Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21001) darál0w válasza hackeeeee (#20999) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nézem

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#21002) shteer válasza darál0w (#21001) üzenetére


shteer
titán

jófajta :D

..szerintem jónak tűnik

(#21003) darál0w válasza shteer (#21002) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

az volt ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#21004) krammerka válasza darál0w (#21003) üzenetére


krammerka
őstag

:K

(#21005) Gorneck


Gorneck
titán

Hazagyüttem... :D

Gorneck#1239

(#21006) shteer válasza Gorneck (#21005) üzenetére


shteer
titán

még otthon is vagy? :)

szép napot az egész bandának!

..szerintem jónak tűnik

(#21007) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Adjisten. Szép napot.

Véleményem szubjektív...

(#21008) Gorneck válasza shteer (#21006) üzenetére


Gorneck
titán

Ma otthon is maradtam...még egy fogászos nap letudva... :D Aszondja a nő, hogy elég jó a fájdalomküszöböm... :D

Gorneck#1239

(#21009) hackeeeee válasza Gorneck (#21008) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

:DDD

Véleményem szubjektív...

(#21010) shteer válasza Gorneck (#21008) üzenetére


shteer
titán

szájmatatás közben rátérdelt a mogyorókra amíg te a fogorvosi székben feküdtél? :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#21011) hackeeeee válasza shteer (#21010) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

"Mond szépen áááá" :DDD

Véleményem szubjektív...

(#21012) Gorneck válasza shteer (#21010) üzenetére


Gorneck
titán

Neeeeemm...Linuxot telepítettem anyumék gépére közben... :D Nem semmi perverzió... :D

Amúgy nem, csak csodálkozott, hogy nem kértem szurit...és mikor már a számba volt könyékig, akkor mondta... :DDD A telepítést egyelőre Wubival csináltam ma meg mutatom és ha tetszik, akkor felrakom véglegesre...

Gorneck#1239

(#21013) hackeeeee válasza Gorneck (#21012) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nah. Nekem notin van Ubuntu, meg filóztam, hogy tesómék gépére kéne rakni, de aztán maradt a win.

Véleményem szubjektív...

(#21014) Gorneck válasza hackeeeee (#21013) üzenetére


Gorneck
titán

Én is még meglátom mit szólnak a szülők hozzá...aztán megkapják véglegesre...oszt húgom is leültetem és, ha tetszik neki, akkor ő is azt kapja meg...
Nekem a játékok miatt kell a win7...

Te figy, pendrive-ról nem telepíthető az ubi?

Gorneck#1239

(#21015) hackeeeee válasza Gorneck (#21014) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én is így gondolkoztam, csak unokaöcsém sokat tol flash játékokat, meg minden, aztán ahhoz meg jobb a win...

Asszem lehet, Ubi topic-ba mintha linkeltek volna hozzá leírást valamikor, de sztem egyszerűbb ha átjössz oda, és rákérdezel. :) Most hírtelen amit találtam, az csak pendrive-ra telepítés.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#21016) Gorneck válasza hackeeeee (#21015) üzenetére


Gorneck
titán

Még a mentoloson gondolkodom, de sztem marad az ubi...azt használtam én is elég sokáig...

Gorneck#1239

(#21017) hackeeeee válasza Gorneck (#21016) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

:)

Én felraktam notira még a 9.04-et ismerkedés céljából, azóta használgatom, egy zavaró dolog van, hogy nem tudom kikapcsolni a tapipadot, hogyha van begyugva egér.. mondjuk annyit legalább megcisnáltam, hogy a tapin nem tudok kattintani, csak a gombokkal.

Véleményem szubjektív...

(#21018) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Ez szép... :Y

Véleményem szubjektív...

