Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8001) Gyuri27 válasza lipi67 (#7997) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én nem használok ilyen vga-t. Nekem drága.
Kedden jön a 4670-m gddr4-s.
Megy pü.

Amd-s szép napot. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#8002) shteer válasza lipi67 (#7996) üzenetére


shteer
titán

jön. de megy le a 4850 ára is átmenetileg. de felőlem mehet. a gt marad :)

..szerintem jónak tűnik

(#8003) lipi67 válasza krammerka (#8000) üzenetére


lipi67
veterán

Fenét alkottam. 2,hét után elértem, hogy működjön..(sztem), csak olyan ez a vga, mintha vennél egy 2180-ast, s utána csak progikat telepítenél, hogy előcsald a 10-es szorzót, emelhetsd a feszt..(Tényleg! :W Elkurtam! Feszt kell neki adni vhogy-progi még nem reagált rá, (nekem) .
Tuningos topik: Valóban 1000 éve voltam :B :U , de ..asszem Ákos ott matat, megyeget a topik. Meg..mit teszteljek már ezen a procin? Jobban ismerem mint az anyja:)
Felrázni meg:
1.Ha nincs kedvük az ezmbereknek..hét ne tegyék, nem könyöröghetübnk, toborozhatunk.
2. Igen! De nem a topikot, 1mást! (Gondolom tod , mire gondolok)..

Gyuri27 : Megkaptam! ;) Az 1ik fejemet Salma Halyek-ba, a másikat meg MIATTAD a falba!!! Jó, hogy közölted! Na..majd kereslek!!!!!!!!!!!
(#8002) shteer: Miért átmenetelig?

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#8004) shteer válasza lipi67 (#8003) üzenetére


shteer
titán

ph! hírben volt - amíg a tsmc nem javítja a kihozaali arányt, addig a hd4770 hiányt így orvosolják

..szerintem jónak tűnik

(#8005) Gyuri27 válasza lipi67 (#8003) üzenetére


Gyuri27
félisten

Neked azért nem mert mindent meggyilkolsz. Meg amd-re nem tudlak rábeszélni. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#8006) kicsigeri


kicsigeri
senior tag

Jó napot.

Lipi pedig az ájemdét a mostaniakat, eléggé jól lehet húzni.

(#8007) lipi67 válasza shteer (#8004) üzenetére


lipi67
veterán

Gyorsan venni kell 1et! :DD
(#8005) Gyuri27 : Én? Láttad az esti linkemet. Itt ültem 1/2 11-től hajnal 1/2 5 ig, s lassan , óvatosan. Arról nem beszélve, hogy előtte napokig netet, ph-t bújtam, hogy mit,s hogyan.
Geri: Ezt is elhiszem, de
Én nem hiszem, hogy normális dolog (nem 1edi, ezek tények!), hogy ha veszel egy 4770-est akkot hatuningolni szeretnéd:
1: gyári cd vagy catalyst 9.5 (most már van, eddig ez az alternatíva nem volt meg)
2: A ccc - nem 100%, hogy simán települ s, ha igen 830/850 a vége
3: Xp alatt borzalom a tuninmgja (ezért tetteWin7-et),de..az se mind1 mert a 64 bit-esnél
jobban muzsikál.
3. Szedd le a legújabb ríva tunert és: játszd el [ezt].

Nem körülményes? És akkor ha kész minden, tökölgethetsz vele.
Viszont dícséretes, hogy lényeges többletmelegedésről nem lehet beszélni, a hűtése..jó.

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#8008) fekeandras válasza Gyuri27 (#8005) üzenetére


fekeandras
őstag

Ez mi?Athlon2 X4 :F ? 4mag és 45w fogyi.Aztabetyárqrvaéletbe...
Ilyen kell egy nekem is!

mod: dicsak csájé! 5perce ős-ember lettem (mondjuk ex csajom mindíg is mondta, hogy egy kultúrálatlan ősember vagyok de azthittem csak női hiszti :D )

[ Szerkesztve ]

(#8009) lipi67 válasza Gyuri27 (#8005) üzenetére


lipi67
veterán

Te! Az elmúlt 10 percben belédszerettem! :K :C
-elhajtottak, csak este leszek:( -

fekeandras: az lószar! Volt bnőm aki :3lyuk és naponta csak 1x evett,akkor is keveset. :DDD

-léptem-

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#8010) shteer válasza lipi67 (#8009) üzenetére


shteer
titán

topikházasság lesz a vége ;]

..szerintem jónak tűnik

(#8011) krammerka válasza fekeandras (#8008) üzenetére


krammerka
őstag

grat az ős tagsághoz :C :C

Mi kell hozzá? 3000 hsz?

(#8012) shteer válasza krammerka (#8011) üzenetére


shteer
titán

1750 kombinált hsz

..szerintem jónak tűnik

(#8013) krammerka válasza shteer (#8012) üzenetére


krammerka
őstag

:R
aha,értem..........,illetve nem értem :B

Akkor az Andrásnak már rég meg kelett volna kapni a tagságot,nemcsak most..?

