Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) lipi67 válasza tildy (#1100) üzenetére


lipi67
veterán

Köszi!Egy 5GHz-ért odaadnám.. :K kben milyen listán? :U

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1102) Chaser válasza fekeandras (#1098) üzenetére


Chaser
titán

lol :DD

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1103) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Szép napot mindenkinek.

Tegnapi sztori (Pipi figyelj). Megvettem Hugomnak a HP notiját (természetesen turion dobog benne :DDD). Kibontom, ott a kölök is. Nézi, mondja szép. Kérdezi mi van benne. Mondom amd proci. Rám néz, ez nem igaszság, hogy mindenkinek amd gépe van csak neki van intel (Hugomnak van még egy S462-s gépe). Kövi kérdés. Mikor veszek neki is amd-t? Barátim szavakkal nem tudom leirni a boldogságot! A bánatot se mert nincs lé most csereberélni (nem mindenki csigi :B ). Szóval gyerekek tudom, hogy 4 giga a kórótól öröm. De ez a nyomába se ér az enyémnek. Most pedig sárguljatok az írigységtől. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#1104) fekeandras válasza Gyuri27 (#1103) üzenetére


fekeandras
őstag

Az élet apró de annál nagyobb örömei...
Jut eszembe.Ha a piálás miatti májkárosodástól sárgul az ember az is ér?Az AMD re valahogy nem tudok irígy lenni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1105) Gyuri27 válasza fekeandras (#1104) üzenetére


Gyuri27
félisten

Pici öröm? Mi van most is be vagy nyomva? :DDD
Nem az amd-re kell irigynek lenni, hanem a kölökre :K :P

Amd - Radeon - Ryzen

(#1106) lipi67 válasza Gyuri27 (#1105) üzenetére


lipi67
veterán

De jó lenne egy gyerek,de jó lebbe egy gyerek!!! :D

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1107) lipi67 válasza Gyuri27 (#1105) üzenetére


lipi67
veterán

:DDD
Pánikra semmi ok!Azért ne félj!Majd szépen kirajzolódik a szemilyésge,rájön magától,hogy milyen a világ,(most még a Ő kis világában él)Fogékony lesz minden jóra,s eljön a nap,hogy rádöbben:Jót akartál Neki,s álomvilágban élt!.Akkor majd eléd áll és ezt mondja:Ok Ok könnyebb leírni,kimondani 3 betüt,de,meg kellett tanulnom,hogy mindenérért küzdeni kell, mostantól nézzük a teljesítményt is,s jöhet az INTEL!!!!!! :D

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1108) lipi67


lipi67
veterán

tom sokat elgélpeltem,de most keltem:)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1109) csakegyreg


csakegyreg
tag

tegnapnapelőtt tnakoltam 2 liter benzint a motoromba egyébként e2180 asom van 3.2 GHz en :D

http://kismalac.net/malacka/mic/e7 ->>> katt! elég sanyarú velem mostanába a sors de.. .. :D

(#1110) Gyuri27 válasza lipi67 (#1107) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem minden a craft. Van aminek lelke van. Az meg az amd!

A cucc amit küldtél xp alól is installálható vagy boot és gó?

Amd - Radeon - Ryzen

(#1111) lipi67 válasza csakegyreg (#1109) üzenetére


lipi67
veterán

Ez tetszett.Értelme 1 szál se,de jó! :D :DDD :C
-Holnap én is veszek benzint!!!!!Motorom nincs,de kva közel a benzinkút!-

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1112) lipi67 válasza Gyuri27 (#1110) üzenetére


lipi67
veterán

Értettem elsőre is pajtás:) ;)

-Boot,formázás és hajá.(Azt formázd ahova nyomni akarod)Ha több oprendszer van,hagyd meg az xp-t,ha kell..-

