Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8101) Foxi válasza grabber (#8100) üzenetére


Foxi
senior tag

Én egy szót nem tanultam, kis logika, szerencse -> 3-as :) Ami szívás az a Pszichológia :D Érdekesnek érdekes, csak ott tanulni is kellene.

(#8102) grabber


grabber
addikt

grabber most tudta meg,hogy meghúzták progból :Y mert a dokumentációt nem fogadták el és nem mondták,miért nem fogadták el,így még a határidő előtt nem tudta kijavítani.

Sok kis zh,nagy ZH,prog házi a semmiért :W

[ Szerkesztve ]

(#8103) bpx válasza rallye (#8098) üzenetére


bpx
őstag

bsc szakirány csak tavaszi félévekben indul

(#8104) Senhi


Senhi
aktív tag

Szabályozástechnika egyenesen vagy kereszten könnyebb? Vagy nincs különbség? :) Úgy hallottam nem mindegy, hogy melyik tanszék tartja.

(#8105) bpx válasza Senhi (#8104) üzenetére


bpx
őstag

az utóbbi években végig AUT tartotta

egyenes féléven Keviczky tartja, aki kivetíti a könyvét és felolvasás az óra
kereszten más az előadó (Hethéssy Jenő), aki ír a táblára, lesz használható órai jegyzeted ha bejársz, ennyiből jobb szerintem
hszk-s gyakorlat meg ugyanaz, az mindegy melyik félév

ui: valóban nem mindegy melyik tanszék tartja, az AUT-on kívül még a rettegett IIT is tart szabtech-et, azt mindenki döntse el maga, hogy ez jó vagy rossz :D

[ Szerkesztve ]

(#8106) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

na localtszcsenk ifjao isszekaptak magukat es eloalltak ezvel

udv

neduddki

p.s. remelm ha Pityuka osszekapja maagt es rendes hangal az egesz film felkerul, amug a legdurvabb resz kimaratt a bemutatobul: Brutland mama

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8107) funkygee


funkygee
aktív tag

Helló sorstársaim.. :o

Lenne egy egetverő problémám, ha van köztetek olyan aki használ a BME-n Wlan-t, lehet tud megoldást. Különben egyszerű: amióta Win7-t használok a notimon, nem megy fel az egyetemi hálóra :O . Nem tudtok valami megoldást? Előtte természetesen reggelve voltam, amióta új rendszer van, azóta nem enged fel. Határozottan csak a BME AP-k re nem, ahol NAT-olva van, ott simán mindenhol enged. Mia ***sz??? :W

Üdv!

(#8108) bandus válasza rallye (#8098) üzenetére


bandus
veterán

pénzügyeket ebben a félévben csináltam, meglett ötösre. első zh-t nem írtam meg, másodikra se tudtam nagyon készülni, de kis segítséggel 36 pont lett. aztán nem túl sok óra ráfordítással 50pontos pótzh, így meglett az ötös. van belőle egy 140 oldalas jegyzet, azt kell tudni. órára sem kell járni.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#8109) REDeath


REDeath
őstag

valszám vizsga tényleg nem szokott nehezedni?
8-án fizika és valszám vizsga egyszerre, átraktam valszámot 15.-ére, de akor lehet nemleszk itthon, és utsó két alkalomra hagyni meg para lenne, főleg ha nehezedik

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#8110) norbiphu válasza REDeath (#8109) üzenetére


norbiphu
senior tag

neked külön vizsgát állítanak össze, mert szeretnék ha megtisztelnéd őket kereszten is. úgyhogy mindegy. ;]

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#8111) concret_hp válasza REDeath (#8109) üzenetére


concret_hp
addikt

annak idején ugyanazokból a kérdésekből válogattak meg a feldatok se nehezedtek. most mondjuk nem tudom mi a rendszer, de nem hiszem, hogy nehezedne, az csak pár tárgyból divat ;]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#8112) REDeath válasza concret_hp (#8111) üzenetére


REDeath
őstag

ugyanazok kérdések = kela feladati ami az oldalán is fentvan? vagy ugyanazokból válogattak mint előző évek

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#8113) tototos válasza REDeath (#8109) üzenetére


tototos
őstag

Én úgy vettem észre hogy nem nehezedik, sőt 1 évvel ezelőtt az utols vizsga elég könnyű volt.

