Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) #TOTTI


#TOTTI
őstag

...és ami a legjobb az ez a ház a GMC.. én nem latok kábeldzsungelt... mindennnek megvan a helye... még második vinyónak is..:)

(#1402) lipi67 válasza Gyuri27 (#1396) üzenetére


lipi67
veterán

0,4-0,6V :Y -0,04-0,06 ;)
Persze,hogy alapesetben nem kapja meg a feszt a Vdroop miatt,ez természetes,s nem is nagy baj.(ebbe most légyszi ne menjünk bele,hogy miért,rengeteget beszéltünk,vitáztunk majd 1 évehelkis,Zájecs isten tudja még,h kivel.Lényeg:Ha egy proci VID-jén -Vdroop nem tid 1-200 MHz-et pluszba a gyári értékénél..az nagyon gáz,ott hiba van.Ez tuti.Alulfeszes tuningot MINDEN procinak tudnia kell.Amit írtál az egy sima"ALAPFESZES"tuning.Biosba belövöd vdre,majd terheled,s nézed a feszesést.Utána vissza biosba és VID+feszesésre lövöd be.(Pl.1,3V-as VID prime alatt 1,246V,akkor 1,3+0,054=BIOS 1,355V-vagy a legközelebbi érték,ha nincs olyan-és GO!)

tsigalko87:Hohó!!!Milyen procid van?Régi 4300-as?Vid?Ne az MSI-ben csalódj kellemesen,kifogtál egy kvajó 4300-as szériából egy darabot.Híresek voltak 1es darabok!!!!
FPO???
Ja..Amúgy gratula a 100%-os tuninghoz!

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1403) kicsigeri válasza lipi67 (#1400) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Mind a 2 höz gratula:)
Tehát akkor a proci a gyenge pont, mongyuk ezt sejtettem, amúgy 3200 használom feszemelés nélkül.

(#1404) kicsigeri válasza lipi67 (#1400) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Mind a 2 höz gratula:)
Tehát akkor a proci a gyenge pont, mongyuk ezt sejtettem, amúgy 3200 használom feszemelés nélkül.

(#1405) #TOTTI válasza lipi67 (#1402) üzenetére


#TOTTI
őstag

FPO Q64...

Igen régi kb 2és fél éves.. lazán menne többet is de megint valamit elálitottam és meghal 400 felett pedig ment már 435 is... nem értem.. biosból 1.487et kap most.. és szalad az ORTHOS... 4 perce... le kellett venni az ellenállást a TX2 röl had pörögjön most igy hogy majd 2000et pörög tartja a 75 fokot magok meg 90...restart.. na mind1 nyomtam egy PIt... még jo h a mozilla menti amit írok..

(#1406) lipi67 válasza kicsigeri (#1403) üzenetére


lipi67
veterán

6550-es Vid-en 3,2GHz?Az kva jó Te! :R

tsigalko87: Régen nagy vágyam volt egy olyan proci.Sose tudtam szerezni.Ha jól belövöd,(NB feszt szereti)s tudod jól hűteni..Kben meg minek hajtanád szarrá?(azért nézd meg mi a vége! :D )-Ez mennyibe fájt Neked?

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1407) kicsigeri válasza lipi67 (#1406) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Hát addig eljutottam én is, de onnan meg se moccan elörefele. ami max sikerült az 3250 volt, de ott nem volt stabil.
Dehát ez van ez a proci vége. Egyszer majd lecserélem, és akkor belépek az 5 GHz s klubba.
Csak most jön ez a Qurv@ tél megint, és a kocsin a téligumik elkoptak, most azt kell venni. Sajna szükséges télen is közlekedni vele :):):)

(#1408) #TOTTI válasza lipi67 (#1406) üzenetére


#TOTTI
őstag

Kivételesen fizettem... 11K jánoskától.. pécsi partner..:) de azt ne kérdezd meg honnan van az a 11K

MSI meg a Ramirisból van bontott utolso szemét kukázott lap... de nagyon kis fasza.. nem olyan sablon mint a gigabytjaim amik eddig voltak...

Láttad a házam.. valami kurva jó.. az egy vinyom épp elfér benn...

