Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12501) DS39 válasza Phvhun (#12498) üzenetére


DS39
nagyúr

mobil nézetből az olvasottság nem látszik teljes nézetben. szerintem ide vezethető vissza ez a hiba is.

(#12502) sz.balazs.95 válasza Winner_hun (#12500) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

:R

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#12503) laszlohu


laszlohu
addikt

Ha viszont 2-3 hónap múlva nem lesz R6,
akkor tényleg lesz anyázás, ui. egy rendes PH - s cikk jelent meg a témában nemrég. :D

[ Szerkesztve ]

(#12504) beleszólok


beleszólok
senior tag

Ha jár erre valaki illetékes: miért jó, hogy a mezei felhasználók nem láthatják, hogy mások hol és mit írtak? Sőt, a saját hozzászólásokat sem lehet visszakeresni. O.K. topikon belül megy a keresővel, de időrendben, több topikon át már nem. Technikai vagy elvi oka van ennek a (véleményem szerint súlyos) hiányosságnak?

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#12505) sz.balazs.95 válasza beleszólok (#12504) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Jó kérdés.
Ha esetleg elvi okai lennének, akkor azt meg lehetne csinálni, hogy a felhasználó bepipálhassa, hogy rákereshessenek a hsz-eire így minden topikot átölelően.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#12506) föccer válasza laszlohu (#12503) üzenetére


föccer
nagyúr

Folyamatos az átállás R6-ra. A felhasználó felületen nem fog semmi változni, csupán kódolás oldalról történik előre léps, mint ahogy az említett cikkbe le van írva.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#12507) StLui


StLui
veterán

Itt leírtam milyen hibát tapasztalok, megnéznétek? Chrome alatt jön elő másnak is mint nekem. (remélem jó helyre írtam :R )

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#12508) föccer válasza StLui (#12507) üzenetére


föccer
nagyúr

Ez egy felhazsnáló által használt tárhely miatt van, ahová a kéepit felrakta és onnan linkelte. Nem a PH kódában van a hiba, hanem abban, hogy a linkelt odalt a Google veszélyesnek tartja, ezért adj a figyelmeztetést.

Viszont nekem nem adja ki a hibát, így nem tudom melyik hsz-ből kellene kiszedni a nem megfelelő tartalmat.

Az ilyesmit legközelebb inkább a moderátort keresek topikba linkelt légyszíves, oda tartozik.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#12509) DonDragonka


DonDragonka
őstag

sziasztok ha egy hozzászólásomat töröltetni szeretném kihez fordúljak?

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#12510) cattus válasza DonDragonka (#12509) üzenetére


cattus
őstag

Ide írj a törlendőt linkelve.

Do the thing!

(#12511) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Oké, hogy nyomatni kell a reklámokat, de egyrészt átláthatatlan így, másrészt bármelyik menüpontra kattintanék, az asus oldala jön be (véletlenül?).

(#12512) lezso6 válasza r3dsnake (#12511) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez bug, mindjárt ki lesz irtva. Legközelebb légyszi a másik topikba írj! :R

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#12513) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. 503-mas hibát kapok akárhányszor rámegyek a privát üzeneteimre és a keresővel próbálok rászűrni valamire. Szerintem ez javításra szorul. :R

(#12514) Ndruu válasza KaiotEch (#12513) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ez akkor fordul elő, ha túlságosan sok privátod van. Keresésnél a kereső túlterhelődne, az egyszerűség kedvéért csak 503-at dob.

Harrrr!!!!

(#12515) KaiotEch válasza Ndruu (#12514) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Értem, 1116 az sok? :D

(Postafiókomban 21000 levél van :D )

[ Szerkesztve ]

(#12516) lezso6 válasza KaiotEch (#12515) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az is számít, amit már töröltél, szóval 10x ennyi privátod van. Tudom, hülye a kereső, sajnos az R5-be ez eléggé be van betonozva, és hetekig légkalapáccsal kéne izzadni, hogy jó legyen. Úgyhogy majd az R6... :B

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#12517) KaiotEch válasza lezso6 (#12516) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nos én soha nem törlök semmit, úgyhogy ennyi van. Igaz ez az 1116 csak amennyi személlyel beszéltem, nem a privát hsz-eim száma. De így már értem az egészet. :R

