Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7351) Drizzt válasza concret_hp (#7347) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nem, de nemrég tudtam php-ul. :D

Ezeket a legyes dolgokat miért csinálod? Kitalálták még, hogy utólag valami extrával megadják kisházikra a jelest? Akkor megértem az igyekezetet. :)

I am having fun staying poor.

(#7352) concret_hp válasza Drizzt (#7351) üzenetére


concret_hp
addikt

azt írta a mester, hoyg péntekig lehet leadni nagyházit. arra a kérdésre meg, hogy lehet-e fejelszteni az uccsó kisházit, azt írta, hogy lehet.

mostmár van ki-be kapcsolható köd is :D
robbanást kéne beletenni, de az elég hardnak néz ki... :(

folyamatosan szedem ki a gányolásokat meg minden, mondjuk akad vagy 100 üres sor biztos, talán még 150-200 is, de így is már 1150 sor, úgy hoyg komment az gyakorlatialg nincs is benne :D

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7353) Foxi


Foxi
senior tag

Hálókból 0,42 ponttal pozicíonáltam magam a 3-as alá :( Kellett nekem belejavítani, meg lett volna amúgy. De már csak 5 vizsga.

(#7354) concret_hp válasza concret_hp (#7352) üzenetére


concret_hp
addikt

nah 2000 sor felett járok :D igaz ebből valami 5-600 egy textúra, meg van egy 120 soros class, amit még nem szedtem ki de nem használom sosem.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7355) concret_hp válasza concret_hp (#7354) üzenetére


concret_hp
addikt

höhö az előbb kicsit belassítottam a cuccot :D 8*30*30 háromszög helyett véletlen 8*30^4-en db lett :D de azért jó látni, hogy vannak tartalékok még a hardverben :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7356) KMan


KMan
őstag

ebbol a vegen lesz egy video? :F

szerk: ez concretnek ment :U

[ Szerkesztve ]

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#7357) concret_hp válasza KMan (#7356) üzenetére


concret_hp
addikt

jövő 7en próbálok majd csinálni, ha a fraps-el elbírja a notim azt hogy renderel + videot rögzít. camtasia studioval már sokkal egyszerább cuccal se bírta :(

nabmeg, megint mindjárt reggel 7... :U

pillanatnyilag a textúrán felül 1350 sor a kód :D (tudom persze van aki naponta lát ilyeneket, de eddig ez a max amit írtam asszem :U)

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7358) Senhi válasza concret_hp (#7357) üzenetére


Senhi
aktív tag

Prog1 házi 1500 sor ;] Kicsit megfingattam magam azzal, hogy a gép ellen is lehetett játszani.

(#7359) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Úgylátom valszám zv-n volt két bukó. Remélem Formon nem lesz. De mocsokul parázok. Indulok is lassan.

I am having fun staying poor.

(#7360) bandus válasza Drizzt (#7359) üzenetére


bandus
veterán

sok sikert :R

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#7361) concret_hp válasza Senhi (#7358) üzenetére


concret_hp
addikt

hát én a szglab1 házit 3-400 sorban tudtam le asszem :D szglab3 szintén , szglab2 volt talán 800-1000 sor.

de azért sejthetően van favágás abban az 1500 sorban :P :O

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7362) Senhi válasza concret_hp (#7361) üzenetére


Senhi
aktív tag

Elég erősen :) 2-3 hónapos tudással nem igazán adtam helyet a stílusnak. Labvez konkrétan káosznak nevezte, de azért megadta a 5-öst, mert működött :D . Második hf meg összesen 150 sor lett. Egy délután alatt megírtam. Ellenben volt olyan aki 500-700 sort írt. Elég nagy volt a szórás.

Kis aktuális: anal2 meglett 3-asra. Elég cikinek érzem, mert 1 napos tanulás után én simán megbuktattam volna magam :B De pont azt kérdezték amit tudtam.

(#7363) Drizzt válasza bandus (#7360) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Kösz, holnapig lesz eredmény, s szerencsére csupa olyan kérdés volt, ami alapján legalább 4-est várok.

Mondjuk volt olyan választható kiskérdés, ami olyan volt, mint két nagy egyben. :D Nem hinném, hogy választotta valaki. :)

I am having fun staying poor.

(#7364) concret_hp válasza Drizzt (#7363) üzenetére


concret_hp
addikt

na akkor már te is sínen vagy :) :R

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7365) Drizzt válasza concret_hp (#7364) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Úgy néz ki. 18/20-as lett: 90%, 5-s. A th-val nem lehet gond, diplomavédéssel se.

I am having fun staying poor.

