Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9001) shteer válasza Gorneck (#9000) üzenetére


shteer
titán

az egy külön dimenzió :DDD

szép napot mindenkinek! fázni nem fogunk :))

..szerintem jónak tűnik

(#9002) Gorneck válasza shteer (#9001) üzenetére


Gorneck
titán

Ez így van... :DDD

Gorneck#1239

(#9003) kicsigeri


kicsigeri
senior tag

Na mi van emberek, mindenki megsűlt?

(#9004) shteer válasza kicsigeri (#9003) üzenetére


shteer
titán

itt kellemes a klíma csak az sql szopat :)) jöhet az ebéd

..szerintem jónak tűnik

(#9005) Gorneck válasza shteer (#9004) üzenetére


Gorneck
titán

Itt is megy gőzerővel...csak a buszon hazafele lesz majd cumi...gyenge ami van rajta, mint harmat.

Gorneck#1239

(#9006) lipi67 válasza shteer (#8996) üzenetére


lipi67
veterán

Mehet aláírásba? :C :C :C (már ment :B )

Itt se fázunk.. :W

(#9007) Gyuri27: Megvan bakker, megvan..

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#9007) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Amd-s szép napot.

Amd - Radeon - Ryzen

(#9008) shteer válasza Gorneck (#9005) üzenetére


shteer
titán

vennem kéne hazafelé egy szobahőmérőt... olyan 28-ra tippelem a szobát otthon

lipi: :C

..szerintem jónak tűnik

(#9009) kicsigeri válasza shteer (#9008) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Én nem csak tippelek, itt az irodában annyi is van :F

(#9010) Gorneck válasza shteer (#9008) üzenetére


Gorneck
titán

Pont ezen járt az Én agyam is meg vmi szúnyog gyilkoló cuccon... ;] :D

Gorneck#1239

(#9011) shteer válasza Gorneck (#9010) üzenetére


shteer
titán

hasznos :K

menjünk haza :)

..szerintem jónak tűnik

(#9012) Gorneck válasza shteer (#9011) üzenetére


Gorneck
titán

Meg is történt... :D

Még mindig meleg van... :(

Gorneck#1239

(#9013) lipi67


lipi67
veterán

Megnéztem, 30° !!!!
MOST!!!
:O

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#9014) Gorneck válasza lipi67 (#9013) üzenetére


Gorneck
titán

Nálunk is 30 fok van...megdöglök... :(

Gorneck#1239

(#9015) shteer válasza lipi67 (#9013) üzenetére


shteer
titán

akkor itt sincs kevesebb :(

..szerintem jónak tűnik

(#9016) lipi67


lipi67
veterán

Szóval ..Itt halunk sorra? :F
Holnap remélem, hogy jön a hideg valóban..ill: Remélem, hogy holnap valóban jön a hideg..------> asszem így helyes :U

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#9017) fekeandras válasza lipi67 (#9016) üzenetére


fekeandras
őstag

Holnap? Wazze az már csak 1perc! :Y :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9018) Gorneck válasza lipi67 (#9016) üzenetére


Gorneck
titán

Itt alakul...22 fok van...

Gorneck#1239

(#9019) lipi67 válasza fekeandras (#9017) üzenetére


lipi67
veterán

:W :DDD Ok
már ma:)
Meglesem, hogy itt most mennyi az annyi.

Szobában most 28° (jellemző, hogy hűvösnek érzem)

Kint meg 23-24° között (nem olyan pontos ez a szar)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#9020) elfelejtette válasza lipi67 (#9019) üzenetére


elfelejtette
veterán

Hy Drusza!
Nálunk 23 fok van most, tehát hozzuk az országos átlagot!
Bent a szobában meg jó idő van, mert megy az állóventilátor a gép mellett!
Üdv.

