Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12351) Phvhun


Phvhun
őstag

Kedvencek között van egy topik, amibe írtam egy új hsz-t kb 2 órája.
Na most közbe mászkáltam ph-n, és most láttam hogy van 1 új hsz, rányomtam kiváncsian, erre kiderült, hogy a saját hszemet írta újnak.

Tuti nem régi tab volt megnyitva, szóval ez vmi bug volt most.

(#12352) Phvhun válasza Phvhun (#12351) üzenetére


Phvhun
őstag

Ja rájöttem hogy az volt, hogy a "sikeres hsz" átirányítós tabot egyből le is lőttem hsz írása után, és így nem "olvasódott" el végülis saját hsze automatikusan, szoval ez mégiscsak ilyen félbug szerűség..

(#12353) Sk8erPeter válasza Phvhun (#12352) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ezek a tök felesleges, semmire nem jó köztes lépések állítólag ki lesznek iktatva a RIOS R6-ban, idézem lezso6-ot:
http://prohardver.hu/tema/javitsuk_a_prohardvert/hsz_12209-12212.html
"R6-ban ki lesz szedve minden ilyen átvezető, kivéve belépésnél, de a szöveg az ott "belépés folyamatban..." lesz, mivel akkor ténylegesen folyamatban van (iframe-ek), s a továbbítás az nem fix 1mp lesz, hanem kevesebb. Természetesen a mobil nézet lapozója is rendbe lesz téve. :B"

Hogy ennek mi értelme, hogy a felhasználói felület oldaláról "külön kezelést" kap a belépés (minek kell egy köztes lépéssel átugrasztani a júzert, hogy folyamatban van? Tudjuk, kit érdekel? Egyrészt jelzi a böngésző, másrészt nem szokott feltűnően tovább tartani egy belépés, mint egy sima hsz.-írás. És így tovább, még lehet sorolni a lehetőségeket), és hogy hogy a francba' jön ide bármilyen iframe (iframe-ben van például a fájlfeltöltés (khümm), de ennek itt a beléptető oldalon semmi szerepe nincs), arra rákérdeztem, persze nem meglepő módon nem kaptam választ... :N

(Javaslat esetén amúgy vigyázz, mert olykor jön a nem kicsit elcsépelt "10 millió webfejlesztő országa vagyunk, kussoljatok"-érv, még hozzáértőknél is. ;])

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#12354) lezso6 válasza Sk8erPeter (#12353) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Belépéshez azért kell iframe, mert több domainre kell sütit rögzíteni, ez világosan látszik a HTML-ből. A belépés folyamata gyorsabb lesz, amint betöltenek az iframe-k lép is tovább. Persze lehetne okosabban, pl Ajax-szal megoldani, de most ilyen apróságokra nincs idő.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#12355) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Mióta van mobil nézete a hardveraprónak?
Mindenesetre nagyon jó lett! :K

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#12356) Bjørgersson válasza sz.balazs.95 (#12355) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Néhány hete talán.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12357) Phvhun válasza sz.balazs.95 (#12355) üzenetére


Phvhun
őstag

Ja csak hiányzik a holszoltam hozzá lista, és enélkül kb értelmetlen.

(#12358) sz.balazs.95 válasza Phvhun (#12357) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

nálam van

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#12359) DS39 válasza sz.balazs.95 (#12358) üzenetére


DS39
nagyúr

jaja, csak a csillagra kell bökni, és van.

jó lett a mobilos design, a többi PH oldal is kaphatna egy hasonlót.
(bár tudom a HA már kicsit külön működik a PH-tól)

[ Szerkesztve ]

(#12360) Phvhun válasza sz.balazs.95 (#12358) üzenetére


Phvhun
őstag

Fura nekem tök máshogy néz ki.
Milyen böngészőt használsz? Nekem firefoxom van.

Ez a csillag dolog meg működik, de borzasztó UX szempontből, sose gondoltam volna hogy ezt kell megnyomnom.

(#12361) canniball válasza sz.balazs.95 (#12358) üzenetére


canniball
nagyúr

Akkor nem mobil nézetben vagy.
A csillagon tényleg van.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#12362) Bjørgersson válasza canniball (#12361) üzenetére


Bjørgersson
félisten

De, ott van. :)

Az már más kérdés, hogy nem lehet az ember egyszerre bejelentkezve a mobil Hardveraprón és mindenhol máshol. Az egyikről mindig kidob a másik.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12363) sz.balazs.95 válasza Phvhun (#12360) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

ez gondolom ilyen átmeneti megoldás, amíg nem lesz rendesen megcsinálva.

de tényleg kaphatna a többi oldal is hasonló kinézetet.

kovy29: igen, ezt sajnos én is észrevettem. :( majd gondolom kijavítják ezt is.