(#1409) lipi67 válasza kicsigeri (#1407) üzenetére


lipi67
veterán

Vegyél szánkót télre,hátha lesz hó!Elhiszem,hogy nem a proci az első,de hidd el a 6550-es 3GHz-en is viszi amit ma kell. :K

tsigalko87: Ha most azt mondod,h a mosogatós fizetett h legyél vegye ..-lelőlek biz isten:)
Láttam a házadat,tök jó!Logikus,minek az a sok hdd..Kivül milyen?Ventik beférnek az elő és a hátlapra?Szép is?(hülye kérdés volt..ha nem csak jó hanem szép is lenne..igaz számítógépház még sose voltam :DDD )

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1410) kicsigeri válasza lipi67 (#1409) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Nem is panaszkodom, teszi a dolgát, meg kihajtja a 8600 at, csak reménykedtem hátha megy többet, de ha nem hát nem. Ez van.
Szánká az van egy frankó vasszánkó, régen a haverokkal versenyeztünk ki a gyorsabb a lejtőn lefeelé. elég sokszor nyertem :):):)

(#1411) tildy


tildy
nagyúr

Nem akarja felismernia wifi kártyám (msi pc54g3 )a hülye blade:O pedig régen ment azona gépen... Igaz akkor még nem blade votl rajta

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1412) tildy válasza tildy (#1411) üzenetére


tildy
nagyúr

Na csak összejött. Másik pci slot:U :B
Lipi: A lapnak semmi baja.MEg annak se aki feltette :DDD :o :K
Hálás vagyok érte:R
Azóta nem fagy a gép:R:R:R:R:R:R:R:R

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1413) lipi67 válasza tildy (#1412) üzenetére


lipi67
veterán

Khm..ez a hülye Blade!Borzasztó!!!Meg az a barom aki feltette.Nem ám a lap.... :DDD

kicsigeri:Akkor nincs hiba!Van egy gyors szánkód,egy jó,stabil,megbízható és kellően erős procid..Szép az élet(ed):)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1414) tildy válasza lipi67 (#1413) üzenetére


tildy
nagyúr

Amúgy biosban is turkáltam a pciok közt, lehet a másik slotban is ment volna....Nem tudom.De most ebben megy és ez a lényeg:)
Köszönöm, hogy megcsináltad a gépem.
Ennek örömére valamikro el is kezdem húzni ha már iylen szép stabil.Majd nyitok rá ablakot...
Bár 2500ös barton jobb volna. Azt 3.2 Ghz sikerült már valakinek húznia.
Nem is úgy vettem :B ;) Tudom, hogy szeretetből mondod:)
És igen, türelmetlen vagyok, ismersz. ;)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1415) lipi67 válasza tildy (#1414) üzenetére


lipi67
veterán

Á :Y -Nem azé'mondtam Te jány!Csak olyan kis türelmetlen vagyol..Mindenen felhúzod magad hamar,így értettem. ;)

-Kben most nézem,lassan szakmai topik lesz ez..

Mármikor

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1416) krammerka


krammerka
őstag

Egy gyors Jó reggelt!!! az uraknak,mennem kell melózni...............

Bocs,a hölgyeknek is :B

[ Szerkesztve ]

(#1417) kulerr válasza krammerka (#1416) üzenetére


kulerr
őstag

Jó reggelt! Nekem is ....Kerestelek tegnap meg Lipit is de elérni bennetek... :( :(

[ Szerkesztve ]

(#1418) Gyuri27 válasza lipi67 (#1402) üzenetére


Gyuri27
félisten

Javicssál ki. :DDD

tcsigi: 400-t a szar 10k-s giga g31 is megy. Egy p35-l ez nem mutatvány szerintem. De msihez képest nem rossz.

Amd - Radeon - Ryzen

(#1419) lipi67 válasza krammerka (#1416) üzenetére


lipi67
veterán

Néked is jó reggelt!-Itt minden van,csak az nincs.A fiam majd megőrült,egész éjszaka fájt a foga,nem aludtunk.Most elszaladtunk,du.2től van fogorvos.beszarás...
Kulerr: Hol kerestél?Telón elérhetsz ha nem vok itt,de itt is voltam!Nem értem :F
Györgyöm :D :Mér morgol? :DDD Az árlistán se nem értem,hogy mi is a vételár? :F
Ebbe menő vagyok,egy buszmenetrendet se nem tudok értelmezni....(reagáltam amúgy!!!)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1420) krammerka válasza kulerr (#1417) üzenetére


krammerka
őstag

hol kerestél engem?
Nem voltam elrejtőzködve, :)

[ Szerkesztve ]

(#1421) Gyuri27 válasza krammerka (#1420) üzenetére


Gyuri27
félisten

Szép napot mindenkinek.

krammerka: biztos eltakart a zsuk.