[ Szerkesztve ]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#9021) lipi67 válasza elfelejtette (#9020) üzenetére


lipi67
veterán

Hali! Innen nézted? Mert most megnéztem, s R. Tamás még 21°-ot se mért itt nálunk. Fura, mert vagy 600 méterre lakik tőlünk, igaz, őrült:) Csináltam már vagy 3x a gépét..huhh, lefárasztott rendesen. Mindíg viszem magammal Bogimat, hogy ha már nem bírom, vele kapcsolatos ürüggyel le tudjak lépni:)

Ja! Képzeld! Debrecenbe van egy pali meg egy csaj akik "kocsmalátogatók". Valami ujságírók és fényképezővel járják a kocsmákat 1-2 klikk és pár sor , stb..Na..Hétfő de 11kor a Deacpályai Egyetemi klubnál voltak . Valyon mi van a fotón...?
A pultnál a miskolci pultos csaj, a bnője, kopasz haverom meg én. A háttérben meg a fiam, a lányom meg egy józsai csaj csocsózik..-tiszta szégyen..- :D

MOD: Nem vagyunk mi Balázs! :D (Ő nyírta sorra a z Abit deszkákat :C )-Ugye Balu?
Nem, nem aggódnék. Nem mai darab, ha eddig ment stabilan, eztán se tesz majd máshogy szerintem. Ha meg igen.. Lakásbiztosítás, jön egy vihar és ok, vagy..ha ismered Őket, beviszed a számítógépházba a srácoknak, segítenek. Kben van itt egy srác (Balu biztos emlékszik a nevére mert 1x "kiakadt", hogy a srác már hetek óta csak linkeket nyom), Ő azt írta, mondta stb.., hogy lesz garancia attól még, hogy megszünt az Abit. Abitos topikban hamar megtalálod szerintem, szeretett képeket beszúrni.

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#9022) elfelejtette válasza lipi67 (#9021) üzenetére


elfelejtette
veterán

Hehe... Kis cseles. :DDD
Ami a múltkor beszéltünk, az ABIT-os gépet, azzal kapcsolatban akartam kérdezni, hogy te nem aggódnál megvenni egy olyan lapot, aminek a gyártója már nem gyárt hardvereket? Mi lesz, ha esetleg tönkremegy a lap? Hova küldik, ki cseréli ki?

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#9023) lipi67 válasza elfelejtette (#9022) üzenetére


lipi67
veterán

Nem tudod, hogy az a fórumkereső hol a kukimban van? Én..semmit se találok itt:(

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#9024) lipi67


lipi67
veterán

nagy lehülés: most a szobában 29° van :F :O

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#9025) Gorneck válasza lipi67 (#9021) üzenetére


Gorneck
titán

Csak 3db-ot... :D De azok szarok is voltak... :(

Azok a régi IC7es időszakok...

Gorneck#1239

(#9026) kulerr válasza lipi67 (#9024) üzenetére


kulerr
őstag

most nálunk 16 fok van :Y lehet lesz is egy picinyke tunying is...

[ Szerkesztve ]

(#9027) lipi67 válasza Gorneck (#9025) üzenetére


lipi67
veterán

Emlékszem:) Nekem is volt 2 db, azon kívül, hogy az nb-n a venti szart se ért, és hamar megadta magát.. jók voltak azok. Te pénzt kaptál az Asustól, hogy rontsd az Abit arányát :D
Mondjuk a P4P800 deluxe kvajó kis lap volt, azt szerettem, de a p4p800SE..4ből 3 megadta magát.
Majd jön Gyuri és egekbe emeli a kis Tusl 2 c-t:)

Kulerr: Bakker! Itt nem akar hűlni. majd hirtelen fog, kapunk egy jó kis vihart jéggel. Itt így megy. Kvajó az a proci, kíváncsi vagyok, ha feszt is kap, mit fog menni!

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#9028) kulerr válasza lipi67 (#9027) üzenetére


kulerr
őstag

feszt is kap??? kapott már 1,136-ot!! :B :DDD

egyébként elég csendesen jött a lehülés...semmi vihar nem volt. egy kis szél eső és ennyi.

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#9029) Gyuri27 válasza lipi67 (#9027) üzenetére


Gyuri27
félisten

:K Az jó volt. Tualatin cerka és állat volt a gép. Be is döltem mint putrin a kémény utánna. Vettem a p4 cerkát ami SZAR volt. Meg az is7-t ami jó volt. De többet nem baszott át az intel. :N Amd powa.

Amd - Radeon - Ryzen

(#9030) Gorneck válasza Gyuri27 (#9029) üzenetére


Gorneck
titán

IS7es lapom is volt meg AI7...szuper deszkák...

