Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Dyno válasza fekeandras (#199) üzenetére


Dyno
veterán

Mire gondoltál mi 64 bites? Mert se a Windows se az ESET nem 64bites.
Miért te hogy jártál?

(#202) fekeandras válasza Dyno (#201) üzenetére


fekeandras
őstag

Én?Szarul.Nagyon szarul.

(#203) Dyno válasza fekeandras (#202) üzenetére


Dyno
veterán

Ment PÜ. :R

(#204) TeeBee73 válasza krammerka (#186) üzenetére


TeeBee73
addikt

Én? Soha! :DDD
(Ráadásul, még csak most keveredtem haza. :((( Ma este nem kell altatni, az biztos! :U )

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#205) krammerka válasza TeeBee73 (#204) üzenetére


krammerka
őstag

:DDD

(#206) Parci válasza Gyuri27 (#192) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

re: 4. pont ezért csináltunk a Logoutot. tudtuk, h nem fog pénzt hozni, már az elejétől, de úgy gondoltuk, h a sok olvasó együtt "többet lát", mint csak mi. mert ugye hiába vagyunk mondjuk tizen, a Logoutot írhatják több ezren. ergo biztos lesz olyan teszt, amit mi meg sem csináltunk volna, ráadásul ott tényleg lehet olyan anyag, amit fél éves tapasztalat birtokában írnak a userek.

azt sem bánnánk nyilván, ha lehetnének rajta hirdetések, egyszer talán lesznek is. csak azért hoztam fel példának, h lássátok, h finoman szólva túlzás az a szemlélet, miszerint a genya elanyagiasodott ph! stáb mindenhol a forintokat keresi, és a levet csavarja szerencsétlen usereiből.

csak ennyit szerettem volna mondani. annak örülök, ha jól érzitek magatokat, tényleg igyekszünk mindent megtenni ennek érdekében. no, ahoi! :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#207) Gyuri27 válasza Parci (#206) üzenetére


Gyuri27
félisten

Örülök a közös nevezőnek.
De isten igazándiból itt nem a pénzről szólt a vita. Hanem a köbevésett szabályokról és a szerintünk néha tapasztalt rugalmatlanságról. Itt kell majd a szvsz változtani.
Azt, hogy mi módon még nem tudom. Nagy vonalakban arra jutottam, hogy az 1000+ naposaknak és modiknak kellene valami féle fórum ahol meg lehetne vitatni merre, hogyan.
Jó hétvégét. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#208) Chaser


Chaser
titán

Kukucs:) Szóval ez lett a sziget:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#209) kulerr válasza Chaser (#208) üzenetére


kulerr
őstag

aha!
Üdv néked!

[ Szerkesztve ]

(#210) Gyuri27 válasza Chaser (#208) üzenetére


Gyuri27
félisten

Igyekeztünk pedig elbújni. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#211) kavicssli


kavicssli
addikt

Valaki átnézhetne a szakmai részbe! egy zöldfülű láma kérdezni szeretne! :D :B

Akkor most kezdésnek milyen beállítást ajánlotok?! Jöhet a szakmai részbe :D

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#212) Gyuri27


Gyuri27
félisten

fekeandras barátunkat miért bannolták kicsit :F

Amd - Radeon - Ryzen

(#213) kulerr válasza Gyuri27 (#212) üzenetére


kulerr
őstag

Szevasz Gyuri bátyám! itt kapsz választ a kérdésre...commentár nélkül...

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#214) Gyuri27 válasza kulerr (#213) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ezt láttam de nekem nem derült ki belőle semmi. Lhet, hogy lassú a felfogásom. Szevasz édes öcsém. :D

Kiváncsi leszek ki és mikor válaszol a régi totyikba. :P

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#215) kulerr válasza Gyuri27 (#214) üzenetére


kulerr
őstag

:D
Jaaa h a konkrétumra gondoltál?
azt huss elfújta a szokásos szellő ;) szeles idők vannak mostanság :DDD

[ Szerkesztve ]

(#216) bolcsodal válasza kulerr (#215) üzenetére


bolcsodal
addikt

Anyázás volt? Ehh..én meg kimaradok az ilyesmiből...

