Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7201) concret_hp válasza bpx (#7200) üzenetére


concret_hp
addikt

ofkorsz :D :C
de én nem figyeltem a többieket, úgyhogy ha csak nem te ültél mellettem, akkor passz :D

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7202) Drizzt válasza concret_hp (#7201) üzenetére


Drizzt
nagyúr

És kaptatok? :D

Áhhh, 15-ig le kell adni a diplomámat mégis. Dejóóó. Mondjuk mostmár a szakmai tartalom 2-3 nap max., formázás, meg értelmetlen mondatok értelmessé alakítása 1-2, formázás: végtelen idő. :D

I am having fun staying poor.

(#7203) Senhi


Senhi
aktív tag

Ma volt lehetőségem megnézni belülről is a reaktort (érdekes egy ilyen túra, hogy összehozza a tankört :D ). Nem semmi kis kóceráj van az egyetem közepén.
Van egy kis bejárat ahol közvetlen hozzá lehet férni a "zónához" és előtte saccra 40 tonna vasbeton van :D ill. a reaktor maga is egy komoly és valamennyire félelmetes látvány :)

(#7204) Foxi


Foxi
senior tag

Volt valaki ma rajtam kívül grafikán? A teszt a végén rendszeres félév végi dolog, vagy valami huncutság volt? :)

(#7205) concret_hp válasza Foxi (#7204) üzenetére


concret_hp
addikt

milyen teszt volt? elaludtam... :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7206) Foxi válasza concret_hp (#7205) üzenetére


Foxi
senior tag

Ejnye ;]
Adott 11 kérdést, név, neptun kód, aztán a végén mondta, hogy adja be mindenki, mindegy mit írt, mert szerinte megéri. Végülis mindegy, aláírás most nem lesz, de legalább már sejtem milyen az a grafika :)

Összeségében amúgy szerintem az a legnagyobb baj vele, hogy nagyon nagy és szerteágazó az anyag, ráadásul meg van hintve elég rendesen a matek kevésbé könnyed részével. Szirmay viszont szerintem kimondottan jó tanár, eddig az egyik legjobb akivel az egyetemen találkoztam, de nem kizárt, hogy ez az én defektem :D Lehet kövezni :P

(#7207) bpx válasza concret_hp (#7201) üzenetére


bpx
őstag

előtted ültem :D

szabtech házi + laborzh után örültem, hogy végre nem kell vele foglalkozni egy darabig, aztán most esett le, hogy kedden lesz a 2. zh...

Foxi: házi feladatokra jár még megajánlott jegy? azokat sokkal jobban megéri megcsinálni (még úgy is, hogy rengeteg szívás van vele)
Szirmay meg szerintem is jó tanár, én szerettem az óráit nagyon - na meg a téma is elég érdekes
(az meg már bánom utólag, hogy nem csináltam házikat, és vizsgán épphogy kaptam egy kettest)

(#7208) Drizzt válasza bpx (#7207) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Szerintem a kisházikra megajánlott jegy sose volt hivatalos, amikor én csináltam, akkor adott először, s év közben egy szó sem volt róla, hogy ilyen jutalomra lehet számítani. Persze így kellemesebb volt az eredmény, s életemben kábé eddig egyetlen alkalom volt, amikor úgy éreztem, hogy az extra mennyiségű és igényes munkát megbecsülik. Jó, munkahelyen azért más a helyzet, mert ott meg időkorlátok miatt ez a két tényező soha nem tartható kb.

I am having fun staying poor.

(#7209) Foxi válasza bpx (#7207) üzenetére


Foxi
senior tag

Elvileg jár, gyakorlatilag meg majd kiderül.