Engem az AMD baszott át a kotla szarjaival...azóta nem hibázok... :D

Gorneck#1239

(#9031) lipi67 válasza kulerr (#9028) üzenetére


lipi67
veterán

Tudom, néztelek ám!
Jól jártatok!

(#9029) Gyuri27: Úgy tudtam, hogy ilyesmit fogsz írni! :K ;)

(amúgy figyeltétek? Hogy itt termett a semmiből! :C :C :C )

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#9032) Gorneck válasza lipi67 (#9031) üzenetére


Gorneck
titán

Meg a kurva szél is... :D Olyan setét lett basszus...ebből nem semmi vihar lesz sztem...

Gorneck#1239

(#9033) Gyuri27 válasza Gorneck (#9030) üzenetére


Gyuri27
félisten

Dehogy baszott át. Csak akkor még tejfogú kiscsikó voltál és nem tudtad mi a jó.

Amúgy a deszkák jók voltak. A procik meg a főled legnagyobb trágyái.
Kérdeztem már. Válszoltál is, de azóta sem értem. Milyen lapokkal, mi volt a bajod?
Amúgy az sb700 óta csak faja lapok jönnek. Az integráltak meg ultra faszák.

Lipi: :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#9034) lipi67 válasza Gorneck (#9032) üzenetére


lipi67
veterán

Eszter bnőm is most tfonált, hogy Móron 30-ról ripsz-ropsz 19 lett, s jön a vihar..

Gyuri: Látom elemedben vagy! :)) "akkor még tejfogú kiscsikó voltál " :D

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#9035) Gorneck válasza Gyuri27 (#9033) üzenetére


Gorneck
titán

Persze az a tejfogú kiscsikó IBM szerver gépeket javított már akkor is, jahh és az országba valszeg az első volt, aki látott Opteront...
Alapon is kula volt az egész...már ott is voltak gondok...lassulás, szaggatás, fagyás. Nekem egy elvárásom volt...

Abit AN8, AN8 Ultra, AN8 Fata., Asus A8N, A8N-e, A8N Sli...754ből meg már nemtom mim volt...lehet vmi MSI (2 napig volt nálam).

Mélyebben ne menjünk bele, mert kurva ideges leszek...annyi pénzt amennyit elvitt tőlem 2 év az AMD abból már elmehettem volna kétszer is nyaralni...de már túltettem magam rajta...és tartom magam ahhoz amit eddig is mondtam...a proci jó, de a körítés egy nagy rakás fekália...

Gorneck#1239

(#9036) bolcsodal válasza Gorneck (#9035) üzenetére


bolcsodal
addikt

Amióta megvette az AMD az ATI-t már tudnak alaplapot gyártani sztem. Más kérdés, hogy nehezen hisszük el nekik újra.....

Egyébként meg az NVidiát szidd szerintem..az AN8-es lapokban NForce chipsetek voltak... :U Ha jól tévedek... ;]

They drew first blood....

(#9037) Gorneck válasza bolcsodal (#9036) üzenetére


Gorneck
titán

Az NV-t is utálom mint szart... :DDD

Szted milyen lapokkal dolgozom mostanában? Én nem hiszek nekik...Én tudom, hogy nem tudnak... ;)

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#9038) lipi67 válasza Gorneck (#9037) üzenetére


lipi67
veterán

De jó Neked, valamit tudsz. Én ..már semmit se nem:(
Igaz, 1et tudok. INTEL:)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#9039) bolcsodal válasza Gorneck (#9037) üzenetére


bolcsodal
addikt

Na jó, de gondolom nem desktop ATI chipsetes lapokkal dolgozol.

Az AMD-s szerverlapokban meg még mindig gyakraln látni NForce2 chipseteket... :(

Lipi: Én amióta E5200-am van már az Intelnek sem hiszek...De lagalább nem a melegedős 4GHz-es fajtába nyúltam bele..az még VID 1,2V-on is 85 fokos... ;]

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#9040) Gorneck válasza bolcsodal (#9039) üzenetére


Gorneck
titán

Acer laborba szted mivel dolgozom?

