Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2051) X-COM


X-COM
nagyúr

jó volna egy ignore gomb

Blog:http://ikszkom.freeblog.hu RSS:http://ikszkom.freeblog.hu/rss.xml http://live.xbox.com/member/ikszkom

(#2052) Parci válasza X-COM (#2051) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

milyen célból?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2053) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Mitől van az hogy bejelentkezésnél,beírom az usernevem és passom,majd megint kidobja hogy írjam be és csak 2x-ra tudok belépni a fórumba!?

(#2054) Parci válasza ToBeY (#2053) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem tudom. os, böngésző, cookie beállítások?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2055) ToBeY


ToBeY
nagyúr

XP Prof_Sp2,Explorer

(#2056) Avalon


Avalon
tag

Nem tudom, hogy jó helyen teszem-e fel a kérdésemet, de nem tudom, hogy hol lehet leiratkozni arról, hogy egy adott topic minden új hozzászólásáról e-mailt küldjön a PH!. Régen feliratkoztam többre, amiben érdekeltségem volt, de miután már nincs, nem szertnék napi 3-4 e-mailt kapni egy adott topicról.
Hol iratkozhatom le?

(#2057) VladimirR válasza Avalon (#2056) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ugyanott, ahol feliratkoztal: bemesz az adott topicba es jobboldalt a kereso alatt a gyujjon level errul a topic-ro' resznel torlod a pipat, majd OK

(#2058) Avalon


Avalon
tag

Nah, Hüle vok :( Azért thx.

(#2059) X-COM válasza Parci (#2052) üzenetére


X-COM
nagyúr

számomra nyugodtabbá válna a fórumozás, pár felhasználót egész egyszerűen ignore-ra raknék, mert számomra informatív/építő hozzászólásaik nincsenek, de legalább nem csesznék fel az agyam a hülyeségeikkel.

Blog:http://ikszkom.freeblog.hu RSS:http://ikszkom.freeblog.hu/rss.xml http://live.xbox.com/member/ikszkom

(#2060) macska


macska
tag

Új vagyok, csak régen regisztráltam. Nem tudom a hozzászólásaimat megalálni egy adott topikon belül. A jobboldakon ott vannak a korábbi hozzászólásaim, csakhogy ezek az adott topik elejére ugranak, nem pedig az én adott hozzászólásomhoz , vagy hozzászólásaimhoz az adott topikon belül.
Megkérdezném, hogyan tudnám a topikon belül megtalálni az én adott hozzászólásaimat.

A segítséget előre is köszönöm.:R

macska

(#2061) 50 CENT válasza macska (#2060) üzenetére


50 CENT
tag

Ide figyu cicuskám... lehet hogy... nem is... de igen... Nem tudom!!!
LOL :DDD:DDD:DDD

Újra én. Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#2062) VladimirR válasza macska (#2060) üzenetére


VladimirR
nagyúr

sajnos az oldal maga nem nyujt erre megoldast, de a bongeszobe ha nyomsz egy ctrl+f-et (*szerkesztes menu, kereses) majd beirod a neved, ugy valamivel konnyebben megtalalod a neved - viszont ez csak az eppen megjelenitett lapon keres, szoval meg igy is vegig kell lapoznod a temat, s minden oldalon keresni

moderatorok: ezt az 50 cent nevu hulyegyereket plz fegyelmezzetek mar meg
koszonom

(#2063) Cathfaern válasza X-COM (#2059) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Pl. 50 cent-re gondolsz ugye? :U :D

(#2064) Winner_hun válasza VladimirR (#2062) üzenetére


Winner_hun
félisten

ezt úgy a legegyszerűbb megcsinálni, ogy a megjelenítendő hsz-ek számát 300-ra rakja:D

50 CENT csávóról már szóltam pon e hülye hsz-e miatt kb 1 órája, de még semmi:(

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2065) Winner_hun válasza Cathfaern (#2063) üzenetére


Winner_hun
félisten

de mire jó ez az ignore?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2066) MarKoo válasza VladimirR (#2062) üzenetére


MarKoo
őstag

Személy szerint rajta vagyok a témán. Egy ban már be van neki ígérve és hogy őszinte legyek: tele van.... Tudom hogy ezt is olvassa úgyhogy ezúton is üzenném neki, hogy fogja vissza magát, mert nem lesz jó vége. Mindjárt küldök neki mail-t is.

(#2067) Cathfaern válasza Winner_hun (#2065) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Gyanítom X-COM arra gondol, hogy ha vki felveszel az ignore listádra, akkor az ő hsz-eit egyszerűen nem írná ki a fórum neked.

(#2068) Winner_hun válasza Cathfaern (#2067) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ja köszi. Csak azt nem tudtam, hogy mi az az ignore:B De már értem!

