Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) Mennyi? válasza Parci (#1648) üzenetére


Mennyi?
aktív tag

Parci-Mester!

Ennyire hülye ötlet, hogy még reagálást sem érdemel?:( Bővebben: link

(#1652) Parci válasza Mennyi? (#1651) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

biztos, hogy jót linkeltél?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1653) Mennyi? válasza Parci (#1652) üzenetére


Mennyi?
aktív tag

Nem! Elnézést!:B

Ez a jó: Bővebben: link

(#1654) Parci válasza Mennyi? (#1653) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem hiszem, hogy ez működne. amit majd meg fogok csinálni, hogy lehessen pontozni a usereket, ergo ha valaki valakit átvert, az lepontozhatja (bár a jó magyar intelligenciát ismerve itt is majd egymást pontozzák le a rivális seftelők a fórumban :().

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1655) Pet_i


Pet_i
senior tag

Jelentem, hogy a PH! fórumra be vagyok lépve, de a Mobilaréna fórumnál hozzászóláshoz még mindig be kell lépnem.:(

(#1656) V.ki válasza Pet_i (#1655) üzenetére


V.ki
aktív tag

dettó.:(

(#1657) [amne] válasza Pet_i (#1655) üzenetére


[amne]
senior tag

Nem is abból áll az új feature, hogy ezentúl nem kell, hanem hogy ha bejelentkezel ott is, akkor ph-ról nem dob ki.

(#1658) Mennyi? válasza Parci (#1654) üzenetére


Mennyi?
aktív tag

Igen ezt taglalták a Bobsurf féle topikban is, de rögtön mondták a buktatókat is(ki milyen alapon osztogatja a pontokat és mennyire van valóságalapja a pontozásnak).

Jó! Mindenesetre csak azt szerettem volna ha egy pillantást vetsz rá és véleményezed. Ez megtörtént köszöm!:) Remélem sikerül valami bombabiztos módszert kitalálni a HW-Piac jobbá tételére! Ehhez sok sikert!

(#1659) Pet_i válasza [amne] (#1657) üzenetére


Pet_i
senior tag

Ja akkor félreértettem, sorry.:U

[Szerkesztve]

(#1660) [amne] válasza [amne] (#1657) üzenetére


[amne]
senior tag

Sőt, ha jól veszem észre, a bent töltött időt is közösként nézi a motor, tehát ha IT-re nem írok már másfél órája, de PH-ról be vagyok jelentkezve akkor IT-ről se dob ki, tetszik. Már csak azt kéne megoldani, hogy a jobb oldali topiclisták valahogy összelegyenek hangolva, a módját nem tudom :)

MOD: nem tudom megoldható-e illetve, okozna-e fennakadást, de mi lenne, ha mindhárom cookie-t betöltené a fórum (ph, it, mobil) akárhol is vagyok, csak éppen az aktuális lenne a tetején. Előnye lenne, hogy egy klikkre fórumot tudok váltani, látom minden hsz-emet, stb. A közös topicok érdekesek lehetnek. Vélemény?

[Szerkesztve]

(#1661) róland válasza Mennyi? (#1658) üzenetére


róland
veterán

Szerintem jó megoldás lenne, ha megadhatná - sőt kötelező lenne megadnia - mindenki hogy eladó vagy vevő-e az adott körben. Ha eladótól érkezett a pontozás s negatív, akkor válaszul az ő pontjai is csökkennének. Így azért páran meggondolnák a pontozásos játékot.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1662) VladimirR válasza Parci (#1654) üzenetére


VladimirR
nagyúr

esetleg az indoktalan lepontozas elkerulesere egy olyan megoldas, hogy:
-egy ember egy masikat csak adott idonkent pontozhat
-a pontozas melle kerulhetne egy kis komment is
-a kommentbe kerulne esetleg egy link az adott uzlet topic-jarol
-latszana, hogy ki irta a kommentet

tudom, ezek nem a legegyszerubb es leginkabb tarhelykimelo megoldasok, de talan biztonsagosabb (:F) picit, mintha csak pontozni lehetne, leven igy indokolatlan lehuzassal a kommentet elkoveto tag nem a minositett embert, sokal inkabb magat huzna le

(#1663) róland válasza [amne] (#1660) üzenetére


róland
veterán

Cookival még mindig bajom van. Bár mostanában otthonról netezek, de azért néha máshol kell gép elé ülnöm, s akkor keresgélnem kell, hogy merre is szóltam hozzá. Parci mintha igért volna valami olyat, hogy utánanéz egy bejelentkezéshez kötött témamegjelenítéshez, amit most csak cookival old meg.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1664) róland válasza VladimirR (#1662) üzenetére


róland
veterán

Akkor kötelezően kellene, hogy kommentet írjon, ha nem ír nála is levonja a pontot a rendszer.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1665) crab válasza [amne] (#1660) üzenetére


crab
senior tag

a prohardver.hu domain alatt nem tölthető be a mobilaréna és az itnews kuki, ahogy semmilyen más domainhez tartozó kuki sem.

