Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) kicsigeri válasza lipi67 (#449) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Keresem keresem :):):) De ez annyira nem mindig vicc, elég gyakran sikerűl

(#452) lipi67 válasza tildy (#450) üzenetére


lipi67
veterán

Akkor csinálj nekem hókuszpókot.
-Ennek a kva viccnek is pont elő kellett bukkannia,történelem-
a darázsosra értettem..
A cica meg..Neked magyarázzam?

kicsigeri: Na!Majdnem örültem Neked,s tessék.Add ki magad! :D

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#453) Chaser válasza lipi67 (#449) üzenetére


Chaser
titán

:DD

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#454) kicsigeri válasza tildy (#450) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Ez f@sza :D :D :D

Nehogy férre ércs, nem szeretem az AMD-t volt egy gépem még annó, szemptrom 2600+
De csak a gond volt vele, 2 évíg nyúztam, és utána váltottam, intelre :):):)

[ Szerkesztve ]

(#455) lipi67 válasza Chaser (#453) üzenetére


lipi67
veterán

Láttam,szakmai vs piaci gépépítés..

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#456) Chaser válasza lipi67 (#455) üzenetére


Chaser
titán

Hümm?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#457) fekeandras válasza lipi67 (#449) üzenetére


fekeandras
őstag

AMD>INTEL :D Hát ja.Az már a morbid vicc kategória lenne...

ezt a vicc rovatból loptam kölcsön Newl-tól:

maki-kaki üzenete: csá m8! nem akarsz nekem segíteni imba Warlockoddal felmenni lvl70ig?
[-* triAz^ *-] üzenete: ???
maki-kaki üzenete: Igazad van, ne wowozzunk inkabb menjünk aztan huzzunk meg néhány sunát
[-* triAz^ *-] üzenete: Igazából, nekem feleségem van!
maki-kaki üzenete: jaj bazzeg öcsém hagyjad már ezt a *** dumát már nem vicces h mindig szerelmes vagy valakibe
[-* triAz^ *-] üzenete: Jó, akkor menjünk.
maki-kaki üzenete: nah ez a beszed, de vmi seggbedugos forma kéne...
[-* triAz^ *-] üzenete: Jó, azt én is szeretem!
maki-kaki üzenete: Helyes akkor mikor tal?
[-* triAz^ *-] üzenete: Nemtudom, mert Ádám elvitte most kocsit valahová!
maki-kaki üzenete: ????mivan haver????ittál?
[-* triAz^ *-] üzenete: Nem, én az Ádám apukája vagyok!de azért mehetünk!
maki-kaki üzenete: uhh...
maki-kaki üzenete: Elézést Uram, akkor megmondaná az Ádámnak hogy át kén jönnie tanulni ZHra?

LOL :DDD

(#458) lipi67 válasza Chaser (#456) üzenetére


lipi67
veterán

"Na Mi (greatchos, Chaser, Calibos) ennél sokkal átfogóbb munkát végeztük, ugyanis egész hardverre vonatkozólak mondtunk egyfajta véleményt, beárazást."-Ehun vanE-

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#459) kicsigeri válasza fekeandras (#457) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Igen ez a bukta :DD :DD :DD

(#460) Chaser válasza lipi67 (#458) üzenetére


Chaser
titán

Jahhh...lol:D Vmeik nap néztem az adattáblámat, és 49xx szakmai hsz volt, tegnap nézem 45xx..hámondom' már szenilis is vagyok?:D Akkor ezexerint nem...Én csak "beugrós" voltam ott, 1részt már rég meguntam, másrészt meg utálok rossz híreket közölni. Utóbbi fél évben jó ha 50-100x írtam oda.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#461) lipi67 válasza Chaser (#460) üzenetére


lipi67
veterán

1szemem van,de sokat lát:)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#462) lipi67


lipi67
veterán

Kva élet.A tuningkövetelményeket úgy összeállítottuk,hogy :W Van egy 1,2V+/-0,01-es opció.Több mint 2 órája nem vok képes belőni csak 1,216V-ra.0,006V szívat. :O

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#463) kicsigeri válasza lipi67 (#462) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Mivel szenvedsz? Nem megy a masina 1,2 V-al?

