Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8401) FehérHolló válasza Sofian (#8398) üzenetére


FehérHolló
veterán

Minek a szigetelés arra az oldalra? Eső nem onnét jön, ha mégis, valamennyire megvédi az I. A tél meg még messze van :P

Skynet is real. It's called Google.

(#8402) Korcsii válasza FehérHolló (#8401) üzenetére


Korcsii
őstag

"- Mennyi szigetelőanyag kell a vakolatba, ha k érték 0,5?
- Ebbe a mai világba, amikor már úgyis akkora az elszigetelődés, hát minek kell a vakolatba még szigetelőanyag?
- Te vagy az én emberem..."

IHM - Aranybánya lakópark

(#8403) bpx válasza FehérHolló (#8400) üzenetére


bpx
őstag

mi lenne ezen a ciki?
velem is előfordult már, hogy csak reghéten vettem fel a tárgyaimat ("beiratkozás" után)
nem is értettem soha, hogy miért rohan mindenki minél gyorsabban felvenni a tárgyait, 5 év alatt talán 1-szer volt, hogy betelt előttem a kurzus, ment az e-mail az oktatónak és már meg is oldódott
ha viszont 2x egymás után elfelejtesz beiratkozni, na az ciki :P

Recski: szerintem nagyon jó előadó, érti a dolgát, jó órákat tart, érdemes bejárni (CS tanszékes órákra meg egyébként is, mert hát azokat a tárgyakat otthon, egyedül, könyvből megtanulni sokkal nehezebb)

ja és [link]
én arra a vizsgára úgy mentem be, hogy lesz egy négyes, kis szerencsével ötös is, a végén meg kb. ilyet mondott nekem, hogy najó, akkor legyen kettes

(#8404) FehérHolló válasza bpx (#8403) üzenetére


FehérHolló
veterán

Hát mondjuk azért éreztem cikinek, mert a felvételis tájékoztató anyagban 2 helyen is kiemelték, hogy először tárgyfelvétel, utána neptunos bejelentkezés. Igaz, azt is két helyen kiemelték, hogy ne vegyünk fel tárgyakat kedd délutánig (egyetemi beiratkozás). Az összes kurzus betelt...

Recskiről köszi az információt!

Skynet is real. It's called Google.

(#8405) concret_hp válasza FehérHolló (#8400) üzenetére


concret_hp
addikt

Recski sztem elég jó előadásokat tartott ~5 éve :) azóta nem hiszem, hoyg nagyon sok midnen változhatott volna

vagy fullba vagy sehogy :D

(#8406) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

ma atment az utolso tartomanyomis a Qvana) a bonyuvajukba megfeleleny fojjok a nyet, leglabbsi a fontos hejjeken
asztigetek ha honapora sem beretvakzom akkor bezarnak az egyik rekbe, nem ferek bele, csak a rendezzsobe:- ))) lehet hogy a biztonsagiak visznek el honap, me csakaze si hajlektalanyak otozok
nem eertem mije, de a bisztonsagiak es a haloepitok nevrul esemrnek...
lassan ideje lesz venni egy benti paucsot, de qva soxor megjartam az a rohat lepcsot, de az elso viszia pamat a 120k-s falkon1-vel
a 7bol 1 tplink swics szaraxik, jobabn orulenk ha az sem
imadom mikro osszerakok egy szobat es masnpra megis atrendezsik
amugy jolelvagok mama rlattam isajobb szememre
szoval ezutan en is delre jarok a hidtol mit akomojjtalanok

udv

neduddki

p.s. ja eg semmi cuccomat enm pakoltam sehova....