(#8114) bandus


bandus
veterán

na holnap megejtem az első vizsgámat, elektrotechnika nevezetű tantárgyból. cél egy 4es. szóbeli lesz.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#8115) bandus válasza bandus (#8114) üzenetére


bandus
veterán

kicsit neccesen, de négyessel teljesítve :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#8116) neduddki válasza bandus (#8115) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ahog hallotam apadnak a akos hordot is fel kellet guritanyi a picebul ne votleig a frissen vagott desznyo:- )))

udv

neduddki

p.s. D!

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8117) grabber válasza bandus (#8115) üzenetére


grabber
addikt

Kicsit neccesen,de semmi esélyem sem volt a vizsga beugróján.Volt időm a vizsga 2. részénél elgondolkozni milyen lehet dolgozni :DDD
20 pont kell és 12 pontra válaszoltam.Csodákban és mesékben nem hiszek.Minek kell ilyen időre csinálós beugró ami nehezebb mint a vizsga 2. része,mert azzal nem volt gond,hogy meglegyen a 2-es.

(#8118) bandus válasza neduddki (#8116) üzenetére


bandus
veterán

neked van még a tavalyiból? :))

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#8119) FireKeeper válasza grabber (#8102) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ne szívd mellre engem is meghúztak a házi miatt...
ma meg voltam A1 vizsgán, de nem ajánlottak meg jegyet, úgyhogy valszeg újraírom az írásbelit, nem akarok 14 tételt bevágni, ha nem muszáj.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8120) Senhi


Senhi
aktív tag

Letudtam a SzAr-t 4-esre. Így utólag visszatekintve ez az a tárgy ami semmire nem jó, elavult tudást ad és még unalmas is. Mondjuk a vizsga előtti NG show kárpótol mindenért :D

(#8121) neduddki válasza bandus (#8118) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

hun van mar a tavajji lo??? es hun va az idejei vedelmi pizzzzz????:- (((

udv

neduddki

p.s. :- )))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8122) bandus válasza neduddki (#8121) üzenetére


bandus
veterán

védelmi pizza? :P :))

viszont egy alkalommal letolhatnánk egy védelmi hurkát vagy ilyesmit a hentesnél, elég rég kajáztam már ottan. mitszósz?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#8123) REDeath


REDeath
őstag

üdv
sos, emlékszik valaki hogy infós fizika1#-en adtak-e vizsgára képletgyűjteményt? vagy csak egyenesben?

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#8124) tototos válasza REDeath (#8123) üzenetére


tototos
őstag

Nekünk tavaly nem volt semmi :( De mindent meg lehet oldani főleg Vargánál :DDD

(#8125) neduddki válasza bandus (#8122) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

tamogatom, ma???:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8126) bpx


bpx
őstag

a mai nappal:
szakdolgozat-védés: pipa
utolsó ZV: pipa
BSc képzés: pipa :D

(#8127) REDeath válasza bpx (#8126) üzenetére


REDeath
őstag

:R

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#8128) grabber válasza FireKeeper (#8119) üzenetére


grabber
addikt

Pedig nem akarok kocka lenni :DDD

Matek,akkor kettes se lett meg.Nekem csoda lesz ha elérem az 50%-ot és akkor emhetek szóbelizni.Ky legalább kedves.

(#8129) bandus válasza neduddki (#8125) üzenetére


bandus
veterán

innye, írhattad volna hamarabb is :) vizsgáztam, aztán utána meg siettem, hogy elérjem a buszt. mit szólsz jövőhét csütörtökhöz? mondjuk dél körül?

mod: off

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#8130) neduddki válasza bandus (#8129) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

tolem oke, csak tojjad ma aszt a feldesznyot:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8131) REDeath


REDeath
őstag

wehheee szofttech geci beugró mellé legalább lett egy 4-es fizikám :P

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#8132) Senhi válasza REDeath (#8131) üzenetére


Senhi
aktív tag

A fizika nekem is 4-es lett :D Varga jó arc...

