Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) tildy válasza krammerka (#1297) üzenetére


tildy
nagyúr

Töltsd le innét a normál 2400es drivert.
De ez még nem a mobility változat . Egy kicsit berhelni kell : kell hozzá egy program, ez. Mobility Modder. Mielőtt még ezt a programot felraknád telepítened kell a Microsoft NET 2.0 i MSXML 4.0-t is.
Telepítsd a catalístot, és cancelt nyomja, miután a kitömörítette magát a C:/ATI/SUPPORT-ba.
Most indítsd a mobility moddert, és keresd meg a 8-1_xp32_dd_57717 könyvtárat (vagy azt ahola driver van) Várj, amíg a változtatást el nem készül, majd folytasd a videókártya driver telepítését.
Egy másik megoldás lehet még az omega driver....Ebben az esetben a fenti lépések nem szükségesek.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1302) Chaser válasza lipi67 (#1298) üzenetére


Chaser
titán

Újan még mákkal 10k-ért kapsz g31m-s2l-t, de nem várnék vele 1 hónapot.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1303) lipi67 válasza Gyuri27 (#1300) üzenetére


lipi67
veterán

ÁÁÁÁÁÁÁáá1:0
Azt értettem,h giga!Azt kérdeztem,hogy villám é,vagy csiga!Ami nekem köll:2180,hűtés,s egy lap amibe bele lehet rakni,s 2,6 - 2,8ig húzható vele.Belepakolhatok 2x1 Giga ramot,s egy 86gt féle vga-t.
kell ugye egy cooler,egy vga,ram,táp,meg asszem egy hdd se ártana úgy 250-320 féle.S ez kva olcsón.. :B Nem fontos 1be,lehet 6emberől is,de na nincs más,új lesz..lényeg stabil legyen,s míg szhelyre lemegy postán ..élje túl..(jó lenne ha 1 napig menne)

Chaser: Látom..mennek az árak,de nem nekem kell,s akinek kéne,még nincs meg a lé...

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1304) lipi67 válasza tildy (#1301) üzenetére


lipi67
veterán

:C
Szép..Csak először telepíts fel egy oprendszert(ez kimaradt) ;)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1305) tildy válasza lipi67 (#1304) üzenetére


tildy
nagyúr

Ne kötözködjél mán :P ;)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1306) #TOTTI


#TOTTI
őstag

P5K Deluxerol mi a vélemény 20K ért..??

(#1307) Chaser válasza lipi67 (#1303) üzenetére


Chaser
titán

Mindenesetre ez a lap jó lesz neked, ezzel kínoztam én is a prockókat, sőt még most is, ha lecserélem majd csak azért, mert lehet kevés lesz a 2 PCI....tápot Jánoskától vegyél.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1308) krammerka válasza tildy (#1301) üzenetére


krammerka
őstag

nagyon köszi a segítséget :R de.................nem jutottam tovább,itt már kevés vagyok mint abban a bizonyos kempingsajtban a sátorvas :)

FELADOM: :Y

(#1309) lipi67 válasza krammerka (#1308) üzenetére


lipi67
veterán

"A harcot soha ne add fel,pusztuljon....."
Oprendszereket gyártani "gagyi"dolog,de ha sok gépet csinálsz,az n-lite..jól jöhet,mert a mostani szarok nem éppen Xp barát kütyük!Beony :W

Tildy: Realitás,nem kötözködés vót! :D

Chaser: Ok,meglesem azt a deszkát! :R

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1310) kulerr válasza #TOTTI (#1306) üzenetére


kulerr
őstag

Sztem nem egy extra ár...ennyi a normál ára. Nekem volt P35-ös Asus-om és jó volt . Az meg kifejezetten tetszett ha a beállított értéken kékhalál volt nem kellett resetelni mert a lap alapon visszaállított mindent :R

[ Szerkesztve ]

(#1311) lipi67


lipi67
veterán

Meglestem a deszkát.Oké csak..Lehet hogy én többet fogom használni azt a gépet mint a tulaj,s a 3fázis(ha jól látom 3 )kevés leghet ha rámjön a tuninghiány.. :U

kulerr: Jerj 2 percre msn-re!(nálam eltüntél a listáról ..??????? :Y :Y :Y )megvakultam :O