(#464) Chaser válasza lipi67 (#461) üzenetére


Chaser
titán

Jó neked, én most a 2 szememmel alig látok az álmosságtól :U Nincs a laphoz valami OC progid? Én az ET-vel win alól kb 1 perc alatt belőttem a load 1.2V-ot, de az biztos nem megy abit lappal.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#465) lipi67 válasza kicsigeri (#463) üzenetére


lipi67
veterán

Francokat.Több opcióba(feszen)tesztelünk.
Van VID-es(VID-VDroop)-ez ugye ok,nem lehet elcseszni.
Van 1,35V(+/-0,01),ezt is be tudtam lőni 1,36V-ra,ami épp határeset
Viszont van 1,2V (+/-0,01) amit nem tudok belőni,mert vagy 1,188V lesz belőle,vagy 1,216V s ez már kiesik a tűtéshatáron:)
Nézd meg itt!:[link]
Illetve:[link]

Chaser: Én lassan az idegtől nem látok.Most vettem észre,hogy néha 1,188-ról felugrik 1,192-re,ha 1x elkapnám..Csak jobb lenne 1,21V-on megcsinálnálni,ott 3960 körül menne,itt..3,9 visítva,talán.Nem baj,fentebb..Ott lesz még 4,6GHz primestabil,s a 4,5GHz se mindennapos,sőt!:)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#466) kicsigeri válasza lipi67 (#465) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Jah ezt a topikot már nézegettem, holap este beszállok én is, mert ahogy látom 6XXX szériába még senki nem csinált eredményt :)
De eléggé sokat drop ol a lapom.

(#467) lipi67 válasza kicsigeri (#466) üzenetére


lipi67
veterán

akkor adj neki biosba sok delejt!Várunk! :R

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#468) Chaser válasza lipi67 (#465) üzenetére


Chaser
titán

Ezért -is- szeretem én a GB lapokat :K

#466 kicsigeri: Win alól seperc alatt belövöd az ET-vel, nem kell BIOS-ból görcsölni.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#469) kicsigeri válasza Chaser (#468) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Igen és mi az a progi, Win alól még sose húztam a gépet. Honnan lehet leszedni?

(#470) Chaser válasza kicsigeri (#469) üzenetére


Chaser
titán

A driver cd-n rajta van, de a GB honlapján is fenn van. Easy Tune 5 pro, de sztem a te lapod a 6-ot is támogatja. Szorzót nem tudsz állítani, a ram visszaosztást se, de feszeket és FSB-t orrvérzésig.

Ezt most lineklték a kméti topikban..hehe:D

szerk: ez se rossz, szintén onnan:)

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#471) kicsigeri válasza Chaser (#470) üzenetére


kicsigeri
senior tag

:R
Köszi meglesem :)

Nagyon állat a második link

[ Szerkesztve ]

(#472) lipi67 válasza Chaser (#468) üzenetére


lipi67
veterán

Inkább így halok meg!

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#473) lipi67


lipi67
veterán

Na Tesó!Sikerált!!! :C [link]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#474) kicsigeri válasza lipi67 (#472) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Nem váltanál GB-re. Pedig egy idő után kénytelen leszel, valami más márkát venni. Elég nagy a valószínúsége hogy az uj foglalatból nem lesz Abit

(#475) kicsigeri válasza lipi67 (#473) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Gratula hogy sikerült? :C :C :C

[ Szerkesztve ]

(#476) lipi67 válasza kicsigeri (#474) üzenetére


lipi67
veterán

Nagyon kedves észrevétel,köszi,hogy felhoztad :W (mikor én felejteni akarom :O )
Hogy Asus és Giga se lesz nekem az tuti!.Asus x-y okok miatt,giga meg 1xüen olyan mint egy ovoda.Azok a szinek. :Y S milyen új foglalat.4,5GHz-en primestabil vok,teszek az új dolgokra.Nekem 2 év múlva is bőven elég lesz 4GHz és 8giga ram alatta,1000-ren futkosva(8*500).S talán jön valami olcsóbb Biostar vagy acélszürke Giga lap.Ha nem,AsRock,Intel,s no tuning.-Komolyan nemtom.Asus ...van ott jó példány,de annyiért lassan gépet lehet venni. :K

Ja!Most látom!Köszi!:) :R -lesz ez még jobb is.Tök jó,hogy a srácnak előttem DFI lapban 8500-as van(kicsit más kategória),s cukkol,húz magával.De ne félj!Megyek:)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#477) kicsigeri válasza lipi67 (#476) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Igen még annó 97 ben azt beszélgettük haverokkal hogy ez a 233 MMX mekkora proci már meg milyen brutál egy gép.
És hogy hogyan töltöm meg a 20GB os vinyómat, mert az valami rettenetesen nagy volt. Erre tessék picivel több mint 10 év és 14 szeresére emelkedtek a procik tejesítmányei, és a merevlemez kapacitásról nem is beszélve az meg 50 szerese az akkori csúcsnak. tehát ha évekre lebontyuk akkor jövőre jönnek az 5 GHz környéki procik. Magonként.