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2069) VladimirR válasza Winner_hun (#2065) üzenetére


VladimirR
nagyúr

altalaban cset-eken van erre lehetoseg - ha ignoralsz valakit (figyelmen kivul hagyast jelent nagyjabol), akkor semmilyen tenykedeserol nem ertesulsz, vagyis nem latod, hogy milyen hulyesegeket ir, nem huzod fel magad szelleme satnyasagan

szerk.: gyors vagyok, mint a villam :B

[Szerkesztve]

(#2070) Old Death


Old Death
senior tag

egy olyan javaslatom lenne, h a hírek ugye idő rendbe vannak... de nincs dátum csak egy keletkezési idő (óra:perc) nem lehetne dátumot is írni? mellette sztem nem férne el, de maga az idő felett igen.
Szoktam olvasni a híreket, de vmikor lemaradást kell behoznom és napra pontosan tudom, h mikor olvastam, viszont a cikk címe alapján nem, így vmikor fölöslegesen nyitom meg újra. :)
tudom jegyzettömb és írjam fel, h mit olvstam ;]
Aki ide téved az oldalra és híreknél elvegyül az csak a megnyitás után tudja meg, h mikori a cikk. jó lenne tudni, h mikor keletkezett.

oldy

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#2071) 50 CENT


50 CENT
tag

Bocsánatot kérek mindenkitől!!

Újra én. Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#2072) Winner_hun válasza 50 CENT (#2071) üzenetére


Winner_hun
félisten

Kezdheted:DDD;]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2073) 50 CENT


50 CENT
tag

Bocsánat macska, bocsánat MárK, bocsánat Cathfaern

Újra én. Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#2074) Old Death


Old Death
senior tag

el sem hiszitek... de van bocsánatkérő topic.. Bővebben: link talán ott kéne folytatni az eszme futtatást... a nézeteltérést rendezni továbbra is a ring topicban lehet...
:(((

oldy

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#2075) Parci válasza Old Death (#2070) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hú te, egész jó ötletet adtál -- hely valszeg nem lesz dátumnak, de azt meg fogom csinálni, hogy ha az óra:perc fölé viszed a kurzort, akkor title mezőből kinyomja a dátumot.

köszi! :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2076) X-COM válasza Cathfaern (#2063) üzenetére


X-COM
nagyúr

vele nem szoktam különösebben találkozni amerre mozgok, de pölö mbit és 747 azonnyombanrögvesthamargyorsan felkerülne

Blog:http://ikszkom.freeblog.hu RSS:http://ikszkom.freeblog.hu/rss.xml http://live.xbox.com/member/ikszkom

(#2077) macska válasza 50 CENT (#2073) üzenetére


macska
tag

Ok. Rendben. :)

[Szerkesztve]

macska

(#2078) dannnnn válasza ToBeY (#2053) üzenetére


dannnnn
aktív tag

szinté nez történik velem is ...... nemtudom mért kell kétszer beirnom?! :S

██ сәгтеук ыекшлу™ ██

(#2079) gLes


gLes
őstag

Nemtom volt-e már, de megint eszembe jutott, hogy szal a témaértesítést nem lehetne megoldani úgy, hogy csak egy értesítést küldjön, ha egyáltalán írtak a topicba és ne hozzászólásonként egyet? :F És ha megnézted, akkor újra küldene :U Sztem ez egy rakás terhet levenne a PH! mailszervereiről is ;)

(#2080) F-ECT$ válasza gLes (#2079) üzenetére


F-ECT$
titán

Viszont egy rakás gondot rakna Parci nyakába, míg kiokoskodja az algoritmust hozzá ;)

Dive ever, work never.

(#2081) gLes válasza F-ECT$ (#2080) üzenetére


gLes
őstag

Ugyanmá, mi ez Parcinak? :U Sztem már rég kitalálta, csak lusta megvalósítani ;]

(#2082) faster válasza gLes (#2081) üzenetére


faster
nagyúr

Nem olyan egyszerű az.

(#2083) F-ECT$ válasza gLes (#2081) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem a ph!-n előforduló belassulások többször jelentkeznének. Gondolj csak bele: a ''motornak'' minden topikra kellene valami figyelőt tenni, ami minden felhasználóra külön eltárolja, hogy mikor lépett be, mikor kapott levelet, mikor lépett be újra. Ez egy csomó prociidőt elfoglal, míg a mostani megoldás csak a mailszervert terheli, de ott meg nem nagyon számít pár perc csúszás, nem úgy, mint itt.

Dive ever, work never.