Valahogy sosem tud elkapni a hév, hogy anyázzak egy fórumon...Mindig azok kezdték el akikkel éppen beszélgettem... :DDD

Olvasgatom közben az E5xxx-es totyikot is..tényleg ilyen forrófejű a kicsike? Mármint a proci...

They drew first blood....

(#217) Chaser válasza kulerr (#209) üzenetére


Chaser
titán

Üdv! :K

#210 Gyuri27: 20 topik távolságból látni a copfodat, hogy akarsz te elbújni?:D

#211 kavicssli: Irányítsd oda az egyik modot, hadd b@sszon oda a szakmai jellegnek...

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#218) kavicssli


kavicssli
addikt

Ha már a szakmai topicot nem látogatátok :DDD ..."próbálgattam" a procit de 8*250-et már nem szereti a proci! :F Most a 8 illetve a 9-szeres szorzók között mi a különbség? :B Hol tudok erről bővebben olvasni! Nem szeretnék lámáskodni ezért inkább utánna olvasnék az ilyen dolgoknak

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#219) kavicssli válasza Chaser (#217) üzenetére


kavicssli
addikt

Az aláírásért megfognak szólni! :B :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#220) Gyuri27 válasza Chaser (#217) üzenetére


Gyuri27
félisten

Kabaja a tejeszsacskó csücskét :DDD

kavicssli: mibe ütközik az az aláírás?

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#221) bolcsodal válasza kavicssli (#218) üzenetére


bolcsodal
addikt

Először is fixáld le a PCIe frekit 100-ra. EIST disabled BIOS-ban. Aztán a RAM-okra nézz rá, hogy milyen frekit bírnak szinkron emeléssel, ha kifinganak, akkor vissza kell osztani a DRAM/FSB osztó beállításával. Vagy emelni a DRAM feszültséget...

Az alacsony szorzó csak a legnagyobb FSB elérését célozza, azaz megnézni, hogy nem-e "wall"-os a proci teát szozótól függetlenül nem lehet átlépni vele egy bizonyos FSB frekvenciát. Nyugodtan kezdj el max szorzón emelni...

A P35-ös lapoknál talán ennyi elég is. P45-nél mindenféle fiszem-f*szom feszültséget kell még állítgatni.

Ha mindez megy és még nem nyúltál az alapvető feszültségekhez, akkor apránként emlegetheted a RAM és a CPU feszt is. Szerintem innen tök felesleges már továbbmenni...csak gyorsabban kifingik a cucc, ha túlfeszeled.. :(

Ja és mégvalami, nézd meg mennyit dropp-ol a lapod. Valamilyen progival nézd meg a procid VID értékét (Realtemp pl.) és nézd meg, hogy default beállításokkal EIST nélkül mennyi feszt ad a lap a procinak (CPU-Z). Ha van Vdrop, akkor korrigáld annyi emeléssel BIOS-ból, amennyi kell neki, hogy VID-re emelkedjen.

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#222) kavicssli válasza Gyuri27 (#220) üzenetére


kavicssli
addikt

A sör NEM ital, a nő NEM ember, a medve NEM játék! ezt egy MOD kérte hogy szede le az aláírásából mert sérti a nőket! :W <NewL>

ez már vicc komolyan mondom

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#223) kavicssli válasza bolcsodal (#221) üzenetére


kavicssli
addikt

Először is fixáld le a PCIe frekit 100-ra. ez megvolt :K

Köszönöm a tanácsot mindjárt utánna nézek a dolgoknak. :R

Mod! Corsair 800Mhz RAMjaim vannak :K [link]

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#224) Chaser válasza kavicssli (#219) üzenetére


Chaser
titán

Egészségükre....:) Tudod mit? Esetleg "meg fognak írni", ahhoz hogy szóljanak találkozni kéne, csak ott rájönnének, hogy nem működik a bann ha épp nem tetszik valami, meg nem tudnak hsz-t törölgetni....ebben a valóságban lehet félistent játszani könnyen, abban a valóságban meg kicsit másképp alakulna a történet...:)
"Most a 8 illetve a 9-szeres szorzók között mi a különbség? :B " Ha még járnék a topikba azt mondanám neki, 1 b****meg....:D

#220 Gyuri27 : Inkább a csajom mejjét:D :B

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#225) kulerr válasza bolcsodal (#216) üzenetére


kulerr
őstag

már az enyém?
Tx2-vel megy meg radiátor mellett van...nincs két hete meg. Ezek szerint forrófejűnek számít?