Amd - Radeon - Ryzen

(#1422) #TOTTI válasza Gyuri27 (#1418) üzenetére


#TOTTI
őstag

ment 435öt is de a proci nem megy többet... sajnos... lap elmenne 500 körül sztem... Az még gond hogy nincs drop hanem ö felülfeszel.. és ez nem jó.. 1.35öt leterhelem lesz 1.38...

(#1423) #TOTTI


#TOTTI
őstag

Kidobtam egy rakat rossz cuccot... infos szemét.. bammeg a csövesek össze verekednek rajt... :)

(#1424) krammerka válasza Gyuri27 (#1421) üzenetére


krammerka
őstag

ja,lehet :K

tsigalko: felülfeszel?
Ne bassz,ilyet még nem is hallottam :F

[ Szerkesztve ]

(#1425) #TOTTI válasza krammerka (#1424) üzenetére


#TOTTI
őstag

jah probálja tartani a BIOS értéket terhelve meg leveszi... Ez nem rosz majd hozzá igazodok.. igy BIOS 1.45el megy a 3.6Ghz.. de itt felmegy 90 fokra ORTHOS alatt 4 percig tökéletes aztán 75röl hirtelen 85 majd 90 és off..?? amugy stabil.... superpi 3dmark simán megy..... még igazitok a cooleren... most.... majd beszámolok..

(#1426) krammerka válasza #TOTTI (#1425) üzenetére


krammerka
őstag

ok,várom :C :K

(#1427) #TOTTI válasza krammerka (#1426) üzenetére


#TOTTI
őstag

vicc a magok 30 fokkal melegebbek..

(#1428) krammerka válasza #TOTTI (#1427) üzenetére


krammerka
őstag

elég meredek az a hőfok :U

(#1429) kulerr


kulerr
őstag

Áhoj!

Égen földön de csak este pedig mindenhogy a postagalambot is beleértve, annak iránytűt is adtam :DDD Telón nem mert erre az nem jár... :D A zsukról meg küldök Gyurinak portfóliót ha már így felkarolta az ügyet :K :C

[ Szerkesztve ]

(#1430) tildy


tildy
nagyúr

Hülye sihederek csöngetgetnek be hozzánk itt szentgyörgyön, meg követ dobálnak az ablakhoz...
Nem tudom hog ylehetne őket leállítani...Mégha barnák lennének, de nem azok!!!!!
Fater már szlt az egyik szüleinek is, de eliszkiriznek, cangával vannak...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1431) Chaser válasza tildy (#1430) üzenetére


Chaser
titán

Inkább nem írom le mit csinálnék, mert bannolnának:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1432) lipi67 válasza #TOTTI (#1425) üzenetére


lipi67
veterán

Ez a csalás nem egyedi!!!S azért van mert nem éppen jó lap,s nem éppen jó alkatrészek,s igy(csalva)próübálják kompenzáli.A vicc az benne,hogy nála 5x drágább lap is igy cslekedett..Jómunkás rá az élő tanu... :K

tildy: Krisztiánt bántotta egy srác a suliban vagy 3 éve.Gondolkodtam,mit tegyek.Végül..elpaskoltam a papáját,s mikor végeztem,elmondtam,h miért nem vagyunk barátok.Hazament és továbbadta a fiának.Azóta,előre köszönnek.Ennyi.

