Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7501) C@rbon válasza concret_hp (#7500) üzenetére


C@rbon
senior tag

De azért gondolom nem olyan mint egy GTK-s GT :D

ELADÓ makettek: Tamiya Skyline GT-R; Ferrari Enzo; BMW Z8 stb. Csak a dobozuk van kinyitva! priviben keress meg!

(#7502) concret_hp válasza C@rbon (#7501) üzenetére


concret_hp
addikt

nem mondtam hogy olyan :P :(

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7503) bdav válasza concret_hp (#7502) üzenetére


bdav
őstag

hát annyi sráccal talán jobb is :DDD

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#7504) Gabis


Gabis
őstag

Hali
öcsémet felvették a VIK-re és azt szeretném kérdezni, hogy ált. melyek azok a programok amiket otthon is ajánlott használni tanulás szempontjából (a kérdésem alapja, milyen notebook-ot érdemes venni)
segítségeteket előre is köszönöm :R

(#7505) concret_hp válasza Gabis (#7504) üzenetére


concret_hp
addikt

nem azon fog múlni, nem kell atomerőmű :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7506) Gabis válasza concret_hp (#7505) üzenetére


Gabis
őstag

éppen ez a problémám mert ha alap gép kell akkor jó egy lenne egy használt IBM vagy HP is de ha már komolyabb progikat is kell futtatni akkor már inkább egy új 2 magos több rammal ... (és a kettő között elég nagy rés húzódik anyagi szempontból)

(#7507) norbiphu válasza Gabis (#7506) üzenetére


norbiphu
senior tag

hát első évben kb visual studio/akármilyen más IDE (prog1 (c), prog2 (c++)) fog kelleni, abban meg amekkora dolgokat kell írni valóban nem kell erőmű. :)

[ Szerkesztve ]

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#7508) Gabis válasza norbiphu (#7507) üzenetére


Gabis
őstag

lesz c++ ? huhhúúú, na a kiscsávó felkötheti a gatyáját :DDD
ez már jó kiindulásnak, későbbiekben mire lehet még számítani esetleg ? (igazából tervezőprogik miatt aggódom, hogy lesz e)

(#7509) norbiphu válasza Gabis (#7508) üzenetére


norbiphu
senior tag

tervezőből 3. félévben kell méréshez (ő), az viszont bőven elfutott a 4 éves notimon (1.86ghz pentium-m + 1 gb ram). csak hdd kell neki. (meg ideg hogy eltűrd, ahogy kifagy minden szarért :D).

5. félévben meg labview, annak szintén nincsenek nagy igényei. mást asszem nem nagyon használtunk.

ja c++ 2. félévben, aztán java, c# stb. :)

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#7510) Gabis válasza norbiphu (#7509) üzenetére


Gabis
őstag

akkor ezek szerint egy jobbféle használt is megteszi :U
köszi szépen a segítséget, ha esetleg valami még eszedbe jut ne tartsd magadban
még1* thnx :R

(#7511) bdav válasza Gabis (#7510) üzenetére


bdav
őstag

memória legyen benne, VS is, Eclipse (Java DE) is előszeretettel zabálja

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#7512) Gabis válasza bdav (#7511) üzenetére


Gabis
őstag

köszi szépen az infot

(#7513) Foxi válasza norbiphu (#7509) üzenetére


Foxi
senior tag

Nem is olyan rossz a Xilinx cucc :D A legszebb az volt amikor a laborban két ugyanolyan gépen az egyiken fordította a kódot, a másikon pedig hibát talált majd ennek örömére rendszeresen összeomlott :)

(#7514) concret_hp válasza Foxi (#7513) üzenetére


concret_hp
addikt

bár milyen erősen gondolkodok nem jut eszembe olyan program ami annál bármilyen tekintetben rosszabb lett volna :W

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7515) bdav válasza concret_hp (#7514) üzenetére


bdav
őstag

szglab5ös Oracle förmedvény, ami azzal kezdte h. felülcsapta a Javamat 1.3-ra mert csak azzal volt hajlandó menni (azt csak format hozta helyre később...)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#7516) norbiphu válasza bdav (#7515) üzenetére


norbiphu
senior tag

oh az oracle stuff el is felejtettem. az viszi a pálmát, főleg az enterprise manager része. :DDD