(#12518) sz.balazs.95 válasza lezso6 (#12516) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

ha már szóba került:
nem lehetne megoldani, hogy az összes korábban kitörölt privát üzeneteimet visszahozzátok? :D
ha már úgy is tárolja a rendszer. - ha jól értelmezem :B

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#12519) #75128832


#75128832
törölt tag

Nálam némely oldalbetöltésekkor a magától leteker animáció nélkül egy random helyre az utolsó oldalon.
Nem addig, amíg már olvastam, hanem teljesen random. Nem zavaró, úgyis letekernék, csak bug.
FF 32.0.3.

(#12520) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Ha lehetne csoportosítani a kedvenceket, az nagyon jó lenne, mert már most átláthatatlan a kedvenceim listája. :D

A másik: én személy szerint kicsit feleslegesnek érzem, hogy van külön téma tudnivalók és téma összefoglaló.

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#12521) beleszólok


beleszólok
senior tag

Nem tudom, csak én nem látom vagy tényleg nincs rá lehetőség: a kedvencek és az "itt szóltam hozzá" listákat nem lehetne megoldani, hogy opcionálisan az utolsó hozzászólás ideje alapján listázódjanak?
Néha jó lenne, ha a friss topic-ok lennének elöl akkor is, ha már rég nem írtam beléjük.

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#12522) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

RIOS6 motorban meg lehetne oldani, hogy az ötperces szerkesztési időn belül akár törölni is lehessen a saját hozzászólásunkat, ha még nem jött rá válasz?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12523) sz.balazs.95 válasza Bjørgersson (#12522) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

pluszegy! :R Ez szerintem is tök jó lenne.

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#12524) Winner_hun válasza Bjørgersson (#12522) üzenetére


Winner_hun
félisten

A törlésnek max. akkor van értelme ha nézi a motor hogy valaki rányomott-e már a válasz linkre. Mert ha rányomott és még nem küldte el a választ és közben törlöd akkor mi van? Ha visszahozza a törölt hozzászólást akkor ok, amúgy nem mert akkor feleslegesen lesz megírva a válasz (amit a válasz írásának kezdetekor még nem tud az író).
Amúgy egyszerűbb átgondolni hogy valóban el kell-e küldeni azt a hozzászólást és akkor nem kell semmi túlbonyolítás.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#12525) lezso6 válasza Winner_hun (#12524) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ennyi. Törlésnek semmi értelme nincs, erre ott a moderátor keresek topik.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#12526) Bjørgersson válasza Winner_hun (#12524) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A válaszadó akkor majd nyilván kapni fog egy "hibaüzenetet", hogy a keresett hozzászólás nem található, így nem lesz elküldve a válasz sem. Ahogy most is meg van oldva.

De lehet is nektek akármit mondani, úgyis minden értelmetlen vagy felesleges vagy egyszerűen csak nem lesz megcsinálva.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12527) gyurkikrisz válasza Bjørgersson (#12522) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Még mindig megvan a lehetőség, hogy kitöröld a tartalmát ha meggondoltad magad.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#12528) beleszólok válasza Bjørgersson (#12526) üzenetére


beleszólok
senior tag

Ahogy gyurkikrisz is írja: a tartalmát tudod törölni. Viszont a tényleges törlés megvalósítása azért kicsit több munka lehet annál, hogy plusz egy gombot kiraksz a lapra.
Szóval én meg tudom érteni, ha nem mutatnak túl nagy lelkesedést a fejlesztők.
(mondjuk az is igaz, hogy a moderátorok számára kell, hogy legyen ilyen lehetőség, szóval "csak" a jogosultság ellenőrzéssel kellene szívni ;) )

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#12529) Winner_hun válasza Bjørgersson (#12526) üzenetére


Winner_hun
félisten

És ha valaki egy hosszabb választ ír amiről utólag derül ki hogy teljesen feleslegesen írta?