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8407) concret_hp válasza neduddki (#8406) üzenetére


concret_hp
addikt

sztem 10 év múlva lesz 1 kredites neduddki compiler óra :D (hogy mérnököknek, közgizdászoknak vagy egyebeknek-e az mondjuk még kérdéses :C)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#8408) bandus válasza neduddki (#8406) üzenetére


bandus
veterán

na majd írd meg, hogy mikor lehet meglátogatni abban a kú épületben, csak meg kéne néznem valamikor már egyetemünk büszkeségét :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#8409) norbiphu válasza bandus (#8408) üzenetére


norbiphu
senior tag

nála lesz a legközelebbi tali a kú épületben :DDD

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#8410) F-ECT$ válasza concret_hp (#8407) üzenetére


F-ECT$
titán

OMG de rég jártam erre, de neduddki még mindig a régi :DDD

Dive ever, work never.

(#8411) FehérHolló válasza norbiphu (#8409) üzenetére


FehérHolló
veterán

Én is akarok! Én is! Én is!

Skynet is real. It's called Google.

(#8412) Sofian


Sofian
őstag

Ma déltől látogatható az épület. Be is ugrottam kíváncsiskodni...
Belülről kész. :D

(#8413) bpx válasza Sofian (#8412) üzenetére


bpx
őstag

holnap megyek az I-be, akkor benézek :P

(#8414) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

elvtarsaim a Qvaban.... szoalv klis turelmet mig csitulunk, es akkor utanan szivesen latom a bandat egy tarlatvezetesre!:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8415) Drizzt válasza neduddki (#8414) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Lehet menni már nem hallgatóként, vagy masszív biztonsági szolgálatok őrzik a létesítményt? :D

I am having fun staying poor.

(#8416) FehérHolló válasza neduddki (#8414) üzenetére


FehérHolló
veterán

Mennyi a belépő- és az idegenvezetői díj? Az ár tartalmazza a bornyúk vályúkból történő feltankolását és az áfát is?

Skynet is real. It's called Google.

(#8417) neduddki válasza Drizzt (#8415) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

eleg elrettento vagyok en is hidd el:- ))) azok maj allitolag 9tol gyunnek meg vannak aprobbbbbbb hianyissagok....

udv

neduddki

mod: Vakvarnyu: sokba kerul az es minde ficsore kuon kell kemeneby fizetni:- )))

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8418) bandus


bandus
veterán

így utolsó félévre sikerült összeraknom az eddigi liegjobb órarendem :D

minden második csütörtököm szabad, amúgyis csak egy órám lesz majd. pénteken meg összesen 3 alkalommal kell bemenni a félévben. szóval ez elég jól királyság lesz :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#8419) norbiphu


norbiphu
senior tag

nem találok szavakat arra, hogy mennyire várom a holnap reggel 8kor kezdődő statisztikát, kelával. :DDD

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#8420) concret_hp válasza norbiphu (#8419) üzenetére


concret_hp
addikt

örülj neki, hogy nem az a b*zi telcs fogja tartani :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#8421) Cicero


Cicero
őstag

Sziasztok! Elsőéves vagyok a villamosmérnök szakon, holnap első órám programozás 1 az I épületben.

Aki nem tudná, írtunk fizika felmérőt, ami meglett, de nem valami fényesen. Nem tervezem, hogy felveszem a bev. fizikát ennek ellenére. Úgy érzem a bev. matekra még nagyobb szükségem lesz. A Fizika 1 tantárgy gyakorlatban mennyire alapoz hozott fizika tudásomra? Fel tudok a bevezető tantárgy nélkül is zárkózni majd Fizika 1-en?

(#8422) bpx válasza norbiphu (#8419) üzenetére


bpx
őstag

én pl. még soha ennyire nem vártam, hogy kezdődjön a félév
munkahelyen egyszerűen halálra unom magam (egyelőre), így legalább heti 5 helyett csak 2-3 napot kell majd járni :D

(#8423) Senhi válasza Cicero (#8421) üzenetére


Senhi
aktív tag

Szerintem simán... mindent elmondanak amit tudnod kell fizikán. Középiskolás tudás csak töredéke a tárgynak. Igazából a szívás akkor van ha Orosz állítja össze a vizsgát. Akkor mindegy mennyire vágod az anyagot.

