Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) kulerr válasza Gyuri27 (#1594) üzenetére


kulerr
őstag

ITT VAGYOK!! :C és szeretem a Zsuk-kot :DD meg mindent ami azzal jár...Ott vagy a toppon ...agyad meg mint a beretva úgy vág...csak neked:-- fűthető gumicsimma? :DDD :R

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#1602) tildy válasza lipi67 (#1600) üzenetére


tildy
nagyúr

Képzeld mi történt.... Anikó már nov 1től megy el... Kicsit se vagyok ideg...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1603) lipi67 válasza tildy (#1602) üzenetére


lipi67
veterán

Nem lep meg.Te életed,hajrá!Majd a mókus megmondja,hogy mi a megoldás... :W

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1604) tildy válasza lipi67 (#1603) üzenetére


tildy
nagyúr

Szokásos módon "korrekt" vagy :W :W Mindegy.
Úgy néz ki megveszik a kocsim....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1605) lipi67 válasza tildy (#1604) üzenetére


lipi67
veterán

???
Mi rosszat mondtam?A korrekt meg..Igazad van,hagyjuk. :K

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1606) tildy válasza lipi67 (#1605) üzenetére


tildy
nagyúr

Csak oltottál szokás szerint, ennyi.
Amúgy meg megoldom. Így vagy úgy de megoldom. Csakazértis , hogy megmutassam neked:P
Nem véletlenek a próbatételeim, és ha nem tudnád, nem a mókus dönt hanem én...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1607) lipi67 válasza tildy (#1606) üzenetére


lipi67
veterán

Inkább ne is beszélgessünk..kérlek. :R Nekem meg nem kell megmutatnod semmit,hidd el.Légy jó,sok sikert!Kocsival jobban jársz. :K

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1608) lipi67


lipi67
veterán

Meghótt itt mindenki?
Azért :Szép napot!

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1609) shteer válasza lipi67 (#1608) üzenetére


shteer
titán

csak tettetjük :D

viszont! :)

..szerintem jónak tűnik

(#1610) lipi67 válasza shteer (#1609) üzenetére


lipi67
veterán

"Nem írunk csak olvasgatunk"-van? :D

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1611) Gyuri27 válasza lipi67 (#1608) üzenetére


Gyuri27
félisten

Szép amd-s napot. A t-on-nyál úgy döntött kicsit pihen a net. :O
Na szóval dfi 4 fázissal. Ez akkor olcsóbb volt mint a giga ds4. [link], négy maggal [link].

Amd - Radeon - Ryzen

(#1612) lipi67 válasza Gyuri27 (#1611) üzenetére


lipi67
veterán

Nem kell bizonygatnod h jó deszka a DFI,én is szemezgettem vele,de inkább a lanP.-val. :K
A 4hengeres látom,h 500-on ketyeg(kicsit meglep,pont a 4fázis miatt),de 3GHz-sovány.Bagira 3,8-on volt Giga és ilyen abit deszkával :C
Zájec IP35-E ben prájmolta 3,6GHz-en,s szarnak vélte,ezért e3l is adta.
Szívesen kipróbálnám azért..számítsátok be ezt a deszkát s küldhetitek is az Infinityt.(hi-fi berkekben nagy név a Kappa)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1613) #TOTTI válasza lipi67 (#1612) üzenetére


#TOTTI
őstag

Nekem G33M-S2 is vitte az 500at Q6600al és volt egy 3920as superPI is.. sajnos a céges FTPn volt az meg már virusos lett és minden elveszett...

(#1614) lipi67 válasza #TOTTI (#1613) üzenetére


lipi67
veterán

Láttalak ám! :C

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1615) Gyuri27 válasza lipi67 (#1612) üzenetére


Gyuri27
félisten

Szerintem az 555 nem kevés egy 6700-l. Hirtelen nem találtam tesztet 5,7,8-s procival. Szerióntem azzal menne jobban is. Azt mondod 4 magra kevés. Lehet. Mennyi volt a te dászkád? Meg a giga melyik?

Amd - Radeon - Ryzen

(#1616) lipi67 válasza Gyuri27 (#1615) üzenetére


lipi67
veterán

Hogy érted,hogy mennyi volt?Ár?Ó 20,5k asszem.Giga meg ha jól emlékszem p35ds3.
Ez egy fapados deszka az IP35 alatt("E")Igaz..tuningban sztem semmi kül.nincs közte és a pro között,s ha van,inkább az"E" javára.-nincs "felesleges"kütyü.