[Szerkesztve]

(#1666) [amne] válasza crab (#1665) üzenetére


[amne]
senior tag

Sejtettem, hogy lesz valami technikai akadálya. Mint ahogy előttem más is mondta, lehet akkor el kéne felejteni cookie-kat, és valami más módszerrel kéne összehangolni őket.

(#1667) róland válasza crab (#1665) üzenetére


róland
veterán

Ezért kellene más a kuki helyett.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1668) #64791808 válasza [amne] (#3) üzenetére


#64791808
törölt tag

hát... lehet nem a prohardverben van a hiba... :)

(#1669) róland


róland
veterán

Emvy és Goodman!

Lenne kedvetek egy újabb táp tesztet csinálni? 2003 régen volt. Változak az árak is.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1670) róland válasza #64791808 (#1668) üzenetére


róland
veterán

Megnézted a dátumot is? 2004.06 hó, ha jól néztem ahozzászólás dátuma.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1671) [amne] válasza #64791808 (#1668) üzenetére


[amne]
senior tag

A 3-ból mint egy már javítva lett, ergó nem Ffox hiba, mint ahogy szerintem a másik kettő se.

(#1672) róland


róland
veterán

Parci!

Felötlött bennem valami informatikai szótár féle megvalósítása is. Rengeteg olyan rövidítés, mozaikszó van, amit közönséges földi halandók nem ismernek.

Csak egy példa: Én pl. nem tudom/tudtam mit jelent a PFC a tápegységekkel kapcsolatban. A boltban mikor vettem a gépet azt mondták az jó, mert attól halk a gép. Ugyan ezt magamban megkérdőjeleztem, de rájuk hagytam.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1673) VladimirR válasza róland (#1672) üzenetére


VladimirR
nagyúr

(#1674) Parci válasza [amne] (#1660) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a probléma onnan indult, hogy egy adott site cookie-ja csak az adott site alól érhető el... sajnos.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1675) [amne] válasza Parci (#1674) üzenetére


[amne]
senior tag

Technikai hátterével nem voltam tisztában, pedig tényleg egyszerűbb lett volna megoldani. Minden usernek, valamilyen saját ''adatbázis'' nagy meló lenne? Feltehetőleg. De csak így tudom (én) elképzelni a cookiek kiküszöbölését, ha szerver oldalon van valamilyen adatbázis, ami kizárná továbbá, a ''másik gépről jelentkeztem be és nincsen jobb oldali listám'' negatívumot is.

[Szerkesztve]

(#1676) Parci válasza [amne] (#1675) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem a jobboldali lista a gond, hanem a multi-login. a jobboldali listát megcsinálom majd vmikor.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1677) moonman


moonman
titán

lehetne éppen szerveren tárolt user-adatbázis, de akkor pucolni kéne rendesen. így viszont a régi topicot csesződnek szét.

(#1678) [amne] válasza Parci (#1676) üzenetére


[amne]
senior tag

Tudom, tudom csak már elkalandoztam másik probléma felé... Multi login már most nagy lépést tett, eddig nagyon zavart a belépősdi.

(#1679) Parci válasza [amne] (#1678) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

igyexem ma éjjel megcsinálni, hogy láncban beléptessen mindhárom site-ra, bárhol is lépsz be.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1680) [amne] válasza Parci (#1679) üzenetére


[amne]
senior tag

Valószínűleg semmi jelentősége de azért belinkelem: Bővebben: link - linkre kattintva beléptetett amúgy :)

(#1681) gLes


gLes
őstag

Nemműk :(

(#1682) Parci válasza [amne] (#1680) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

no és most? már elvileg jó...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1683) domedee válasza Parci (#1682) üzenetére


domedee
senior tag

megy

''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

(#1684) [amne] válasza Parci (#1682) üzenetére


[amne]
senior tag

Mostmár tökéletes.