Na ez van :):):):):):):):)

Gondolkozom hogy befektetek egy difi lapra, mert ebbe a GB ben valami miatt nem megy 3,2 fölé a procim, már adtam neki 1,55 V is de semmi hatása. :W :W :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#478) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Sziasztok harcosok.

Jelentkezzen nálam az aki az Úrnő viccén nem nevetett vagy azt nem gondolja valósnak. Az is aki az amd-t fikázta.
Most szólok egyik kezemben szekerce a másikban meg ablakmosós pálesz. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#479) lipi67 válasza kicsigeri (#477) üzenetére


lipi67
veterán

A 386-os gépembe 2db 80megás caviar volt..Vannak emlékeim.Jó pár éve 933-as p3-mal nyomtam és..sokszor most is bőven elég lenne:)A jövőt illetően nem félek(pont ezért)Évekig kiszolgál ez a cucc még engem.Persze,amilyen hülye vok,hajt majd valami,s lecserélem,ha addig meg nem ghalom magam.

DFI:Van elég bajom,az meg..egy agybaj.Jó,hogy jó deszka,de türelemjáték.Ha meg az nincs(nekem most nem sok)szart se ér,s a sok lehetőség,szabadkész a biosban,inkább árt mint használ.

Kben..100%-ig 1etértek Veled:)
De ha ránézek egy kék/fekete Abitra..hm..az más :K

Gyuri27: Na meggyüttünk!Hogy vicc az valós. :K :C Én spec nem nevettem a kagylós módosításán,de ez nem a viccnek,neki szólt...... :W

bepróbáljak egy 4,6GHz-es Primestabilt?(Van valakinek fölösleges 775-ös procija?

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#480) kicsigeri válasza lipi67 (#479) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Hát az informatik a már csak ilyen rettenet gyoran fejlődik, és nem látom hogy lassúlna.
Igen van egy E 2140-em :) 2,8 at ment 1,35 el ha jól emlékszem. A 2,8 az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#481) kicsigeri válasza Gyuri27 (#478) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Nekem volt amd-m nem igazán voltam vele megelégedve, lehet hogy régi típus volt, de. .....
Igen én is fikázom :):):)

(#482) lipi67 válasza kicsigeri (#481) üzenetére


lipi67
veterán

480-ra:Nyomjad a tuningokat!!!!!!!!
Amúgy meg:Legyünk barátok! :D

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#483) kicsigeri válasza lipi67 (#482) üzenetére


kicsigeri
senior tag

:D
Legyünk :):):)

(#484) lipi67 válasza kicsigeri (#483) üzenetére


lipi67
veterán

Na!Szép nap ez a mai!van egy új barátom! :C
Ki is beszélt itt ajemdéről? :Y :DD :DD :DD

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#485) Gyuri27 válasza kicsigeri (#481) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ne fikázzá. Mi volt? Értettél hozzá? ;)

Lipike: az amd intel viccről beszéltem. :K

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#486) kicsigeri válasza Gyuri27 (#485) üzenetére


kicsigeri
senior tag

2600+ szemptron akkoriban még nem tuningoltam. Nem tudtam mi fán terem

(#487) lipi67 válasza Gyuri27 (#485) üzenetére


lipi67
veterán

Gyurika!:)Értettem én!Tom már lassan az agyad járását.Nálam a másik vicc volt ami megmozgatott egy emléket,amikor kagylóra lett javítva..
De Tán beteg vagyol,hogy ilyen kedves tetszik lenni máma?Úgy eltüntél mint Kulerr,bár Ő sztem ebben a formában nem lesz többet,Dózs György néven újra fog regelni:)
-kellene egy kávé,egy 4,6GHz primestabil,meg egy..kva élet :W -
Most éppen a 1,2V ot akarom űberelni,nem tetszik nekem,hogy olyan messze van tőlem a 8500-ös a DFI lapban..

