Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8301) KMan válasza FehérHolló (#8300) üzenetére


KMan
őstag

7UP

BME talira kinek van igenye?

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#8302) FehérHolló válasza KMan (#8301) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nekem lenne. Júni 1 után valószínűleg jó, ha olyan pár nappal előtte megmondjátok, hogy mikor.

Skynet is real. It's called Google.

(#8303) REDeath


REDeath
őstag

jelek owned :D majdnem 4-es lett :K

KMan: azt még nem tudom mikor érnék rá, de ha nem 3 vizsgával egy napon, vagy vizsgák után, akkor mennék

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#8304) bpx


bpx
őstag

[link]

erről most az jutott eszembe, mikor fizika órán Orosz azt mondta a káros anyagok kibocsátásáról, hogy nem csak az a gond, hogy hőerőművek vannak, hanem az is, hogy fingik a sok tehén :D

(#8305) bandus válasza KMan (#8301) üzenetére


bandus
veterán

nekem is csak a vizsgáktól függ.. eza rohadt irányítástechnika...:W

de a statisztika mellettem áll, vizsgát még nem kellett ismételnem :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#8306) mm779


mm779
tag

Ha lehet valaki, írja le hogyan megy a VIK-en a záróvizsgázás.
Odáig oké, hogy van írásbeli záróvizsga, viszont itt azt is írják,hogy szóbeli záróvizsga is van(amiről eddig nem tudtam). Ezen a szóbeli záróvizsgán is ugyanazt az anyagot kérik vissza mint az írásbelin vagy csak néhány(max. 2-3) tárgy anyagát?
Másrészt: ha én pl. nem mérnök-infó MSC-re szeretnék tovább menni, hanem pl gazdinfóra akkor mind a kettőből kell írásbelizni, vagy csak az egyikből? (ugye záróvizsga == felvételi)

Nekem még nem esedékes, csak szeretném tudni, hogy megy(kari honlapon nem találom jól leírva). :(((

(#8307) norbiphu válasza mm779 (#8306) üzenetére


norbiphu
senior tag

van a közös záróvizsga ami == felvételi mérnök infóra. ez lesz júni 1jén. utána védésen még egy választott szakirányos tárgyból kell szóbelizned majd.

ha gazdinfóra mész (mint pl én), akkor meg kell írnod külön arra felvételit. (ami idén épp másnap lesz :D).
és mivel gazdinfó felvételi != záróvizsga ezért igen, mindkettőt meg kell írni.

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#8308) mm779 válasza norbiphu (#8307) üzenetére


mm779
tag

Köszi, így már tiszta. :) Akkor amúgy mi van, ha valaki a záróvizsgát bebukja? Gondolom, addig nem kap diplomát, de pl. be kell iratkozni új félévre(amivel fogy az államilag támogatott félévek száma)? Vagy nem kell?

(#8309) norbiphu válasza mm779 (#8308) üzenetére


norbiphu
senior tag

nem tudom, nem tervezek megbukni. :D

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#8310) Drizzt válasza KMan (#8301) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Miért ne? Ha jó időpont van, én benne lennék.

I am having fun staying poor.

(#8311) neduddki válasza bpx (#8304) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

kisse hianyso ismereti vannaka nasszeru tanto bcsinak ugyansi bofog is:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8312) sgergi válasza KMan (#8301) üzenetére


sgergi
veterán

Lehet róla szó, de vizsgaidőszak után lenne igazán megfelelő az időpont.

(#8313) concret_hp


concret_hp
addikt

jelentem mindenem megvan, hogy ősszel felvehessem a diplomatervezést :))

vagy fullba vagy sehogy :D

(#8314) bandus válasza concret_hp (#8313) üzenetére


bandus
veterán

de nehogy a sne kárára menjen :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#8315) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Villanyos záróvizsga irreálisan nehéz volt.

Skynet is real. It's called Google.

(#8316) FehérHolló válasza FehérHolló (#8315) üzenetére


FehérHolló
veterán

Van eredmény ([link] - (max 90 pont)). Senki nincs az ötös ponthatárának közelében sem. Kicsit cikinek érzem a BME részéről.

Végülis számomra mindegy volt, hogy 3-4-5, mindenképp 4-es lett volna a végbizonyítványom. A 3-as felső ponthatárát találtam el, szóval az akadály keserű szájízzel, de kipipálva.

Skynet is real. It's called Google.

(#8317) norbiphu


norbiphu
senior tag

zv = 5 + gazdinfó felvételi done. és aggódnom sem kell a felvétel miatt nagyon, mivel a lista elején vagyok. :C egyébként a gazdinfó felvételit a 8x ember 3x írta meg.

holló: ja, kicsit más a jegyek eloszlása villanyon.

