Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12601) szab.tam válasza sz.balazs.95 (#12600) üzenetére


szab.tam
nagyúr

csak ezt valami kimondatlan ok miatt nem akarják.
mert nem hiszem, hogy technikai korlátja lenne.
viszont q* idegesítő, amikor "lejárt az időkorlát", vagy mi a f*om szöveget kapom a pofámba egy olyan topikban, ahol nincs tolongás.

persze már ha hosszabb szöveget írok szerkesztésben, akkor elmentem.
legalább vágólapra.
csak nem 1* jártam úgy, hogy elvesztek a gondolataim eme idiótaság miatt.
írtam, írtam, nem engedte a módosítást, és elvesztek minden...
holott sem közel, sem távol nem volt akkor senki.
és ez igen felq*úrta az agyamt.
nem 1*
talán rugalmasék megoldják a helyzetet...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#12602) sz.balazs.95 válasza szab.tam (#12601) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

nekem egyszer olyan volt, hogy egy tök jól megfogalmazott, hosszasan kifejtett hsz-t írtam egy kommentre válaszolva, de mire nyomtam a mehet gombra, addigra törölve lett a hsz, amire reagálni akartam. :DDD

De olyan is történt már velem többször is, amit te írtál.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#12603) DrojDtroll válasza szab.tam (#12599) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Szerintem is jó ötlet, csak támogatni tudom, velem is gyakran előfordul.

[ Szerkesztve ]

(#12604) zeon.hu válasza szab.tam (#12599) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

+1 részemről is!

és még mindig szeretnék egy "Mit válaszoltak erre" gombot látni a hsz fölött.
a által felvetettel ellentétben ez éppen a pörgős topikokban jönne nagyon jól.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#12605) Sk8erPeter válasza szab.tam (#12599) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"még egy gyorsan pörgő topikban is annyira hülyén érzem magam, amikor van 20 perc szünet, de jön 3 új gondolatom..."
Akkor írd le egy újabb hsz.-be... Az a baj, hogy ha szabadon lehetne a végtelenségig szerkeszteni (na jó, csak addig az elképzelésed szerint, amíg új hsz. nem érkezik), akkor későbbiekben akár totál át lehetne szabni az eredeti tartalmat, amit valaki már olvasott (és esetleg már elkezdett reagálni rá, idézgetve a hsz.-ed eredeti tartalmából, de te meg időközben mondjuk széjjelszerkesztgeted az eredeti irományodat), a topic új hsz.-einek értesítésekor meg kellene oldani, hogy a szerkesztésekről (ami akár 3 óra vagy akár több nap múlva is lehet, ha kevésbé pörgős topic) is érkezzen értesítés (hiszen akár totálisan megváltozhatott a tartalom), plusz valószínűleg ekkor a hsz.-ek átszerkesztéseinek változáskövetését is meg kellene oldani (ahogy stackoverflow.com-on látni, revisions), hogy az is követhető legyen, kit miért moderáltak ki (pl. időközben úgy dönt, hogy átszerkeszti a hsz.-t. és szétteszi a karját, hogy de hát én nem is írtam ilyeneket - mondjuk nem tudom, most hogy működik a háttérben, lehet, hogy ez már meg van oldva), na meg ez teret adna az igénytelenségnek is (majd később szépítgetem, most odahányom a tartalmat), jelenleg legalább rá van kényszerítve az ember, hogy 5/15 percen belül valami értelmes formába szedje, ha elsőre nem sikerült.

Szerintem valami ilyesmik lehetnek a "kimondatlan okok"...

(#12601) :
"persze már ha hosszabb szöveget írok szerkesztésben, akkor elmentem.
legalább vágólapra.
csak nem 1* jártam úgy, hogy elvesztek a gondolataim eme idiótaság miatt.
írtam, írtam, nem engedte a módosítást, és elvesztek minden..."

