Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8051) bandus válasza grabber (#8050) üzenetére


bandus
veterán

nekem utóbbi két félévben mindig 3as felett volt, ebben a félévben úgy érzem, hogy a 4es is meglehet :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#8052) REDeath


REDeath
őstag

van köztünk egy stréber akinek többször is volt 4 felett :D:D:D

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#8053) norbiphu


norbiphu
senior tag

grafika 5 :DDD

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#8054) concret_hp válasza REDeath (#8052) üzenetére


concret_hp
addikt

sztem több is :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#8055) bpx


bpx
őstag

első félévekben sztem nem nehéz 4 feletti ösztöndíjátlagot összehozni
a gondok ott kezdődnek, amikor elkezd a csúszás halmozódni, és a végére ilyen 15-20 kredit jut 1 félévre :D
de ha valaki komolyan veszi, később sem vészes
sőt, szakirányon ilyen 4.2-4.3-tól jár már csak ösztöndíj

egyébként dec 9-én kiutalták a maradék pénzt, 8600 Ft/fő

(#8056) bdav válasza REDeath (#8052) üzenetére


bdav
őstag

ezért már előre szégyellem magam és elnézést kérek, de görgetett átlag 4.61 :)

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#8057) rallye


rallye
csendes tag

Nem tudjátok, hogy mikortól lesz tárgyjelentkezés? Neptun időszakoknál nem látom.

(#8058) concret_hp válasza bdav (#8056) üzenetére


concret_hp
addikt

ha az uccsó önlabom meg a diplomatervem 5ös lesz, akkor én is felkúszok 4.0 fölé :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#8059) bandus válasza rallye (#8057) üzenetére


bandus
veterán

rossz félévet nézel, már ki vannak írva. amúgy csütörtökön 6-tól.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#8060) Béló válasza bandus (#8059) üzenetére


Béló
aktív tag

ebben biztos vagy? mert multkor itt vki azt mondta hogy a vizsgaiodőszak kezdetétől, az meg januárban van, nem?

(#8061) bandus válasza Béló (#8060) üzenetére


bandus
veterán

neptun/információ/időszakok/2009/10/2

2009. 12. 17. 18:00:00 2010. 01. 29. 23:59:00 Előzetes tárgyjelentkezés

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#8062) bpx válasza Béló (#8060) üzenetére


bpx
őstag

én csak annyit mondtam, hogy elvileg teljes vizsgaidőszakban, de ezek szerint még előbb is
egyébként meg már dec. 21-22-23 is vizsgaidőszak, nem januárban kezdődik (ha meg régi képzés, akkor meg már hétfőtől vizsgaidőszak van (dec 14.))

(#8063) Béló válasza bandus (#8061) üzenetére


Béló
aktív tag

á igy már értem, köszönöm (remélem hozzám hasonlóan mások se fogják jol tudni a VBK-ról:D)

(#8064) REDeath válasza bdav (#8056) üzenetére


REDeath
őstag

szégyelldmagad :D
idén se hiszem hogy elérem a 4-et, bár csak 30 kreditet vettem fel. jövő félévre felveszek minden könnyű 2 kreditest, úgyis eggyel levagyok maradva, hátha felkúszok 4-re énis, kiváncsi vagyok milyen érzés :D

az a durva, van aki 30 meg 32 kreditből kihozza az 5.0 -t :)

jó, nem mintha annyira megerőltetném magam, de ha tanulnék kétszer ennyit mint most, akkor se lennék 5 :)
Amúgy infós évfolyamátlag mennyi szokott lenni?

[ Szerkesztve ]

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#8065) Béló válasza REDeath (#8064) üzenetére


Béló
aktív tag

tavaly 34kreditre kaptam 5.3 at :DDD , most majd jol megkapom a stréberkedést ;] mondjuk nem kamutárgyakat vettem fel hanem pl. későbbi tárgyaimat , jo igaz a konfliktuskezelés tényleg kamutárgy

(#8066) Drizzt válasza Drizzt (#7646) üzenetére


Drizzt
nagyúr

És iszonyatosan utálom, váltani akarok. :D

I am having fun staying poor.

(#8067) Foxi válasza REDeath (#8064) üzenetére


Foxi
senior tag

Az ösztöndíjak idén talán a felső 40%-nak jártak, ez infó bsc-n ~2,4 körüli átlag volt. Szóval túl magas nem lehet az évfolyamátlag sem :DDD

Ez a vizsgaidőszak egész jól indul, már 2.0 körül kolbászolok, és még jelenésem van kódtechből, az adatbázisok aláírást is jó lenne bekaparni (nem lehetett kisírni egy pontot a pZH-n :N ), meg egy grafika vizsga karácsony előtt, aztán pihi egy ideig :D

Más, méltányosságit el lehet lőni szakirány jelentkezésre? Pl. ha hiányzik egy tárgy? ;]

(#8068) tototos válasza Foxi (#8067) üzenetére


tototos
őstag

Neked is a kódtech kellene szakirányhoz?