(#8424) FehérHolló válasza Senhi (#8423) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nekem a középsulis fizika bőven elég volt Fizika 1-2 teljesítéséhez anno. Igaz, hogy fizikás osztályból jöttem az egyetemre.
Szerintem is túl lehet élni a tárgyat a felkészítő nélkül. A könyvből (Útban a modern fizikához) megfelelően fel lehet készülni mindenre (ZH, vizsga).

Cicero: Ha a prog 1-et még mindig Vitéz tartja, figyelj oda rá rendesen, és könnyebb lesz 2-3 év múlva az életed.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#8425) norbiphu válasza bpx (#8422) üzenetére


norbiphu
senior tag

:D adatbiztonság mennyire para? hallottam róla ilyet is, olyat is.

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#8426) bpx válasza norbiphu (#8425) üzenetére


bpx
őstag

két jól elkülöníthető részre osztható az anyag
félév első harmadában Vajda István tart kb. Kódtech 2-t: száraz elmélet + feladatok érhető magyarázat nélkül, esélytelen kiszh-val (kivéve ha top voltál kódtechből és még emlékszel is rá így ~2 év távlatából)
szerencsére a maradék, egy szinte tisztán elméleti szakasz az adatbiztonsághoz kapcsolódó általános dolgokról, teljesen átlagos anyag, 2 könnyű kiszh-val
(2 sikeres kiszh kell a 3-ból, ez a követelmény az utóbbi 2-vel teljesíthető igazán :D)
1 nagyzh van még, nyilván mind2 részből kérdeznek, gondolom az eddigiek alapján sejthető, hogy nem az első részből fogod a pontjaid nagy részét szerezni
az előadás rendkívül unalmas egyébként, HIT tanszéken ehhez nagyon értenek (szghálók, kódtech, gyakorlat Győri Jenővel :D)

(#8427) norbiphu válasza concret_hp (#8420) üzenetére


norbiphu
senior tag

hmm, nincs zh, csak házi (spss) lesz. viszont a vizsga szóbeli és ott kell prezentálnod a házit is. :D
(amúgy ez nem tudom mennyire az a statisztika tárgy amit te hallgattál. ennek a hivatalos neve matematikai statisztika.)

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#8428) concret_hp válasza norbiphu (#8427) üzenetére


concret_hp
addikt

ilyen is volt, de volt 1 másik tárgy is ahol az elméletet lökték. na az a szopó. a kelás gyakból kb. csak páran kaptak 3-4est, de azok hát mondjuk úgy nem volt ak túl pro arcok :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#8429) FehérHolló


FehérHolló
veterán

A kú valóban komikus állapotban van.

Skynet is real. It's called Google.

(#8430) Cicero válasza Senhi (#8423) üzenetére


Cicero
őstag

Senhi: Orosz tanárúrról már hallottam történeteket.. hogy derül az ki, hogy ki állítja össze a vizsgát?

FehérHolló: Igen, még mindig ő tartja. Az első benyomás: szigorú, de jó fej. Pontosan miben/mitől lesz könnyebb az életem? A ráépülő tárgyak nem fognak nehézséget okozni?
Amúgy számomra ma kissé nehezen volt követhető az órai gondolatmenet, ezt beteszem annak hogy az izgalomtól tegnap egy percet sem tudtam aludni és egész nap rettentő álmos voltam. Anyagtudományról tudtok jót modani? Dévényi tartja, az óra első fele tetszett, de amikor elkezdett regélni a kristályszerkezetről, meg a hottentotta indexekről azt hittem kiesek a padsorból.