Na ez viszont tényleg qrva gáz, hogy így van megoldva a hsz.-írás, hogy el lehet küldeni, aztán az arcodba b@ssza a hibaüzenetet, hogy megszoptad, már nem tudod módosítani, ezt már én is benyaltam. Rohadt nehéz lenne ám végső elküldés előtt akár kliensoldali, akár szerveroldali (utóbbi a biztosabb, AJAX-szal) ellenőrzést végrehajtani, hogy vajon tényleg mehet-e a hibaüzenet, és ha nem, akkor még IDŐBEN jelezni, anélkül, hogy a hsz.-ed úszott volna az éterbe... (Persze jó esetben a böngésző Vissza-gombjával még megvan a tartalom, de simán előfordul többször is, hogy egyszerűen újratöltődik az űrlap, és üres lesz a mező.)
Gondolom erre is az lesz a válasz, hogy na majd az újabb RIOS-motornál (ez a jó eset, ha ezt majd megoldják), ami NEMSOKÁRA itt van, valójában viszont ki tudja, még hány év... :DDD

Viszont ennek nincs közvetlen köze a másik problémához, hogy adott esetben akár nagyon sokáig lehessen széjjelszerkesztgetni egy adott hozzászólást.
Én nem értek vele egyet, túl sok a nyitott kérdés ezzel kapcsolatban, meg a mostani kialakítás talán kicsit arra sarkallja az embereket, hogy odafigyeljenek, mit küldenek el. Azzal viszont teljesen egyetértek, hogy az említett esettel kapcsolatos hibaellenőrzést valami sokkal normálisabb formába kéne szedni.

Sk8erPeter

(#12606) szab.tam válasza Sk8erPeter (#12605) üzenetére


szab.tam
nagyúr

hát ja.
totál logikus és éthető, amit írtál. :)

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#12607) dewil666


dewil666
őstag

Sziasztok!

Miért nem működik ha valakit és valaki értékelni akarja az adás-vételt?
Már három üzleten is túl vagyok és még üzenet sem érkezett hogy értékelni vagy értékelést küldtem.

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#12615) kenwood válasza dewil666 (#12607) üzenetére


kenwood
veterán

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#12616) #84221696


#84221696
törölt tag

Srácok, nagy marhaság lenne, hogy a mobil nézetben a fórumok előtti összefoglaló is megjelenjen?
Vagy ez létezik, csak nem jöttem rá, hogy hogyan?

(#12617) Penge_4 válasza #84221696 (#12616) üzenetére


Penge_4
veterán

A mobilnézetben sok minden megjelenhetne még. Pl. a hozzászólás dátuma, válaszkor az idézett hozzászólás, illetve a BBCode-os gombok...

(#12618) azbest


azbest
félisten

Remélem jó helyre írok :)

A prohardver címlapon lévő pr jelölésű cikk
Az IPS technológia úttörő szerepe a modern monitorok világában

linkje 404 nem létező oldalra visz :(

(#12619) #84221696 válasza Penge_4 (#12617) üzenetére


#84221696
törölt tag

Na igen, ezek is jöhetnének. :)

(#12620) Lompos48 válasza azbest (#12618) üzenetére


Lompos48
nagyúr

Engem nem. (Chrome)

[ Szerkesztve ]

(#12621) föccer válasza Penge_4 (#12617) üzenetére


föccer
nagyúr

A mobil nézet szándékosan nem teljes funkcionalitású, nem valószíínű, hogy ezek a dolgok bele leszek téve.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#12622) azbest válasza Lompos48 (#12620) üzenetére


azbest
félisten

Már nálam is megy :)

(#12623) Penge_4 válasza föccer (#12621) üzenetére


Penge_4
veterán

Pedig a fullHD-s, QHD-s 5"+ méretű telefonok (és tabletek) terjedése miatt nyugodtan lehetne teljes funkcionalitású.

(#12624) föccer válasza Penge_4 (#12623) üzenetére


föccer
nagyúr

Más az oka, nem azért, mert ne férne ki a kijelzőkön.

[link], [link]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#12625) azbest válasza Penge_4 (#12623) üzenetére


azbest
félisten

Én 5" mobilon általában a desktop változatát nézem a ph-nak... egészen egyszerűen azért, mert sokkal több információ látható rajta egyszerre és gyorsabban is át tudom futni a kommenteket vagy cikkeket. :)
Vannak más olyan oldalak, amelyek egyszerűen lehetetlen desktop módra váltani, na az szokott idegesíteni.