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#8318) bpx


bpx
őstag

tegnapi rendszeropt vizsga tapasztalata: Recski-nél vizsgázni alapból kb. 2 jegy hátrányt jelent :P

(#8319) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

na holnap keszdodik a bjarasok sora

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8320) bandus válasza neduddki (#8319) üzenetére


bandus
veterán

he? :))

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#8321) neduddki válasza bandus (#8320) üzenetére


neduddki
nagyúr

H!

NEM he,hanem ku:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8322) Senhi


Senhi
aktív tag

Na, erre a félévre én is végeztem. 34 kredit + ez az első olyan félév amikor semmiből nem buktam :) .

(#8323) bandus


bandus
veterán

a nap sztorija egy 4-es szóbeli vizsgáról (nem én vagyok az alany, csak hallottam).

szóval a szóbeliztető tanárnak már 10 órakor el kellett volna mennie, d emég fél 11-kor is hátravolt egy srác. mondta is neki a tanár, hogy "na akkor te velem jösz" :D kocsiba be, és úton a fogorvos felé leszóbeliztette a gyereket :D doki után meg hazavitte.

állat :))

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#8324) FehérHolló válasza bandus (#8323) üzenetére


FehérHolló
veterán

És otthon mit csinált vele? o_O

Ez valószínűleg nem a legvéresebb vizsgáitok egyikén fordult elő. ;)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#8325) bandus válasza FehérHolló (#8324) üzenetére


bandus
veterán

mármint, vissza a suliba... akartam írni :)

4 kredites tárgy és tudnak szivatni ha akarnak, most úgylátszik nem akartak. bár anno nekem is 5-ös lett :o :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#8326) bandus


bandus
veterán

egy olyan kérdésem lenne, hogy rendelt-e már valaki csomatog a tisztaszoftver program keretein belül? mennyi idő kb amíg megérkezik?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#8327) neduddki válasza bandus (#8326) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Idefigyejj Te mihaszna!!! Te csinyatad a gombarijadot a reajaktorab???:- (((

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8328) sgergi válasza bandus (#8326) üzenetére


sgergi
veterán

Igen, már rendeltem. Kb. egy hónap amíg megjön a cucc.

(#8329) Béló válasza bandus (#8326) üzenetére


Béló
aktív tag

Én már rendeltem:
1. alkalommal: 3 napon belül megérkezett akkor még a Rufusz computer volt a felelős érte
2. alkalommal: 3!! hónap múlva jött meg :Y , már el is felejtettem hogy megrendeltem akkor vmi nagyker volt a felelős...

(#8330) bandus válasza neduddki (#8327) üzenetére


bandus
veterán

neem, most kivételesen nem én voltam :D

de 9-kor megyek vizsgázni, majd megkérdezem mi is volt pontosan.

sgergi, Béló: köszi a választ, akkor még nem mostanában lesz Win7 a kompjúteremen...

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#8331) bandus


bandus
veterán

na senki nem írkált még be semmit, én viszont marha büszke vagyok magamra, szóval megteszem :P
tanulmányi átlag 4,24
ösztöndíj átlag 5,8

mindezt 41 kreditből. így behoztam a lemaradásomat és most járok a tanterv szerinti 180 kreditnél. szóval ha minden összejön, akkor következő félévben diploma :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#8332) sgergi válasza bandus (#8330) üzenetére


sgergi
veterán

Bandus! Neked nem is kell a Tisztaszoftvertől rendelned a Win7-et, ráadásul még fizetned is kéne érte. Mivel neked volt a villanykar által oktatott tárgyad (Villanytan), ezért neked ingyen jár a Microsoft MSDNAA szolgáltatása. Ha még nem rendelted meg a win7-et, és érdekel, akkor megnézem, hogy hol kell regisztrálnod. Nekem is onnan van win7-em, kb. egy hét amíg regisztrálnak.

(#8333) bandus válasza sgergi (#8332) üzenetére


bandus
veterán

de még hány olyan tárgyam volt, amit a ti tanszékeitek oktattak :D hát már feladtam múlthéten, szóval akkor úgytűnik, hogy fuck :)
ez az msdnaa amugy mi fán terem?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#8334) Béló válasza bandus (#8333) üzenetére


Béló
aktív tag

fizetned csak akkor kell ha megkaptad, ismétlem ha megkaptad ;]

(#8335) sgergi válasza bandus (#8333) üzenetére


sgergi
veterán

[link] Gyakorlatilag az egyetem szerződésben áll a Microsoftal, és így egy csomó szoftvert ingyen kapsz, ha megfelelsz az egyetem által meghatározott követelményeknek. A BME-n a villanykarnak van ilyen szerződése, azért tőlük lehet igényelni.