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1312) Chaser válasza lipi67 (#1311) üzenetére


Chaser
titán

Kevés hát..10k-ért:D Most őszintén, ennyiért mit vársz?:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1313) tildy válasza krammerka (#1308) üzenetére


tildy
nagyúr

De mi volt a gond vele? Ez direkt ennek a notinak az xps radeonos tleepítése volt, csak lefordítottam angolról magyarra.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1314) lipi67 válasza Chaser (#1312) üzenetére


lipi67
veterán

Egy NB hűtőt pasztával? :U
tildy: Lekésed a vonatodat Te!
kulerr: Feladom,nem vagy sehol.Majd személyesen...(Csak..kvra nemtom hol!!!!)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1315) Chaser válasza lipi67 (#1314) üzenetére


Chaser
titán

Hát kb ezt kapsz ennyiért, meg egy hyper tx2-t

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1316) lipi67 válasza Chaser (#1315) üzenetére


lipi67
veterán

Jogos.Most nem nagyon látom át a dolgokat,ami kéne(nem nekem):

Alaplap
cpu+hűtő
2*1giga ram
táp
közepes hdd
vga
ez kb 70-75k-ig..

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1317) Chaser válasza lipi67 (#1316) üzenetére


Chaser
titán

Most számoltam az én gépem cirka 95k volt/lesz, ezzel a lappal, 4 giga rammal, egy 256 megás 3850-nel, E5200-vel, 320-as+500-as vinyóval..meg az egyéb xarokkal...dvd, táp, ház...minden bolti bruttó áron, persze 1-2 cuccnál ügyeskedtem, meg mákom is volt, így kicsivel kevesebbe jött ki:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1318) kulerr válasza lipi67 (#1314) üzenetére


kulerr
őstag

Hol-hol hát Szombathelyen :C

[ Szerkesztve ]

(#1319) lipi67 válasza Chaser (#1317) üzenetére


lipi67
veterán

nekem fele ram,2180(vagy :B )vga jó lenne olyan..,dvd,ház nem kell..Na majd benézek Iponékhoz ,mizu arra,bár mennek az árak,s nem kellene pl.új proci ..

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1320) lipi67 válasza kulerr (#1318) üzenetére


lipi67
veterán

Ne szívass már
:W

1x úgy is megtalállak. :D (ha esetleg szeretnél megajándékozni..vidd be a pékségbe :DDD )Most mennem kell,msn-ről eltüntél!!!!Vegyél már majd fel!Még a neved se nincsen sehol se

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1321) kulerr válasza lipi67 (#1320) üzenetére


kulerr
őstag

várj akkor egy pill.ra

[ Szerkesztve ]

(#1322) lipi67 válasza kulerr (#1321) üzenetére


lipi67
veterán

OK!

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1323) krammerka válasza tildy (#1313) üzenetére


krammerka
őstag

valszeg itt már bennem volt a hiba,pedig mindent úgy csináltam ahogy leírtad,de ugyanazt a hibaüzit kaptam :(

Már elvitte a srác a gépet..........
Holnap a cégnél meglesi a rendszergazdánk,ő biztos jobban átlátja a dolgokat mint én :B

(#1324) Chaser válasza lipi67 (#1319) üzenetére


Chaser
titán

Teszem hozzá semmi nem az iponból van, hanem "normál" kecskeméti kisker.Ipont nem szeretem, hiába olcsóak.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1325) csakegyreg válasza lipi67 (#1111) üzenetére


csakegyreg
tag

ugye mi jó ?D :D:D:D:

http://kismalac.net/malacka/mic/e7 ->>> katt! elég sanyarú velem mostanába a sors de.. .. :D

(#1326) Gyuri27 válasza krammerka (#1323) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem rég a 2600-s agp szériát kellet hasonlóan rábuherálni- Én nem vagyok egy tálentum, de csak sikerült. Hiába no elhivatottságban kitartásban az amd-s arcok jobbak. Lásd mióta kitartok az amd mellett :DDD