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#7517) bdav válasza norbiphu (#7516) üzenetére


bdav
őstag

az mondjuk nem eszik sok gépet, de akkora hulladék hogy öröm nézni :DDD (illetve pont hogy nem)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#7518) Béló


Béló
aktív tag

sziasztok
valaki nem tudja hány szabadon választható tárgyat lehet felvenni amig a BSC-re járok?

előre is köszönöm

második: melyiket ajánljátok: emberi nyelv és gondolkodás
vagy a társas lény: ember és társadalom??

[ Szerkesztve ]

(#7519) runner 125


runner 125
nagyúr

Hali all!

Barátnőm most lesz elsős, nem tudja valaki, h hol lesz a gólyatábor? :F Semmi hír róla..

Köszi.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7520) Béló válasza runner 125 (#7519) üzenetére


Béló
aktív tag

karonként változó hogy mikor lesz, szoval ird le melyik karra jelentkezett ;)

(#7521) runner 125 válasza Béló (#7520) üzenetére


runner 125
nagyúr

Építészmérnök.

:R

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7522) Béló válasza runner 125 (#7521) üzenetére


Béló
aktív tag

ha most kezd akkor kapott gólyacd-t és azon tutira rajta van az idei vegyészeken is rajta volt, meg nálunk is tavaly, lévén ott irják le a jelentke7zés menetét.

ezena forumon nézz körbe (az utolsó hsz-ek érdekesek): [link]

(#7523) runner 125 válasza Béló (#7522) üzenetére


runner 125
nagyúr

A DVD-n csak a jelentkezés menete van rajta, de a pontos részletek nincsenek..
..hanem csak az, h e-mail-ben kap tájékoztatást a pontos helyszínről.
Ami még nem jött neki, ..s gondoltam itt hátha van egy tégla aki tud valamit. :)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7524) bdav válasza runner 125 (#7523) üzenetére


bdav
őstag

sztem kontaktoljon valakivel emailben, biztos kaptak ilyen címet, mert lassan kezdődik a félév, gtb meg jellemzően ez előtt szokott lenni :)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#7525) Béló válasza runner 125 (#7523) üzenetére


Béló
aktív tag

A forumban amit linkeltem ott van egy csomo hszben hogy senki sem tudja hol lesz...

(#7526) REDeath


REDeath
őstag

Nah? Várjátok a sulit? ;] ;] ;]

ui: az gáz ha nemvettem fel még egy tárgyat se? :) csakmer sokan még vizsgaidőszak után egyből felvették :D

[ Szerkesztve ]

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#7527) Béló


Béló
aktív tag

valaki lécci mert szombatig fel kéne vennem a tárgyat mert utána megyek nyaralni és reghéten jövök csak vissza:[link]

(#7528) runner 125 válasza Béló (#7525) üzenetére


runner 125
nagyúr

Oks, köszi. :R

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7529) KMan válasza REDeath (#7526) üzenetére


KMan
őstag

nem, majd regheten bepotolod.

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#7530) KMan válasza Béló (#7527) üzenetére


KMan
őstag

12 kredit ertekben, ez jellemzoen 6*2 szokott lenni, bar varialhatod, ahogy te szeretned. Ha tulleped a 12 kreditet, az sem gond, csak majd amikor megkapod a diplomadat a 12 feletti kreditekert X osszeget kell fizetni kreditenkent. (en tulleptem majd megirom mi lesz)

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#7531) Béló válasza KMan (#7530) üzenetére


Béló
aktív tag

hülye az egész rendszer: a mintatantervemben erre a félévre csak 29 kredit van előirva: ha megszakitom magam akkor sem tudok felvenni későbbi féléves tárgyat (a 3 humánból 2 már megvan a 3ikat idén rossz időpont miatt nem tudom felvenni), tehát kénytelen vagyok felvenni szabvál tárgyakat ha átlagot is akarok magamnak de a 7 félév alatt lazán elhasználok 12 kreditet...

visszatérve eredeti témához: köszi az infót, remélem nem kell sokat delláznod ;)