(#8336) neduddki válasza sgergi (#8335) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

illetve tudni a szerver pontos nevet:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8337) FehérHolló


FehérHolló
veterán

8 félév. 3.5-ös kredit index. 5-ös szakdolgozat. 3-as írásbeli és 5-ös szóbeli záróvizsga. Összesen 6 hónap ipari gyakorlat.
Végbizonyítvány 4-es.
Villamosmérnök BSc kész.

Skynet is real. It's called Google.

(#8338) norbiphu válasza FehérHolló (#8337) üzenetére


norbiphu
senior tag

grat :C

nekem 24én lesz a védésem. :)

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#8339) FehérHolló válasza norbiphu (#8338) üzenetére


FehérHolló
veterán

Az nem mostanában van. Igazából hasonló cipőben jártam, mint te. Csak a szakdoga maradt erre a félévre. Én "halálra untam magam" 16-ig is, 24-ig nem tudom, hogy mit kezdenék magammal. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#8340) bpx


bpx
őstag

info MSc 1. félév
33 kredit, 4.7 (de amúgy 41-et vettem fel, csak hát adatbiztonság :((( + az egyik választható tárgynál nem maradt idő a házira)

(#8341) bandus válasza FehérHolló (#8337) üzenetére


bandus
veterán

gratulálok :R

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#8342) concret_hp


concret_hp
addikt

5éves képzés, 12. félév :DDD 8 kredit de az 5ösre, minden megvan a diplomatervezés felvételéhez :)

szerk: ja má' írtam 1x na mind1 :D

(amugy imádom, hogy vizsgaidőszakba nem megy éjjel a neptun :C

úgy számolom a szigorlatok miatt pont nem lehet 5ös diplomám, ilyen 4.4 tud lenni a végső átlagom, ha a diploma + a zv 5ös... nem mintha nagyon érdekelne mondjuk :)

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#8343) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

Sziasztok! Megoldható anélkül hogy pestre mennék, hogy tisztaszoftvert szerezzek be letöltés és kódigénylés útján vagy valami hasonló módon. BME-s vagyok volt közlekes, most gtk-s. A választ előre is köszönöm.

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#8344) neduddki válasza CsiguszMaxim (#8343) üzenetére


neduddki
nagyúr

Hi!

ha hallgatoi vagy akkor jogodsult vagy hszk-s acc-ra azzal pedig belepsz ide, ezekutan lerantod ami kell, ill. cisco vpn-re i jogosult vagy: ehune

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8345) CsiguszMaxim válasza neduddki (#8344) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Ez már megtörtént :) Igazából az érdekelne, hogy teljeskörűen legális lesz-e. Elvileg a tisztaszoftver.hu-ról kéne egy kulcsot igényelni de még mindig ott van valami a felsorolások között a net.bme.hu-n, hogy legalább eredeti windows 98 operációs rendszer. Ezt se értem igazán mit jelent, bár sejtésem az van.

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#8346) neduddki válasza CsiguszMaxim (#8345) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

akko me nem aszt kerdezed:- )))
ha kitoltod az igenyleseket es megkapod a valaszt /cert/ es acsak a felsorolt tevekenysegekre hasznalod akkor igen
2001(0?) nov 1 utan vasrolt gepeknel rendelkezned kell eg minimum w98as jogtiszta oprendszerrel, hogy hasznalhasd a campusos dolgokat

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8347) FehérHolló válasza norbiphu (#8338) üzenetére


FehérHolló
veterán

Screammm: Erről ne feledkezz meg. Minket nem tájékoztattak róla, de kell.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#8348) norbiphu válasza FehérHolló (#8347) üzenetére


norbiphu
senior tag

erről kaptam mailt vmelyik nap, köszi azért. :) most még csak abszolvált vagyok, pénteken remélem átraknak neptunstátusz szerinti fejlődésem új állapotába. :DDD

btw indexfénymásolat kb hány nap alatt van meg? pénteken fizettem be.

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#8349) norbiphu válasza norbiphu (#8348) üzenetére


norbiphu
senior tag

hm, most látom hogy befizetési kötelezettség kiírása után 3 perccel olyan üzi is jött ami szerint fogadási időben átvehetem az iratkiadóban. cool.

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#8350) FehérHolló válasza norbiphu (#8348) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nekem erről se neptun, se email üzenet nem jött. Véletlenül tudtam meg. :(

Skynet is real. It's called Google.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.