Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36001) zoltanz válasza shteer (#36000) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Ez csak elvi szinten érdekelt amúgy is csak. :P

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#36002) lipi67


lipi67
veterán

[BEST OF :)]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#36003) lipi67


lipi67
veterán

Szép napot!

[ez a nem semmi! :)) ]

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#36004) zoltanz válasza lipi67 (#36002) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Kellemes Mikulást és napot.
Az egy dolog, hogy megy fél órát egy tesztprogi és megint másik a többnapos erőteljes használat. :U

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#36005) lipi67 válasza zoltanz (#36004) üzenetére


lipi67
veterán

Az egy dolog! Itt nem a stabilitás a lényeg (ha prime a 2. 4. 19. 22. percet túléli..akkor 90%, hogy mindent, főleg, hogy mellette böngészek stb...
Adva vannak eredmények a neten. Kritérium (megállapodás szerint) kb 1/2 óra prime 95.
Itt kb az a lényeg (amit linkeltem), hogy nemhogy 1/2 óra prájmolást nem tudnak, hanem ilyen feszen és órajelen BE SE INDUL egy ghép se... ;)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#36006) Gorneck válasza lipi67 (#36003) üzenetére


Gorneck
titán

Szépet mindenkinek. :)

Mintha a régi 8200-am látnám viszont... :)

Gorneck#1239

(#36007) lipi67 válasza Gorneck (#36006) üzenetére


lipi67
veterán

Syc szhelyről postázta a Team ramokat, tegnap szólt. Jó is, a crucial nem fogja bírni a tempót..

Azt mondta a híradó, hogy mától lehülés, itt "meleg" és szikrázó napsütés...

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#36008) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Jóreggetl...

Szétszakad a fejem... :(

Véleményem szubjektív...

(#36009) lipi67 válasza hackeeeee (#36008) üzenetére


lipi67
veterán

A sok okosságtól vagy beteg vagy, esetleg zh után sörözgettél és másnapos?

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#36010) hackeeeee válasza lipi67 (#36009) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát nem tudom.. Oltás előtt kúráltam ki magam, kicsit taknyos vagyok, de nem érzem magam betegnek.. :N

Szerintem ez az überjó időjárás vág szét.

"Kedden gyenge hidegfronti hatásra számíthatunk, így az arra érzékenyek mindenképpen számolhatnak a frontális tünetek jelentkezésével" - Jeah...

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#36011) Gorneck válasza lipi67 (#36007) üzenetére


Gorneck
titán

Itt is facca idő van...bár a win7es időjós szerint a hét második felében lesz igazán lehűlés.

hackeeeee: Vasárnap és tegnap én is halálomon voltam (fejfájás mellé még a gyomrom se volt épp jó formában). Pedig ki akartam végre próbálni az erőlködőt, de lassan kezdem belátni, hogy idén erre már sor nem kerül.

Gorneck#1239

(#36012) lipi67 válasza hackeeeee (#36010) üzenetére


lipi67
veterán

Nekem is fájt a pocim mint Balunak, és folyamatos hányingerem volt. Taknyos idő, lenyomja a bacikat és szívunk. Hétvégén beteg vóót az egész család..

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#36013) hackeeeee válasza Gorneck (#36011) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

:(

Ezért volt jó ez a hideg, száraz levegő, legalább elnyomta a bacikat amennyire lehet, ez a meleg taknyos idő meg pont arra jó, hogy előjöjjenek...

Véleményem szubjektív...

(#36014) lipi67


lipi67
veterán

Megjött a ram! bakker..én nem láttam még ilyeneket, pedig volt 1-2 inyencség nálam. Team Xtreem CL3-3-3-8 800MHz..
nagyon kíváncsi vagyok. Hm..asszem nem küldöm vissza ha vége a tesztnek, ezt meg kell tartanom.

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#36015) hackeeeee válasza lipi67 (#36014) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mit vettél végül?

Nálam jól mennek ezek a Gormi féle 1066-sok, magukhoz képest.. :)

Véleményem szubjektív...