Na, el is teszem magam holnapra :)

(#8431) Senhi válasza FehérHolló (#8429) üzenetére


Senhi
aktív tag

Valaki a 4.-en lévő teraszt magyarázza már el nekem... (mármint mért hullámos :) )

(#8432) norbiphu válasza FehérHolló (#8429) üzenetére


norbiphu
senior tag

és nekem nem is tetszik túlságosan, túl steril. ja és kurvaaaa hideg volt ma qdf15ben vagy hol (kb kint jobb idő volt).

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#8433) FehérHolló válasza norbiphu (#8432) üzenetére


FehérHolló
veterán

A QDF-24 teremben meg majdnem meghaltunk a melegtől. :D

Nincs a termekben csap, nincs még áram, nincs hangosítás, projektor helye már kialakítva, projektor sehol (a tanároknak azt mondták, hogy már van), a nagy-előadói "süllyesztőkben" két háló végpont (áram sehol..), több félemelet lezárva építés miatt, satöbbi. Félkész. Nem hiszem el, hogy olyan égető volt már átadni. :(

Cicero: Anyagtudon pár hétig még erről lesz szó. Ez az anyag könnyebbik része. Szerintem egyébként nem vészes az a tárgy a többihez képest. Vitézes prog azért jó, mert nagyon jó alapjául szolgál a beágyazott C-nek, aminek használatát - akármilyen szakirányra mész - nem tudod majd elkerülni. Na jó, talán EET-n és ETT-n igen.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#8434) bpx


bpx
őstag

nincs wifi a Q-ban, és a padoknál levő konnektorokban nincs áram
hogy lehetett így megnyitni, hogy a legfontosabb infrastruktúra sincs rendesen kiépítve :D

(#8435) JColee válasza Cicero (#8430) üzenetére


JColee
őstag

Na, ez a jó fej dolog fog még alakulni az idők folyamán. Házileadás környékén majd írd le megint a véleményed.
Anyagtud elég érdekes tárgy, nekem tetszett. Érdemes az elővizsgára gyúrni.

(#8436) Cicero


Cicero
őstag

Lehet hogy butaságot csináltam: Számítástudományból megvettem a tankönyvet (Fleiner Tamás tartja amúgy) 3000 Ft-ért és lehet hogy fölösleges volt. Ezt elkerülendő megkérdezném, hogy milyen könyveket érdemes megvásárolni?
Programozás 1-ből (Vitéz A.) mindenképpen megveszem a C-s könyvet (nem tudom a pontos nevét); Anyagtudományból van Dévényinek könyve, de azt mondta, hogy van alternatív beszerzési módja is a könyvnek (aki tud valamivel szolgálni, az privizzen! :B ). Matek 1-ből nem kaptam konkrét könyvnevet (Simon András). Digiből mit érdemes megvenni (Arató Péter)?

Aki tud, válaszoljon. Köszi!

(#8437) Korcsii válasza norbiphu (#8432) üzenetére


Korcsii
őstag

ha az a qdf43-44 keresztneve, akkor délután már jó idő volt (igaz az ablak is nyitva volt)... az áramot és a wifi-t még nem csekkoltam, de hang sincs, mondjuk a vége felé ülve is hallottam mindent... sterilnek steril, olyan építkezésszagú a dolog, mondjuk a munkások is futkorásznak még össze-vissza... összességében az I megnyerőbb, no de az már itt áll egy ideje, majd behozza a lemaradást a Q is :)

a hullámos teraszt még nem láttam, csak a hullámos kocsifeljárót (északon)... hogy miért az, azt még nem sikerült kitalálnom...

(#8438) FehérHolló válasza Cicero (#8436) üzenetére


FehérHolló
veterán

Én személy szerint csak azokat a könyveket szoktam megvenni, amik feltétlen szükségesek a vizsgákhoz. (Ez félév közepe-vége felé derül ki.) Van egy ismerősöm, aki csak példatárat vesz. Vannak olyanok, akik mindent csak kölcsön kérnek és lemásolnak, vagy egyszerűen letöltik. Egyéni szokás kérdése.

