Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8201) neduddki válasza grabber (#8196) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

uj npatun kit erdekel ma??? uj mgr letitott nexosn fojtassam meg???:- (((

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8202) grabber válasza neduddki (#8201) üzenetére


grabber
addikt

Engem,ha 10-11kor végzek és 12-ig lehet lemondani a vizsgát.Telefonról meg rohadt jó ha nem jön be a neptun és nem tudom lemondani.

(#8203) neduddki válasza grabber (#8202) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Tuodoe rre sozktak aszondani ez muegytem nem pedig szbadidokozpont:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8204) grabber válasza neduddki (#8203) üzenetére


grabber
addikt

Ma is megtudtam :O

(#8205) neduddki válasza grabber (#8204) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

akarsz rola beszlni?:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8206) grabber válasza neduddki (#8205) üzenetére


grabber
addikt

Matekot buktam.Holnap lesz megtekintés,remélem megint alul pontoztak mint múltkor.

Gondolom matekból van kereszt,bár csak vizsgáznom kell.Szakmai tárgyak kereszt
Itt meg a tanterv
A mágneses terek későbbre csúszik,gondolom más hátrányom nagyon nem lesz.

(#8207) rallye


rallye
csendes tag

Mit lehet tudni erről a tárgyról: Bevezetés a mobil szoftverfejlesztésbe (2 kredit)
Esetleg vki megcsinálta?

(#8208) bandus


bandus
veterán

jee, első olyan félévem, hogy megcsináltam minden kreditet amit felvettem. 34 kredit, 3,86-os ösztöndíj index. lehetett volna jobb is, de areaktorfizika eléggé lehúzta... és matek szigorlat első próbálkozásra sikeres :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#8209) neduddki válasza bandus (#8208) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

majdjo segberuglak meg visszavonyatok par jeyet me a fedesznyo baszott idejerni:- (((

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8210) Béló


Béló
aktív tag

Sziasztok
ergonómia vagy látás, nyelv legyen az ingyenkredites tárgyam idén: mindkettőből "bekeményitettek" mindkettőből diák vannak, de ergonómiábol van könyv is,
ha valakinek van tapasztalata melyik könnyebb ugy hogy max zhra megyek be, az ne tartsa vissza. ;)

(#8211) grabber válasza Béló (#8210) üzenetére


grabber
addikt

Látás nyelv még így is.4-es lettem belőle :DDD

(#8212) bandus válasza neduddki (#8209) üzenetére


bandus
veterán

ezek a mai desznyók, már fél testtel is elmásznak az st mellett :D

első/második héten bepótoljuk valamikor az elmaradt henteslátogatást?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#8213) tototos


tototos
őstag

Irány az intelligens rendszerek szakirány :C

(#8214) tototos


tototos
őstag

Szakirány Minimum Létszám Létszámkorlát
Autonóm rendszerek 2.53 15 22
Infokommunikációs hálózatok és szolgáltatások 2.84 33 33
Intelligens rendszerek 2.42 17 44
Médiainformatika 2.84 27 27
Médiatechnológiák 2.27 16 33
Mobil infokommunikáció 2.24 28 33
Rendszerfejlesztés 2.64 27 27
Rendszertervezés 2.3 33 33
Szoftverfejlesztés 3.24 51 50
Vállalati információs rendszerek 2.45 27 27

(#8215) mm779 válasza tototos (#8214) üzenetére


mm779
tag

Szakirányátlagot hogyan kell számolni?

Azt tudom, hogy az első 3 félév tantárgyaiból kell, csak azt nem tudom, hogy beleszámítanak-e ilyenek, hogy Mikmak, Üzleti jog, Menedzsmentizé meg a kétkreditesek... :F

(#8216) tototos válasza mm779 (#8215) üzenetére


tototos
őstag

első 3 félév összes tárgya, kivéve a kötvállok

(#8217) bpx


bpx
őstag

csak én nem tudok nyelvi tárgyakat felvenni?

csak szaknyelvet + nyelvvizsga előkészítőket látok (15-20 db kb.), a hagyományos angol/német/... kezdő/haladó/... tárgyakat nem

(#8218) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

aszem itt a legaktualisabb: bof

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8219) Foxi


Foxi
senior tag

Idén korán indulnak a számon kérések, hétfőn az Ericssonnál felvételi. Írt már valaki ilyet, kb. hogyan néznek ki ezek főleg az asm, ip, fpga része?