A mod totyikból kiindulva anyázás volt ja, de nem egymást...de zajlik az élet rendesen, érdemes beleolvasni a Miért Moderáltunkba

[ Szerkesztve ]

(#226) kulerr válasza Chaser (#217) üzenetére


kulerr
őstag

:DDD :C

[ Szerkesztve ]

(#227) Gyuri27 válasza kulerr (#225) üzenetére


Gyuri27
félisten

Bele olvastam. nem tudom sirni kéne vagy nevetni. Minden esetre az új modik adnak munkák a régieknek. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#228) kulerr válasza Gyuri27 (#227) üzenetére


kulerr
őstag

hátja...de nagyon tanulságos olvasmány az már tuti. nem mostanában volt h ennyi hsz született ilyen balhék miatt...

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#229) bolcsodal válasza kavicssli (#223) üzenetére


bolcsodal
addikt

Azok szeretik a feszt szerintem. Adj nekik legalább 2V-ot és próbáld 800MHz közelében tartani őket.

A pontos márkáról van infód? Milyen időzítésűek gyárilag, van-e rajtuk hűtőborda...stb.

kulerr: Csak azért mert az E5xxx-ös topicban csak úgy röpködnek a 70 fokok... :U

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#230) kulerr válasza bolcsodal (#229) üzenetére


kulerr
őstag

Jaaa, nekem nem 5xxx-esem van hanem 7200-esem...hát igen ezek melegedősebbek általában mint a 8xxx-es nagytesók. Nézegttem én is de ahogy elnézem úgy 3,5 gigáig azért nem rosszak 15K-ért :R meg akik ezt veszik nem éppen 10K-s radit raknak rá, talán ez is lehet magyarázat...

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#231) bolcsodal válasza kulerr (#230) üzenetére


bolcsodal
addikt

Aham...Majd ha kevés lesz az E2xxx, majd én is valami hasonlóba ruháznék..addig meg csak gyűjtöm az infót róla.

Nem mintha a firefox-hoz kevés lenne a 3GHz... :DDD

They drew first blood....

(#232) kulerr válasza bolcsodal (#231) üzenetére


kulerr
őstag

jah, gondolom izzad alatta a proci rendesen, de talán kihajtja a rókát az odúból :DDD

[ Szerkesztve ]

(#233) bolcsodal válasza kulerr (#232) üzenetére


bolcsodal
addikt

Végülis alapfeszen csak nem nyekteti ha kergetem..az EIST úgyis beleszól ha nem kell kraft..

Épp gondolkozom, hogy kéne profilozgatni windows alól EasyTune6-al...de nincs kedvem hozzá.. :U

They drew first blood....

(#234) No-kia


No-kia
őstag

nah most találtam ezt a topikot, és csak beköszöntem hogy én is egy ilyen proc tulaja vagyok, :DD nah csak ennyit akartam, sok hszt-t :)) :R

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#235) kavicssli válasza bolcsodal (#229) üzenetére


kavicssli
addikt

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#236) kulerr válasza kavicssli (#235) üzenetére


kulerr
őstag

Fincsi ramocska :C

[ Szerkesztve ]

(#237) krammerka válasza kulerr (#236) üzenetére


krammerka
őstag

és fincsi halacska :DDD :DDD

(#238) kulerr válasza krammerka (#237) üzenetére


kulerr
őstag

:Y
Ha felmegyek jó lesz ha eldugod :D
Szinte látom magam előtt ahogy pirosban rotyog :K

nekem csak fincsi zsukkocskám van...tudom izlés dolga, de ez van :DDD
nna erre majd lipi tuti le fog majd csapni...túl magas labda ez már :DD

