Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7851) REDeath válasza concret_hp (#7850) üzenetére


REDeath
őstag

a trükk az hogy 2 fleiner van :D bsz1-ből f. tamásnál mentem át. melyik a durvább arc? a tamás vagy a másik? illetve hogy lehet megkülönböztetni őket? :D

szerk:jajj a balázs az a magas vékony nem?

recski pajtija :D

[ Szerkesztve ]

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#7852) concret_hp válasza REDeath (#7851) üzenetére


concret_hp
addikt

fogalmam sincs. a mi időnkben még csak 1 volt :D (és akkor még csak gyakvez volt)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7853) FehérHolló válasza REDeath (#7851) üzenetére


FehérHolló
veterán

Az mennyire ciki, ha én egy harmadikról beszélek? :D
Ezen jobb szélen zöld-narancsban: [link]
Ezen pedig egyértelmű: [link]

Skynet is real. It's called Google.

(#7854) REDeath válasza FehérHolló (#7853) üzenetére


REDeath
őstag

nemnem te a Tamásról beszélsz :)

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#7855) FehérHolló válasza REDeath (#7854) üzenetére


FehérHolló
veterán

Miért, a másik kettő ki? ;)
Jó, Balázs az egyik, de ki a harmadik akkor?

concret_hp: Igen, pont az a bicaj. :)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#7856) bpx válasza FehérHolló (#7855) üzenetére


bpx
őstag

nincs harmadik, a 2 képen Fleiner Tamás van (ezt mondta REDeath is)

(#7857) FehérHolló válasza bpx (#7856) üzenetére


FehérHolló
veterán

A félreértés abból adódott, hogy a Recskis képen nem sikerült egyiket sem azonosítanom a kettő közül, így gondoltam, hogy 3 van. :)
Ugyanis kétféleképp lehet értelmezni azt, hogy Recski pajtija <kép>. Én úgy gondoltam, hogy a Recski mellett álló entitás a harmadik Fleiner. De kezdem úgy érezni, hogy az a kép inkább Recski bemutatásáról szólt volna. :D
Úgy látszik, a cs tanszékre vonatkozó ismereteim hiányosak.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#7858) bandus válasza concret_hp (#7843) üzenetére


bandus
veterán

persze, hogy lehet. gyakorlatilag bármikor, ha összejön kellő számú emberke. itt van bővebb info:
[link]
megéri amúgy, főleg, ha valamilyen oknál fogva bekapcsolják, vagy éppen üzemel a reaktor, és láthattok ilyet is: [link], persze csak kicsiben :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#7859) concret_hp válasza bandus (#7858) üzenetére


concret_hp
addikt

:R

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7860) bdav válasza bandus (#7858) üzenetére


bdav
őstag

azt földi halandó tudhatja előre hogy mikor kapcsolják be? (gondolom akik ott dolgoznak tudják :) ) engem marhára érdekelne látni egyszer működés közben is (2x legalább voltam már benn amúgy)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#7861) KMan válasza FehérHolló (#7849) üzenetére


KMan
őstag

utana tudnal nekem nezni? sajnos nem vagyok villanykari levlistan :U
Koszi :R

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#7862) FehérHolló válasza KMan (#7861) üzenetére


FehérHolló
veterán

Körülbelül hetente előkerült ez a téma.
Nem olvastam egészen végig, de azt hiszem, hogy a szükséges információkat itt ezekben megtalálod: [link] - legfelső üzenetek

Ha mégsem, akkor nézd át a többi októberi levelet, van még pár ebben a témában.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#7863) REDeath válasza bdav (#7860) üzenetére


REDeath
őstag

én voltam bent ilyen tanköri mókával, tiszta orosz betonűrhajó feeling :) 2 arc pont akkor indította, de a szép világításon kívűl annyi történt hogy mutatták hogy a műszerek hogy jelzik az energiaváltozást.
viszont a körbevezetés tök jó volt, hogy fogják el a láthatatlan dolgokat bazinagy falakkal stb :D

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#7864) tototos


tototos
őstag

Szerdán szakiránybemutató, kíváncsi leszek mik lesznek ;]

(#7865) norbiphu


norbiphu
senior tag

otthoni és irodai hálózatok (soho) c. csodát nem ajánlom senkinek. eddig 4 labor volt, abból 1-et tudtunk lemérni eddig. vagy szarok a switchek, vagy a dhcp szerverük, vagy épp nincs openvpn az openvpn mérésen stb. arról nem is beszélve, hogy senki nem tudja mikor lesz a zh, csak annyit hogy nov. 1-2 hetében. yeah, tmit a topon van. :DDD

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#7866) bpx válasza tototos (#7864) üzenetére


bpx
őstag

én is (Msc szakirány)
most valahogy jobb szeretnék valami aut-os szoftverfejlesztős szakirányra bejutni
mondjuk a mostani rendszerfejlesztés szakirány sem rossz, gondolom lehetne is folytatni msc-n, de simán csak szoftverfejlesztésnek jobban örülnék :D

