Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) lipi67 válasza Gyuri27 (#1950) üzenetére


lipi67
veterán

Jaja!
(Bár ez az infláció..Ha túl sokba került volna a javítása..lehet érdemesebb lett volna csinálni másikat ;) :D )

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1952) Gyuri27 válasza lipi67 (#1951) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem negyon használnak már utcai telefonokat. Ezért nem javitják.
Avatarral mi van Pipi?

Zsukkok istene: megjött :R A használati nem :O

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#1953) lipi67 válasza Gyuri27 (#1952) üzenetére


lipi67
veterán

Én nem foglalkoztam az Avatarral.Biztos jó lenne,de nemtom mi legyen,s hogyan._léehet fel se ismerném magam :B

-Mit nem tudsz használni?
MSI RX3850-T2D256E-OC/DDR3 PCIE -ez ok?

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1954) tildy válasza lipi67 (#1953) üzenetére


tildy
nagyúr

majd én elintézem neked. Hókuszpók illene hozzád:D Amúgyis nagy varázsló vagy:)
Örülök a jó híreknek:) Én megmondtam...

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1955) Gyuri27 válasza lipi67 (#1953) üzenetére


Gyuri27
félisten

Faja kis vga az :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#1956) fekeandras


fekeandras
őstag

Holnap jön a 7950GX2-m.Hehehe ;]

(#1957) lipi67 válasza tildy (#1954) üzenetére


lipi67
veterán

Köszi!
Én is örülök,csak..januárban is örüljek..
(álmos vok..aludnék...)
Gyuri27:Biztos,nem értek hozzá,csak az a kár,h 2400FT a pk..így ipontól 18.500összesen..
Azt nem tudom,h amit linkeltél,ott mennyi a pk..
fekeandras: Az meg micsoda?(nem vicc :B )

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1958) krammerka válasza lipi67 (#1949) üzenetére


krammerka
őstag

örülök hogy nincs gond a törpéddel :)

(#1959) lipi67 válasza krammerka (#1958) üzenetére


lipi67
veterán

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1960) No-kia válasza lipi67 (#1957) üzenetére


No-kia
őstag

videókártya,

fekeandrás:nem lett volna jobb vmi modernebb? :B vagy azért vetted mert kuriózum?

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#1961) Gyuri27 válasza lipi67 (#1957) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem iponos linkeltem papa hanem árgépest. :K [link] így e. Van a környéken számtech bolt? Rendeld bazárostól. Miért mert egy deszka 1600 pénz. Gondolom a vga olcsóbb. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#1962) fekeandras válasza No-kia (#1960) üzenetére


fekeandras
őstag

Eladásra lesz csak használom pár napig.(Nyúzom kicsit mert nem akarok hibás cuccot kiadni a kezemből)
Mondjuk a Crysis nem akad vele 1280x1024-ben.És nem low-on. ;]

(#1963) Tomaaasz válasza fekeandras (#1962) üzenetére


Tomaaasz
aktív tag

Az ugye az a kártya amit külön kell a konnektorba dugni? Azt hiszem az az, röhögtem amikor láttam az újságban... :D

lipi: na hát ez jó hír :K, másik téma: 3850ből inkább 512es verziot

[ Szerkesztve ]

Oda mentem, ahol vagyok!

(#1964) Gyuri27 válasza Tomaaasz (#1963) üzenetére


Gyuri27
félisten

A 3850-l nem kell 512. Föleg Pipinek nem. A különbség 1440-n alig látszik viszont kijön belöle a posta költség. :K Aki magasabb felbontáson gamel meg vegyen ddr4-s 3870-t :DDD
Azt a vgat nem csak a konnektorba hanem a hütöbe is be kell rakni. :DDD

kulerr fasza csávó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :K Köszi zsukok nagy istene. :R

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#1965) kulerr válasza Gyuri27 (#1964) üzenetére


kulerr
őstag

Szívesen :R :DD majd a többi is mehet... LOGO? ;]

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#1966) lipi67 válasza Gyuri27 (#1961) üzenetére


lipi67
veterán

Tudom,de uaz,illetve az Iponnál olcsóbb 300-zal pk uaz.Nem baj.Rendelek ramot meg tápot is,úgy belefér a 2400 a pkért..Milyen deszka 1600?

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1967) #TOTTI válasza lipi67 (#1966) üzenetére


#TOTTI
őstag

Lipi 14.5be meglenne postástól a 3850.. és még egy tápot is kapsz 3.5Kért ha sikerül akkor egy 400as fspt..? hmm..? ha nem akkor 3Kért valami ujat... 400Wost..