[ Szerkesztve ]

(#8014) fekeandras válasza krammerka (#8013) üzenetére


fekeandras
őstag

Lehet a 4 (vagy 5??) ban miatt... :D

(#8015) kulerr válasza krammerka (#8013) üzenetére


kulerr
őstag

1 szakmai hsz 1-nek számít...viszont a közösségi és piaci-nál már más a helyzet!!!! pontosan nem tudom de mintha 10:1 lenne vagy valami ilyesmi...olvastam valahol.

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#8016) fekeandras


fekeandras
őstag

Eszem megáll.egy újabb xopatás a láthatáron.Közel fele annyi a földgáz világpiaci ára mint egy éve mi mégis többet fogunk érte fizetni mint jelenleg... És ezen már meg sem lepődöm... Haldoklik ez az ország.És még most fog jönni a feketeleves.Szétrabolták, feldarabolták és "el"privatizálták az egész országot és most jön a gebasz mert szó szerint idézem a híradóból: "nincs pénze az államnak"... Hát basszák már meg, nekem sincs több.Már így is 1000 és 1 bőrt lehúztak rólam és mindenki másról is. :(( Ez is csak azt vetíti előre, hogy újabb megszorítások jönnek.
A legundorítóbb dolog a politika a világon.Kivénhedt csókos hozzá nem értő emberek ülnek vezető gazdasági pozícióban és nem látják át, egyszerűen nem értik a körülöttük zajló megváltozott gazdasági helyzetet.Hihetetlen. :(((

Nem baj ha törli valaki csak kikívánkozott belőlem.

(#8017) shteer válasza kulerr (#8015) üzenetére


shteer
titán

:K közösségi/4, aprohirdetések/10

..szerintem jónak tűnik

(#8018) kulerr válasza shteer (#8017) üzenetére


kulerr
őstag

THX ..akkor ennyi a váltó :R

[ Szerkesztve ]

(#8019) #TOTTI


#TOTTI
őstag

Aláirásomat olvassátok..:)

(#8020) fekeandras válasza #TOTTI (#8019) üzenetére


fekeandras
őstag

33 341 01 0000 00 00 ? ;]

(#8021) kicsigeri válasza #TOTTI (#8019) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Hugomnak van

[ Szerkesztve ]

(#8022) shteer válasza #TOTTI (#8019) üzenetére


shteer
titán

váratlan akadályok? :)

..szerintem jónak tűnik

(#8023) lipi67 válasza #TOTTI (#8019) üzenetére


lipi67
veterán

nyiregyi piac

(#8021) kicsigeri : Igen? Szuper!!! Szóval van egy hugod..:) S miyle van még?
:B

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#8024) #TOTTI válasza shteer (#8022) üzenetére


#TOTTI
őstag

hát várt.. csak tudod.. elvileg keddre meglesz.. bár a mai világba sok a szájhős...

(#8025) #TOTTI válasza fekeandras (#8020) üzenetére


#TOTTI
őstag

Azaz..:)

(#8026) krammerka válasza kulerr (#8015) üzenetére


krammerka
őstag

hát akkor még gyúrhatok rendesen az őstagságra :K

(#8027) kicsigeri válasza lipi67 (#8023) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Milyen van, egy faszija már 5 éve, egy Audi 80 asa. Aztán ennyi.

(#8028) kulerr válasza kicsigeri (#8027) üzenetére


kulerr
őstag

akkor Lipi kiesett a pixisből ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8029) kicsigeri válasza kulerr (#8028) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Na ja :)

(#8030) lipi67


lipi67
veterán

Honnan estem ki?
Jó reggelt!
Kva szar az idő. :O Gyuri: Majd nézem és küldöm.
Kulerr: Ricsi naponta hív, h menjek már szhelyre.. :F Az anyjával 2 hónapja nem beszéltem, de megint hívott a smasszer gyerek is. Lehet lenézek. :K

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#8031) fekeandras válasza kicsigeri (#8027) üzenetére


fekeandras
őstag

Audija van?Máris szimpatikus. :DDD

A fasziját megy: "kieetyük a rínbűű e" by Gyuri bácsi

[ Szerkesztve ]

(#8032) lipi67 válasza fekeandras (#8031) üzenetére


lipi67
veterán

Na, ez meg is lett beszélve! Tehát adva van egy facér jány, meg van egy audink is:)
Audi-Zsuk gyorsulási?

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#8033) fekeandras válasza lipi67 (#8032) üzenetére


fekeandras
őstag

A zsuk nem kifejezetten egy drag autó ezért a csomagtartót pakoljuk tele sörrrel a fair play jegyében... :DDD

(#8034) Gorneck


Gorneck
titán

Jobb napot mindenkinek.

