Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) kulerr válasza krammerka (#1450) üzenetére


kulerr
őstag

:) küldjek még valami mást is esetleg?
Bori vezértehénnek az orrkarikájára kötök egy sátortalpat oszt odareptetem... :DD A kerteteket rendberakja. Jobb mint a fűnyíró, mert nem fullad le és nem kell behúzni+ még tejet is ad és nem beszél vissza :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1452) #TOTTI válasza Gyuri27 (#1449) üzenetére


#TOTTI
őstag

Ez is elmegy 500 felett is lattam tesztet.. az nem gond neki... a procim wallos... amugy rájöttem miért nem mennek dualba a ramok.. egyet a narancsba egyet a zölbe kellett tenni nekem az volt egyértelmű hogy a zöldbe 2 azt jol van... Gigabyte P45 13800+áfa volt ez meg 9900 miért kellett sporolnom..?? ki akartam porbálni az MSIt.. jo is komolyan mondom nincs vele most gonodm... biost frissitettem... de egy csomo opcio van amit nem tudom hogy kell állitani... Giga P35nél ilyen gondom nem volt...

(#1453) krammerka válasza kulerr (#1451) üzenetére


krammerka
őstag

a "nem beszél vissza" miatt jöhet :DDD

Meg jöhet a 7200-al vmi 5GHz körüli kép :C
Hagy lássa a jónép milyen ügyes vagy :K

[ Szerkesztve ]

(#1454) TeeBee73 válasza kulerr (#1451) üzenetére


TeeBee73
addikt

...Öööö... Főzni tud? :DDD

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#1455) tildy


tildy
nagyúr

Mostanában nem voltam túl jól, fáradt voltam. Ma néztünk vércukorszintet: 1.2 :Y :Y
Ti sem vagyotok már fiatalok, érdemes az ilyesmit megnézetni!

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1456) kulerr válasza TeeBee73 (#1454) üzenetére


kulerr
őstag

Ha jól fejed mindent csinál.... :DD max csak egy kis böffentés hagyja el lepcsesét :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1457) Gyuri27 válasza #TOTTI (#1452) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mindig akartam msi lapot. De komolyan. Aztán mikor vásárlásra karült a sok mindig volt jobb azért az árért. :R A sors fintora, hogy vga-t ha tehetem ezentúl csak msi-t veszek. Ha nem lesz sokkal drágább mint társai. Ezt várnám én el a lapjaiktól is.

Amd - Radeon - Ryzen

(#1458) kulerr válasza tildy (#1455) üzenetére


kulerr
őstag

Miii? én fiatal vok...csak sokan később születtetek nálam max. :D

[ Szerkesztve ]

(#1459) #TOTTI válasza Gyuri27 (#1457) üzenetére


#TOTTI
őstag

nagyon olcso volt 9900 nettó. . azaz olyan 12K körül de az áfát ki se kellett fizetnem.... szóval... jo vétel volt... és jo is de nem ismerem.. mert ha valamit tulfeszelek az a baj.. ki kell tapasztalni..

EVEREST stabilitásteszt meg... de Orthos meg kifagy... nem tom miért.. pedig minden fut rajt rendesen.. volt hogy a proci még csak 55 fok magok meg 93-94.. a proci tul domború... meg fogom kalapálni..!

(#1460) krammerka válasza #TOTTI (#1459) üzenetére


krammerka
őstag

de ez elvben lehetetlen,hogy ekkora legyen a külömbség 55/93-94

(#1461) Gyuri27 válasza #TOTTI (#1459) üzenetére


Gyuri27
félisten

Áfa nélkül könnyű. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#1462) kulerr


kulerr
őstag

Esetleg akit érdekel: E7200 4446Mhz :R

[ Szerkesztve ]

(#1463) lipi67 válasza kulerr (#1462) üzenetére


lipi67
veterán

Nocsakl fiatal!Alakul ez,kvajó!!!!!!!! :R :C

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1464) tildy válasza lipi67 (#1463) üzenetére


tildy
nagyúr

Szia! Elvoltál tűnve!
Képzeld!
LElakatolták a kapunkat számzáras lakattal! :Y :((( :((( :((( :(((
Egyszer kapjam el őket, jól megmondom nekik, hogy készüljenek fel, egyszer bakancs kerül az arcukba....