(#7366) Foxi válasza Drizzt (#7365) üzenetére


Foxi
senior tag

Grat! ;)

(#7367) concret_hp


concret_hp
addikt

nah csak felkerült a neptunom a megajánlott jelesek közé. így az utolsó alapképzéses tárgy is letudva :))

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7368) bandus


bandus
veterán

eddigi pályafutásom során a vizsgaidőszakokat jobban szerettem, mint a szorgalmit, de ezt a mostanint valamiért kurvára utálom :W :))

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#7369) Béló válasza bandus (#7368) üzenetére


Béló
aktív tag

én csúnyán nem érzek igy: már 4 teljes (reggel 9-20 h ig) napja mást se teszek csak jegyzetelek 1 db vizsgára, egyszerűen annyi az anyag h nem lehet könyvből megtanulni szal kénytelen vagyok miden tételt kidolgozni: füzet+tk+felsőéves jegyzetét fésülöm egybe, siralmas
és utána még lesz egy hetem megtanuli ha befejezem:D

bár szerencsére már csak 2 vizsgám van hátra,
Előző félévben és most is jobban szerettem a szorgalmi időszakot :U

[ Szerkesztve ]

(#7370) concret_hp


concret_hp
addikt

hát nekem még 1 vizsga csütörtökön aztán masszív 17 kredittel megyek pihizni :P

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7371) bandus válasza concret_hp (#7370) üzenetére


bandus
veterán

fogsz te még diplomázni nemsokára.. ;]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#7372) Drizzt válasza concret_hp (#7367) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Na, hát akkor megérte, grat!!!

Kedden th. Persze a kapcsolásos fóliákat még mindig nem értem, csakúgy mint anno. Mind1, tuti összehozok legalább 2-est(bár remélem inkább 5-st).

Másnap megint állásinterjú. De megint idegesítő logikai teszt, utálom az ilyet. :W

I am having fun staying poor.

(#7373) KMan


KMan
őstag

Pedagogia vagy latas, nyelv? Melyik katalogusos? Ha jol hallottam latasbol 2 zhvan, pedagogiabol beadando? Tudna valaki linkelni eloadas diakat vagy jegyzetet, csak hogy bele tudjak olvasni?
Ty :R

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#7374) bandus válasza KMan (#7373) üzenetére


bandus
veterán

lnye-bőlkétszer voltam benn, amikor megírtam a zh-kat :) jóemberről másoltam, 5ös lettem.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#7375) Senhi válasza KMan (#7373) üzenetére


Senhi
aktív tag

Én idén mindkettőt felvettem :) Látás nyelven rossz helyen ültem így 4-es lettem. Igazából fogalmam sincs az anyagról, mert soha nem olvastam át. Sőt, még a zh-n a kérdéseket sem néztem át hanem fél óra unatkozás után körbe kérdezgettem.
Pedagógia ennél több utánjárást igényel, de ~2 óra alatt meg lehet írni azt az esszét. Szerintem ha már beadsz valamit akkor bukni nem lehet. Én egy ilyen haverról másolt vackot adtam be, de 4-est simán megadták rá. Legszebb az egészben, hogy a tanárt egyszer sem láttam élőben :))) .

(#7376) Béló válasza Senhi (#7375) üzenetére


Béló
aktív tag

az hogy a fenébe lehet hogy éna neptun keresővel sehogy se találom ezt a 2 tárgyat meg?
Pszichológiát se.. :U
mit csinálok roszul?: Kilistázom az összes tárgyat aztán rákeresek de semmi

(#7377) Senhi válasza Béló (#7376) üzenetére


Senhi
aktív tag

A legördülő listában a Gazdaság- és humán-ismereti tárgyakat kell kiválasztani :) Nekem ott van.

(#7378) Béló válasza Senhi (#7377) üzenetére


Béló
aktív tag

Nekem sajnos nincs olyan menűpont :(

(#7379) norbiphu válasza Béló (#7378) üzenetére


norbiphu
senior tag

nem menüpont, a tárgyfelvételnél a legördülő listából (mintatantervek felirat mellett) választhatóak az egyes tárgykategóriák, mint pl a gazdhumán izé is.

[ Szerkesztve ]

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#7380) Béló válasza norbiphu (#7379) üzenetére


Béló
aktív tag

bocsi hogyha rosszul fogalmaztam, arra gondoltam amire te
nekem a listán a Francia tagozat van, aztán a Gyógyszer szakirány: kb 15-20 mintatanterv van, ezek is onnan vannak.

(#7381) concret_hp válasza concret_hp (#7370) üzenetére


concret_hp
addikt

nah tegnap már tnaultam kb. fél órát :D
ma 1szer átolvasom az órai jegyzeteket, meg egyszer a zh-ra készített összefoglalómat, aztán ennyi elég is lesz asszem :D

drizzt: thx, zv milyen lett? :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7382) Drizzt válasza concret_hp (#7381) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Hali.

Nem volt olyan nehéz, kérdeztek sdh-t, otn-t, meg kapcsolásos dolgokat, viszont van, amit tuti, hogy rosszul írtam, meg ilyesmi. Olyan is volt, amit nem tudtam, de ilyenkor néha bejött már haandzsa. Úgyhogy 3-5 között várok valamit. Szerintem már vagy 75%-tól ötöst adnak, viszont csak péntekre ígértek eredményt, ami azért elég sok idő.

I am having fun staying poor.