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1617) Gyuri27 válasza #TOTTI (#1613) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az se olcsó lap ám :DDD

Pipi: az abitot meg hagyjad má há tönkrementek :DDD

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#1618) lipi67 válasza Gyuri27 (#1617) üzenetére


lipi67
veterán

Összeesküvés vóóót!:) :C
A legjobb lap. ;)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1619) Gyuri27 válasza lipi67 (#1618) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ja össze esküdtek. Ki kivel és ki ellen?

Amd - Radeon - Ryzen

(#1620) lipi67 válasza Gyuri27 (#1619) üzenetére


lipi67
veterán

Az AMD és Te----------Ellenem :DDD

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1621) Gyuri27 válasza lipi67 (#1620) üzenetére


Gyuri27
félisten

Meg az abit ellen mert szar amd-s deszkákat csináltak. De velünk ne szórakozzon egy abit vazz.

Amd - Radeon - Ryzen

(#1622) krammerka


krammerka
őstag

Szevasztok!!!!

Mi a kotta?
Mindenki rendben van,gond egy szál se................,ezt szeretem :DDD

Lipi: Sz.hely?

(#1623) Gyuri27 válasza krammerka (#1622) üzenetére


Gyuri27
félisten

Jaja. Pipit próbálom átcsábitani a jó oldalra. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#1624) lipi67 válasza krammerka (#1622) üzenetére


lipi67
veterán

Hali!
Miközben györgy barátom biostar dolgokat mutogatott,a bandi találkozott egy fekete macskával meg egy tacskó vagy milyen kutyával.Most áshatok 2 sírt.. :W

Igen Szhely.Most szólt a feleségem,ma intézte a dolgaimat.beszéltem debrecennel,hétfőn klinika
-megyek ásni.. :W :W :W -

Gyuri27: DFI-Biostar..ok,amd---nem szívesen beszélnék róla,halottról jót vagy semmit... :DDD ;) (majd kereslek)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1625) #TOTTI válasza krammerka (#1622) üzenetére


#TOTTI
őstag

Nincs rendben sztem reggel a szeméttel együtt kidobtam a procimat... :W

(#1626) krammerka válasza Gyuri27 (#1623) üzenetére


krammerka
őstag

Az nehéz lesz...................

tsigi: hogy került az a proci a kukába? :F

Lipi: a klinikát a fiadra értetted gondolom,kontroll?
A Bandi.....,csak végzi a dolgát :DDD
Van egy új bajnok 8400-as proci a listán: 4020MHz/1,2V-on :C

[ Szerkesztve ]

(#1627) shteer válasza #TOTTI (#1625) üzenetére


shteer
titán

könnyen jött, könnyen ment? :D

..szerintem jónak tűnik

(#1628) #TOTTI válasza krammerka (#1626) üzenetére


#TOTTI
őstag

Náthás vagyok zsebkendőbe volt csomagolva rendet raktam kidobtam..:)

shteer: 8.5K volt..:(:)

(#1629) kulerr válasza krammerka (#1626) üzenetére


kulerr
őstag

És emlékezzünk meg Kulerr 8400-es procijáról ami 1,152V-on kapirgált 3980Mhz-en :Y Én meg eladtam :( :O :O ...most lehet hülyének nézni...

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#1630) krammerka válasza #TOTTI (#1628) üzenetére


krammerka
őstag

ááááááááá ilyen nincs :DDD

kulerr: kár volt érte,..................Ámen! :)
Kár hogy nem lett kitesztelve.................

[ Szerkesztve ]

(#1631) kulerr válasza krammerka (#1630) üzenetére


kulerr
őstag

hááát ez már az elég kitesztelt változat volt.... csak mivel nem volt akkor komoly hűtőm ezért csak 4300-4400-ig tudtam menni TX2-vel de ott a 80 fok körüli hőmérséklet megállított prime-nál.

[ Szerkesztve ]

(#1632) Gyuri27 válasza lipi67 (#1624) üzenetére


Gyuri27
félisten

Engem-e? Há nenagyon kerssél te engemet me lehet hogy osz én tanállak meg tezsvírem. :K Az abit a halott Pipi. Ezt mellé lötted. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#1633) No-kia


No-kia
őstag

egy hyper tx2 letudná hűteni a 2180omat 1,36v@3,1GHz-n? ezt most olcsón tudnék szerezni, vagy inkább gyűjtsek vmi komolyabbra?