(#8220) Drizzt válasza Foxi (#8219) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Én írtam, de ip, c++, java, hw-seket. Hát, teszt angolul írásban. Nem sikerült túl rosszul, de utána a pszichológiai teszt után nem vettek fel. :W Pedig szívesen dolgoztam volna ott, legalább nem lett volna messze annyira.

I am having fun staying poor.

(#8221) bandus


bandus
veterán

kezdődik, kezdődik, kezdőődik :))

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#8222) bpx válasza bandus (#8221) üzenetére


bpx
őstag

hajajj, mozdulni sem lehetett annyian voltunk, tipikus legelső nap a félévben :D

(#8223) Drizzt válasza Foxi (#8219) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Na milyen volt?

I am having fun staying poor.

(#8224) Foxi válasza Drizzt (#8223) üzenetére


Foxi
senior tag

Kevésbé vészes mint vártam, igazából ilyen zh/vizsga színvonal. Én 6-ba piszkáltam bele a 7 tesztből, a végén már életkedve sincs az embernek :) Eredmény elvileg a héten talán már lesz, de aztán még pszichó, meg szóbeli. Remélem jó hely, ha már ennyit kell szenvedni érte :D

(#8225) REDeath


REDeath
őstag

sítábor után annyira szar volt ma beülni, algeles napra... de úgy érzem a szoplab4 lesz az idei év csúcspontja az öregek beszámolói alapján :D

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#8226) neduddki válasza bandus (#8221) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

tugyatok:
nem is lenne ojjan rossz hejj ez az egyetm csak diakok ne vonanak mongyak a profok
nem is lenne ojjan orssz hejj ez az egeytem csak dogozok/hallgatok ne vonanak mongya az a ep.
nem is lenen ojjan rpossz hejj ez az egyetem, csak az a sok hujje ne B! el allndoan ajo kis rendszreinket mondak az gepbuherek:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8227) concret_hp


concret_hp
addikt

jelentem dec 11én voltam legutóbb egyetemen és nemtom mikor megyek be :U ;]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#8228) Béló válasza concret_hp (#8227) üzenetére


Béló
aktív tag

szégyelld magad!! :DDD

(#8229) bpx válasza concret_hp (#8227) üzenetére


bpx
őstag

miért nem? :((( :D

én meg 1 évnyi totál laza órarend után (heti 2, max 3 nap, legkorábban 10-től) járhatok be minden nap reggel 8-ra... :U

(#8230) bandus


bandus
veterán

lehet kicsit beleásnám magam a programozásba. tudnátok ajánlani valami könyvet, ami nem egy konkrét nyelvből szól, hanem megtanít valamennyire programozóként gondolkodni? remélem nem kérdeztem nagy hülyeséget :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#8231) JColee válasza bandus (#8230) üzenetére


JColee
őstag

szerintem programozói szemléletet akkor tanulod meg a legkönnyebben, ha programozni tanulsz, azt meg konkrét nyelven keresztül lehet a legkönnyebben (szerintem)

(#8232) bandus válasza JColee (#8231) üzenetére


bandus
veterán

akkor viszont van valakinek valami jó anyaga a fortran nyelvhez? :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#8233) neduddki válasza bandus (#8232) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

igy legen 5osom a lotton hogy fortranzonyi akarsz:-)))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8234) bandus válasza neduddki (#8233) üzenetére


bandus
veterán

ezt már előre láttad?:D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#8235) Foxi válasza Drizzt (#8223) üzenetére


Foxi
senior tag

Sikerült átjutni a tesztes szűrésen, jövő héten szóbeli kör :)

(#8236) neduddki válasza bandus (#8234) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

mikor aprogost reszt olvastam akkor mar a fotranra tippeltem

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8237) Drizzt válasza Foxi (#8235) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Majd írjál mi lett! Hajrá!