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1465) lipi67 válasza tildy (#1464) üzenetére


lipi67
veterán

Tedd a füled a lakathoz s érzéssel fogd mint ha ..Érezni fogod,kicsit akad,s hangja is van(tuti nem tök új)S akkor..semmi gond,van egy jó lakatotok:)
-Arcukba?ÁÁÁ!Szappanos gumicsizma seggbe:)(anális majális..)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1466) lipi67


lipi67
veterán

Lassan nekiállok,s frissítem a biost,remélem Engusz beta ver.-ja nem hagy cserben..

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1467) fekeandras válasza tildy (#1464) üzenetére


fekeandras
őstag

Orkok?Mert akkor segítek szívesen... ;]

(#1468) #TOTTI


#TOTTI
őstag

Akkorát verekedtem basszátok meg .. feküdt a nép nem is gondoltam volna magamról..:) és erre mennyire buknak a nők.. félelmetes..! szombat vasárnapom betáblázva.. piszok nagy szerencsém volt igaz kidobtak mint a rongyot...:) de vissza jutottam.... egy top pécsi teremtmények köszönhetően..!

(#1469) krammerka válasza #TOTTI (#1468) üzenetére


krammerka
őstag

ezért Lipi barátomtól biztosan kapsz dicséretet :DDD

(#1470) krammerka


krammerka
őstag

kicsit körülnéztem a piacon,igencsak mennek fel az árak :O

(#1471) krammerka


krammerka
őstag

Ebben is van némi igazság:

Honnan tudod, hogy 2008-ban élsz?
01. Véletlenül a mikrón ütöd be a PIN-kódodat.
02. Több éve nem pasziánszoztál rendes kártyával.
03. 15 különböző telefonszámod van egy háromtagú családhoz.
04. E-mailt küldesz a melletted ülő embernek.
05. Azt mondod, azért nem tartod a kapcsolatot a régi ismerősökkel, mert nincs meg az e-mail címük.
05. Négy éve ugyanannál az íróasztalnál ülsz, de közben három különböző cégnél dolgoztál.
07. A főnököd nem tudná elvégezni a te munkádat.
08. Felhívod a családot, hogy tudd meg otthon vannak-e, miközben hajtasz be a garázsba.
10. Minden tévéreklám végén szerepel egy internetcím.
11. Ha elmész otthonról a mobiltelefonod nélkül (amit életed első 10, 20 ,30 ,40 évében nem is ismertél), pánikba esel és máris visszamész érte..
12. Reggel az első, hogy bekapcsolod a számítógépet, még mielőtt kimész kávéért a konyhába.
13. Mosolyogsz és bólogatsz miközben ezt olvasod.
14. Még rosszabb: pontosan tudod kinek fogod ezt továbbküldeni.
15. Túl elfoglalt vagy, hogy észre vedd, hogy nincs 9-es a listán.
16. Tényleg megnézted, hogy nincs 9-es a listán.
17. Gondolom az sem tűnt fel hogy két 5 van a listán.
18. Ezt is megnézted, újra......
19. ....és most röhögsz magadon
20. Gondold végig, hogy miért!"

[ Szerkesztve ]

(#1472) lipi67 válasza #TOTTI (#1468) üzenetére


lipi67
veterán

Bővebben!!! :D :C :C :C

krammerka : Most olvastalak..1:0 :DDD
fekeandras : Név,cím s viccből felveszel jelzálogot a házukra:)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1473) krammerka válasza lipi67 (#1472) üzenetére


krammerka
őstag

Jó reggelt!!!

(#1474) lipi67 válasza krammerka (#1473) üzenetére


lipi67
veterán

Úgy legyen Barátom!

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1475) krammerka válasza lipi67 (#1474) üzenetére


krammerka
őstag

tesznek róla sokan,hogy ne úgy legyen :U

(#1476) lipi67 válasza krammerka (#1475) üzenetére


lipi67
veterán

Verjük meg őket? :U
(ne hagyd magad!)
-most mennem kell!:(

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1477) tildy válasza fekeandras (#1467) üzenetére


tildy
nagyúr

Mint írtam nem, de a segítség nem ártana.
Lipi köszi, apu már levette.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1478) kavicssli válasza krammerka (#1471) üzenetére


kavicssli
addikt

Jó reggelt!

ez nagyon üt! :DDD :C

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1479) kavicssli válasza krammerka (#1470) üzenetére


kavicssli
addikt

ja és nem is kicsikét mentek fel az árak!Pont VGA vásárlás előtt! :W :W

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1480) #TOTTI válasza lipi67 (#1472) üzenetére


#TOTTI
őstag

Hát úgy kezdődik hogy volt egy CSAJSZI.. a barátjával... a csaj ahol dolgozik maszekbe rendszergazda vagyok...