800as kingmax 1Gb is van 2500ért lehet párja is ennyiért..

[ Szerkesztve ]

(#1968) tildy válasza lipi67 (#1966) üzenetére


tildy
nagyúr

Te nem is tudsz az iponból rendelni:U;]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1969) lipi67 válasza #TOTTI (#1967) üzenetére


lipi67
veterán

memória kellene 2x1GB 800-as kingmax
Vga is ok (ez akkor 19,5K ?)
Táp..(az új kellne és min FSP 400)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1970) lipi67 válasza tildy (#1968) üzenetére


lipi67
veterán

Ne tudd!
Azt se tudom,hogy mi a felh.és jelszó-s nem ez az 1etlen..
Torrentek,citrom..bajban vok :B :U

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1971) lipi67 válasza tildy (#1968) üzenetére


lipi67
veterán

Ja!!!
Lehet,h Kegyes fog keresni,mondta(erős ráhatásomra..)h az apósának jó lenne az asztali géped..

Gyá!Nem MOD.Már szerkesztés?

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1972) fekeandras válasza lipi67 (#1970) üzenetére


fekeandras
őstag

"Torrentek,citrom..bajban vok"

Ne már bazze!Mit csináltál? :F

(#1973) lipi67 válasza fekeandras (#1972) üzenetére


lipi67
veterán

Sose nem jegyeztem meg a jelszavaimat..Ő tudja (asszem)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1974) tildy válasza lipi67 (#1973) üzenetére


tildy
nagyúr

Ki az az ő?
Ha rám gondoltál... Felejtsd el... Egyébként is utálom másjelszavait tudni, max ramban tárolódott el az agyamban...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1975) fekeandras válasza lipi67 (#1973) üzenetére


fekeandras
őstag

Akkor már értem. :U (kicsit félreérthető voltál)

(#1976) lipi67 válasza tildy (#1974) üzenetére


lipi67
veterán

Szavadat se nem értem,de Te tudod,nem?A Pre..-ről kirúgtak,az ok.A mail az is ok,de más..semmit se nem tudok!

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1977) lipi67 válasza lipi67 (#1976) üzenetére


lipi67
veterán

Na..vacsizok és szundi.Joccakát!

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1978) fekeandras válasza lipi67 (#1977) üzenetére


fekeandras
őstag

Az már lassan reggeli lesz. :DDD

(#1979) lipi67 válasza fekeandras (#1978) üzenetére


lipi67
veterán

Reggeli nem volt,s most se nem lesz,sose nem szoktam.. :(

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1980) lipi67


lipi67
veterán

Kva nagy ám a tolongás...:(
[primestabil 4635 :Y :D ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1981) tildy válasza lipi67 (#1979) üzenetére


tildy
nagyúr

Ez sem igaz... parizer, zsömle ugye...

Amúgymeg rohadt, mocksos bkv, szemetek.. Még mindig csípi a csőröma tegnapi eset.Kikérem amúgy a jegyzőkönyvet a 2003as estről...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1982) lipi67 válasza tildy (#1981) üzenetére


lipi67
veterán

:Y
Vesszek meg ha értelek!
parizer-zsömle???-Keversz valakivel?
Lennék BKV :D :K
-mén főzni!

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1983) kicsigeri


kicsigeri
senior tag

Szép napot mindenkinek, most jöttem meg helyszíni szemlégől :)
Találtam egy 8600 GE-t 10000 ért árulja a gyerek, anniyt szerintem megér, főleg úgy hogy 1,0 S a memó :):):)

(#1984) tildy válasza lipi67 (#1982) üzenetére


tildy
nagyúr

ki volt akkor az, aki kikísér a metróhoz, visszafele beugrott a boltba, vett parizert zsömlét,és megette a parkban? Reggelire?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1985) lipi67 válasza tildy (#1984) üzenetére


lipi67
veterán

Ja!Tényleg!!!De előtte megettem egy üveg méregerős cseresznyepaprikát és nagyon fájt nekem!:)
kicsigeri: Igen,vszínü,h megéri,de ha megint pk...Ezek megsürgetnek engemet.(az az igazság,h vga-m sok szállt már el,-segített a riva tuner is-,a gari ezeknél számít,nem úgy mint egy procinál..(ha c2d elindul,nem is áll meg 1hamar:) )
Milyen szemle?