Pipi: olcsó konfigról beszéltünk nem? A lap 400 fölé is megy picivel. Ott van Chaser kollega is megmondja jó procival ( 800-s esetén 1066-s ramokkal) okos dolgokat ki lehet hozni (akár a 4 gigát is). Aki többet akar az vegyen 2x annyiért lapot. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#1327) krammerka válasza Gyuri27 (#1326) üzenetére


krammerka
őstag

Az Inteles arcoknak másra is kell energiát fordítani :K :DDD

Ja míg el nem felejtem: köszi a sok segítséget mindenkinek!!! :R :R

[ Szerkesztve ]

(#1328) Chaser válasza Gyuri27 (#1326) üzenetére


Chaser
titán

Van ott még olcsón az anus p5b, 14k körül, ippen az se rossz, 965-ös chip, de vga nélküli meg az a fos színe..nem tudnám elviselni. jah egy abit p35 talán prot láttam az apróban 9.5k-ért, de csak próba garis és oem.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1329) Gyuri27 válasza krammerka (#1327) üzenetére


Gyuri27
félisten

Kilégzés belégzés :DDD
Sikerült?

Chaser: új deszkáról beszélünk. Azok a lapok kezelnek annyi procit min a g31 (föleg a jövendő belieket)?

Amd - Radeon - Ryzen

(#1330) kulerr válasza Gyuri27 (#1329) üzenetére


kulerr
őstag

aztaqrva de gonosz volt :DDD

De képzeld én már úgy csinálom oda se nézek :C megy magamtól.... :B

[ Szerkesztve ]

(#1331) krammerka válasza kulerr (#1330) üzenetére


krammerka
őstag

nekem se kell ilyesmire figyelnem :DDD ,úgylátszik ez AMD-s kiváltság :D

Egyébként miért akarják a laptopokra ennyire ráerőltetni a Vistát?

(#1332) kulerr válasza krammerka (#1331) üzenetére


kulerr
őstag

jahh ne keverjük a gondolatokat mert még a végén ..... :DDD

Azért h el tudják adni mert nem kell senkinek :Y Finoman szólva is nem egy sikertörténet a Vista...

[ Szerkesztve ]

(#1333) Gyuri27 válasza krammerka (#1331) üzenetére


Gyuri27
félisten

Persze figyelünk helyettetek. Mert vagy ettől dobnátok fel a pacskert, vagy a kóros máj nagyobbodástól mert megy a tuning. :DDD
A drivert meg nem tudjuk felhegeszteni :P
Miért? Mert nem igen van platform amihez oprendszert adnak. Ráadásul a notik eladása évről évre nö.

Amd - Radeon - Ryzen

(#1334) Chaser válasza Gyuri27 (#1329) üzenetére


Chaser
titán

Újról beszélek én is:) Mennek azok 450-500 között is, aszongyák' a 45 nanosok még jobban is szeretik mint a p35-öt.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1335) Gyuri27 válasza Chaser (#1334) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ezt nem tudom. De pl 3.6 mi a picsámra nem elég? A menözésen kivül?

Amd - Radeon - Ryzen

(#1336) #TOTTI válasza kulerr (#1280) üzenetére


#TOTTI
őstag

Itt van a néni akit igértem.. estére... Nekem most ilyenek jönnek be...

Íme

[ Szerkesztve ]

(#1337) kulerr válasza #TOTTI (#1336) üzenetére


kulerr
őstag

nem rossz, habár ez sem mai csirke már :DDD :C

[ Szerkesztve ]

(#1338) kulerr válasza Gyuri27 (#1333) üzenetére


kulerr
őstag

Köszi :R a többiek nevében is...naon rendesek vagytok :D

[ Szerkesztve ]

(#1339) #TOTTI válasza kulerr (#1337) üzenetére


#TOTTI
őstag

Jah nem mai... de az ilyenek a legjobbak...