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1433) fekeandras válasza lipi67 (#1432) üzenetére


fekeandras
őstag

Ahogy mondod.Mindenkivel meg lehet találni a közös hangot,kivel így kivel úgy.egyéne válogatja...
A kevésbé intelligens egyénekkel a maguk egyszerű módján kell szótérteni.Én meg nagy tolmács vagyok. ;]
Volt is problémám belőle elég. :U

[ Szerkesztve ]

(#1434) lipi67 válasza fekeandras (#1433) üzenetére


lipi67
veterán

Hát ..ja!
Nincs is attól szebb,amikor meghívod egy kávéra és azt mondod,hogy irgum-burgum.S könnyes szemekkel csodálkozik rá a világra,hogy hibázott.Átölel.Sírással küszködik,majd füledbe súgja:bocsájtsd meg kérlek. -Igen,rám is ez a jellemző!- ;)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1435) krammerka válasza lipi67 (#1434) üzenetére


krammerka
őstag

Jó reggelt(napot)!!!

Jó trágyadomb idő van ma.......................
Pedig hétvégére vmi nagy pecázást terveztem :U

[ Szerkesztve ]

(#1436) kulerr válasza krammerka (#1435) üzenetére


kulerr
őstag

Hát azt elbuktad mint ahogy én is a kéménypucolást így ünnep örömére... :(

[ Szerkesztve ]

(#1437) lipi67 válasza krammerka (#1435) üzenetére


lipi67
veterán

Jónagyot!Itt jó idő van!Sőt nagyon jó!Ilyenkor jó tüntetni..

kulerr: Kéménypucolás?Gyanús!Toszogattad az asszonyt,s várod a gólyát,mi?

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1438) krammerka válasza lipi67 (#1437) üzenetére


krammerka
őstag

csaknem mész tüntetni?? :D

(#1439) kulerr válasza lipi67 (#1437) üzenetére


kulerr
őstag

áááááá, tényleges a dolog...puccantani kéne de ilyen viharban nem jön össze. Ja meg qrva hideg is lett uh ráb...tt a procim ma is azt hiszem. Meg .....de majd mondom.
Mizu? Jössz?

[ Szerkesztve ]

(#1440) lipi67 válasza krammerka (#1438) üzenetére


lipi67
veterán

Megy a fene.Én majd lövök 1et,s többet ér:)
kulerr :Nemtom,de kva hamar.Este 9körül jerj msn-re 10 percre.Ok?
(most rohanok)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1441) krammerka válasza kulerr (#1439) üzenetére


krammerka
őstag

nállunk nincs hideg,se szél,csak esik az eső.....

Viszont ha ott hideg van,mehetne egy izmosabb tuning :K

(#1442) tildy válasza lipi67 (#1437) üzenetére


tildy
nagyúr

Csak ne tüntessenek! Nem kell ide 300Ftos €.
(Ha dollárt veszek a nyáron, akkor msot kb 30%os hasznom lenne belőle... )
Itt jó idő van, süt a napocs.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1443) kulerr válasza krammerka (#1441) üzenetére


kulerr
őstag

jah meg is próbálom csak fagyos vok ám! :D , nem mintha gondom lenne most ennek a lázával...nem melegedős fajta.A hideg meg a szél majd megy felétek is elküldtem ma már..de hányszor :R

[ Szerkesztve ]

(#1444) lipi67 válasza tildy (#1442) üzenetére


lipi67
veterán

Ha már rég a Dunába lőttek volna pár embert(pár 10.000-ret),nem kéne nézned az árfolyamokat.Mind1,nem húzom fel magam(inkább másokat szeretnék,de nincs annyi fa)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1445) kulerr válasza lipi67 (#1444) üzenetére


kulerr
őstag

A drasztik.... :D

[ Szerkesztve ]

(#1446) lipi67 válasza kulerr (#1445) üzenetére


lipi67
veterán

:D

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1447) lipi67


lipi67
veterán

Elmentem kötélért! :D :DDD :D

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1448) #TOTTI válasza lipi67 (#1447) üzenetére


#TOTTI
őstag

eladom az MSIt veszek egy DS3as Gigát... leszarom..:) de az akkor is a legkirályabb.. ismerem mint a tenyerem.. ott a 3.6Ghz játszva meglesz....

(#1449) Gyuri27 válasza #TOTTI (#1448) üzenetére


Gyuri27
félisten

:K Mondtuk, hogy az msi nem a legtutitbb. A g31-s giga ia megy 420-t. ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#1450) krammerka válasza kulerr (#1443) üzenetére


krammerka
őstag

megjött a szél,jól ideküldted :Y :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.