Ma okt 15???Zöld nap-zöld inges-

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1113) fekeandras válasza lipi67 (#1107) üzenetére


fekeandras
őstag

Wahh...yes,yes,yes! :R

(#1114) tildy válasza lipi67 (#1107) üzenetére


tildy
nagyúr

Ez tipikusan ilyen szülői "mentalitás" ...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1115) Gyuri27 válasza lipi67 (#1112) üzenetére


Gyuri27
félisten

Xp stabilt így nyóc év után, le nem szedem. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#1116) krammerka válasza lipi67 (#1095) üzenetére


krammerka
őstag

hát ezt nem hiszem el......................ilyen nincs :F

(#1117) lipi67 válasza tildy (#1114) üzenetére


lipi67
veterán

Ezt miből gondoltad?Ez egy humoros cinizmus volt,s György pontosan értette,tudom.Nagyon szórakoztató és poénos voltam :D :DDD :D

Gyuri: Akkor egy új partíció,s hajrá!:)
-Én éjszaka szanálom a Vistát,lebontom az NB-t,úrapasztázás,Blade s hajnalba kelek...

Krammerka: Sajnos van magyarázat.Achill3uS megsúgta.Instabilitás.Ha a 5004-re nem mentem rá a többit ok.az utolsó 5040 nagyon instabil volt(vszínű h ram vagy NB)ezért van.Ha ram(szerintem)f@szom se tudja mivel kompenzálhatnám..Most vettem a Reapereket,pont ezért,de 1:1-be..ezek a csudaramok se vitézkednek.Ha NB-azt megoldom..Ha meg proci..-még 2 próba és megy a háztól.Kulerr????

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1118) kulerr válasza lipi67 (#1117) üzenetére


kulerr
őstag

jelentkezem barétom!! :DD Mizujs? mikor merre az annyi? mennyi?Ne hagyd magad azt a pár megát még hajtsd igába...habár ha belegondolok az 1,7-be :F én már fosnék ennyit adni neki, de asszem a 7200-nek adok egy kicsit én is hátha meglesz a 4,5 :C

Gyuri bátyánk is hasít...örömmel látom h a színfoltot védi :D

[ Szerkesztve ]

(#1119) krammerka válasza lipi67 (#1117) üzenetére


krammerka
őstag

már írtam neked mindenhova..........

(#1120) Gyuri27 válasza lipi67 (#1117) üzenetére


Gyuri27
félisten

Lipi. Te mindig vicces vagy. Max nem értem :DDD Annó úgy cuccoltam a gépre, hogy hagytam 40giga helyet a pistának.
Kéne egy zalmi legyező Pipi az nb-re?
Ja igen. A gyereket akkor is rendes amds-nek nevelem. Vagy költözhet hozzád. :DDD

kulerr: tekerj mert nem lesz áram. ;)

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#1121) kulerr válasza Gyuri27 (#1120) üzenetére


kulerr
őstag

Hogy én tekerjek? na hülye azért nem vagyok....ha én gépezek az asszonyon a sor. Na azt hogy amikor jön a Barátok közt... :DDD

Te Gyuri a gyerekemnek meg csak az Intel csak az kell neki...az AMD-re? azt se tudja mi az...nem mondom meg neki mert nem vagyok szadista. :Y :DD

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#1122) krammerka válasza Gyuri27 (#1120) üzenetére


krammerka
őstag

A "Pipi" név nekem nagyon emlékezetes,ugyanis a fiam,amikor még kicsi volt,és alig beszélt,így hívta saját magát,ez volt a neve..... :K :DDD

(#1123) Gyuri27 válasza krammerka (#1122) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mi a kölök eredeti neve vagy a nagyszülök hivták így?