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#239) No-kia válasza kavicssli (#235) üzenetére


No-kia
őstag

nekem ilyenem van 2*1GB :DD

kulerr: tényleg a zsukkról küldjél már egy képet, már kívánci vagyok rá, ha már az aláírásomban is ott van :B

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#240) kulerr válasza No-kia (#239) üzenetére


kulerr
őstag

a drágaszágom, de majd készül róla portfolio is :DDD
meg le kell mázolni is kajak zöldre h beleolvadjon a hegyi környezetbe :DD

[ Szerkesztve ]

(#241) Gyuri27 válasza kulerr (#240) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mázolás előtt azzal a tonnányi rozsdával is kezdeni kell valamit :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#242) No-kia válasza kulerr (#240) üzenetére


No-kia
őstag

gyönyörű, am zukkot még csak ebben a színben láttam, csak ilyenben gyártották? milyen mototr van benne? gondolom a gyorsulást naptárral méred? ;] :P :))

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#243) Chaser válasza Gyuri27 (#241) üzenetére


Chaser
titán

Leadja a vastelepen a rozsdát, és megvan a festék:D

szerk: #237 krammerka: Te vagy a képen az aranyhallal?

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#244) bolcsodal válasza kavicssli (#235) üzenetére


bolcsodal
addikt

Milyen szériaszámú? :U Mert így akármi is lehetne...[link]

Az időzítések és fesz miatt fontos...

They drew first blood....

(#245) #TOTTI


#TOTTI
őstag

Tudom hogy nem szép dolog offolni de amióta volt ez a balhé nem született hozzászólásom... és töröltek is bőven régieket ami viszont nem szép dolog... Kicsit értelmetlen lett a topik így... De nem is merek semmit írni... mert nem az hogy féltem a szaros regem... procim sincs már söt asztali gépem se vagyis van de nem conroe... Ugye átérzitek a nyomorom.. :O

(#246) kulerr


kulerr
őstag

áááá! srácok közvetlenül a rozsdára megy a mázolás Hammerite-tal vagy amelyik tudja ezt, vagy rozsdaoldó utána meg mehet a fényezés :DDD olyat szeretnék mint a reklámban :P

három sebességgel szakít a 2,2 literes volga motor mint állat...szorosan is kell fogni a gyeplőt mert szétszaladna a sok paci :DDD

tsigalko87 ide miért ne jöhetnél? mi sem ott vagyunk...jah és itt magunk között nem kell sztem az Off gombot sem használnod :K :R

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#247) Gyuri27 válasza kulerr (#246) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az max a felületi rozsdára jó. Hamár likas megette a fene. Kell a folyékony rozsdaoldó emiatt. Azután tömiteni alapozóval és festés. Nyilván lehet a rozsdát is mázolni csak értelme nincs kettő ablakon kidobott pénz.

Amd - Radeon - Ryzen

(#248) kulerr válasza Gyuri27 (#247) üzenetére


kulerr
őstag

persze ahol lik van behegesztem...az én hegesztőtudásom bőven sok is neki :P , de jó h felhoztad halottam mástól is már h nem igazán jók ezek a közvetlen festékek. Uh. marad a flexxes drótkefe rozsdaoldóval majd alapozó meg valami frankó egyedi festés...na azt nem mondom h metal lesz, vagy freskót tetetek rá de hadd bámulják :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#249) #TOTTI válasza kulerr (#246) üzenetére


#TOTTI
őstag

Jaja jolvan... de az ilyet sose értettem... Az a toik visszaáll ilyen átlag érdektelen topikká.. sztem... vagyis osztja a népet.. mert ide majd csak az E2000es topik "krémje" talál be...

(#250) Gyuri27 válasza kulerr (#248) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem mindenhol kell heggeszteni. Van rá valami üregelő anagy. Gyorsabb is szebb is. Meg ott a gipsz mint a magyar lakatos nagy barátja. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.