(#2084) gLes válasza F-ECT$ (#2083) üzenetére


gLes
őstag

Szerintem már az is épp elég sok proci időt eszik, hogy nézi, hogy ki kér értesítést a topicra...figy, most egyetlenegy időpontocskával többet kéne letárolni, és azt is csak akkor, ha egyáltalán kér értesítést a topicról, viszont nem kell MINDEN hsz-nál reagálni, csak megnéznie egy dátumot vagy nemtom :U Szal sztem a mailküldés több prociidőt foglal :))

(#2085) gLes válasza faster (#2082) üzenetére


gLes
őstag

Érdekes sok más fórum csinálja, és elég sikeresek :U

(#2086) F-ECT$ válasza gLes (#2084) üzenetére


F-ECT$
titán

Egy picit elgondolkoztam rajta, és végülis van egy viszonylag ésszerű algoritmus, szóval kiviteezhető az 5let. Az más kérdés, hogy én eddig sosem kértem ilyen szolgáltatást 1 fórumon sem...

Dive ever, work never.

(#2087) faster válasza gLes (#2085) üzenetére


faster
nagyúr

Attól még nem biztos, hogy egyszerű. De bizonyára te jobban tudod. :U

[Szerkesztve]

(#2088) RedAnt


RedAnt
aktív tag

Az ADSL elofizetesnel meg a regi logo van.

╚╦╦╦

(#2089) Bencom


Bencom
senior tag

miért van az, hogy mikor belépek a felh. nevembe akkor még egy linkre rá kell kattintani, h. továbbítson a fórumba?:F

de legalább az IT. logót kiszedtétek...:U

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#2090) Flashy


Flashy
veterán

átírom ide is a modkeresőből az észrevételemet:
olyat kéne hogy bizonyos cikkekhez ne jelenjen meg a hozzászólok a fórumban ikon, vagy egy gyűjtőtopikra mutasson. pl Catalystnél megegyeztünk hogy egy közös topikban beszéljük meg, nem nyitunk minden verziónak újat, de az aktuális ''megjelent az X.Y-os Catalyst!'' cikknél levő link miatt mindig új kezdődik.

(#2091) gLes válasza F-ECT$ (#2086) üzenetére


gLes
őstag

(#2092) Old Death válasza RedAnt (#2088) üzenetére


Old Death
senior tag

nem adsl függő.. majd törli a cookie-kat a böngésződ és bejön...
(egyébként sem előfizetés függőek a dolgok, hanem böngésző függőek (FF, IE, Netscape, Opera)) :) lejjebb javítva, ezt csak a hülyeségem bizonyitékaként hagyom itt

Bencom: nem kell rákattintani.. oda van írva, h mindjárt továbbítunk a fórumba... azért lehet rákattintani, h ha nem működne az autom. beléptetés akkor is be tudj lépni... (ez olyan mint a post írásnál a tovább gomb... arra se kötelező kattintani...) :)

VladimirR valóban.. erre nem gondoltam... elnézést Red Ant-től, h félre értettem :B
Köszi, h szóltál!

oldy



[Szerkesztve]

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#2093) VladimirR válasza Old Death (#2092) üzenetére


VladimirR
nagyúr

(#2094) concret_hp


concret_hp
addikt

kéne olyan hogy a legfrissebb vlahány hszt-t jelenítse meg 1 ből...
pl ha van 1 totyikban 970 hsz és 100 asával jelenítem meg akkor egyből a 871-970 hsz jelenjen meg... és ne az 1-100
sztem hasznos lenne és remélem érthető mire gondolok...

vagy fullba vagy sehogy :D

(#2095) Sianis válasza concret_hp (#2094) üzenetére


Sianis
addikt

Látod oldalt a Blokk felirat mellett a két kis nyilat? Egyik felfelé másik lefelé...próbáld ki őket! Csodákra képesek! Számodra főleg az amelyik lefelé mutat...

[Szerkesztve]

(#2096) Bash válasza concret_hp (#2094) üzenetére


Bash
őstag

Érthető, hogy mire gondolsz, és már meg is van valósítva. A jobb oldali hasábban a ''Blokk'' felirat előtt van két fehér nyilacska. A második nyilacskára kattintva (Listázás idő szerint csökkenő sorrendben) pontosan úgy fog megjelenni a topic, ahogy leírtad.

http://bashtravel.com/

(#2097) Pacák


Pacák
senior tag

Szeretném jelezni, hogy Mattyer fórumtársnak - a COOLNESS! team oszlopos tagjának :) - eltűnt az avatarja. Bővebben: link

Nuclear launch detected

(#2098) Notes


Notes
senior tag

A [/CODE] mintha nem működne... Legalább is a Delphis topik tele van olyan postokkal, ahol a kód utáni szöveg is más betűtípussal jelenik meg.

Romanes eunt domus!

(#2099) Parci válasza Notes (#2098) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

működik, csak sajnos a böngésző vmiért ''folytatja'' a betűtípust :F

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2100) Sianis válasza Parci (#2099) üzenetére


Sianis
addikt

de mééér?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.