Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:55:13

LOGOUT.hu

Invitel (Telefon, IPTV, kábel TV, DSL, kábelnet, optikai)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26059) mltw válasza mltw (#26053) üzenetére


mltw
csendes tag

Meglett a probléma és nem technikai gond volt. Elmaradt egy számla befizetés ezért korlátozták a vonalat. A gond az hogy én befizettem amit már igazoltam is e-mailben a csekk másolattal. Viszont ma kaptam egy levelet amiben közlik hogy felbontják a szerződés 2 tartozás miatt az egyik amit igazoltam hogy befizettem a másik 2014-es elmaradás 312 Ft (!!!) amiről eddig nem is tudtam egy számlán sem szerepel. Mivel szept. 1-től megszűnne a szerződés nem izgat a dolog felhívtam az ügyfél-szolgálatot kértem egy csekket a tartozásról, de valamit elfelejtettem megkérdezni és már nincs időm felhívni őket, ha befizetek minden tartozást de közben felbontják a szerződést akkor a vonal korlátozott marad (én csak ingyenes számokat tudok hívni de engem bárki) vagy onnantól a telekom-hoz "tartozom" és semmilyen korlátozás nem lesz "normálisan" használhatom a telefont?

(Érdekes hogy 4 éve van 300Ft elmaradásom de semmilyen értesítést nem kaptam sem egy felszólítást se egy kedves levelet hogy fizesd már be te barom semmi.)

Köszönöm a segítséget! :R

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.