(#21019) Gyuri27 válasza hackeeeee (#21018) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ja. 4 vga már nem lehet szar. De azért szerinem nv-re van optimalizálva. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#21020) shteer válasza hackeeeee (#21018) üzenetére


shteer
titán

HAPPY Earth Day! LOL :DD

..szerintem jónak tűnik

(#21021) darál0w válasza Gorneck (#21008) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

bnőm nem gyűröd le...hallod...sosem kér érzéstelenítőt...multkor már én voltam rosszul...gyökérkezelés érzéstelenítő nélkül...hát ahogy megláttam mennyi színű tű van, már akkor magambalövettem volna vagy 5 injekciot :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#21022) darál0w válasza hackeeeee (#21018) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

1500W ;]

durva :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#21023) Gorneck


Gorneck
titán

Szép napot mindenkinek. :)

Nem sok kedvem van megkezdeni a hetet... :(

Gorneck#1239

(#21024) dízelracer válasza darál0w (#21021) üzenetére


dízelracer
senior tag

Hja az nekem is megvolt. Elmentem gyökér kezelte a doki a fogam telenyomta valami trutyival hogy attól nem tud majd begyulladni. Ha úgy vesszük nem is gyulladt be. Aztán rá egy hétre visszamentem végleges tömésért akkor elkezdte csinosítgatni a lyukat reszelgetett ott békésen egyszer csak talált egy gyökeret. Mondom neki ez nagyon fájt kérek érzéstelenítést. Á nem kell ott már nincs gyökér csak a gyökértőnél érzékeny ahogy lemegy a reszelő. Mondom ok. Üldögéltem ott közben sziszegtem mint a kígyó mert fájt mint állat erre egyszer csak kitép egy 1centis gyökérdarabot. Na ott majdnem behugyoztam és nem az örömtől. Akkor most kérem azt az injekciót (felszólító mód). Gyökérkezelés szerintem kibírhatatlan fájdalom szuri nélkül. :K

(#21025) Gorneck válasza dízelracer (#21024) üzenetére


Gorneck
titán

Szerencsére nekem csak fúrtak faragtak...azt meg ki lehet bírni...akkor necces, ha vki érzékeny...pl ismerős már akkor is kéri a szurit, ha csak belenéznek a szájába... :D

Gorneck#1239

(#21026) darál0w válasza dízelracer (#21024) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:DDD

biztos jo lehetett.:D

én mindig telelövetem magam és még akkor is sziszegek csak a megszokás miatt, ha már nem is érzek semmit :DDD

szép napot :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#21027) lipi67


lipi67
veterán

Szép napot! Van 10percem, gondoltam beköszönök.
Nem tudom visszaolvasni a topikot, remélem minden rendben. Itt volt némi malőr, azt hittem, évek múlva jeletkezem csak, hál'Istennek tévedtem. Sajna most is rohangálok mint pók a falon, gépet hébe-hóba látok. Törpe beteg, kutya hülye, yard nyaggat és pl. lövésem sincs, hogy az a csaj aki tegnap itt főzött rokon, vagy a bnőm. Most nagy méregtelenítésbe kezdtem. Olyan egészséges leszek, hogy hűha. (Gyerek meg anyám miatt belekezdtem, gondoltam nem árt ha kimossan nálam is a vodkát)

Szép napot!

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#21028) dízelracer válasza lipi67 (#21027) üzenetére


dízelracer
senior tag

Ajjha, komolyodsz vagy mi. :)

#21026: aaaaz, beszabehu. Nyeles majdnem kicsúszott. :D

[ Szerkesztve ]

(#21029) hackeeeee válasza lipi67 (#21027) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nah baze, azé azt nem tudni, hogy rokon vagy nem rokon, hát azé az már teljesítmény. :D

Jaj ez a méregtelenítés... Haverék is jöttek ezzel.. Nemtom, hogy van-e értelme..:U 1szer megtisztulsz, aztán úgyis ugyanolyan leszel mint előtte. :D

Nah de akkor mondhatni nálad is minden "ok" . :)

Véleményem szubjektív...