-Kérdeztem a csajtól megismersz..?
...oda állt a barátja...: - Nem ismer meg..!
...mondom...: - Ki kérdezett buzafejű..?
aztán elkezdett hadonászni..elkezdődött a lökdősődés..

persze én a csajjal smároltam.. ideges lett... aztán felém ötütt a kis negró.. de nem ért el..

ellöktem lőtávba... azt ugy állon vágtam kifeküdt oda léptem.. mert repült nem keveset...:) belerugtam de csak 1et... orra szája vérzett... akkora tér lett körülöttünk.. azt akkor felkaptam a bacardi breezeres üveget... azt szétvertem a nagyobb haverja fején az csak sirva fakadt... meg vérzett a kopasz feje..

aztán jöttek a kidobók ketten kivittek le se ért a lábam..:)

a gyerek nem tudta hányat mutatnak meg a nevét.. aztán mentőt hívtak hozzá... be akartam mennni megint.. azt ott üvöltöznek hogy ez a verekedős.. kinyitotta a bicskát a biztonsági.. kezdtem megijedni...:) aztán levágta a szallagom...

Telefonáltam egyet hogy intézzék el a bemenetelem...

De jött egy csaj a solisunba dolgozik... nem is gondoltam ennyire joba vagyunk..:) aztán a kopasz ismerőse bevitt.. és kezeskedett értem... de ott a csaj végig kiabálta hogy ez a csávo szét vert mindenkit ott benn.. azért dobták ki... elintézte hogy kaptak uj szalagot.. a benti kidobok néztek hogy mit keresek benn elmesélte nekik a csaj... aki annyira kurva jo ha lenne esélyem nála az nagyon jo lennne de sztem nem lesz majd kiderül szombat vasárnap.. mert azt mondta ráér...

Kb ennyi.. remélem addig még dagadt marad a kezem hogy tudjam neki mutogatni..:)
tanulság.. legközelebb viszek boxert itt se néztek át... meg nem gondolnák sztem a 80 kilomból hogy mennyire kitorpedóztam a népet..:):)

Ma még ez a történet.. de ha csajoknak mesélem ez már ki lesz szinezve...
Mindenesetre megkérdezem a konfliktusroabbantó csajtól hogy mire véljem azt a csókot..

(#1481) tildy válasza #TOTTI (#1480) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát aki olyan csajjal smárol, akinek ott a pasija, az ne csodálkozzon hog bedagad a keze :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1482) #TOTTI válasza tildy (#1481) üzenetére


#TOTTI
őstag

Az csak a melléktörténés... sztem nem a barátja volt.. csak szeretett volna.. én már elörébb tartottam.. mint ő... eleve...

(#1483) kavicssli válasza #TOTTI (#1480) üzenetére


kavicssli
addikt

legközelebb viszek boxert itt se néztek át... meg nem gondolnák sztem a 80 kilomból hogy mennyire kitorpedóztam a népet.

vipera :B

én is 80kg vagyok +- 2-3kg de ahogy fogalmaztál nem gondolja az aljanépség hogy kilehet torpedózni! :D

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1484) fekeandras válasza lipi67 (#1472) üzenetére


fekeandras
őstag

Ne viccelj tudok egy sokkal jobbat... ;]

(#1485) Gyuri27 válasza #TOTTI (#1480) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mikor gyermek vala úgy gondolkodám mint a gyermekek és úgy cselekedém mint a gyermekek. Mikor már férfivé válék elhagyám a gyermeki dolgokat és úgy gondolkodám és cselekedém mint a férfiak.