[ Szerkesztve ]

(#12626) kenwood válasza azbest (#12625) üzenetére


kenwood
veterán

Egyebkent nem azzal van a gond,hogy egy mobil nezet kevesebb infot tartalmaz,mint a desktop.Rengeteg mobilrol is teljesen jol hasznalhato oldalt ismerek.
Konkretan a prohardver mobilnezetevel van a gond.
Leri rola,hogy a front end designer abszolut nem vagja ,hogyan kell mobilos siteot tervezni,csak osszehanyt valamit,"majd 10 ev mulva kijavitjuk" alapon.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#12627) zsolt501 válasza kenwood (#12626) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Ezzel egyet kell hogy értsek.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#12628) Penge_4 válasza föccer (#12624) üzenetére


Penge_4
veterán

Akkor tegyenek a mobilos változatba is reklámokat (aki akarja, úgyis blokkolja). De ez így akkor sem megoldás.

(#12629) Winner_hun válasza Penge_4 (#12628) üzenetére


Winner_hun
félisten

A reszponzív dizájnig marad így.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#12630) Rive


Rive
veterán

Valami bug van? A fórum főoldalon jelez nekem négy új privátot: bárhol máshol semmit.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#12631) Rive válasza Rive (#12630) üzenetére


Rive
veterán

Megszűnt :F

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#12632) canniball válasza Rive (#12631) üzenetére


canniball
nagyúr

[link]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#12633) Rive válasza canniball (#12632) üzenetére


Rive
veterán

OK, kösz.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#12634) lezso6 válasza canniball (#12632) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Egyébként komoly, hogy csak 2-3 percig van kint valami bug, de rögtön jön a report. :D :R

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#12635) canniball válasza lezso6 (#12634) üzenetére


canniball
nagyúr

A kisdobos segít ahol tud. :DDD

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#12636) schwartz


schwartz
addikt

A mobilarena-n nem mukodik a gyorskereso. (mindenre hibauzenet jon).
Bocs, ha rossz helyre irtam...

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#12637) cattus


cattus
őstag

Mobilnézetből nem tudok első hsz.-t írni. Azt írja: Hiba! A kaptt adatok érvénytelenek.
Ha volt már, bocsi.

Do the thing!

(#12638) w333


w333
félisten

Skacok mi ez a nagy lassulás ? egy lap betöltés 5-6mp :R

Más oldalak tökéletesen gyorsak, de itt a PH nagyon lassú minden ! :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#12639) kenwood


kenwood
veterán

Egy privat uzenet archivalasi opcio nem lenne rossz.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#12640) DS39 válasza w333 (#12638) üzenetére


DS39
nagyúr

nálam is elég lassú az oldal.

(#12641) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Sorry, mindjárt jó lesz, csak összekutyulódtak a bitek, és a virtuális takkernéni nekiállt porszívózni, hamarosan jók lesz.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#12642) MineFox54 válasza lezso6 (#12641) üzenetére


MineFox54
őstag

:D

(#12643) w333 válasza lezso6 (#12641) üzenetére


w333
félisten

Király ... :D és köszi :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#12644) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Doglodik az egesz lapcsalad, mit csinalsz lezso? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12645) lezso6 válasza Bjørgersson (#12644) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Megbolondult az indián, a rendszergazdával éppen a szelleműző táncot járjuk, de sajnos még semmi eredmény. :(

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#12646) Bjørgersson válasza lezso6 (#12645) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Itt egy uj indian, probald ezzel!

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12647) dewil666


dewil666
őstag

Ismét szólnék hogy nem működik az értékelés!!
Már megint többen is akarnak értékelni és én is de nem kapunk üzenetet!
Ezt azért jó lenne orvosolni vagy akkor megszüntetni ezt az egész értékelős mizériát.
Egyesével kell mindig írnom vagy egy moderátornak vagy a központnak hogy értékelni akarok valakit. Pedig egész jól működött korábban :U

[ Szerkesztve ]

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#12648) DS39 válasza dewil666 (#12647) üzenetére


DS39
nagyúr

ezt a hardverapró bugreport topicba kellene írjad.

(#12649) dewil666 válasza DS39 (#12648) üzenetére


dewil666
őstag

Köszi!
írtam oda is!

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#12650) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Nem tudom, hogy volt-e már javasolva, de szerintem tök jó lenne, hogyha a kommentelő neve előtti sorszám nem olyan linket tartalmazna, hogy pl. mobilarena.hu/tema/javitsuk_a_prohardvert/hsz_12476-12476.html hanem hogy mobilarena.hu/tema/javitsuk_a_prohardvert/hsz_12401-12600.html#msg12476

azaz hogy nem külön megnyitná a böngésző, hanem odaugrana a megfelelő hsz-re.

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.