(#8069) Foxi válasza tototos (#8068) üzenetére


Foxi
senior tag

Oh, olyanból sok van még, remélhetőleg meglesz mind, a valszám viszont bukta lett idén (is).

(#8070) KilgoreTrout


KilgoreTrout
senior tag

Sziasztok,

hol találom azt a szerződést, amiben le van írva, hogy mi vonatkozik az egy tantárgy keretében létrehozott alkotásokra?

Mintha régebben olvastam volna ilyet valahol...
Nekem a tanulmányi szerződés rémlett, de abban nem találtam (bár lehet h én vagyok béna, késő van).

[ Szerkesztve ]

(#8071) concret_hp válasza REDeath (#8064) üzenetére


concret_hp
addikt

görgetett átlagban kicsit nehezebb ám pronak lenni :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#8072) tototos válasza Foxi (#8069) üzenetére


tototos
őstag

Nekem már csak a kódtech lenne. Valszám szerencsére meglett elsőre. Ennyivel jobb az alattunk járóknak hogy a tankörös cuccal ki tudnak váltani egy tárgyat.

(#8073) REDeath válasza tototos (#8072) üzenetére


REDeath
őstag

én is azt hittem hogy ez nekünk jó lesz, de csak a szakirány várólista vagy minek a végére kerülhetünk max azt mondták. tehát elvileg szarabb átlaggal jelentkezőt is előbb felveszik mint a tárgyhiányosokat

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#8074) Foxi válasza REDeath (#8073) üzenetére


Foxi
senior tag

Ha nem nagyon válogatós valaki, avagy épp szerencséje van, akkor maradnak fenn helyek általában, oda befér.

(#8075) bandus válasza Foxi (#8074) üzenetére


bandus
veterán

nálunk szerencsére nincsilyen tolongás.8an vagyunk a szakirányon, az msc-t meg két emberrel indították el :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#8076) KilgoreTrout válasza KilgoreTrout (#8070) üzenetére


KilgoreTrout
senior tag

8070-re valaki? Fontos lenne.

(#8077) REDeath válasza KilgoreTrout (#8076) üzenetére


REDeath
őstag

támpont? kth? dékáni? ők biztos jobban tudják :)

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#8078) bandus


bandus
veterán

harmadik nekifutásra sikerült a matek a3 :))

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#8079) siti


siti
senior tag

fiók kihúz, diploma megnéz, mosolyog egy nagyot :D

és így 10 évre is felriadok néha, hogy b@szki 3 szigorlat kell a diplomamunkához, nekem meg csak kettő van. de megnyugszom, hogy a mechanikát szeptemberben halasztva megcsináltam, csak úgy berugtunk utánna, hogy nem emlékszem rá. különben is, ott van a fiókban.

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#8080) Drizzt válasza siti (#8079) üzenetére


Drizzt
nagyúr

:):)

I am having fun staying poor.

(#8081) bandus válasza siti (#8079) üzenetére


bandus
veterán

állat :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#8082) grabber


grabber
addikt

Ez a hét kész káosz.
Prog házi beadás,prog pót zh,ma derült ki mennem kell,bev fizika gyakiv (szinte órán sem voltam és 12 óra tananyagát kell egyszerre tudnom),digit házi beadás 2 db,anyagtud pótpót,jegyzőkönyv beadás 3 db,bev matek tanárt elérni,mert nem írta be a 2 zh-mat.

EZ vicces volt.ZH ütközés miatt másik csoportban írtam meg és jeleztem neki,hogy akkor megírom máshol.A másik tanár tel számát elkértem,hogy egymással fel tudják venni a kapcsolatot.
eltetl 2 hét és ki vagyok írva pótra,amiről lemaradtam.Mert a 2 zh-t nem írtam meg(pont azt írtam meg a másik csoportnál)
Írtam neki e-mail és visszadobta a szerver nem létező e-mail cím.Ja mert axelero-s nem is csodálom.
Írtam egy másik e-mail címére.4 nap semmi.
Ma fehívtam,én lennék az aki máshol írtam meg.Emlékszik rám csak adjam meg a másik tanár tel számát.Mondtam neki már elküldtem e-mailben.Ja te vagy az,akkor majd megnézem és letette.
kb b@szott rám,hogy beírja a jegyemet a 2. zh-nak.