Gorneck#1239

(#8035) kicsigeri válasza fekeandras (#8031) üzenetére


kicsigeri
senior tag

:)
Marharépák :)

(#8036) kicsigeri válasza fekeandras (#8031) üzenetére


kicsigeri
senior tag

:)
Marharépák :)

(#8037) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Amd-s szép napot. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#8038) krammerka válasza Gyuri27 (#8037) üzenetére


krammerka
őstag

szép gyereknap...............,szar idő,se peca,se semmi..........,itthon fűteni kell.........

(#8039) lipi67


lipi67
veterán

András: Hallod! Ne sörrel :( , marharépával. :D Miért? :F Vagy a srácot becézi így? :DDD
Balázs: Reméljük!!! Nagyon szarabb már úgy se lehet..Majd teszünk ellene!!!
Geri : A srácnak mondd már meg légyszi, hogy kicsit költsön a kocsira, ne szervizeléssel kezdjük már. Amúgy.. Szép a tesód?
Gyuri: Látod, most értem ide. Szétnézek , hogy mi is lenne jó. ;)
Krammerka barátom: Örülök, hogy vagy! Helyes!!! Gyereknap meg: Se hangulat, se idő, se semmi, de...gyerek bezzeg van! :DDD Tedd szabaddá magad!!!! (nem ez most nem egy "üdülőtábor "kapufekiratára való utalás volt, jöv hétre értettem!)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#8040) lipi67


lipi67
veterán

Szombat 9:30- keleti pu. Aki akar gyüjjön ki! Ami biztos: Jómunkás, Ősember meg én ott leszünk. :K . Kötetlen kulturprogram! :K (mikor az "ami biztos"-at írtam , visszanéztem, azt hittem ami bios-t írtam... :U

-Tom, hogy túl direkt, de 1000x káérdeztem már itt, s senki se nem tudott támpontot adni.
Aki ráér, s van kedve hajrá! ;)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#8041) fekeandras válasza lipi67 (#8040) üzenetére


fekeandras
őstag

Keletiben kötetlen kultúrprogram? Az jóó!!! ;] Hajjaj... :B a régi szép idők!

Szabadszállási vonatra várva (MH) betértünk kicsit az egyik talponállóba.Olyan jól sikerült a kanyar, hogy 3 vonatot is "véletlenül" lekéstünk és az éjszakai postavonattal ('ala csövesjárat) csak éjjel fél kettő után értünk vissza a laktanyába este tíz helyett.Szóltunk a századszintre, hogy nehogy jelentsék mert jövünk.Majd egyszer, valahogy valamikor... :DDD
Persze a beszari kopaszok jelentették így a kaputól egyenes út vezetett az üti szobára... 1hónap ragasztás... De megérte!

(#8042) shteer válasza lipi67 (#8040) üzenetére


shteer
titán

:O

..szerintem jónak tűnik

(#8043) lipi67 válasza fekeandras (#8041) üzenetére


lipi67
veterán

Sajna nekem ilyen kalandom nem volt. 1x engedtek ki, akkor is kocsival vittek vissza. Biztos tudták, hogy nehezen tájékozódom, mert egy fényes karperecre kötött bőrszijjat is kaptam, másik végét meg egy (gondolom én) nagyon jó tájékozódási képességekkel rendelkező vápos kapta, nevezzük idegenvezetőnek.. ;)
shteer: Miért sírol?

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#8044) krammerka válasza lipi67 (#8043) üzenetére


krammerka
őstag

:DDD

(#8045) lipi67 válasza krammerka (#8044) üzenetére


lipi67
veterán

Gyere szombaton!!!! (ha nem..tudom ám hol lakol:) -Én nem emlékszem, de Tildy-Tamás ..csak tudja:)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#8046) shteer válasza lipi67 (#8043) üzenetére


shteer
titán

nem én nem tudok menni

..szerintem jónak tűnik

(#8047) Chaser válasza kulerr (#8015) üzenetére


Chaser
titán

közösségi negyed, piaci nyolcad a súlyozásnál..amúgy meg jamboreeeee:D megvettem az ms curve 2000-et, curve_jó :))

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8048) lipi67 válasza shteer (#8046) üzenetére


lipi67
veterán

Mi se a keletibe fogunk piknikezni:)
-félek, hogy elkések, lehet pénteken indulok ,s akkor :nagyváradtér?-

(#8047) Chaser: Élsz? Szuper! :C Örülök, hogy örülsz, bár nem is értzettem, mit vettél? Mi az? Viszont.. Onnan is jár keleti felé vonat!!!!!

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#8049) Chaser válasza lipi67 (#8048) üzenetére


Chaser
titán

curve 2000...bill:) vonat lehet megy, de du. grillezünk, jövő héten születésnap, következő héten munkahelyi iszás ;] :U

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8050) Gorneck válasza lipi67 (#8040) üzenetére


Gorneck
titán

Ha nem jön közbe vmi atomvillanásszerű katasztrófa, akkor ott leszek...remélem nagyobb kedvvel mint mostanában van... :D Bár sztem most is csak ez a lófasz idő vágott vissza a mélybe... :)

Addig meg borotválkoznom is kéne, mert kezdek hasonlítani egy jetihez... :D

Gorneck#1239

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.