(#7532) norbiphu válasza KMan (#7530) üzenetére


norbiphu
senior tag

ha jól emlékszem ez már megszűnt fél-1 éve, de nem találok hozzá forrást sajnos

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#7533) concret_hp válasza REDeath (#7526) üzenetére


concret_hp
addikt

nagyon várom ;]
annyira, hogy még én se vettem fel egy tárgyat se :D igaz nem is lesz sok :))

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7534) C@rbon


C@rbon
senior tag

Na holnap, vagyis ma GT. Remélem jó lesz :)

ELADÓ makettek: Tamiya Skyline GT-R; Ferrari Enzo; BMW Z8 stb. Csak a dobozuk van kinyitva! priviben keress meg!

(#7535) KMan válasza norbiphu (#7532) üzenetére


KMan
őstag

Ha egy szabaly valtoztatasra kerult, az visszamenoen akkor sem ervenyes a korabban kezdett evfolyamokra szerintem :U

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#7536) norbiphu válasza KMan (#7535) üzenetére


norbiphu
senior tag

hát, nálunk kötelező lett emelt szintű záróvizsga bsc végén (ami = az msc felvételivel), most nyártól hatályos és érvényes a mi évfolyamunkra is.

[ Szerkesztve ]

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#7537) REDeath válasza concret_hp (#7533) üzenetére


REDeath
őstag

én tárgyak helyett egyenlőre valami forgó fotelt keresgélek 16k körül, nagyonmax 20, de vagy miskolcon van, vagy ratyi... ilyen magastámlást, hogy sch szék ne törje el a gerincem.

bementem kikába, és az idióták átlőtték a műbör fejtámlán az árcédulát.. nc...

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#7538) Foxi válasza norbiphu (#7532) üzenetére


Foxi
senior tag

Nekem olyasmi rémlik, hogy nem kell fizetni, bár a köztudatban terjengő változatok elég nagy szórást mutatnak ;]

(#7539) concret_hp


concret_hp
addikt

nekem pl tuti nem kell fizetni :P (csak ha 3 félév alatt nem sikerül befejeznem, de akkor jó sokat :D)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7540) REDeath


REDeath
őstag

szerintetek emelik a létszámot a body-s-nél? írtam nekik de még nem válaszoltak, remélem emelik :( ha nem akk nemveszek fel tesit :D

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#7541) REDeath


REDeath
őstag

létszámemelés megtörtént :)

viszont SZAR-ról lenne egy kérdésem. Dr Németh Gábor tartja, de minden gyakorlat fullon van, kivéve egy péntek reggel 8-ast. Aki járt már hozzá, mennyire megértő vagy ilesmi? van rá esély hogyha megkérem, betesz valamelyik hétköznapi gyakorlatra? elég K.O. péntek reggel 8kor...

illetve Valszámból melyik tanárhoz érdemesebb?
Ketskeméty László vagy Pintér Barbara? (úgy mint pl analból kónyát javasolta mindenki, és én is kedveltem őt)

[ Szerkesztve ]

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#7542) REDeath válasza REDeath (#7541) üzenetére


REDeath
őstag

Illetve mégvalami ami kimaradt a szerkesztési határidőből:

a Mérés Labor 1. az hogy néz ki? félévnte 5ször van? mer ebből is valami péntek reggeli szopóálarc időpont maradt csak, viszont ha jól sejtem a labor létszáma korlátozott, tehát jópofizás a tanárral kizárva ? :(

továbbá: :D

üzleti jog? menedzsment szintű, vagy szopó mint mikmak? bár ebből is már csak vegyészes maradt üresen...

úgyérzem szopóálarcot felcsatoltam amikor nem baszakodtam a tárgyakkal nyár elején :)

[ Szerkesztve ]

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#7543) norbiphu válasza REDeath (#7541) üzenetére


norbiphu
senior tag

márta nem? amúgy egyik unalmasabb mint a másik, de pintéré talán jobb sztem.

németh gábor sztem nem fog átrakni ha csak nincs vmi értelmes indokod. :DDD

mérést ha cserélni akarsz akkor levlistán kell keresned vkit, akinek jobb lenne más időpont és cseréltek. :) amúgy ja, 5 alkalom van egy félévben, utána ugyanabban az időpontban a félév végén egy ellenőrző mérés plusz egy zh majd.