(#7210) neduddki


neduddki
nagyúr

I!

na kedves elvtarsa aki a gtk dekanijat keresi az kerlek az k hejejt a r2 fele vegye az utirayt, guvo hettol mukodes:- )))

udv

neduddki

p.s. mar csak a egr nyomtatast kell osszeutnom:- )

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#7211) bandus


bandus
veterán

basszus, sose szenvedtem még ennyit 3 kreditért. most járok nagyjából 30 oldalnál, amihez még jön irodalomjegyzék, bevezetés, összegzés, mellékletek. holnap jólenne befejezni, hogy a maradék két zh-mra fel tudjak tisztességesen készülni.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#7212) bpx


bpx
őstag

szabtech laborzh: 25/30
szabtech házi: 10/10

a végén még meglesz a szabtech negyedik nekifutásra? :D

(#7213) neduddki válasza bpx (#7212) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Istenem mikro Bokor processor ur hazagyutt az jueszejbul oszt elkezdett az allapoterrul beszini eskusozm a tanyszeki kollegak hujjeben nesztek mint mi hallgatok:- )))
psszt, de esztettet el ne rud senkinek:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#7214) concret_hp válasza bpx (#7212) üzenetére


concret_hp
addikt

labor zh: 12/30 :DDD
ez annyit jelent, hogy a 2.zn-n 16/30at kell írnom a 2eshez... ehh

bízok benne, hogy lesz pár típusfeladat vagy nem tudom... :U

(vagy talán egy házit kéne csinálnom, mert a régről elfogadott az csak 7/10, de mivel már le kellett volna adni, így az is pontlevonás lenne áááá)

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7215) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Bakker, nekem se lesz már könnyű beleférni a diplomában maximális oldalszámba. 80-nál tartok, még lesz minimum 5, meg befejezés, s utána jön az ilyen összefoglaló, nyilatkozat, ilyen jegyzék, olyan jegyzék.

Arrrrrggghhhh. Az a baj, ha már megcsináltam ezt a sok cuccot, akkor nem akarok kihagyni semmit.

I am having fun staying poor.

(#7216) bandus válasza Drizzt (#7215) üzenetére


bandus
veterán

mennyi a keret? nálunk is 25 oldal ebből a beadandóból, amit 10-el túlléphetsz pontlevonás nélkül. nekem 32 lett, plusz a mellékletben a képek, számítások, táblázatokkal együtt lesz vagy 50 :W még kinyomtatni is költséges..

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#7217) Drizzt válasza bandus (#7216) üzenetére


Drizzt
nagyúr

120 a max. Ami a bajom, az az, hogy elég rendesen tömör már így is, van vagy 30 táblázatom, telezsúfolva eredményekkel, elég kevés magyarázattal, kéne még picit többet magyarázni tán így is. Szóval nem nagyon tudom mit hagyjak ki. Valószínűleg semmit nem fogok, csak valahogy egy-két mondatot, ha valami épp új lapra csúszott volna, meg ilyesmi.

I am having fun staying poor.

(#7218) bandus válasza Drizzt (#7217) üzenetére


bandus
veterán

az durva :R

szobatársam is most írja a diplomamunkáját, neki nincsenek ilyen problémái...:DDD

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#7219) neduddki válasza Drizzt (#7217) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

arra van a mellelet:- ) /vagyujabbam mar az appnedix is beleszamit?:- )/

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#7220) concret_hp válasza bpx (#7212) üzenetére


concret_hp
addikt

te egyébként bejársz órára? van jegyzeted?
2. zh-ra miből lehet tanulni? mert még a "megoldásos" feladatokkal se vagyok kisegítve, mert szinte minden feladatban van 1-2 dolog, amit nem vágok hogy honnan jön :(

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7221) norbiphu válasza concret_hp (#7220) üzenetére


norbiphu
senior tag

órára járni szabtekből? :DD

megoldásos feladatok, korábbi zh-k (de inkább korábbiak mert tavaly zsír ugyanolyat adtak mint ami már volt egyszer), ezekből sikerült 27 pontot tolnom. haver ugyanezekből készült fel neki 20 lett a póton. persze, ez az előző félévben volt, kituggya milyen feladatsor lesz idén.