(#1685) Parci válasza [amne] (#1684) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hát, ez a nagy művem, nehéz csata volt.
a cookie-k persze most is egyediek minden site-ra, de az már apróság ehhez képest (egyébként még előnyei is lehetnének, pl a mobilos témák cookie-ját a Mobilarena fórumához kapcsolva tárolja külön)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1686) [amne] válasza Parci (#1685) üzenetére


[amne]
senior tag

Zsír, viszont nem akarok telhetetlennek tűnni, és rá is ér, de egy idő után mi lenne ha bedobna magától, és nem kéne linkre kattintani? Ennyire lusta vagyok :)

(#1687) MarKoo válasza [amne] (#1686) üzenetére


MarKoo
őstag

Ledob egy idő után. :)

(#1688) [amne] válasza MarKoo (#1687) üzenetére


[amne]
senior tag

Azt ismerem, nincs is vele baj :) Csak még régebben volt valami olyan, hogy login után megjelent egy sikeres bejelentkezés felirat, ahogy most is, csak akkor még egy oldalra vonatkozóan, de az tovább is rúgott a fórumba pár másodperc alatt, szerintem itt is hasznos lehet.

(#1689) Parci válasza [amne] (#1688) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Azt visszaállítom, ha napokon keresztül is hibátlan lesz mindenkinek az új fícsúr.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1690) [amne] válasza Parci (#1689) üzenetére


[amne]
senior tag

Ez egészen mostanáig volt is? Én már nem is láttam, olyan gyorsan bedobott ezekszerint? Akkor nem szóltam.

[Szerkesztve]

(#1691) MarKoo válasza [amne] (#1688) üzenetére


MarKoo
őstag

Bocsi, félreolvastam. Inkább megyek és fexem le. :B

Jó8

(#1692) Jim Tonic válasza Parci (#1679) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Király lenne.
Pici kérdés. Anno IE alatt, amikor a fórumba érkeztem, auto login volt. Fire fox alatt csak akkor, ha cikken keresztül érkezem a fórumba, vagy külön be kell lépnem. Erre van válasz?

[Szerkesztve]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#1693) [amne] válasza Jim Tonic (#1692) üzenetére


[amne]
senior tag

Már megtörtént. Fogadjuk meg Killerman tanácsát ;]

(#1694) VladimirR válasza [amne] (#1690) üzenetére


VladimirR
nagyúr

persze, ez minden egyes alkalommal megvolt, mikor valami adatot kuldtel (belepes, hozzaszolas, ...)
nekem modemmel volt, hogy betunkent irta ki, hogy ''sikeres hozzaszolas...'', ahogy szepen lasszan csurogtak lefele a bitek a telefonzsinoron :DDD

(#1695) tildy válasza Parci (#1689) üzenetére


tildy
nagyúr

Csinálgattam a wapoldalt, de még messze vagyok attól hogy jól menjen:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1696) [amne] válasza tildy (#1695) üzenetére


[amne]
senior tag

Egy címet is mondasz? Még nem láttam. :U

(#1697) tildy válasza [amne] (#1696) üzenetére


tildy
nagyúr

Bővebben: link
Xmlből már sikerült pár dolgot kinyernem, de a newsreader.php még nem akarja az igazságot, egyelőre egy konkrét filet próbálok vele beolvastatni...
Opera, vagy más wapbngésző kell neki...

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1698) [amne] válasza tildy (#1697) üzenetére


[amne]
senior tag

Bejött, tetszik is, de minden hír linkjére kattintva Ismeretlen fájlformátumot ír (n6230). Ez normális, és csak később bővűl, vagy nálam a hiba? Esetleg saját topicja van a dolognak? Lehet nem itt kéne pofáznom róla :)

(#1699) tildy válasza [amne] (#1698) üzenetére


tildy
nagyúr

Most alakítgatom, operán kirt pár dolgot, de még nem emgy..ezért mondom hogy még elég erősen fejlesztés alatt van...Főleg az ahova a link hivatkozik...Topic még nincs, mert még sehol nem tartok vele.(Legalábbis az elgondolásomhoz képest)
Vannak itt gebaszok is, amik rettentően irritálnak:(
(Ha valaki nagyon jó reguláris kifejezések phpben történő csréjében az keressen meg;])

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1700) Esmein


Esmein
nagyúr

Parci, az aktív tagok listájában egy rakás ember meg van duplázódva.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.