(#8133) KMan válasza bpx (#8126) üzenetére


KMan
őstag

szinten zenesz :K

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#8134) bandus válasza KMan (#8133) üzenetére


bandus
veterán

fene ebbe a sok túlképzett diplomásba ;] :))

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#8135) Béló


Béló
aktív tag

sziasztok
a vizsgáknál a várólistáról tud valaki valamit?
mert egyik tárgyamból a jófej tanár harmadolta a helyeket utcsó vizsgahétre, így sokan már csak várólistára tudtuk felvenni a vizsgát...
Mivel előtte esélyem sincs elmenni vizsgázni így csak akkor jutok be: de ha várólistán vagyok, akkor is le fog vizsgáztatni?
más kérdés hogy a TVSZ alapján egy vizsgahelyet kötelesek biztosítani, nem?

(#8136) Senhi válasza Béló (#8135) üzenetére


Senhi
aktív tag

Várólista az egy várólista. Ha valaki leadja a vizsgáját akkor a várólistán az első ember felkerül a vizsgára. Azonban ha a vizsga előtti napon, délben még a várólistán vagy akkor sajna nem mehetsz.
Ha jól tudom a vizsgázók létszámának kétszeresének megfelelő helyet kell biztosítani a a vizsgaidőszak alatt, de ebben nem vagyok biztos.

(#8137) Béló válasza Senhi (#8136) üzenetére


Béló
aktív tag

köszi!
francba pont ettől tartottam, de azért bemegyek úgy is mert azért bukni nem akarom a tárgyat, anélkül hogy egyáltalán megpróbálnám a vizsgát...

(#8138) KMan válasza bandus (#8134) üzenetére


KMan
őstag

munkanelkulisegi ratat szinten kell tartani :DDD

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#8139) neduddki válasza KMan (#8133) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

aht ihagys zminket hat kit lesz ojjan jol szivatni mint Teged???:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8140) concret_hp


concret_hp
addikt

na lassan nekiállok megcsinálni a házimat, hogy aztán letoljam az egyetlen vizsgámat :))

vagy fullba vagy sehogy :D

(#8141) JagdPanther


JagdPanther
aktív tag

sziasztok

nem tudjátok B.Sc. "diplomába" hogyan és mennyire számít bele a két szigorlat?(gépészkar, matek+hőtan szig.)

(#8142) concret_hp válasza JagdPanther (#8141) üzenetére


concret_hp
addikt

valami kari oldalon tuti le van írva

vagy fullba vagy sehogy :D

(#8143) Béló válasza JagdPanther (#8141) üzenetére


Béló
aktív tag

nálunk VBK-n annyi a feltétel hogy meg kell lenniük minimum 2esre, aztán a további jegyek csak pluszpontot eredményeznek, így ha olyan szakirányon vagy ahol sokan vannak akkor számít eléggé hogy hogy sikerült a szigó.
Gondolom sok eltérés nálatok se lehet.

(#8144) JagdPanther válasza concret_hp (#8142) üzenetére


JagdPanther
aktív tag

köszi, közben megtaláltam ;)

(#8145) td


td
senior tag

Szevasztok!

Valaki tudna mondani valamit a BME-s szóbeli (angol) nyelvvizsgáról? A vizsgáztatók érdekelnének, meg hogy hogyan zajlik az egész, mennyire veszik szigorúan azokat a tételeket stb. Szóval minden, ami fontos.

''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

(#8146) concret_hp válasza td (#8145) üzenetére


concret_hp
addikt

bemész kihúzod a tételt, aztán beszéltek róla :DDD 2 vizsgáztató van 1ikkel beszélsz, másik pontoz.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#8147) neduddki válasza concret_hp (#8146) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

hmm erdeks ez tobb muint 10eve is igy volt:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8148) neduddki válasza concret_hp (#8146) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

hmm erdeks ez tobb muint 10eve is igy volt:- )))

udv

neduddki

mod: gyprsa vagyokmint avillam:- )))

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8149) td válasza concret_hp (#8146) üzenetére


td
senior tag

Akkor mást kérdezek inkább: van valahol kidolgozott vagy vázlatos (nekem mindegy) tételsor?

''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

(#8150) Béló


Béló
aktív tag

sziasztok
ha hétfőn van vizsgám akkor vasárnap is leadhatom a vizsgát, vagy már pénteken le kell (munkanap)?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.