keresni a bajt!

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#1593) Sianis válasza Bencom (#1592) üzenetére


Sianis
addikt

Bencom netétől, ments meg Urunk minket!

(#1594) róland válasza Vangelis (#1578) üzenetére


róland
veterán

No 1574-ben azt ecseteltem, hogy több témakört is érint a problémám, 1575-ben, hogy valószínű nem lenne kielégítő megoldás, ha csak részenként kezelném ezt az ügyet. Előzőek miatt vetettem fel a hibakereső témakört, vagy az azonnali kérdéseket. De a hibakereső lenne most a fontosabb.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1595) Mennyi?


Mennyi?
aktív tag

Parci!

Ha esetleg ezt (Bővebben: link) megsasolnád és véleményeznéd, hogy milyen, és mennyire megvalósítható ötlet?

Topikja: Bővebben: link

(#1596) moonman


moonman
titán

Parci ha most jön a mobilaréna (muszáj ilyen ciánzöldnek lennie? :P) már három süti fog veszekedni a kessben?

(#1597) VladimirR válasza moonman (#1596) üzenetére


VladimirR
nagyúr

igen
egyebkent nem az a baj, hogy zold, sokkal inkabb az, hogy csak a logo/kepek, az oldal szine nem harmonizal vele (a ph kicsit sargas az oldalso savokban, meg itt-ott) - csakugy, mint az it.news-nal sem
es mint fentebb mar irta valaki, eleg fura az it.news-os kek es a prophone-os zold kerettel, hogy a forum tovabbra is a ph sargas/barnas szineben pompazik

[Szerkesztve]

(#1598) Parci válasza moonman (#1596) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

igen :(

meg fogom oldani valahogy, mert ez így nyilván qrva szar. meg azért, mert pontosan azért építettem fel így az adatbázist, meg mindent, hogy a három portál ne három tök külön oldal legyen, hanem egy integrált egész.

ha van valami cookie-hack tipped, szívesen veszem...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1599) Parci válasza VladimirR (#1597) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a sárga-barna sem mutatott jól anno, ez a barna fórum ugyanis még a kettővel ezelőtti site design öröksége. ugyanakkor hidd el, hogy három különböző színű fórum sem volna az igazi (bár lehet, hogy árnyalatokat fogunk majd harmonizálni). meg hogy a barna szemnyugtató, mindenki szereti, stb.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1600) tildy válasza róland (#1575) üzenetére


tildy
nagyúr

Melyik reggel nézted?Mukodnie kell jol.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.