Azt mellékesen hozzátenném, hogy első félévben minden könyvet megvettem, és csak az anyagtudot használtam. A digitet is elővettem, de nem találtam benne használhatót, ami előadáson nem hangzott el és fontos lett volna.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#8439) bpx válasza Cicero (#8436) üzenetére


bpx
őstag

villanyon nem tudom mi a dörgés, én infós vagyok, de gondolom ott is hasonló
az eddigi 5 év alatt, elég sok könyvet megvettem (20+), de abból jó ha 5-6-ra volt valóban szükségem, és van olyan, amit ki se nyitottam
és még ebből az 5-6-ból is van, amelyik elérhető digitálisan is (alternatív módon :) )
előre, látatlanban, tök felesleges könyvet venni csak azért, mert első órán felírták a táblára
néhány előadás után már gyorsan kiderül, hogy miből lesz használható az órai jegyzet/vetített slide-ok/elérhető segédanyag (tárgyak nagy részére igaz szvsz), és miből elengedhetetlen a könyv

viszont ha már nem kell vmelyik könyv, azt el is lehet adni később, és akkor nem "buktál" rajta sokat

[ Szerkesztve ]

(#8440) neduddki válasza FehérHolló (#8429) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

lattad vona 2hete ez ma maga a kananna:- )))

udv

neduddki

mod: Senhi: kerekesszekek mijatt

-Zeratul-: honen lenen wifi leglabb 6om mukpodik:- )))

hideg meleg: ha fazom beulok a kedvenc rendezombe kinyomom akondiot es elveem a melegt, ha meg melegem van nem megyek be:- ))) vagy csak nemnyomom ki a kongyit:- )

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8441) Foxi válasza bpx (#8434) üzenetére


Foxi
senior tag

Az egyik teremben a leblankolt 230-as kábelek lógtak végig az ablakos oldalon. Így talán jobb, hogy nincs áram. Az is szép, hogy még át sem adták, de már átnevezték a termeket. :)

Egy előnye viszont vitathatatlan, fellendítette a női forgalmat az Ericssonnál is ;]

(#8442) FehérHolló válasza neduddki (#8440) üzenetére


FehérHolló
veterán

2 hete még nem lett átadva.

Skynet is real. It's called Google.

(#8443) neduddki válasza FehérHolló (#8442) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ugyanamr kirajlyany mi valtooztt azzal hogy egy csomo nagyfej vigyorgott ottan???:- )))

udv

neduddki

p.s. csak megnyugtatasul nekem nem kell mondani aszem tan sajns jobban van szerencsetlensegem esekhez a dogokhoz, /kihuztan/

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8444) norbiphu válasza FehérHolló (#8433) üzenetére


norbiphu
senior tag

qdf22-ben is hideg van, úgyhogy el is jöttem az óráról. :D na jó igazából azért jöttem el hálózati és adatbázis technológiák eleje basic távhálók kurzusnak néz ki.. (az előadő meg még unalmasan is adja elő)

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#8445) FehérHolló válasza norbiphu (#8444) üzenetére


FehérHolló
veterán

Én ma azért hagytam ott a terepet, mert közvetlen a terem mellett fúrtak, és a hibajavító algoritmusom - neduddki munkásságának ellenére - sajnos még nem elég kifinomult az ilyen helyzetek kezeléséhez. ~40 perc után meguntam.

neduddki: Részvétem.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#8446) JColee válasza Cicero (#8436) üzenetére


JColee
őstag

Számtudos könyv az egyik legjobb befektetés, ha a Katona, Recski, Szabó Számítástudomány alapjait vetted meg. Katona szó szerint azt a könyvet adja elő, és remekül lehet vizsgára készülni belőle. Progra mindenféle könyv elég felesleges, bejársz előadásokra, jegyzetelsz. Ettől persze megveheted még. Digitből tuti mondta Arató, hogy az ő könyve az ajánlott irodalom, az néha hasznos tud lenni, de nem feltétlen szükséges.
Anyagtudra diákból lehet jól készülni+jelenléttel.