[ Szerkesztve ]

(#7867) bandus válasza bdav (#7860) üzenetére


bandus
veterán

hát,ez nagyon jó kérdés. ha olyan a látogatócsoport, akkor nekik is "bekapcsolják". legutóbb így volt, de ott volt elég sok idős, öltönyös emberke. szóval érted... de szerintem ha úgy írtok mailt, hogy szeretnétek működés közben is látni, akkor biztos találnak rá megoldást. ha érdekel akkor felrakok pár képet, hogy mégis milyen ez (bár akkor lelőném a poént :) )

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#7868) tototos válasza bpx (#7866) üzenetére


tototos
őstag

Hát én intelligens rendszerek felé kacsingatok, meg talán autonóm csak az iit-vel nem vagyok kibékülve nagyon :DDD Meg néztem a rendszertervezést vagy fejlesztést de ott is van programozós tárgy amik annyira nem jöttek be eddig.

(#7869) bpx


bpx
őstag

na meséljetek már, mi a baj az iit-vel :D (másoktól is hallottam már ezt)

szerk: azon kívül, hogy iit=szoftvertechnológia=lz meg iit=grafika :)
én iit-n vagyok szakirányon, az iit-s tárgy korrekt volt, labor abszolút rendben van, önlab konzulensek közül is akikhez szerencsém volt mind rendben voltak

[ Szerkesztve ]

(#7870) norbiphu válasza bpx (#7869) üzenetére


norbiphu
senior tag

ez a kettő elég is, hogy a közelükbe se menjek. (meg amúgy sem érdekelnek a szakirányaik :) )

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#7871) tototos válasza bpx (#7869) üzenetére


tototos
őstag

Pont ez a két tárgy vette el a kedvem az iit-től :DDD

(#7872) concret_hp válasza norbiphu (#7870) üzenetére


concret_hp
addikt

+ szglab 3-4 :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7873) tototos válasza concret_hp (#7872) üzenetére


tototos
őstag

Tényleg ezeket el is felejtettem :DDD

(#7874) concret_hp válasza tototos (#7873) üzenetére


concret_hp
addikt

hogy lehet ezeket elfelejteni? ;]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7875) tototos válasza concret_hp (#7874) üzenetére


tototos
őstag

Hát szoftlab4 még nekem nem volt, szoftlab 3 meg most van másodjára de most elég jó a gyakvez :DDD

(#7876) bdav válasza bandus (#7867) üzenetére


bdav
őstag

hmm... én aszittem a bekapcsolást le kell jelenteni a nemzetközi hatóságoknak előre... Képet kösz, de élőben lenne jó megnézni, képen már láttam Cserenkov-sugárzást :) (még akkor is jólenne élőben látni, ha nincs sok különbség :) )

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#7877) neduddki válasza bdav (#7876) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Dr Fule Miklos mine fel evben tart egy reaktorlatogatast a hallgatoknak, gyakorlastilag szbad a pajja csak egynev meg szigszam kell hozza, es volt mar mikro kiken fonylket az a dog:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#7878) bandus válasza bdav (#7876) üzenetére


bandus
veterán

én nem tudok ilyen szabályról, de ettől persze lehet, hogy létezik.

nekünk durván a laborgyakorlatok feléhez kell a reaktor, de mivel két csoportra vagyunk osztva, így majdnem minden gyakorlaton működik. viszont eddig csak egy alkalommal ment akkora teljesítményen (10kW), hogy a Cserenkov sugárzás szépen látszódjon.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#7879) grabber


grabber
addikt

Sziasztok!

A Sch-ban már rég betelt a kondi és nem tudtam jelentkezni.Van valahol a környéken valami jó konditerem alacsony áron?Fél évig nem akarok várni és nyárra már most el kell kezdeni készülni :D

(#7880) REDeath válasza bpx (#7869) üzenetére


REDeath
őstag

lz maga a gonosz? nekem eddig normálisnak tűnik azon kívűl hogy dadog. vagy majd megváltozik a nézetem ha megbasz az évfolyam 80%-val együtt? :D

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#7881) concret_hp válasza REDeath (#7880) üzenetére


concret_hp
addikt

meg :K (csébfalvival együtt :C)

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7882) Béló válasza grabber (#7879) üzenetére


Béló
aktív tag

Van kondi a Kármán koliban is nem tom külsős jelentkezhet-e, és jelentkezhet-e bárki év közben.