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#7222) bpx válasza concret_hp (#7220) üzenetére


bpx
őstag

péntekenként benn voltam (átlagos létszám olyan 10-15 körül volt :D), kedden csak nagyon ritkán, szóval elég hiányos a jegyzetem :p

szerintem az lesz, hogy a tárgyhonlapon + wikin levő feladatokat megnézem, ami valahol nem világos, annak megnézem az elméletét a könyvben, aztán ennyi

első zh-ra csináltam azt, hogy a kiadott ellenőrző kérdéseket kijegyzeteltem könyvből + órai jegyzetből válaszokkal együtt, de az szvsz időpocsékolás...

(#7223) concret_hp válasza norbiphu (#7221) üzenetére


concret_hp
addikt

hm ja kereszten jó az óra, egyenesbe meg nem variálnak a feladatokon... hmhmhm...

mind1, mostmár jó lenne túllenni rajta ... :U

bár itt azért tényleg van pár visszatérő példa, csak a zh-ban is forduljanak elő...

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7224) concret_hp válasza bpx (#7222) üzenetére


concret_hp
addikt

én az 1. zhig még bejártam, utána is hébehóba, de ez így nem sok midnenre jó :(

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7225) REDeath


REDeath
őstag

holnap 3-ra fogorvos, 5-től fizika 2 in 1 pótlás, amire ma megkéne tanulnom 400 oldalt :)
holnapi órarend pdig bsz, prog2, progyak

utolsó órán szebi emlékeitek szerint (ha bentvoltatok) mondott vaalmi érdemit? ha nem, akkor inkább megkockáztatnám hogy bsz után azt a 4 órát fizikával töltsem, hátha sikerül összekulázni egy aláírást a semmiből :) mer így esetleg max 4800-at kell fizetni, ha aláíráspótlóra is elmek, akkor az plusz 3 :D

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#7226) Drizzt válasza REDeath (#7225) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Fogorvoshoz hova mész? Vagy te Bp-i vagy, s van fix?

I am having fun staying poor.

(#7227) REDeath válasza Drizzt (#7226) üzenetére


REDeath
őstag

a-a, Halásztelekre caplathatok, oda tartozok... jó is lesz dugóban menni és jönni.
amúgy pár napja derült ki számomra hogy itt a schban is van dentist :)

[ Szerkesztve ]

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#7228) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Na, szakmai tartalmát tekintve befejezettnek tekintem a diplomát, szóval a héten: újraolvasás, irgalmatlan ökörségek és magyartalanságok kiírtása, aztán pedig tartalom, ábra, táblázatjegyzék, abstract megírása, ilyesmi. Célegyenes.

Utána meg május 27 már form zh. :W Picit para.

I am having fun staying poor.

(#7229) concret_hp


concret_hp
addikt

nah mozog az avatar, repkednek a legyek és csapdosnak a szárnyukkal. a szjb-k is mozognak, de valamiért még nem úgy pattognak ahogy kéne ...

asszem neki kéne állni szabteket tanulni... :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7230) concret_hp válasza bpx (#7212) üzenetére


concret_hp
addikt

esetleg ha ráérsz, írhatnál 1-2 megoldást :D :R

http://kepfeltoltes.hu/view/090511/labzh2009_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7231) bpx válasza concret_hp (#7230) üzenetére


bpx
őstag

wikire is feltöltötték, szóval oda írtam:
[link]

ehh, most látom te vagy Titcar :D

[ Szerkesztve ]

(#7232) REDeath


REDeath
őstag

na nekiállok progházinak :D

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#7233) REDeath válasza REDeath (#7232) üzenetére


REDeath
őstag

nekiálltam ;]

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#7234) REDeath válasza REDeath (#7233) üzenetére


REDeath
őstag

valami buzi "...discard qualifiers" éljen, pedig azhittem az az 1 sor nem lesz nehéz.... nyád