(#21030) Gorneck válasza hackeeeee (#21029) üzenetére


Gorneck
titán

Én csináltam egy időben (teáztam és megfelelő időben kajoltam)...22 kilót fogytam tőle...amióta nem csinálom visszajött rám egy 10es simán...bár az inkább attól volt, hogy ész nélkül zabáltam...
Egy biztos...sokkal jobb volt a közérzetem, mint most bár most is inkább az a baj, hogy már nem sportolok/fizikai munkázom...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#21031) hackeeeee válasza Gorneck (#21030) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én is gondolkoztam má rajta amúgy, hogy lehet kéne vmi ilyen... csak valahogy nemtom, ahogy mondjuk én hajlandó vagyok meginni a teát, az már kiesik ebből. :D

Véleményem szubjektív...

(#21032) dízelracer válasza hackeeeee (#21031) üzenetére


dízelracer
senior tag

Én meg alkohollal fertőtlenítek. :D

(#21033) Gyuri27 válasza Gorneck (#21030) üzenetére


Gyuri27
félisten

Na meséljél. Mikor van az az időben és milyen tea?

Amd - Radeon - Ryzen

(#21034) hackeeeee válasza dízelracer (#21032) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát nézd, az is egy járható út, csak néha kicsit göröngyös. :D

Véleményem szubjektív...

(#21035) dízelracer válasza hackeeeee (#21034) üzenetére


dízelracer
senior tag

Csak poénkodok ám. Manapság ha összeülünk barátokkal 1-2 órát dumálni valami krimóban azalatt jó ha 2-3 sör lemegy. Régen meg... Hajjaj. Sörös korsóba rumos-kóla felesbe 2húzóra lement a fél lityi. Nyeltem mint kacsa a nokedlit. 2literes kólás üvegbe vodka-narancs felesbe, pecázás közbe sör mellé haverommal ketten megiszogattuk 2-3óra alatt. Úgy bebasztunk hogy másnap kellett visszamenni a pecabotokért mert az is kint maradt. Az egyiket meg sem találtuk. Lehet azt el akaruk hozni haza 'oszt félúton lemaradt. :D Az is megesett, hogy annyira bebasztam, hogy a kocsmáros csávó kivonszolt a kocsmával szembeni árokpartra és otthagyott. Reggel mikor felkeltem azt sem tudtam hol vagyok. Felültem, szétnéztem amint megláttam a kocsmát, go vissza! :D

A boldog gondtalan kamaszkor, á dejóvóóót. :DD

szerk: újabban a citromos sörökre (üdítő :DDD ) kaptam rá. A dobozos borsodi nagyon fasza. Már már megközelíti a gösser-t.

[ Szerkesztve ]

(#21036) dízelracer válasza dízelracer (#21035) üzenetére


dízelracer
senior tag

(#21037) hackeeeee válasza dízelracer (#21035) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Fiatalság bolondság.. :D

Véleményem szubjektív...

(#21038) Gyuri27 válasza dízelracer (#21036) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nálatok. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#21039) dízelracer válasza Gyuri27 (#21038) üzenetére


dízelracer
senior tag

Természetesen. :)

(#21040) darál0w válasza lipi67 (#21027) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

adjonisten. jol eltűntél.

ez még a kínais történet?

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#21041) darál0w válasza dízelracer (#21032) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

erre van egy jo viccem....:D

két alkesz elmegy kirándulni az erdőbe...

kérdezi az 1ik...

-te mit hoztál magaddal?!

-hát én 2 liter pálinkát, mert ha belelépünk egy rozsdás szögbe, akkor tudjunk mivel fertőtleníteni. és te?

- 2 rozsdás szöget.

:DDD :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#21042) shteer válasza dízelracer (#21036) üzenetére


shteer
titán

törtük volna össze azonnal :D

..szerintem jónak tűnik

(#21043) shteer válasza Gyuri27 (#21038) üzenetére


shteer
titán

küttem egy amd-s püt :D

..szerintem jónak tűnik

(#21044) Gyuri27 válasza shteer (#21043) üzenetére


Gyuri27
félisten

Válaszoltam. Bár ide is mehetett volna, had okuljanak mások is.