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#12364) canniball válasza Bjørgersson (#12362) üzenetére


canniball
nagyúr

Én most egyszerre vagyok bent a mHA-n és a mPH-n két eszközön is.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#12365) sz.balazs.95 válasza canniball (#12364) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

én amíg mobilról voltam bejelentkezve, addig PC-ről nem is engedett. :F

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#12366) canniball válasza sz.balazs.95 (#12365) üzenetére


canniball
nagyúr

Átjöttem PC-re, itt is be vagyok jelentkezve. Az igazsághoz mondjuk hozzátartozik hogy már régebben léptem be mindhárom eszközön.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#12367) Yooha


Yooha
aktív tag

Nem tudom, hogy ez volt-e már, az összefoglaló meg nem nyílik le nekem, mert rajtam kívülálló okok miatt régi is buta a böngészőm:
Egy topikban, ha rákeresek valamire, mert pl. kiváncsi vagyok hogy másnak volt-e ilyen kérdése vagy gondja, akkor jó lenne látni valahogy, ha az adott kérdésre válaszoltak-e és mit. Mert sokszor előfordul, hogy a válaszban nincs benne a keresett kulcsszó (pl. "Van-e az XY telefonban GPS?" "Van.") Szóval ne csak a hozzászólás előzményei látszódjanak, hanem a folytatásai is. Jelenleg meg kell jegyeznem a kérdés sorszámát, és a topikban rákeresni a sorszámra, hogy lesz-e a nyílvánvaló 1 találatnál (ami a maga a kérdés ugye) több találat.

Én a kardomat a kezemben hordom. Te a tiédet a szívedben és az elmédben. Ahogy én látom, ez 2:1 fegyverelőny a részedre.

(#12368) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

bug:

írtam egy új hsz-t egy topicban, és mikor leokéztam, tök magától átírányított a mobil nézetbe, miközben PC-n voltam. :Y A Sikeres hsz írás szöveget már mobilos nézetben írta ki.

más is tapasztalt ilyen hibát?

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#12369) proradeon


proradeon
őstag

Üdv!

Azt hiszem ez bug: Ha m.prohardver.hu-n, fórumon, a "kedvencek" menüpont alatt található fórum topicok mellett lévő "xyz új" (hozzászólás) gombra nyomok, akkor ha esetleg az adott topic szerepel az "itt szóltam hozzá" listában is, akkor az ott lévő "xyz új" érték nem frissül, azaz nem nullázódik.
Tehát ha ez után felmegyek a normál oldalon prohardver fórumba, akkor azt fogom látni, hogy pl.: a "Milyen routert?" topicnál a kedvencek listában nincs új hozzászólás (azaz nincs a topic neve melett "xyz új" ikon), az "itt szóltam hozzá" listában meg pl. "24 új" felirat van a topic neve mellett.

Továbbá javasolnám, hogy a mobil prohardver fórumról is el lehessen érni az "itt szóltam hozzá" listát.

:R

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#12370) HuMarc válasza proradeon (#12369) üzenetére


HuMarc
addikt

Bugokat ide: [link]

A mobil oldal fapadossága azt hiszem, szándékos.

(#12371) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

jó lenne egyfajta univerzális link.

úgy értem, ha fórumon valaki belinkel egy hsz-t, és ő mondjuk prohardveren van, én meg mobilarénán, akkor ő nyilván a prohardver.hu/... linket illeszti be, és ha én rákattintok, akkor nyilván oda megyek át.
de jó lenne, ha maradnék a mobilarénán, miközben rákattitnok a linkre.

apróság, de én örülnék egy ilyennek.
(nem tudom, mennyire érthető, remélem az... :D )

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#12372) DS39 válasza sz.balazs.95 (#12371) üzenetére


DS39
nagyúr

nem rossz ötlet. ha akarok sem tudok ilyen linket beszúrni.
(pl. ../tema/javitsuk_a_prohardvert/friss.html-t linkesítem, nem lesz jó)

[ Szerkesztve ]

(#12373) sz.balazs.95 válasza DS39 (#12372) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

igen, erről beszélek. :K
jó lenne egy ilyen.