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1986) kicsigeri válasza lipi67 (#1985) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Á tehát gar nélkül semmiféle képpen se vegyem meg?
Építkezésre kellet kimenni, megnézni hogy a "mesteremberek" úgy készítik e a lakást ahogy megterveztük nekik. :)

(#1987) lipi67 válasza kicsigeri (#1986) üzenetére


lipi67
veterán

Köszi,ne! :R
Iponéktól beszerzem,enné meg a fene.. ;)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1988) kicsigeri válasza lipi67 (#1987) üzenetére


kicsigeri
senior tag

És mi lesz az áldozat?

(#1989) lipi67 válasza kicsigeri (#1988) üzenetére


lipi67
veterán

2x1gb kingmax,
MSI 3850
Táp..Nem tudom,hogy mit bírna egy 350W-os FSP(ezeket plusz egy dvd 1 hdd és egy 4300-as cput kellne kihajtania..
vagy inkább 400as?

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1990) kicsigeri válasza lipi67 (#1989) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Hát nekem 400 as van, teszi a dolgát. az sose baj ha a nagyobbat válassz az ember, abból baj nem lehet, de ha kisebb az már lehet kevés. Nem tom a 3850 nem mekkora az igénye, szerintem nincs akkora külömbség árban a 350 és a 400 közt.

(#1991) #TOTTI válasza lipi67 (#1989) üzenetére


#TOTTI
őstag

350W elvitt 1.5V 6420at meg 2 3850et... G33 lapban 1 vinyoval dvd iróval... és még nem is a gyári ventivel mondjuk ezt kb 2 naipig aztán eladtam az egyiket..!

(#1992) lipi67 válasza #TOTTI (#1991) üzenetére


lipi67
veterán

Szerintem is elbírkóznának,meggondolom.
kicsigeri: 1600FT..

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1993) kicsigeri válasza lipi67 (#1992) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Hát mongyuk az felénk a kocsmában már 6 sör, meg egy 100 a játékgépbe :D:D:D:D:D

(#1994) Gyuri27 válasza kicsigeri (#1983) üzenetére


Gyuri27
félisten

Icipicigerike ;) Miért akarsz meggyilkolni? Most komolyan? Miért,miért,miért?
[link]. [link] szerintem.

Pipi. Ha nem pnr-t és sagat vettél hanem pnf-t akkor oké. Az elözö kettő is viszi csak kicsit hangosabb.

-s szép napot mindenkinek :DDD

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#1995) lipi67 válasza Gyuri27 (#1994) üzenetére


lipi67
veterán

Györgyöm,gyöngyvirágom!!
Nem vok én olyan buta:)
:Tisztelt Vásárló,

2008.11.04 16:45 -kor az alábbi termékeket rendelte meg a(z) '48786' rendelési számon:

1 darab FSP ATX-400PNF
- Nettó ár: 6.100 Ft

2 darab KINGMAX TinyBGA 1024Mb DDR2 800Mhz
- Nettó ár: 2.820 Ft

1 darab MSI RX3850-T2D256E-OC/DDR3 PCIE
- Nettó ár: 13.420 Ft

1 darab THERMALTAKE VJ2000BWS M5
- Nettó ár: 13.250 Ft

Házhozszállítás: 2.000 Ft

Összesen fizetendő:
- Nettó: 40.410 Ft
- Bruttó: 48.492 Ft

A ház nekem kell:) Sok venti,porszűrők,táp alul mint a Sharkon rebel-nél csak 4kval olcsóbb:)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1996) kicsigeri válasza Gyuri27 (#1994) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Ez most komoly. Nem szeretem az ATI-t nem tetszik a színe :) Meg csak 1-2 hétig szeretném megtartani, míg kihajtom a lelkét, és utána eladom :) mert szerintem nem vállal rá a gyerek gart, akkor meg nem tartom meg :)

(#1997) kicsigeri válasza lipi67 (#1995) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Lipi

Ez egy jó kis tuningalap, mi is lesz az alap?

(#1998) Gyuri27 válasza lipi67 (#1995) üzenetére


Gyuri27
félisten

Táp jó. Én nem vagyok kingmax párti. Viszont olcsó. Ház korrekt, mondjuk nem az én stilusom.

kicsipicicicageri: nem érted? Veszel egy garinélküli használt szart 10k-ért vagy egyet 3 év garival 11k-ért. :O Ez nagyon amd-s logika? :O

Amd - Radeon - Ryzen

(#1999) kulerr válasza Gyuri27 (#1998) üzenetére


kulerr
őstag

:K :K :K :D

----- :DD :C bocsi......

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#2000) kicsigeri válasza Gyuri27 (#1998) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Jah még nem mondta a gyerek hogy van e rá gar.
Ha nincsen nem veszem meg, mert a mostanira van még 1,5 évem és egyelőre elég.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.