Meg lehet sértődni (De lehet is nektek akármit mondani) meg nem továbblátni a saját elképzeléseden de attól ez még tényleg felesleges. A hozzászólás elküldése előtt kell meggondolni hogy azt valóban el kell-e küldeni vagy sem. Ennyi.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#12530) Sk8erPeter válasza Bjørgersson (#12526) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Én is sokmindenért ágálok, de ez speciel szerintem is teljesen felesleges: amiket Winner_hun felsorolt, azok elég meggyőző szempontok, ráadásul ezzel az "5 percen belül úgyis tudok törölni"-lehetőséggel szerintem van egy olyan baj is, hogy hosszú távon akár igénytelenségre is sarkallhatja az embereket ("megírom valahogy, aztán max. ha nem úgy jön össze, akkor törlöm", "áhh, ez a hsz. nem úgy sikerült, ahogy akartam, vagy jobb is, ha törlöm, akkor törlöm is, inkább megírom elölről" vagy "ez az, anyáztam egy jót, látta a k×csög, de még van pár percem, addig fent hagyom egy picit, hogy más is lássa, aztán törlöm, így legalább a moderátorok nem tudnak seggberúgni"), vagy épp rohadt idegesítő lehet (például valaki ír egy jó hosszú segítőkész választ a kérdésre, közben a kérdező meg rájött, hogy képes volt beírni Google-be is a problémáját, és mivel megoldottnak tekinti, törli is a francba - így tele lehet a fórum ilyen félbehagyott threadekkel).

Sk8erPeter

(#12531) Bjørgersson válasza Winner_hun (#12529) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Akkor valaki egy hosszabb választ ír, amiről utólag derül ki, hogy teljesen feleslegesen írta.

Nem megsértődök, hanem arra utalok, hogy eddig akármelyik topikban, akárki, akármit javasolt nektek az oldal fejlesztésével kapcsolatban, az vagy felesleges, vagy értelmetlen volt nektek vagy egyszerűen csak nem csináljátok meg. Ennyi.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12532) beleszólok válasza Sk8erPeter (#12530) üzenetére


beleszólok
senior tag

"... anyázok egyet ... a moderátor úgyse látja ..."
Nincs history? ;)

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#12533) Winner_hun válasza Bjørgersson (#12531) üzenetére


Winner_hun
félisten

Te szeretsz teljesen feleslegesen dolgozni?

A második bekezdésed nem igaz. Olvass utána ha érdekel, én nem fogom bizonygatni. Ha teljesen felesleges lenne akkor nem lenne ennek (is) külön topikja.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#12534) beleszólok válasza Winner_hun (#12533) üzenetére


beleszólok
senior tag

Azért némi igaza neki is van: annyit azért elvárna az ide irkáló pógár, hogy legalább egy egy szavas választ visszabüfizzen valaki, ha feldob egy ötletet. De elég sok felvetés, kérés, kérdés marad válasz nélkül.

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#12535) Bjørgersson válasza Winner_hun (#12533) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Igen, az a kedvencem.

Az utóbbi pár hónap, talán egy év hozzászólásaiból nekem nem ez jön le.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12536) Winner_hun válasza beleszólok (#12534) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem egyszer le volt már írva hogy a topikot folyamatosan figyelik és nem kommentálnak minden egyes ajánlást. Ha jó ötletnek tartják akkor felkerül egy listára amire ha van idő akkor foglalkoznak vele. Nem véletlen nem kommentálnak minden egyes javaslatot.

Jó most lehet azzal jönni hogy erről esetleg nem tudtatok / hallottatok. Már tudjátok, téma remélhetőleg lezárva mert ez már nagyon off..

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#12537) Sk8erPeter válasza Winner_hun (#12536) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Azért lássuk be, az elégedetlenkedésnek is van alapja, lásd RIOS R6-motor ígérgetése évezredek óta. ;] :DDD

Sk8erPeter

(#12538) pepe091 válasza Sk8erPeter (#12537) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

De hisz csak pár hét van hátra!! :D ;] Pl a kedvenc topikoknál lévő email értesítő kérés ikonra is ezer éve lett már kéve több helyen is hogy rakják rá a megeresítéstő kérő ablakot, de még ez sem történ meg azóta sem.
A hardverapró háttértervezős sztorit már le sem írom, hogy hány hónapja csúszik, és csak megy a nagy hallgatás.