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#12374) Bjørgersson válasza sz.balazs.95 (#12373) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A beállítások közt úgyis van elsődleges portál, szerintem nem lenne nehéz megoldani.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12375) Nigér


Nigér
őstag

Sziasztok, és elnézést előre is mert szinte biztos hogy rossz helyre írok.
De lövésem sincs hol tudnám megkérdezni "hivatalosan".
Szóval, a hardveraprón, amelyik termékhez van hozzászólás (oldalt ilyen képregényes szövegbuborék benne egy számmal jelzi), konkrétan egyiket sem látom.
Pl. van egy teló, xy hirdeti, oldalt látom hogy van mondjuk 7 hsz, de ha megnyitom a termék oldalát, nincsenek ott a hsz-ek...
Mi lehet a baj....?
Köszi a választ :R

(#12376) Bjørgersson válasza Nigér (#12375) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Pedig ott van a téma összefoglalóban félkövérrel kiemelve. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12377) Nigér válasza Bjørgersson (#12376) üzenetére


Nigér
őstag

:B
Köszi!

(#12378) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

a Lapcsaládunk rész egy kicsit nehezen olvasható a reklám miatt:

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#12379) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

apróság, de az állandó oldalakon (pl. itt) nincs frissítve a Hardverapró logója.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#12380) puttputt válasza DS39 (#12372) üzenetére


puttputt
őstag

Erre akár lehetne egy gomb is.. Ld. mint a "Sorkizárt" feliratú, itt alul. Csak annyi lenne - mint pl bitly esetében -, hogy PHlink (vagy PHly), ki hogy.. S miután rányomsz, lehetne választani, melyik "családtagra" szeretnéd irányíttatni a "csonka linket". Persze, lehet ennél egyszerűbbet is, akár egy komplett gombcsoportot (a PHlink gomb alól nyílna egy group) és pl. azon keresztül mehetne a PH-ból MA-ra átlinkelés.
Ez egyelőre csak ötletelés, de ki tudja, hátha felkapja valaki (akár csak részben).

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#12381) Sk8erPeter válasza puttputt (#12380) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"miután rányomsz, lehetne választani, melyik "családtagra" szeretnéd irányíttatni a "csonka linket""
Ennek nincs értelme, mivel ez a felvetett problémát nem oldja meg. :D Ha te a szerkesztéskor meghatározod, melyik családtagra legyen linkelve a dolog, akkor nyugodtan odaírhatod a domainnevet, és ugyanott vagy, ahol most is. :D

Nem kellene semmilyen külön gomb (értelmetlen lenne emiatt), meg ilyenek, akkor már inkább azt kellene megoldani, hogy
1. a /tema/ kezdetű linkek ne legyenek úgy átalakítva, hogy automatikusan elékerül szerveroldalon a http:// rész (most ez történik, így http:///tema/... lesz belőle), ahhoz hasonlóan, ahogy a feltöltött képek linkjei is kezdődhetnek /dl/upc/ címmel, és nem kerül átalakításra a link (nincs hardcode-olva a domain, nem mintha ez képmegjelenítésnél pont számítana)
2. ha már a link az 1-es pontban említett módon átalakításra kerül, esetleg szerveroldalon inkább azt lehetne detektálni az URL-ben, hogy a Prohardver lapcsalád valamelyik tagjára mutat a link, és így lehetne azt "belső" linkként kezelni, kiegészítgetések nélkül, egyszerűen a domainnév lecsípésével, és máris meg lenne oldva mindenkinek a gondja.

(#12354) lezso6 :
Hát, nem túl elegáns, de az legyen a legnagyobb baj, hogy épp a belépés nem igazán modern... :P (Bár az AJAX-ozás itt a sütibeállítások után egy sima lap-újrafrissítéssel egy elég egyszerű feladat.)

A szerkesztőfelületen egyébként várhatók változások? A Hardveraprónál elég jelentősen megváltozott a szerkesztő, azon mondjuk nem kicsit lepődtem meg múltkor, nézegetve a forráskódot, hogy hányszor van legenerálva a textarea, az összes smiley-val, minden markuppal együtt.....

Sk8erPeter

(#12382) dqdb válasza sz.balazs.95 (#12371) üzenetére


dqdb
nagyúr

[link] (vagy ha egyszer feléled, akkor -mirror nélkül).
Ha nem felel meg a Logout, akkor cseréld le telepítés után a forráskódban (és egyúttal töröld a http://www-vel kezdődő @include sorokat is, mert semmi szükség nincsen rájuk).