(ha nem érted elmagyarázom)

Szép napot mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#1486) kulerr


kulerr
őstag

Na kész ennyi a vége, mert ha csak a légy gyorsabban repül is behal uh E7200 4465Mhz :R

[ Szerkesztve ]

(#1487) No-kia válasza kulerr (#1486) üzenetére


No-kia
őstag

a háttérképet feltudnád tölteni vhova? nagyon jól néz ki :B

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#1488) #TOTTI válasza Gyuri27 (#1485) üzenetére


#TOTTI
őstag

Értem értem.. de túl egyszerű.. talán valami bonyolultabb van mögötte...? ha igen akkor fejtsd ki... a látóköröm elég szűk...

(#1489) lipi67


lipi67
veterán

András : Tán ideírjam,hogy mit lehetne tenni..Plusz 1-2 év.. ;) Ne gyűjtögetsd.
György : Bölcs vagyol mint mindíg.Ja!!!Nem csak én ismerlek!!!!!Mutattalak vkinek,Ő is azt mondta!
Csigalakó : Jó lett volna látni.A bicskás rész,tetszett.Szerencsés vagy!Ilyenkor én bent szoktam éjszakázni...S kapok papírokat,meg"jutalmat is". :U

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1490) tildy válasza lipi67 (#1489) üzenetére


tildy
nagyúr

Mikor lesz már új avatarod. Hókuszpók?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1491) kulerr válasza No-kia (#1487) üzenetére


kulerr
őstag

oks megy :R

[ Szerkesztve ]

(#1492) Gyuri27 válasza #TOTTI (#1488) üzenetére


Gyuri27
félisten

Szivesen ha úgy érzed. :DDD
Én úgy vagyok ezzel van amiért megéri és van amiért nem. Szvsz ez nem érte meg. Arról már nem is beszélve az ember hamar belefuthat egy halefbe. S ott már nem te irányitassz. Ha pedig ez így van a kimenetel kétséges. De én csak pofázok itt. Mindenki azt csinál amit akar. :K

lipi67: annyira átlagos vagyok hogy belölem nem 12 kell egy tucatba. :D

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#1493) Chaser


Chaser
titán

Megvettem a vga-t, oszt' rájöttem qrvára nem is érdekelnek már a játékok:D Jövő hónapban eladom:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1494) fekeandras válasza Chaser (#1493) üzenetére


fekeandras
őstag

Ott körül akarnék venni mid van?

(#1495) Chaser válasza fekeandras (#1494) üzenetére


Chaser
titán

Elejét nem értem:D A végére: MSI 3850 256 megás, 2 slotos fasza hűtés, 3 év papíros gar 10 éves múlttal rendelkező boltnál. Még azért betesztelem majd jövő héten, most haver x2-es gépén van valami elcseszett vista x64-en, de itt rohadtul nem megy normálisan, ismerve a srácot mondjuk nem lep meg:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1496) #TOTTI válasza Gyuri27 (#1492) üzenetére


#TOTTI
őstag

Nem az a kérdés megérte e vagy nem... én csak beszélni akartam egy ismerősömmel és a srác hadonászott én nem vagyok haragos.. valakinek le kellett ütni mert mi kaptunk volna ha nem ők... ennyi.. jól jött ki a lépés... tovább nem mentem volna az volt a célom hogy álljon helyre a 2 percel az előtti állapot... fél órára rá vissza is állt kb..

(#1497) fekeandras válasza Chaser (#1495) üzenetére


fekeandras
őstag

Te.: "Jövő hónapban eladom"
Én.: Ott körül akarnék venni ...

Teccikérteni? :DDD

Ha 'olcsóér adod meggondolom.

[ Szerkesztve ]

(#1498) fekeandras


fekeandras
őstag

Már megint mindenki punnyad?Wazze.Ilyen egy társaságot... :DDD

(#1499) lipi67 válasza tildy (#1490) üzenetére


lipi67
veterán

Nem igazán foglalkozok vele.A tuning..az inkább,de meleg van :W
kulerr :Kereslek majd!Nem ok az MSN... :(
Gyuri27 :Lószart,Ismerünk! :K
Chaser : Engem se nem érdekel VGA,a legutolsó lenne amit gépbe vennék(AMD-n kívül:) )
András : Nincs suli...így gép se nagyon.-Meg el is aludtam,hideg se nem van...-

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1500) krammerka válasza lipi67 (#1499) üzenetére


krammerka
őstag

Itt nagy bajok vannak...................E2180 majdnem 17k :Y
Az qrva sok :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.