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#1634) shteer válasza #TOTTI (#1628) üzenetére


shteer
titán

kár érte... kukásautó volt már? :)

..szerintem jónak tűnik

(#1635) lipi67 válasza krammerka (#1626) üzenetére


lipi67
veterán

Jaja,a klinikára!
Bandi végzi,de én takarítom el munkája gyümölcsét! :W

tsigalko87: Nem vagy semmi!S pzs-ben mit keres???

kulerr: Ne is említsd azt a procit!Sztem ..mindent vert.Viszont jó árat kaptál érte.Ma kb annyi egy új lutri.. :D ha most adnád el..(ki tudta előre) :U

Gyuri27: Nem mondod!Szerinted miért szeretnék DFI v Biostar deszkát?Olyan jó,hogy mikor már kezednék beletörődni,s elfelejteni,hogy kedvencem meghótta magát..valaki eszembe juttatja.. :O :O :O
A p43-as utolsó gyermekük..(ha vki írna később új biost..)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1636) lipi67 válasza shteer (#1627) üzenetére


lipi67
veterán

A vizzel 1ütt a gyereket is --valahogy így mondják ,nem?Mind1,lényeg,hogy legyen benne víz :D (látod,hogy gondolok Rád! :DDD )

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1637) fekeandras válasza Gyuri27 (#1623) üzenetére


fekeandras
őstag

Pfhaa...Jó oldal?Muhhahhahhahha ... :DDD
Én ritkán szólalok meg de akkor legalább hülyeséget ...

[ Szerkesztve ]

(#1638) lipi67 válasza fekeandras (#1637) üzenetére


lipi67
veterán

"Én ritkán szólalok meg de akkor legalább hülyeséget ..."------------ :C :C :C :C

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1639) #TOTTI válasza shteer (#1634) üzenetére


#TOTTI
őstag

Ez el lett baszwall... sajnos.. pont az a kuka full üres többi roskadásig kajával...

(#1640) fekeandras válasza lipi67 (#1638) üzenetére


fekeandras
őstag

Ez van :U .Az élet szar!!! Elegem van, nem kicsit. Keresek egy kocsmát és adok a májamnak... :(((

(#1641) kulerr válasza lipi67 (#1635) üzenetére


kulerr
őstag

Tudom...azért is bánt...és mikor lesz a nap? :U

[ Szerkesztve ]

(#1642) lipi67 válasza fekeandras (#1640) üzenetére


lipi67
veterán

Ha indulnál Pestre,inkább vedd az irányt Szhely felé,majd"bebűnözünk".
Kulerr: Arról nem is beszélve,hogy isten tudja,hogy kié lett,s mire használja az a fasz!
A fiamtól függ!A többi minden ok.Őt kell lerendeznem.

Keresek egy amd-s deszkát!462-es,lehetőleg nf2-nf3-as,sata,és kellene egy agp-s vga is hozzá,úgy 66GT szintü.

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1643) lipi67 válasza kulerr (#1641) üzenetére


lipi67
veterán

Az asszony most küldött onnan sütit csomagba..Szokat a Szhelyi ízekhez..(bár akkor sört küldhetett volna..)
Megyek!Lassan,de biztosan! ;) Ákos!:A Te csomagod sajna még most se érkezett meg Szhelyre :O

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1644) fekeandras válasza lipi67 (#1642) üzenetére


fekeandras
őstag

Van pár db új dobozos ASROCK K7S41GX és MERCURY KNU400L-X asszem de mindjárt pontosan utánna nézek mi mennyi...

(#1645) kicsigeri


kicsigeri
senior tag

Szép napot mindenkinek :)

(#1646) lipi67 válasza fekeandras (#1644) üzenetére


lipi67
veterán

Ezek mik? :B
Felnyomtam egy új biost...hm..
Bootnál ezt írja ki:(6a790a1a)EVALUATION ROM-NOT FOR SALE
-a szám az ok,ez elvileg a bios száma,igaz az 2db 00-val végződik.Azért van ez a kiírás mert egy béta ver.???

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1647) lipi67 válasza kicsigeri (#1645) üzenetére


lipi67
veterán

Üdv!
Jól eltünted magad!
Merre kolbászoltál?

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1648) fekeandras válasza lipi67 (#1646) üzenetére


fekeandras
őstag

s462 AMD alaplapok TEE! :DD
Az ASRock az sajna a meghalós via chipsetes viszont a Mercury asszem nForce2 Ultra, agp8x, van rajta pár sata2, dual ddr400, 10/100lan, 5.1 audio stb...
Jó kis lap annó nálam is volt ilyen. :K
Jól meg lehetett benne rángatni a Bartonokat... ;]

[ Szerkesztve ]

(#1649) lipi67 válasza fekeandras (#1648) üzenetére


lipi67
veterán

áááááááááááááá!
(az ajemdé miatt volt a kérdés,s költői volt ;) )
mennyi az ára a kimagasló minőségü mercury-nak :DDD :D :DD ???????

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1650) fekeandras válasza lipi67 (#1649) üzenetére


fekeandras
őstag

"az ajemdé miatt volt a kérdés,s költői volt"
Ahha... :B
Én mondtam.Ritkán szólok akkor is hülyeséget. :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.