Amd - Radeon - Ryzen

(#21045) Gorneck válasza dízelracer (#21036) üzenetére


Gorneck
titán

Felénk is... :)

Gorneck#1239

(#21046) dízelracer válasza Gyuri27 (#21044) üzenetére


dízelracer
senior tag

Ne tartsd magadban mester. :)

(#21047) shteer válasza Gyuri27 (#21044) üzenetére


shteer
titán

végülis, nem a magánéletünket beszéltük ki :DD

hali ájemdés kolléga!

adj nekem tanácsot garancia ügyben :)

a story:
csütörtökön lesz 8 hete, hogy az ecosoft-hoz vittem vissza egy 8800gts 320-as vga-t csíkozós képpel
amióta leadtam, egyszer sem kerestek, nem írtak, nem hívtak h mi van vele - egyszóval leszartak - én érdeklődtem 4 hét után telefonon

csütörtökön hívtam őket kb 4-edszerre, mire elértem hogy ajánljanak fel vmit helyette -
ajánlottak egy 9800gt-t vagy egy gt240-et
kértem, hogy a megfelelő döntés érdekében küldjék el mailben a vga adatokat, hogy megfelelően dönthessek - persze basztak elküldeni
tegnap odamentem személyesen 6 előtt, már zárva voltak - megváltozott nyitvatartási rend : 10-16 - persze ez a honlapon sehol sem volt feltüntetve

bepörögtem, írtam nekik mailt, hogy elegem van - adjanak egy vga-t ami az eredeti kártyával megegyező paraméterekkel bír: neves gyártó, nv gpu, min 320mb, min 320bit, 3 év gari, min gddr3

na ma beszéltünk is telefonon - flegmán újra felajánlották az 512-es 9800gt-t majd kioktattak, hogy már pedig 320bit-es vga nem létezik, az elírás mert 2 reciprokából nem is lehet kihozni a 320-at! végig hülyének nézett a tag, a szavamba vágott... ez különösen felháborított
mondtam neki, hogy 3 nap alatt eldöntöm, hogy elfogadom vagy a fogyvédhez fordulok és visszakérem az eredeti vételárat...

flegmán vmi olyan válasz jött, h meg lehet próbálni, mások is próbálkoztak már ilyennel

kösz, h végigolvastad :))

na, szerinted mit csináljak? szinte megalázóan beszéltek velem, sehol sem tapasztaltam még ehhez foghatót, felhúztak nagyon

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#21048) Gorneck válasza shteer (#21047) üzenetére


Gorneck
titán

Szólj ha köll menni...hupp be a kocsiba és ott is vok, viszek pár ismerőst is... :D

Amúgy simán felnyomnám őket, ha részedről minden oké...

Gorneck#1239

(#21049) shteer válasza Gorneck (#21048) üzenetére


shteer
titán

:R

részemről nem kizárt. részükről meg "elakadt vhol taiwanon"

..szerintem jónak tűnik

(#21050) Gyuri27 válasza Gorneck (#21048) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ilyen cégtől ne fogadj el cserét!!!
Tanács: ugyanolyan vga-hoz ragaszkodj (nem tudnak adni) ezért pénz vissza (és azt kölsd el jóhelyen). Menj be személyesen. Lehetőleg akkor mikor mások is vannak. Kicsit hangoskodva mond el a problémád és kérd a panaszkönyvet. Oda szépen írj le mindent (ha kell vigyél puskát). Közben követelj valami vezetőt, tulajt. Ha végeztél a bolból hivd fel a fogyvédet. Első körön ezt tudom javasolni.

Volt a válaszom.
Én is felajánlottam, hogy fogom a kezecskéjét és megyek vele. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.