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#12383) sz.balazs.95 válasza dqdb (#12382) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

lementettem. csak az a bökkenő, hogy nem tudom, hogy ezzel most mit kell csinálni. :B

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#12384) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Jó lenne, hogyha a kedvencekben szereplő fórumtémák linkjei nem a .../hsz_1-200.html-re, hanem a .../friss.html-re mutatnának. :K

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#12385) cattus válasza sz.balazs.95 (#12384) üzenetére


cattus
őstag

Nekem oda mutatnak... :F

Do the thing!

(#12386) Rimuru válasza sz.balazs.95 (#12384) üzenetére


Rimuru
veterán

Fórum beállításoknál a kezdő blokkot utolsóra rakod akkor /friss lesz.

Vigyázat, csalok!

(#12387) DS39 válasza sz.balazs.95 (#12384) üzenetére


DS39
nagyúr

a beállításokban a fórumhozzászólás rendezést állítsd be megfelelően, és odamutatnak.

a userscript-hez amit linkeltek, böngésző kiegészítő kell, pl Greasemonkey.

(#12388) sz.balazs.95 válasza Rimuru (#12386) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

ezzel csak az a baj, hogy így mindenhol az utolsó oldalra megy.
én azt szeretném, hogy csak a kedvenceknél legyen az, hogy alapból az utolsó blokkra menjen.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#12389) puttputt válasza Sk8erPeter (#12381) üzenetére


puttputt
őstag

Már aki ismeri a domain neveket.. nem magunkból kell kiindulni. :DDD S nem azt mondtam, hogy én használnám. :D Egyébként, maga a problémafelvetés is hülyeség volna.. már amennyiben (az "idők végéig") marad a 3-4-x statikus domain. S már ha valóban maradunk a kevésbé szofisztikált, manuálisan "összehekkelgetős" megoldásoknál. Nem arra válaszoltam (ha jobban megnézed), hogy mennyi értelme van, hanem hogy milyen lehetséges megoldásokkal találkozhatunk.
Ha magamra gondolok, engem - személy szerint - totálisan nem érdekel, ha átirányít az oldal egy x-edik, trusted, belső domainre kattintás után. Ettől még... valakit zavarhat (akár maga a designváltás is) és a gomb maga arra volna jó (a másik, 80%-ban szintén, alig használtak mellett), hogy a felmerülő, legalkalmasabb lehetőségeket hivatalosítsuk, láttassuk. Ld. mobilaréna cikknél nem a ph-t linkelem tovább. Persze, nyilván átírhatjuk a domaint manuálisan s*x.com-ra is, de nem ez volt a kérdés. (Pláne nem válasz.)
Mi az eredeti probléma egyébként? Nem látok "problémát". Maximum, ha fő/subdomainekről kezdünk el beszélgetni. Ha esetleg lenne egy "univerzális" domain (a mostaniak "felett", ami "mindent visz"). Innentől viszont azt hiszem, ennek meghatározása valóban nem a mi dolgunk.
Az "univerzális gyűjtő" lehetne akár peha.hu (ami felajánlhatná, melyik családtagnál akarod folytatni a böngészést). Így már vehető, mire akartam kilyukadni? Egyébként, teljesen mindegy.., nem akkora ügy ez, mint amekkorának cicomázva lett.

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#12390) Sk8erPeter válasza puttputt (#12389) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Huh, kicsit fárasztóan hosszan írtad le, amit már korábban is leírtál (és aminek még mindig nincs értelme, ezt próbáltam előbb kifejteni). A problémát az általam említett módokon lehet megoldani, nem hülye kiegészítő gombokkal, amik abszolút semmi értelmes funkciót nem látnának el.
"a felmerülő, legalkalmasabb lehetőségeket hivatalosítsuk, láttassuk" - mihez képest "legalkalmasabb"? Valakinek a logout.hu a legalkalmasabb, valakinek a prohardver.hu. Ha lenne még egy gomb a szerkesztőfelületen, amivel kiválasztanád, hogy szerinted a "legalkalmasabb" link a mobilarena.hu-ra mutató, akkor miért nem osztod meg a mobilarena.hu-s linkkel, és kész? :DDD
Akkor még egyszer: a problémát szerver- vagy kliensoldalon lehetne megoldani, pl. automatikus linkátírással, nem pedig mágikus funkciókat ellátó gombokkal.

És konkretizálva még egyszer: szerveroldalon a PH-lapcsalád bármely tagjára mutató linkek úgy lehetnének átalakítva, hogy relatív hivatkozások lennének, nem pedig teljes URL-ek, amelyek tartalmazzák az adott domainnevet. Pl. http://prohardver.hu/tema/... helyett /tema/.... Jelenleg a /tema/... kezdetű linkek automatikusan átírásra kerülnek szerveroldalon http:///tema/... kezdetű címekre, amelyek nyilvánvalóan helytelenek. Na, ezt a viselkedést lehetne megváltoztatni úgy, hogy a lapcsalád tagjaira mutató linkeknél ilyen ne forduljon elő. Elég egyszerű reguláris kifejezést írni ilyesmire.