üzleti jog: 2 zh van, diasorok vannak hozzá, bejárni nem kell.

egyéb? :D

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#7544) Foxi válasza REDeath (#7541) üzenetére


Foxi
senior tag

Ha jól emlékszem nálunk Szaron oda jártunk ahova akartunk, a gyakorlat a nevében az csak, lényegében sima előadás. Szerintem Németh gyakorlata a legjobb, csak kerülni kell az első sorokat és a feltűnő viselkedést :) Viszont egész korrekt módon magyaráz, csak túl kell tudni lépni a stílusán. Ja és lehet érteni amit mond, ez nem mindegyik kollégájáról mondható el :)

A mérés ilyen ~20 fős csoportokban lesz, párokban kell dolgozni. Ezért is nehezebb időpontot cserélni, levlistán van rá esély, hogy valaki belemegy.

Lassú vagyok :D

[ Szerkesztve ]

(#7545) REDeath válasza norbiphu (#7543) üzenetére


REDeath
őstag

egyéb annyi, hogy mennyi esély van hogy vki cserélni akar péntek reggelre? :D merthogy van aki 2 hónapja nem tud cserélni :D

meg ha jól láttam a mérés ütközni fog valamelyikkel, mégpedig elvileg pont a szarral :D
ezazzzzzzz :C :DD

ui: üzleti jogból akkor tök8 hogy vegyészt vagy melyiket eszem fel? vagy vegyészenek kémcsövekről lesz szó, nekünk meg szerzői jogok meg iylenek, vagy full ugyanaz a számonkérés?

[ Szerkesztve ]

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#7546) C@rbon


C@rbon
senior tag

Na vége a GT-nak.
Nem volt rossz végülis :)
Az elején mondom WTF? aztán meg leesett és wáááá :W :D
Utána buli volt :))
Állat gólyák voltunk mert megittunk mindent. A borozóban már csak ásványvíz maradt :DDD
Elszakítottuk a kötelet kötélhúzásnál és a legjobb sörváltő eredményt is mi értük el az eddigi gólyák közül :C :R
Most már várjuk a g7-et. :DD

ELADÓ makettek: Tamiya Skyline GT-R; Ferrari Enzo; BMW Z8 stb. Csak a dobozuk van kinyitva! priviben keress meg!

(#7547) REDeath válasza C@rbon (#7546) üzenetére


REDeath
őstag

én táborba se voltam, és g7-en is a kgb-re mentem csak mer "azt ne hagyd ki a legjobbat", hát úgy megbántam mint még semmit életembe... úgyhogy csak óvatosan ;]

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#7548) C@rbon válasza REDeath (#7547) üzenetére


C@rbon
senior tag

okok:DDD
Amugy nem úgy lenne hogy a seniorok elvileg már felvették nekünk a kötelezö tantárgyakat?
Mert megnéztem neptunon az órarendem meg a felvett tantárgyaimat és minden üres.

ELADÓ makettek: Tamiya Skyline GT-R; Ferrari Enzo; BMW Z8 stb. Csak a dobozuk van kinyitva! priviben keress meg!

(#7549) REDeath válasza C@rbon (#7548) üzenetére


REDeath
őstag

áh, még nyugi, reghétre ha meglesz, vagy reghéten. de amúgy ha valami nagyon gyökér időpontba kerülsz 1-2 gyakból, és van hely máshol, nyugodtan jelentkezz majd át reghét végefelé, senki sem kövez meg érte, és többet ér egy normális órarend mint a tankörös marhaság. plusz minél több tankörrel vagy, annál több arcot ismersz meg :D
nem mintha amúgy nem, de ezt a fentiek nem értik :)

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#7550) concret_hp


concret_hp
addikt

hőőjjj a mi időnkben még nem is volt szarból gyak :DDD

kela hót unalmas előadásokat tart az tuti, Mártival meg valahogy sose találkoztam még :)

amíg mérés meg ilyenek vannak, addig azért nem árt időben felvenni a tárgyakat :D

vagy fullba vagy sehogy :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.