I am having fun staying poor.

(#8238) concret_hp


concret_hp
addikt

na tegnap voltam bent az egyetemen :D és még az is lehet, hogy diplomám is lesz valaha :DDD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#8239) Foxi válasza Drizzt (#8237) üzenetére


Foxi
senior tag

A szóbeli nem volt olyan vészes, a 6 teszt 50% körülire sikerült. A gond a részmunkaidővel van, ez annyira nem tetszett nekik. És még mindig hátra van a személyiség teszt, bár oda már nem biztos, hogy visszahívnak.

(#8240) Foxi válasza Foxi (#8239) üzenetére


Foxi
senior tag

És már írtak is, hogy menjek személyiség tesztre. Nem egyszerű bejutni :)

(#8241) Drizzt válasza Foxi (#8240) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Arra nagyon készülj fel, lesz nagyon sok értelmetlen kérdés(írásban, de tényleg marhasok), közben meg iq teszt szerű dolgok. És szerintem ez számít az egyik legtöbbet a felvételi eljárásuknál.

I am having fun staying poor.

(#8242) bpx


bpx
őstag

így a 3. hét végén, kezdek egyre jobban aggódni az adatbiztonság + rendszeroptimalizálás miatt, ez normális? :D

(#8243) concret_hp válasza bpx (#8242) üzenetére


concret_hp
addikt

nem vészesek pedig :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#8244) Foxi válasza Drizzt (#8241) üzenetére


Foxi
senior tag

Most volt a 480 kérdéses móka, az mondjuk érdekes, hogy a kérdések jelentős része nem dönthető el igazán egy egyszerű igen-nemmel. Aztán IQ teszt, talán sikerül a barlangi ember fölé kerülni :) És végül koncentráció teszt, ez utóbbinak tudom az eredményét, jó lett.

Most már csak várni kell a döntésre.

(#8245) Drizzt válasza Foxi (#8244) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Jólvan. Én az iq-s részt totálisan elcsesztem, nem is tudtam, hogy lesz, meg fájt a szemem, kb. a kérdéseket se láttam. Meg is lett az eredménye. :D:D Koncentráció teszt nekem is jó lett. Mindegy, most elvagyok a munkahelyemen, s mostmár a munka is érdekes, s sok gondolkodst igénylő, változatos. Viszont a béremmel nagyon nem vagyok kibékülve. :D Viszont most a legfontosabb az alapos tapasztalatszerzés, szóval egyelőre lenyeltem ezt a békát egy ideig.

I am having fun staying poor.

(#8246) grabber


grabber
addikt

Miért jó ennyire az SE munkahely?Én mobilban gondolkodok tovább ahol piacvezető a SE a hálózati termékekben és sokan is akarnak bejutni :U

(#8247) Drizzt válasza grabber (#8246) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Egy ismerősöm ott dolgozik, ő szereti. Nekem nincs tapasztalatom, úgyhogy nem tudok mondani semmit. Azért lett volna érdekes nekem, merthálózatos szakirányon voltam, így meg végül nem hálózatokkal foglalkozok.

I am having fun staying poor.

(#8248) Foxi válasza Drizzt (#8245) üzenetére


Foxi
senior tag

Felvettek :)

(#8249) Drizzt válasza Foxi (#8248) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Grat! Majd írj ha már van tapasztalat, hogy milyen a dolog.

I am having fun staying poor.

(#8250) bandus


bandus
veterán

jee, csak 16 kreditnyi tárgyból írok zh-t a héten. és ez 3 tantárgyból tevődik össze :D

nyáron meg szakmai gyakorlat. szerencsére sikerült bekerülnöm az mvm erbe zrt-hez :K jó hely, és közel is van.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.