kulerr: te tovább gépezel mint amilyen hosszú az anyátok közt. Persze tanidsd arra a gyereket, hogy néphülyitéssel korrupcióval mindent lehet nem elég, hogy magyarországon élünk? Mikor majd a gyerek rájön mit hallgattál el előle majd meghasonul. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#1124) tildy


tildy
nagyúr

Nézzetek már át E2000es topikba, segítsetek már szegény kérdezőkön, kicsit mintha el lennének anyátlanodva, és mintha nem kapnának megfelelő választ...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1125) lipi67 válasza kulerr (#1118) üzenetére


lipi67
veterán

Élnie kell még.Szeresse a feszültséget,én meg szítom!!!(ezt mondják)
Gyuri: Gyerek jöhet!Nb-re valami jó lenne persze,lehet komolyabb cucc kéne,amíg nincs rá lé,majd locsolom vízzel:)"Mi a kölök eredeti neve vagy a nagyszülök hivták így?"---Bond!Basszus,én is ezt kérdeztem vkitől,s ezt vszolta,pedig Szegedi volt..(meg érdi)

Krammerka: Most telepítem újra a rendszert,nemtom még,hogy ki s hova válaszolt.
SZŰZ vagyok még!!! "ugyanis a fiam,amikor még kicsi volt.."azt hittem,ebből szarul jövök ki.. :D

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1126) lipi67 válasza tildy (#1124) üzenetére


lipi67
veterán

Át fogok nézni!

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1127) lipi67 válasza tildy (#1124) üzenetére


lipi67
veterán

Megtörtént,átnéztem!S mit látok :Y Megint harcolsz..

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1128) tildy válasza lipi67 (#1127) üzenetére


tildy
nagyúr

Csak beszóltam :D Már azt hittem rossz topikban járok, nem volt egy ismerős sem...
Amúgy segíjjé már szegényeken, kérdeznek azt nem úgy tűnik , mintha kapnának megfelelő választ.
Te csak járatosabb vagy a témában... Ez tudod olyan, intha én meg hugom kezdenenék el bezsélgetni a windows lelkivilágáról, használjuk használjuk, de érteni egyikünk sem ért különösebben hozzá.Itt viszont van pár "agy". Na...ÉRted ugye?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1129) lipi67 válasza tildy (#1128) üzenetére


lipi67
veterán

Majd ha lesz rendszerem(most települ)átnézek.Viszont most nem értem miért szóltál be FN-nek?Majd beszélünk,de még se nod,de msn semmi se nincs,s ha jön a hajnal,nekem kell gép!!!Addig is:Írj fenyegető vagy anyázó priviket nekem,s ne vessz össze senkivel ha lehet! :D Ja!!!!!!!!!!!Apud?

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1130) tildy válasza lipi67 (#1129) üzenetére


tildy
nagyúr

Én nem vesztem össze senkivel...Csak meglepődtem, hogy amíg ott volt e díszes társaság addig csöndben volt, be se nézett, csak mikor "moderátori" feladatot látott el, de bezzeg most... Mintha "bizonyítaná" , hogy vannak olyan félős "olvasók" akik miattunk nem mertek oda bejönni...Mind1.
Apum köszöni, hazaért. Én meg vezettem az M0áson.
Péntekem hideg lesz, meglesz az az 5 Ghz. :K :K

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1131) lipi67 válasza tildy (#1130) üzenetére


lipi67
veterán

Á!Belemagyarázol dolgokat már!Hagyjuk..
Hazaért?Ehnnyi volt?Azt hittem szombaton 1ütt mentek!!!
5GHz mint láttam már van egy 8600-tól,az már nem érdekel..Több kell,vagy semmi.Tudod jól csak fekete és fehér,más szín nincs illetve..acélkék..

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1132) lipi67


lipi67
veterán

Amdrás ne mondd,hogy Te aluszol!

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1133) fekeandras válasza lipi67 (#1132) üzenetére


fekeandras
őstag

Most 3-4napig hűvösebb idő lesz... ;]
Lehet csúcsokat döntögetni.