Azt hittem laza hét lesz :O

(#8083) bpx


bpx
őstag

az oktatási hivatal 1 hónap után végre méltóztatott jóváírni az átutalt pénzemet (msc felvételi eljárás díja)
2 hét késéssel végre lehet dokumentumot is feltölteni
hétvégére meg szó nélkül lekapcsolták az egész rendszert, azt se lehetett tudni mi van

van itt vki msc-s? záróvizsgára miből érdemes készülni? :)

(#8084) REDeath


REDeath
őstag

NG keményen tolta ma, volt akitől olyanokért vont le pontokat szar ev-n hogy rosszul ragozott, meg a memóriát nem használjuk, hanem használJÁK mert mi diákok úgyse tudjuk használni :D stb :D

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#8085) bandus


bandus
veterán

szerintetek van esély kikönyörögni, hogy együtt hallgathassak két olyan tárgyat, aminél az egyik előkövetelménye a másiknak?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#8086) REDeath válasza bandus (#8085) üzenetére


REDeath
őstag

hallgatni hallgathatod ha bemész előadóba :D
felvenni viszont szerintem azt méltányosságival esetleg, ha az van ilyen horderejű

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#8087) rallye


rallye
csendes tag

Kellene még 1 kötvál tárgy. Ezeket megcsináltam: Ergonómia, látás, digitális pedagógia, gazdaságpolitika.

Ezek után melyik lenne a legkönyebb, ill. a legkevesebb időt igénylő? :F
Amúgy ezeket (amiket megcsiáltam) bátran ajánlom azoknak akik még nem vették föl.

(#8088) REDeath


REDeath
őstag

nah még ~2 óra és R.I.P. Neptun :D

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#8089) Foxi válasza REDeath (#8088) üzenetére


Foxi
senior tag

Ha jól látom, már megtörtént az esemény :)

(#8090) REDeath válasza Foxi (#8089) üzenetére


REDeath
őstag

én csak 2 tárgy miatt akarok belépni mérés2 és szofttechnikák gyak, hogy olyan időpontra vehessem fel ami nem ütközik fizika2#-el. no meg egy hétfői algel gyak, bár abból nincsenek kiírva a gyakvezérek, ami nem ártana mer elmebeteghez nem akarok kerülni.
ez jelekből is igaz, a horviról meg egy b betűsről halottam hogy náluk érdemes.

aztán lehet csak kamu, és beszopom meglátjuk

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#8091) REDeath


REDeath
őstag

nah szofttechnikák meg mérés2 sikerült, algelnél behalt yuhééé

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#8092) Senhi


Senhi
aktív tag

evt ma pzh-n jelekből ki tett magáért... Sikerült egy olyan zh-t összeállítaniuk amihez a többség hozzászólni nem tudott. Minden egyes feladatból az jött le, hogy megszopatunk kis paraszt. Holnap megtekintésen 4 pontot valahogy ki kell könyörögnöm, de szerintem az aktuális pontszám is erősen "jófejségen" alapszik.

(#8093) tototos válasza rallye (#8087) üzenetére


tototos
őstag

pénzügyek :DD

(#8094) concret_hp válasza REDeath (#8090) üzenetére


concret_hp
addikt

cs tanszékes gyakoknál mindig oda mész ahova akarsz, nem foglalkoznak vele.

asszem pont algelből volt, hogy ahol előszor voltunk, nagyon nem jött be... szomszéd terembe mentünk mindig a Shlotter Ildihez :) vizsgára, zh-ra is őt írtuk :D (uccsó gyakon az eredeti helyünkön 3an voltak bent a gyakvezéren kívül :D)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#8095) Senhi válasza Senhi (#8092) üzenetére


Senhi
aktív tag

Áhh, karácsonyra hivatkozva megadták :DDD

(#8096) rallye válasza tototos (#8093) üzenetére


rallye
csendes tag

Wikin nincs róla leírás. Milyen?

(#8097) tototos válasza rallye (#8096) üzenetére


tototos
őstag

Hát van elmélet, de minden zh előtt felrknak egy gyakolrósort amiből lesz zh-n a számolás. Ha azkokat fél óra alatt átnézed simán lehet 3-ast írni belőle.

(#8098) rallye


rallye
csendes tag

Akkor utánanézek ennek a pénzügyeknek. Köszi a tippet.

Az lenne a kérdésem, hogy szakirányra melyik félévben lehet menni? Már az 5. félév elején is, ha meglenne a 120 kredit, illetve az első három félév tárgyai? Vagy csak 6.félév kezdetekor?
Mert ha az 5.félév elején, akkor kellene egy 3-4 kredites tárgy.

[ Szerkesztve ]

(#8099) Senhi válasza rallye (#8098) üzenetére


Senhi
aktív tag

Szerintem csak évente indul szakirány.

(#8100) grabber válasza rallye (#8087) üzenetére


grabber
addikt

Ergonómia eléggé szívás.Ha nem olvasod el a könyvet esélytelen.Ha elolvasod,szerencsével kettes.
ZH a,b,c,d,e,f,g csoport és 2 mondatos kérdés és 3 mondatos válaszok,egyesével mivel választós.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.