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#488) Gyuri27 válasza kicsigeri (#486) üzenetére


Gyuri27
félisten

Örülök neki, hogy érted. :DDD Mikor tüntem el? Tegnap este elköszöntem és a kisfiukat ágyba küldtem. :DDD Ja a kávé megvolt. Egy S Expesso Moka személyében. ;)

kicsigeri: 2600 sempi. Melyik tokozás?

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#489) lipi67 válasza Gyuri27 (#488) üzenetére


lipi67
veterán

Képzeld,hogy fejlődök!Arra is rájöttem,h ez a hsz nekem szólt! :C
-kva büszke vk magamra! :K -

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#490) fekeandras válasza Gyuri27 (#478) üzenetére


fekeandras
őstag

"Jelentkezzen nálam az aki az Úrnő viccén nem nevetett vagy azt nem gondolja valósnak. Az is aki az amd-t fikázta.
Most szólok egyik kezemben szekerce a másikban meg ablakmosós pálesz"

Adj isten Gyuri bácsi.Jelentkezem. ;]

fika fika

Kicsigeri(#454):"volt egy gépem még annó, szemptrom 2600+"
szemptrom :Y ez odabax. :D

[ Szerkesztve ]

(#491) kicsigeri válasza Gyuri27 (#488) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Asszem 754 es talán ha az az volt :D

(#492) Gyuri27 válasza fekeandras (#490) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem kéne. :( A baltával embert faragok belöled a pálinka meg mar kivül belül. :DDD

Lipi. Szeretlek kimondom ország világ elött. :B

kicsigeri:aztatsenem tudod mi volt, honnan tudnád milyen? Lehet, hogy csak álmodtad az egészet mint Bobi Juhing azt a 250 részt a Dallasban. ;)

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#493) lipi67 válasza Gyuri27 (#492) üzenetére


lipi67
veterán

Lesz ebből még AMD(látod,hogy írtam!!!)Intel fúzió.
Erősebb lesz mint a Barátság 1 köolaj vez.-S ha netán betér még valaha shteer,lesz vízlépcsőnk is!Bevallom,azért poénkodtam el,mert megvok hatódva.

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#494) tildy válasza lipi67 (#493) üzenetére


tildy
nagyúr

Már msot is van: az albimban. Egy AMD-s szerver , meg egy Inteles laptop.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#495) shteer válasza lipi67 (#493) üzenetére


shteer
titán

nálam már van :P

..szerintem jónak tűnik

(#496) Gyuri27 válasza lipi67 (#493) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hiába no az igaz érzelmeknem nem lehet gátat szabni. Remélem én is az amd egyszer megveszi az intelt. :K

shteer: van vizlépcsőd? Képet, képet, képet.....

tildy: miért pont inteles? Márkája? Tapasztalatok? (hugimnak kéne lassan noti HPQ 6715s (GR898) [link] ezt néztem ki. vélemények?)

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#497) lipi67 válasza tildy (#494) üzenetére


lipi67
veterán

Nem mondod szivem..
Valahonnan rémlik. :K
bogi kvra hisztizik,eltüntek a számok!Csinált már olyat az a kütyü,hogy a kártyáról magától törlődött?

shteer: Vízlépcső???

Gyuri27:Úgy olvastam:"remélem én és az AMD ..-NO!-mondom magamba parasztosan-Jól beindult a Nándibazár!Ezek felvásárolják az Intelt!(Tán csak nem a Te kezed van az Abit bukásában is?) :D

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#498) lipi67 válasza Gyuri27 (#496) üzenetére


lipi67
veterán

Az Fujitsu Amilo Pro v1000.2,4cerka,512 DDR533-as,valahol belül eldugva.plusz 1 bővítőhely.Meglepően tiszta kép még most is(nem jellemző,s nem is mai darab)Kva gyorsan bootol,s lehet netezni vele.Én csak ritkán találtam meg a betüket,(Norvég kiosztás asszem)"egere"korrekt,nekem agybaj,alvóbúl néha nem tér vissza,ilyenkor aksi ki segít.Nyúzva van,de eddig még mindent kibírt,még baz megyét,s engem is!!!! :K

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#499) shteer válasza lipi67 (#497) üzenetére


shteer
titán

vízlépcső, vízhűtés - majdnem ugyanaz :DDD

kis vidámság :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#500) lipi67 válasza shteer (#499) üzenetére


lipi67
veterán

Én is ezért mondtam,s lám..
Vízért kiálltottam,s rögtön megjelntél:)

Rámférne..

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.