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#7235) concret_hp válasza bpx (#7231) üzenetére


concret_hp
addikt

:R ;)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7236) REDeath


REDeath
őstag

faszkivan, leszarom, megírom a dokumentációt, aztán lesz ami lesz :W

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#7237) concret_hp


concret_hp
addikt

nah 1 óra múlva zh. tegnap tanultam 1 kicsit, meg voltamkonzin, ma meg hajnal fél3 óta tolom. remélem ennyi elég lesz :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7238) concret_hp válasza concret_hp (#7237) üzenetére


concret_hp
addikt

jííííííháááá

ott helyben kijavították 21/30p, ami azt jelenti, hoyg megvan a szabtek :))

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7239) REDeath válasza concret_hp (#7238) üzenetére


REDeath
őstag

grat :R megéri éjszakázni, nekem a szoftlab lett meg.
legszebb hogy amiket vs2008 kidobot hibákat, egy se volt jelent R épületben gépen...

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#7240) bpx válasza REDeath (#7239) üzenetére


bpx
őstag

nagyon rágyúrtál a végén :D
én meg nem vártam meg hogy kijavítsa mert el akartam érni hazafele a vonatot
persze aut honlapon még nincs fenn az eredmény
pedig jó lenne tudni, hogy kell-e péntekre tanulni, mert nem vittem túlzásba a felkészülést :D

(#7241) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

ez anntyir ateccik:- )))
Tehat akkor a vajuk hoz csak aszt vesszuk fel gyuvore akinek van 2 tanuval bizonyitott vasvellaj es tragyahanyo gtjaja! punktum
ill
Foxi altal meghirdetett:
GT-81-45-101-112-es targy felveteli kovelemenyei koze tartozik:
-szemmejenkent:
1db munkasruha
1db lapat /vasvelle nem valtatja ki a lapatot/
1db fem/muenyag fules begre
1db fejvedo /fules bili megengedett/
-tanulocsoportonken:
1db csakany
1db betonkevero
- evfolyamonketn:
1db tronydaru /kornyekbeli tornydarukat ellopni szigoruan alairas megvonasa terhe mellet TILOS/

Jelnkeznyi: a ganajhordak kozben a szent epulet tetejen levo kuckomban teljesen felesleg, me ugyse jarok arra

targyfeleleos

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#7242) Drizzt válasza neduddki (#7241) üzenetére


Drizzt
nagyúr

:)

I am having fun staying poor.

(#7243) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

gyum eszembe mi jar annak gnyajturonak aki felev ota igergettt jofele gyumocsklevet meg minidg nem kaptam meg???:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#7244) bandus válasza neduddki (#7241) üzenetére


bandus
veterán

höhöhööö :)) :DD

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#7245) concret_hp válasza neduddki (#7241) üzenetére


concret_hp
addikt

a már felvett delikvenseknek ugye nem kell beszerezniük a menetfelszerelést? :DDD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7246) bpx válasza bpx (#7240) üzenetére


bpx
őstag

felrakták végre netre is, 15/30, minden megvan, mehet a shift+del :DDD

(#7247) neduddki válasza concret_hp (#7245) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

az csak attol figg hogy mennyivel sikerul megvesztegnyi a fobonyuapolot:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#7248) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Lehet el kéne húznom aludni, előbb írtam egy ilyet diplomatervbe:

"ábrázatok és táblázatok jegyzéke.".

I am having fun staying poor.

(#7249) concret_hp válasza Drizzt (#7248) üzenetére


concret_hp
addikt

:DDD
szar dolog ilyenen versenygeni, de az utóbbi 3-4 napban az alvás előtti óráimban általában annyira be votlam fáradtva, hogy 3 értelmes összefüggő nyelvtanilag helyes mondatot nem nagyon tudtam elmondani... :(

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7250) concret_hp


concret_hp
addikt

lol aut honlapon 72 pontot írtak be a 2.zh-ra. (30 pont a max ugye :D) ez amugy a csoportkód pont. :)

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.