(#1134) fekeandras válasza lipi67 (#1132) üzenetére


fekeandras
őstag

Akkor visszakérdezek:

Lipi ne mond, hogy Te aluszol! ;]

Gondolom jelenleg kéztördelve, körmöt rágva, farkasszemet nézel a monitoroddal és várod a jobbnál jobb eredményeket.
Sok sikert hozzá.Remélem túlléped a bűvös 5Ghz-et. :K
Én most 'asszem lépek aludni.

(#1135) Lacpac


Lacpac
őstag

lipit valaki megfertőzte.
"Amdrás ne mondd,hogy Te aluszol!"
Ezt nem bírtam nem észrevenni.
:U

Ja! sziasztok :B

[ Szerkesztve ]

(#1136) fekeandras válasza Lacpac (#1135) üzenetére


fekeandras
őstag

Wazze.Tényleg!Na ha ezt Gyuri meglátja biztos könnybe lábad a szeme... :U

(#1137) lipi67


lipi67
veterán

[E8400@5004MHz]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1138) TeeBee73 válasza lipi67 (#1137) üzenetére


TeeBee73
addikt

:Y

Gratula! :C :C :C

Csak összejött... :DD

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#1139) lipi67 válasza TeeBee73 (#1138) üzenetére


lipi67
veterán

Igen,köszi.De gondolni kell arra a 8600-osra is mert,neki 1FSB és vezet,ezért:[E8400@5013MHz :K ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1140) TeeBee73 válasza lipi67 (#1139) üzenetére


TeeBee73
addikt

:R :R :R

Mi lesz itt még télen... :DDD :DDD :DDD

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#1141) lipi67 válasza TeeBee73 (#1140) üzenetére


lipi67
veterán

1,8v kb..Most nézem,hogy degraládott-e a proci.Nem hinném.

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1142) lipi67 válasza Lacpac (#1135) üzenetére


lipi67
veterán

Gyááááááá!!!! :Y :Y :Y Ezt csak most látom!!!
Milyen szemed van!Nem borsodi vagy véletlenül? ;)

fekeandras: Gyuri?Az biztos!.Kben meg aludtam :K :U ,későn reagáltál! :O

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1143) tildy válasza lipi67 (#1139) üzenetére


tildy
nagyúr

Ügyes vagy :R És kitartó!

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1144) lipi67 válasza tildy (#1143) üzenetére


lipi67
veterán

Köszi! :K

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1145) lipi67 válasza lipi67 (#1141) üzenetére


lipi67
veterán

-látom,megint nem tudtam írni.... :B

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1146) lipi67


lipi67
veterán

[E8400@4,6GHz Primestabil :D ]Mára elég.Pihenhet :K

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1147) Gyuri27 válasza lipi67 (#1146) üzenetére


Gyuri27
félisten

Szép napot kívánok mindenkinek.

Pipi azt hittem tuningolsz. Erre kiderül, hogy 220v-n járatod a rendszert. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#1148) lipi67 válasza Gyuri27 (#1147) üzenetére


lipi67
veterán

Jaja az 10v meg a Vdroop!:)
A fiam kijelentette:Xp Blade,Vista ultimate és ubuntu,ennyi kell neki..Szabhatom át iccaka a vinyót! :W

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1149) fekeandras válasza lipi67 (#1148) üzenetére


fekeandras
őstag

:Y Csak ennyi?Miért nem raksz még neki egy 5Gb-os Win98 partíciót is?Hátha egyszer majd valami retró játékokhoz lesz kedve. :D
Egyébként inkább c.a.r.l.o.s.c.a mint b.l.a.d.e ;]

(#1150) lipi67 válasza fekeandras (#1149) üzenetére


lipi67
veterán

Szerintem is a fenyő féle Carlosa a csúcs XP-ben,de sok deszka nem szeresse.Nálam ..fel se csúszik! :Y
Win 2000?Ne tegyek fel? :D Mill.-ról nem is beszélve!-Megyek enni!:)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.