(#1340) lipi67 válasza krammerka (#1323) üzenetére


lipi67
veterán

Rendszergazda...khm,se rá fütty!
Ne is figyelj Gyurinkra.Kilégzés..belégzés.Azt akarta írni,hogy amit motyog az 1ik füleden be,a másikon meg ki,csak belezavararodott mint AMD a super PI-be :D

csakegyreg:Tetszett,jó vót.S megfejeleted,hogy ilyen gyorsan lereagáltad.Nem semmi egy fickó vagy!2:0 oda! :K ;)

György: Persze figyelünk helyettetek.-Nem!Lestek,h ilyen is van.Fura lehet mikor "Intelközelbe"kerülsz,nyomod a powert,s nincs időd megenni (és megemészteni9a vasárnapi ebédet,mert közbe feláll a rendszer.-Hiába na,rohanó világba élünk! :DDD

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1341) lipi67


lipi67
veterán

Chaser: Jaja!!! :R Jó is ám a 965.Wolfnak meg nagyon is bejön.Kár,h arra nem lesz lé,s az,hogy IB9 13k-ért van:(

tsigalko87: Hát...azé'a "mososgatós"meg ez...

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1342) #TOTTI válasza lipi67 (#1341) üzenetére


#TOTTI
őstag

Mindenkinek elönyére válik valami.. a mosogatósnak minden tudod ilyen nöt rajzolni nem lehet... mint anno ö volt.. de még lesz is ezért dolgozok és küzdök..:)

(#1343) lipi67 válasza #TOTTI (#1342) üzenetére


lipi67
veterán

Ó Te szegény.A vége olyan volt mint a szolgálunk és védünk :D
Szerintem ezt Neki szántad(olvassa a topikot?),mert ezt Te se nem mondtad komolyan..Hatásos volt amúgy,szép rózsaszín.Én Lila-Fehér vok!!!
-Ő tényleg igen ott van kben-

fél óra még és gyalulom a hdd-t.lesz egy szuper XP-m,még vga driver se nem lesz rajta.S jön a hideg..tuning hegyek.Köll egy server 2003,egy Vista meg egy linux is.ma csak lefexem 1x.A server 2003/8 bármire felkúszik?Ezt sose figyeltem :U :B

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1344) tildy válasza krammerka (#1323) üzenetére


tildy
nagyúr

Remélem előtte jó lipi módjára uninstalláltad a catalystet megfelelő uninstallerrel:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1345) TeeBee73 válasza lipi67 (#1343) üzenetére


TeeBee73
addikt

Jó az "aláírásod"! :K
Ja, pesze, jogosan... :C :C :C

MOD: tildy: én mostanában mindig a meglévő driverre rakom az újat, így még soha nem volt problémám. (Uninstall nélkül, ha leszedtem az előző drivert, DC, újraindítások tömkelege, még sz*rabb lett, mint előtte). :F

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#1346) #TOTTI válasza lipi67 (#1343) üzenetére


#TOTTI
őstag

Igen többek közt érte..:) De tényleg 5 kedvencem közt elökelö helyen van..

(#1347) fekeandras válasza #TOTTI (#1336) üzenetére


fekeandras
őstag

Pfuuu.Ez szerintem férfi... :DDD

(#1348) lipi67 válasza tildy (#1344) üzenetére


lipi67
veterán

"uninstalláltad a catalystet"-Meglepően okos vagy ma,s nem programozó fejjel agyalsz. :K :K
-Ha chipset drivert is nyom,a legtisztább a "hardvereszköz eltávolítása",s mielőtt újraindítja,jöhet a full uninstall,mert ha boot-ol,ujratelepül.-

TeeBee73 :subaruwrc adta"parancsba",nem az én gyam terméke.. ;)

tsigalko87: Szerényke... :D Miattad hal ki majd az emberiség,összekefélsz valami vírust ami megöl minket!

fekeandras: Hoztad a formád! :DDD

Felkúszott egy szűz Carlosa.kvagyors!!!Még kiírtok 1-2 dolgot,s lesz egy olyan szinvonalas oprendszerem mint amilyenkulerr zsuk ótója! :D

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1349) krammerka válasza lipi67 (#1340) üzenetére


krammerka
őstag

azért rendszergazda,mert ő nem asztalos :B
Nekem hobby-neki meg szakma,oldja meg...............

(#1350) lipi67 válasza krammerka (#1349) üzenetére


lipi67
veterán

:D Szakma..erre mondtam,h egy dolog!Na:[E8400@5040MHz]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.