Gorneck#1239

(#9041) lipi67 válasza Gorneck (#9040) üzenetére


lipi67
veterán

Kezeddel? :U
;)
Mennem kell, ölik a törpék 1mást :W

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#9042) bolcsodal válasza Gorneck (#9040) üzenetére


bolcsodal
addikt

Akkor ezek szerint desktop lapokkal is...ha már így sejteted... :DDD

És mi a bajuk az SB700-aknak?

They drew first blood....

(#9043) Gorneck válasza lipi67 (#9041) üzenetére


Gorneck
titán

Fogok majd dolgozni...de vagy a derekán vagy az arcán... :D

bolcsodal: Erre most nem térnék ki, ha nem gond (nekem nem kell)...így is túl sokat beszélek a melómról...így is nagy vihart kavart, hogy Én már véletlen dobáltam GT220at mikor csak októberbe jön... :D

Gorneck#1239

(#9044) bolcsodal válasza Gorneck (#9043) üzenetére


bolcsodal
addikt

Megírhatod papírra, levélben is... :DDD

Egyébként nem értem mi a meglepő a GT220 dobálásban, ha egyszer tesztlaborban dolgozol. Inkább az a meglepő, hogy beszéltél róla és nem rúgtak ki azonnal... ;]

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#9045) Gyuri27 válasza bolcsodal (#9044) üzenetére


Gyuri27
félisten

Miért? Az eddig is világos volt, hogy a partnerek a megjelenés előtt megkapják a friss cuccokat. Tehát ennyit tudunk. Mást meg nem mondott Gorni. Persze jó lenne ha egy termék csak a buksiban lenne (hozzá driver és egyebek). A megjelenés napján viszont materializálódna a semmiből.

Gorni: nem tudom. Nem volt szerencséd, szar lapokat fogtál ki. Meg mondjuk az nforce generációkon keresztül nem tudta orvosolni ugyanazt a hibát. Mint pl az opel a kadettől az astráig. Mind ugyanott rohadt. Viszont fordult a kocka. Vegyél (vagy majd ha jobban megy adok kölcsön én) 790-750, 780-710/700-s lapot. Meglátod sok minden változott.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#9046) Gorneck válasza Gyuri27 (#9045) üzenetére


Gorneck
titán

Mint írtam ezekkel dolgozom...és ez pont elég ahhoz, hogy nekem ne kelljen...de mivel mostanában max ház váltás és vga eladás lesz nálam így nem nagyon érdekel más gép...de még pluszba az asztalomon se...
1 rohadt nagy pozitívuma van a lapoknak és az a IGP.

Gorneck#1239

(#9047) bolcsodal válasza Gyuri27 (#9045) üzenetére


bolcsodal
addikt

Ez igaz..érdekes, hogy ebben a fórumban egy hónappal előbb is mondta már Gorni, hogy dobálózott...itt senki nem hördült fel miatta. Volt vagy 3 válasz a hozzászólásra... :)

Gorni: És szerinted az IGP-t miből fejlesztették AMD-ék....Ha a zöldek nem veszik meg az ATI-t már lehúzhatták volna a rolót... ;]

They drew first blood....

(#9048) Gorneck válasza bolcsodal (#9047) üzenetére


Gorneck
titán

Mert a többi továbbra is egy kula...pont mint 5-6 éve...csak akkor enforsz csippet használtak...

Gorneck#1239

(#9049) lipi67


lipi67
veterán

Megjött a vihar, ha elmegy gyüvök..

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#9050) Gyuri27 válasza Gorneck (#9046) üzenetére


Gyuri27
félisten

Megőrülök. Mondmár el mitől szarok a mostani lapok? A kib.szott inteles lapok meg mitől olyan faszák? Kihúzol egy usb-s ezközt és visszadugva nem ismeri. Ha 800-s procit használsz nem oszthatod a ramokat kedved szerint. 40k-s procikban (az új i5-s szarokról nem beszélve) nincs virtualizáció. Mi az istent nagy malájbarna f.szától olyan nagy csoda az intel proci és a hozzá tartozó lap?
Ha annyira fasza lenne nem kellett volna tisztességtelen eszközökkel mindenkire rásózni. Vagy csak a nép hülye és nem látja mi neki a jó. De remélem több per is megfog állni ellenük itt az euban és fizetnek mint a mikrofos.
Milyen amd-s deszkákkal, gépekkel dolgozol ha nem üzleti titok?

Amd - Radeon - Ryzen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.