(#7883) bandus válasza Béló (#7882) üzenetére


bandus
veterán

már nem adunk ki bérletet a kármánban sem.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#7884) neduddki válasza bandus (#7883) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

merohattkotsog bcayg\;l- ((((

udv

nedudddki

p.s.:- )))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#7885) tototos válasza REDeath (#7880) üzenetére


tototos
őstag

majd a vizsgán meglátod milyen kedves :DDD fél pont kellene, találsz egy felet, utána átnézi a vizsgát és levon máshol 1-t mert túlpontozták :) Szóval a reklamálás szinte esélytelen

(#7886) bpx válasza REDeath (#7880) üzenetére


bpx
őstag

hát, az átlagnál "gonoszabb", látom már hallottál róla :)

(#7887) REDeath válasza bpx (#7886) üzenetére


REDeath
őstag

pedig nem lenne egészséges bukni se szlab3-ból se szoftlabból, mert az maga után vonja a 4-et is, tehát 2 tárggyal buknék 3-at :D

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#7888) bpx válasza REDeath (#7887) üzenetére


bpx
őstag

legújabb előtanulmányi rend szerint a szlab3 nem előkövetelménye a szlab4-nek
igazából ez még nem is olyan vészes, mert ezek a tárgyak legalább még beleférnek a 7 félévbe úgy is, ha nem sikerülnek elsőre

majd ha adatbázisokból már a pótpótpótzh-n sem lesz meg az aláírás, na az már egy kicsit csúnyább dolog :D

(#7889) REDeath válasza bpx (#7888) üzenetére


REDeath
őstag

lab4 viszont a szofttechre épül, erre mondtam hogy 2 helyett 3-at :)

adatbé meg azthittem a szokásos adatbázis lesz, de ahogy már többektől hallottam teli lesz hülye függvényekkel meg stb..

ui: most nézem hogy mit irtam 7887-ben, a "szoftlabból" szofttech aakrt lenni :D

[ Szerkesztve ]

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#7890) tototos válasza REDeath (#7889) üzenetére


tototos
őstag

Adatb is elég nagy szívás, szerintem az 5.félév a legnehezebb bsc-n. Adatb, graf, szabtech

(#7891) concret_hp válasza tototos (#7890) üzenetére


concret_hp
addikt

hát a grafika alapból a szívások csúcsa ... de amugy lehet fokozni, még ha átcsúszik oda a szglab4 na, az úgy fincsi :D

(amugy szlgab4 nem über nehéz, de qrva sok időt el lehet (kell) rá b@szni)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7892) Valed


Valed
tag

Sziasztok!
Gépészként szeretnék regisztrálni az MSDNAA-ra. Szombaton meg is tettem a regisztrációt majd a hszk-s mail címemre kaptam egy levelet miszerint visszaigazoláshoz kattintsa az alábi linkre:

(#7893) Valed


Valed
tag

bocs kétszer ment el
Sziasztok

Gépészként szeretnék regisztrálni az MSDNAA-ra. Szombaton meg is tettem a regisztrációt majd a hszk-s mail címemre kaptam egy levelet miszerint visszaigazoláshoz kattintsa az alábi linkre: [link] csak, hogy ez a link nem él. Mi a teendő ilyenkor ?

[ Szerkesztve ]

(#7894) bpx válasza Valed (#7893) üzenetére


bpx
őstag

írj a supportra (msdnaa@bme.hu)

én egyébként úgy emlékszem hogy csak a VIK-esek jogosultak
nem tudom mennyire nézik szigorúan, mindenesetre egy próbát megér

(#7895) REDeath


REDeath
őstag

kurvajó ez az Obádovics valszám könyv :K remélem kiszh-n is azt kérdezik ami ebbe van, nem kérdezenk valami extra bme féle képletet vavgy bármit :DDD

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#7896) KMan


KMan
őstag

Sziasztok!
Autosok segitseget szeretnem kerni, hogy muszerfalakrol szolo kerdoivem kitoltesevel segitsek a diplomamunkamat.Kitoltese kb 10 percet vesz igenybe.
Minden kedves autosnak koszonom! :R
[link]

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#7897) bandus válasza KMan (#7896) üzenetére


bandus
veterán

ha az is elég h most cisnálom a jogsit, akkor kitöltöm neked én is :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#7898) concret_hp válasza REDeath (#7895) üzenetére


concret_hp
addikt

emlékeim szerint nem minden ugyanúgy van jelölve, de lehet hogy az valami másból volt. szóval csekkold le azért.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7899) REDeath


REDeath
őstag

ma körbesasoltam szakirányok közt kiváncsiságból, és meglepetten tapasztaltam hogy az Msc-s Számításelmélet szakirányon egyetlen ember volt lehet hogy 2 de tök8, mégpedig maga Katona Gyula a kis asztalkája mögött :DDD :DDD :DDD :DDD

pedig biztos szép szakirány ;]

[ Szerkesztve ]

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#7900) bpx válasza REDeath (#7899) üzenetére


bpx
őstag

jaj olyan gonosz vagy :D

én meg bementem msc-s szakiránytájékoztatóra, de nem tudtam meg semmi újat, aminek még ne néztem volna utána neten, szóval nagyon megérte csak ezért bemenni ma

aulában meg elég sokan voltak, szóval úgy döntöttem, hogy a szakirányokról is majd neten olvasok valamit :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.