[ Szerkesztve ]

(#8447) FehérHolló válasza JColee (#8446) üzenetére


FehérHolló
veterán

Mondjuk ha Fleiner is szerepel az előadók között, ő félév végén feltett nálunk (4-5 éve) egy jegyzetet a netre, ami majdnem megegyezett a könyv megfelelő részeivel, csak a hibák javításra kerültek benne. Én jómagam nem használtam a könyvet. Egyrészt a fenti indok miatt, másrészt volt jó jegyzetem.

Más: Ha van itt köztünk olyan entitás, akinek van valami friss élménye honlapprogramozással kapcsolatban, tőle kérdezném:
Körülbelül mennyi idő egy képfeltöltögetős, felhasználókezelős CMS megprogramozása a jelenlegi tudás-/tapasztalatszintjén?
Én olyan 6 éve foglalkoztam komolyabban ilyesmivel, kaptam egy új felkérést, de nem tudok idő mondani.

Skynet is real. It's called Google.

(#8448) Cicero


Cicero
őstag

Csütörtökön volt órám a Q-ban, pontosan a Q-II-ben. Modernnek modern, bár ottlétem alatt volt pár dolog ami feltűnt. Például a hangosítás. Pódiummal van megoldva, tehát mint a miniszterelnök állhat a tanár a mikrofon előtt és magyarázat más különben senki semmit nem hall az órából, hiába az a két szerencsétlen belógatott térmikrofon. Kagyló, vagy valami vízforrás lehetősége sincs a közelben, tehát pl. szivacsnedvesítés nehezen megoldható (mondjuk vödör vízzel, csak ne rúgjon bele az ember.) A székek alatt vannak levegőző nyílások, amik régebbi előadókba is megtalálhatóak, csakhogy míg azok a székek alatt, addig a Q-ban pontosan a láb környékén vannak elhelyezve, ráadásul rácsos fedővel. Így nem nehéz megjósolni, hogy hamarosan tele lesz kosszal, sárral, kavicsokkal a levegőzőnyílás.

Más: valaki meg tudná nekem mondani, hogy a motoros táblamozgatás az miért jó? Régi középsulimban a táblákat kézzel mozgatták, liftesen, ellensúllyal, és bár ezek a táblák kétszer nagyobbak, szerintem azért még belefér a kézzel mozgatható dolgok csoportjába. Gondolok itt amúgy a K51-re, ahol szörnyen lassan mozog a tábla és még hangos is a rendszer.

(#8449) agymenéses válasza Cicero (#8448) üzenetére


agymenéses
újonc

Nem lehet elkívánni, hogy a női előadók kézzel mozgassák a dög nehéz táblákat.

(#8450) nyunyu


nyunyu
félisten

Nem tudom, mit csodalkoztok a Q allapotan, pont ugyanez volt 98-ban atadott I-vel is.

BMEs 2/3-a ugy ahogy be volt rendezve 98 szeptemberre, mar voltak orak az IB028-ban, mogotte levo (akkor meg) ELTEs eloadot, meg a hatso szarnyat meg boszen epitettek. :DDD
Ahhoz is kellett par honap, mire sikerult beuzemelniuk az IB024/25 motoros redonyet.

Aztan par evvel kesobb az ELTE nem tudta fizetni az epulet fenntartasanak a raeso harmadat, aztan ki lettek paterolva az I-bol, azota hasznalja a villanykar a hatso IE jelzesu termeket is.

Hangositas problemak? Wireless mikrofon mar nem divat?
Mikor utoljara az I-ben jartam, infosoknak digitet tarto Selenyi farzsebbe csusztatott akkupack+adoval, zako gallerjara csiptetett mikrofonnal rotta a szokasos koreit az IB028-ban :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.