(#36016) Chaser válasza lipi67 (#36007) üzenetére


Chaser
titán

Itt tavasz van:) Jól nyomod az E8400-nek :))

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#36017) Gorneck válasza hackeeeee (#36013) üzenetére


Gorneck
titán

Nekem inkább vmi frontos bajom volt, fejügyileg...a bacikon már túl vok, kaptam egy fél hadseregre való gyógyszert a dokimtól, mikor voltam nála. Pedig ő pont az az orvos, aki antibiotikumot nem szeret felírni.

(#36012) lipi67: Jahhh, ne is mond...vasárnap ki is voltam, mint a liba. Reggel arra ébredtem (Lukács ahogy mondja, csak nálam épp nem másnap miatt volt: "Itt van a másnap a gyomromban a savkatonák árkokat ásnak. A fejemen az érben a vér meg iszonyúan lüktet. A testem büntet..."), hogy a gyomrom a számba van és ez tegnap reggelig meg is maradt. Most már szerencsére jobban vagyok.

Kíváncsi vagyok még meddig akarnak ülni a nyelvvizsgás bizimen. Már lemondtam a reklamálás jogáról is, hogy haladjon az ügy (dec 8ig várhattam volna, ha nem mondok le). Szal jó lenne a héten meghozná a postás és végre el tudja kezdeni intézni a diplomám átvételének időpontját.

Gorneck#1239

(#36018) hackeeeee válasza Gorneck (#36017) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én kikúráltam antibiotikum nélkül, szerencsére... Most ahogy bejött ez a taknyos idő, tehát tegnap óta folyik az orrom... Most ugye elvileg front van, szal nem csoda, hogy szét akar szakadni a fejem...

Véleményem szubjektív...

(#36019) dízelracer


dízelracer
senior tag

Öcsém, előbb álmomból kelt a telefon. Rejtett szám. Na mondom csak felveszem hátha fontos. Jó napot kívánok XYné vagyok az antenna hungáriától és hallott-e ön már a mindigtv szolgáltatásról blablabla... Fogtam kinyomtam a telefont, de olyan kómás voltam, hogy elfelejtettem előtte elküldeni a f@xba. Meg utólag már azt is csak megkérdeztem volna honnan tudja a számomat? Jól indul ez a nap is. Már hajnalban felhúznak ilyen hülyeségekkel. :W

(#36020) hackeeeee válasza dízelracer (#36019) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nah bmeg... :\

Véleményem szubjektív...

(#36021) dízelracer


dízelracer
senior tag

(#36022) hackeeeee válasza dízelracer (#36021) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én a "hybrid" memóriákat várom már.. Tehát ami 2 oldalas, de viszont a 2 oldal már dual-ban megy 1 modulon belül.

Véleményem szubjektív...

(#36023) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Mikulás alkalmából. :DDD

Véleményem szubjektív...

(#36024) Chaser válasza hackeeeee (#36022) üzenetére


Chaser
titán

Azt sztem nem a memónak kell tudnia hanem a chipsetnek..már ha jól gondolom:)

szerk: c2d és atlon x2 óta nem vettem észre hogy dual vagy single kimutatható lenne, max szintetikus teszteknél...én azt várom már mikor lehet "többgigásítani" a modulokat, 4 gigásból 8 egy kis hackkel de jó lenne:D

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#36025) dízelracer válasza hackeeeee (#36023) üzenetére


dízelracer
senior tag

Hangya...

(#36026) hackeeeee válasza Chaser (#36024) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Volt már ilyen modulról szó korábban. :K Csak most nem találom a hírt róla.. De régebben volt.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#36027) shteer válasza hackeeeee (#36020) üzenetére


shteer
titán

fúúúúderandalettél :D

..szerintem jónak tűnik

(#36028) shteer válasza dízelracer (#36019) üzenetére


shteer
titán

f11kor aludni? :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#36029) dízelracer válasza shteer (#36028) üzenetére


dízelracer
senior tag

Délelőtt 11kor indultam útnak és éjjel háromnegyed egykor értem haza. Fáradt voltam.