[ Szerkesztve ]

(#12539) szab.tam


szab.tam
nagyúr

egy apró marketing ötlet.

nem tudom, hogy a banner-ekre előfizető partnerek fix árat fizetnek, vagy a kattintások után.
ha az utóbbi, nyugodtan meg lehetne néha osztani egy hírben, vagy akár egy saját banner-ben, ami a hirdetők banner-einek egy összesítő oldalára mutat.

na, ez így bonyolult.

lényeg: ha kattintás után fizetnek, nyiltan fel lehetne hívni az olvasóközönséget, hogy az nektek jó, ha néha megnézzük a hirdetőket.
mert én például egy közvélemény-kutatós sz*t biztos nem fogok kitöltögetni, ahol csomó indiszkrét kérdés is szerepel, de a hirdetéseket néha szívesen megnézem, ha az nektek + zsé.

és egy hirdetőnek biztos nincs ellenére, ha buzdítotok a hirdetések megnézésére.

csak hát egy ilyen felhívást, tájékoztatást jól kell megfogalmazni, hogy ne kuncsorgásnak, lejmolásnak tűnjön, hanem pusztán támogató viselkedésre való buzdításnak...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#12540) DS39 válasza szab.tam (#12539) üzenetére


DS39
nagyúr

szerintem nem konkrét bannerre kattintások után fizetnek a hirdetők, hanem az össz látogatottság után.
ha egy portált, mint a PH-t megnéznek 10 ezren per nap, egy hirdető szívesen rakatja ki a reklámját X összegért cserébe, ha egy Indexet megnéznek 250 ezren per nap (csak tipp számok ezek), akkor ugyanazért a banner megjelenítéséért sokkal többet lehet kérni, illetve fizet a hirdető cég. ezért is van sok olvasócsalogató, illetve kattintásra ingerlő Apple vagy Samsung hír, teszt, cikk.

[ Szerkesztve ]

(#12541) carr


carr
őstag

Sziasztok!

Lehet bénázok, de merre van a tagkereső?
:R

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#12542) sz.balazs.95 válasza carr (#12541) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Mármint tag, mint felhasználó?
Miből gondolod, hogy van olyan? :DDD

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#12543) carr válasza sz.balazs.95 (#12542) üzenetére


carr
őstag

sos keresek egy embert... tag. :D
régebben volt... asszem. :DDD

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#12544) Winner_hun válasza carr (#12543) üzenetére


Winner_hun
félisten

Tag

Rangra nem tudsz keresni. Felhasználóra vagy pl. google-val vagy url buherálással.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#12545) föccer válasza carr (#12543) üzenetére


föccer
nagyúr

Hivatalos kereső sosem volt. Vladimirnek volt ilyen user scriptje, de az már jó rég volt.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#12546) carr válasza Winner_hun (#12544) üzenetére


carr
őstag

rofl :))
Penge1 a telefonszáma kellene...
akkor lehet a hwsw motorral kavartam. hajj.... :U

======
[link]
Nincs neki megadva a telefonszáma.

üdv, föccer

[ Módosította: föccer ]

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#12547) Winner_hun válasza carr (#12546) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha itt sincs akkor lehet.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#12550) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Sziasztok!

Esetleg nem tudnátok egy beosztást csinálni, hogy valaki legyen hétvégi ügyeletbe?

Olyasmire gondolok, hogy nekem, és talán másoknak is, leginkább hétvégén van időm böngészni kedvenc oldalamat. Viszont rendszerint ilyenkor alig kerül fel valami.

Lehetne egy "önkéntes" szolgálatos, aki figyeli a fontosabb hardver, szoftver, játék híreket a világban, és egy kisebb pár bekezdéses hírt feltenne róla.

Igen, van google, és elérem máshol is, most is van jó pár számomra fontos esemény, amit most nem fogok linkelni, de jobb szeretném a kattintás számot itt növelni.

Nyilván nem egy népszerű ötlet, hisz senki sem vágyik a hétvégi munkára, de gondoljatok arra, hogy mindezt az olvasók boldogságáért teszitek, ami minden pénznél többet ér! :)

Üdv!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.