(#7383) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Ma voltam állásinterjú első körön: logikai teszt(kb. iq-teszt feladatok). Az volt a vicces, hogy a fele a feladatsornak egy az egyben megegyezett egy másik cégnél megírt teszttel, sőt szerintem a legtöbb helyen ezt nyomatják. Viszont most már eleve legalább 2-szer annyi kérdésre válaszoltam adott idő alatt, úgyhogy jobb lett. :D

I am having fun staying poor.

(#7384) concret_hp


concret_hp
addikt

nah 9tól irom azt a ivzsgát, amire a legkevesebbet tanultam eddigi egyetemi pályafutásom alatt :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7385) rallye


rallye
csendes tag

Hogy az istenbe lehet átmenni Fizika 1i vizsgán?

Jövő hét szerdán lesz, időm van, de egyszerűen nem tudom, hogy mit/honnan tanuljak.
A számításos feladatokra még lehet, de ezek a mondatkiegészítős cuccok..

(#7386) Senhi válasza rallye (#7385) üzenetére


Senhi
aktív tag

Höhh... engem tegnap húztak meg :DDD Legközelebb már csak utolsó héten tudok menni sajna. Feladatokkal nem volt nagyobb gond, de az elmélet... olyanokat kérdeztek amiről még nem is hallottam :( .

(#7387) bpx válasza rallye (#7385) üzenetére


bpx
őstag

én ZH-ra kijegyzeteltem a könyvből a lényeget (kiadott kérdések), átnéztem az órai jegyzetet, és megoldottam a kiadott feladatokat
aztán pótzh-ra is
aztán vizsgára is
aztán pótvizsgára is
és így összejött egy épphogy kettes :D
aztán fizika2-őn is ez volt a módszer, tehát 1 év alatt nem sikerült rájönni, hogy miből lenne érdemes készülni :)

[ Szerkesztve ]

(#7388) bdav válasza bpx (#7387) üzenetére


bdav
őstag

fizikára bekell járni (meg problémamegoldóra is, az sokat segít :) )

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#7389) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Na, th zv is 5. :) Mostmár hivatalosan is csak diplomavédés van hátra, bár az még marha messze van.

I am having fun staying poor.

(#7390) bdav válasza Drizzt (#7389) üzenetére


bdav
őstag

grat; nekemis :)

adatb zvről pedig még mindig nincs eredmény, pedig múlt hétfőn (!) írtuk

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#7391) KMan válasza Senhi (#7375) üzenetére


KMan
őstag

Koszonom a valaszokat! Pedagogia sem volt katalogusos ezek szerint? Essze temajat ki hogyan donti el? Szemelyesen kellett tematvalasztani vagy mailben esetleg? Leadasi hatarido 14.het vege?

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#7392) Senhi válasza KMan (#7391) üzenetére


Senhi
aktív tag

Természetesen nincs katalógus :) Esszé témáját kiválasztod majd röviden körül írod, hogy mi lesz benne és feltöltöd a tárgy honlapján. A tanár aztán 1-2 nap múlva küld rá egy választ, hogy egyet ért-e vagy sem. (Enyém ez volt: a digitális technika megjelenése az oktatásban... ). Nem kell személyesen találkozni vele :) .
Határidő idén ápr. 30 volt, de később is elfogadták.

(#7393) Drizzt válasza bdav (#7390) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Neked is grat akkor! ;)
Nem hittem volna, hogy th-t választasz egyik tárgyként.

Védés mikor lesz, meg mi lesz a szóbelis tárgy?

I am having fun staying poor.

(#7394) bandus válasza Drizzt (#7393) üzenetére


bandus
veterán

mijaza th? :) az adatb-tsikerült megfejtenem :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#7395) bdav válasza Drizzt (#7393) üzenetére


bdav
őstag

pénteken védek, elosztott rendszerek (szakirány) a zv tárgyam hozzá

th-ról egész jó emlékeim vannak, azért választottam azt; meg kevés szívással akartam megúszni a zvket

th=távközlő hálók

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#7396) bandus


bandus
veterán

ma gondoltam egy merészet, és írtam egy kanadai atomerőműnek, akinek a honlapján találtam student opportunities-t. kíváncsi vagyok mit írnak vissza :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#7397) bpx válasza bandus (#7396) üzenetére


bpx
őstag

az igen
józanul vagy némi alkohol befolyása alatt? :D

(#7398) bandus válasza bpx (#7397) üzenetére


bandus
veterán

józanul :)) persze csak egy kedves érdeklődő email volt, jó lenne eltölteni egy kis időt gyakorlattal külföldön :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#7399) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Sziasztok!
Szegeden vagyok mérnök-infós.
Tudnátok segíteni nekem robotikához kellene egy képlet?
Csuklónyomaték számítása!!Ennek a képlete kellene.
Tudom, hogy ehhez meg kell határozni a H(q) tehetetlenségi mátrixot és a h(q,q) vektor, ami ugye a coriolis centrifugális nyomatékot adja meg.

Tudnátok segíteni?Előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

(#7400) KMan válasza 8nemesis8 (#7399) üzenetére


KMan
őstag

En szeretem a horrorokat, de ez mar nekem is sok! :DDD

Csak a balekok alszanak [SAS]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.