Kliensoldali megoldásnak pedig jelenleg ott van, amit dqdb linkelt.

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#12391) sz.balazs.95 válasza Sk8erPeter (#12390) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

pontosan. Ilyen belső linkek tökéletesek lennének erre. :K

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#12392) dqdb válasza sz.balazs.95 (#12383) üzenetére


dqdb
nagyúr

Telepítés itt a jobb felső sarokban, a működéshez szükséges dolgok böngészőspecifikusan részletezve itt. Röviden összefoglalva: először kell Greasemonkey, Violentmonkey, Tampermonkey vagy más user script bővítmény a böngésződbe, aztán tudod telepíteni.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#12393) sz.balazs.95 válasza dqdb (#12392) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

és ezek közül a bővítmények közül melyik terheli a legkevésbbé a hardvert?

de ezzel a scripttel csak annyi a baj, hogy fixen egy meghatározott oldalra irányít, és nem oda, amiről nyitottam.
szóval ha pl. LogOutról nyitok meg egy ITCafé linket, akkor a mobilarénára visz át, hogyha az az oldal van beállítva a scriptnek.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#12394) canniball válasza dqdb (#12392) üzenetére


canniball
nagyúr

Olyan scriptről/egyéb kiegészítőről nem tudsz/tudtok véletelenül, ami a középső (postokat tartalmazó) sávot széthúzza? Régen volt ilyen, de az utolsó "átalakítás" után sajna használhatatlanná vált.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#12395) dqdb válasza sz.balazs.95 (#12393) üzenetére


dqdb
nagyúr

de ezzel a scripttel csak annyi a baj, hogy fixen egy meghatározott oldalra irányít, és nem oda, amiről nyitottam.
Ha egyedi igényeid vannak, amelyre a felhasználók töredékének van csak szüksége (vagy még annyinak sem), akkor a megoldást is neked kell megtalálnod. Amikor 4 éve valaki kérte ezt a scriptet, akkor összedobtam neki, mert úgy láttam, van értelme rászánni azt az 5 percet. A leírásod alapján nem így látom most ezt, ezért nem offolom jobban szét ezt a topikot, és csak azt tudom javasolni, ha tényleg szükséged van rá, szánd rá az időt, ásd bele magad egy kicsit a témába, és írd meg magadnak.

canniball: ha a fórumban a hozzászólásokat szeretnéd szélesebbre venni, akkor a régi kiegészítőből kukázd a CSS szabályokat, és cseréld le ezekre, majd a szélességértéket mindegyiknél növeld meg ugyanannyival:

#main { width: 980px !important; }
#center { width: 602px !important; }
.msgblk { width: 602px !important; }
.msgblk .text ( width: 480px !important; }
.msgblk .text p, .msgblk .text pre { width: 480px !important; }
.thrcnt a.open { width: 480px !important; }

Ha a cikkekben a tartalmat, akkor lásd a neked adott válasz előtti bekezdés utolsó mondatát, mert azt lusta vagyok most kibogozni ;)

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#12396) sz.balazs.95 válasza dqdb (#12395) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Hát jó, csak amennyire (nem) értek ehhez, az alapján előbb fog bekerülni ez a feature a RI/OS-ba, minthogy rájöjjek, hogyan is kell ezt megcsinálni. :B

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#12397) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok ,

Nem kerestem vissza, hogy merült-e már fel, de ma épp jól jött volna. Szóval tök jó lenne, ha egy cikkben lévő kép megnyitásakor lenne lehetőség az összes cikkben szereplő képet végiglapozni. Pl. úgy, mint a totalcar.hu-n van.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#12398) lemusz


lemusz
addikt

Tök jó lenne, ha a topikokban vissza lehetne keresni régi kommentjeinket, kérdéseinket.

(#12399) cattus válasza lemusz (#12398) üzenetére


cattus
őstag

Adott topikon belül megoldható (jobb felül a keresésnél opciók -> részketes keresés --> Szűrés felhasználó szerint), csak globálisan nem.

Do the thing!

(#12400) lemusz válasza cattus (#12399) üzenetére


lemusz
addikt

Nah ezt se tudtam eddig. Igencsak el van dugva. Köszi az útba igazítást! ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.