(#36030) hackeeeee válasza shteer (#36027) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Dehogyis. :D

Véleményem szubjektív...

(#36031) lipi67 válasza hackeeeee (#36015) üzenetére


lipi67
veterán

Semmit se vettem, tesztelésre kaptam a 8400-et és a Team Xtreem CL3-asokat.

Chaser: Megy az átkozott..:)
Gorneck23: Gyógyulgass akkor! :)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#36032) zoltanz válasza lipi67 (#35994) üzenetére


zoltanz
nagyúr

"mielőtt kérdeznéd, nem, nem tudnám kihasználni."

Fene tudja, nem gondoltam volna előzőleg, hogy 2011 -ben már ki tudok használni egy desktop átlagos kétmagos procit. :U

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#36033) Gorneck válasza lipi67 (#36031) üzenetére


Gorneck
titán

Már kezdek jobban lenni szerencsére...de az, hogy ez a sokadik hétvégém mikor 2 napból 1et átalszom az már kezd bosszantani (hol azé mert nem vagyok jól, hol azé mert álmos vagyok).

Lassan lehet el kéne néznem egy komplett kivizsgálásra...kezd gyanús lenni a dolog. :)

Gorneck#1239

(#36034) darál0w válasza lipi67 (#36003) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

f@sza :C

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#36035) darál0w válasza hackeeeee (#36030) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

decsuf lettél... :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#36036) darál0w válasza dízelracer (#36025) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

éjne? :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#36037) hackeeeee válasza darál0w (#36035) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nemis.. :D

Véleményem szubjektív...

(#36038) darál0w válasza hackeeeee (#36037) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

de...de már én hamarabb láttam. viszont a véleményen az nem javult :D:D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#36039) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Hehe

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#36040) hackeeeee válasza darál0w (#36038) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nembaj, jóez! Leo már kicsit uncsi volt, kellett valami új.. Fő a változatosság. :D

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#36041) lipi67 válasza zoltanz (#36032) üzenetére


lipi67
veterán

ki lehet azt, csak akarni kell..:)
Balázs: Én is folyton aludnék. Én ..megöregedtemn, de Te?
darál0w :R Már csak a ramok szabhatnak határt..

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#36042) hackeeeee válasza lipi67 (#36041) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Annyira azért Te sem vagy vén, csak egy kicsit.. ;]

Menjenmár... :D

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#36043) lipi67 válasza hackeeeee (#36042) üzenetére


lipi67
veterán

szept.9-én vótam 44 !!! bakker..:(

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#36044) hackeeeee válasza lipi67 (#36043) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Épp azért, az még nem vén... Csak hajlamos az öregedésre... :) Épp ezért köll vigyáznod magadra.. :K

Véleményem szubjektív...

(#36045) Gorneck válasza lipi67 (#36041) üzenetére


Gorneck
titán

Azé gyanús, hogy vmi nem oké nálam szervezet ügyileg...de lehet a sok stressz... :D

Gorneck#1239

(#36046) zoltanz


zoltanz
nagyúr

El kell kezdenem arhíválni, meg képeket nyomtatni, most van egy kis időm. :U

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#36047) dízelracer


dízelracer
senior tag

újra van majom bazdki... :Y Nem is tudtam :C

(#36048) Gyuri27


Gyuri27
félisten

A mikulás kérdezi a kisfiút, hogy mit szeretne kapni?

Puncit !

... és ne mond, hogy nincs, mert érzem az ujjadon!

Amd - Radeon - Ryzen

(#36049) Gorneck válasza Gyuri27 (#36048) üzenetére


Gorneck
titán

:DDD

(#36047) dízelracer: Egy ideje...de szerencsétlenek 0-ról kezdték... :(

Gorneck#1239

(#36050) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Dekoránvan...

Véleményem szubjektív...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.