Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) krammerka válasza lipi67 (#740) üzenetére


krammerka
őstag

Krammerkacsinálna szuper bútorokat a pecóba,(nem halakat a vízbe!),

nem bútoros vagyok,hanem ablakos-ajtós :DDD
Na meg táblázatkezelő,amit frissítettem is :K

Egyébként nem tudom felétek hogy van meló,de valamiért itt teljesen megállt az élet,nincs megrendelés,lehet ez a banki válság betesz itt mindennek :U ,nem tudom..................,kényszerszabival fenyegetnek :U

[ Szerkesztve ]

(#752) kicsigeri válasza lipi67 (#748) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Á lemaradtam valamiről?

Lehetek az árubeszerző????

(#753) kulerr válasza krammerka (#751) üzenetére


kulerr
őstag

Sajnos begyűrűzött ide is elég rendesen...valszeg elbocsájtások leállások lesznek a gyárakban... és még örülni lehet ha ezzel vége van..

Azért az elég durva h a német autógyárak napokra leállnak, és még a 3 műszakos OPEL-ben is csak 1 műszak lesz bizonytalan ideig...

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#754) tildy válasza fekeandras (#749) üzenetére


tildy
nagyúr

Jobb alsó nekem is vóóót.Valamikor.Hülye voltam mert hugomnak adtam...

Lipi: Ha te be(rúgsz) , akkor én ki(rúglak) ...
Krammerka: nekünk jövőre kéne majd két ablak. Jó nagy. Ezt hogy lehet csináltatni?
Anyám valami olyan hülyeséget beszélt, hogy a tok maradna, de egy része ki lenne vágva abba kerülne az új ablak, de én ezt nagyon nem értem...
Majd küldjél már árajánlatot.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#755) kicsigeri


kicsigeri
senior tag

Ezt nézzétek mit találtam :):):) ez valami :D:D:D

(#756) lipi67 válasza kicsigeri (#752) üzenetére


lipi67
veterán

Persze!Amit kinai Ákosunk nem tud meglovasítani,majd Te beszerzed!ok?

Szivem!!: "Lipi: Ha te be(rúgsz) , akkor én ki(rúglak) "- :Y :U Honnan?
Ágy?Látom,nem vesztegeted az időt,Krammerkától már kértél ajánlatot... :D

Gyuri27: Himbecsúf.S oda,a közepébe mi a fenét kell tenni?Valami tűpárna? :DDD

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#757) shteer válasza lsc (#742) üzenetére


shteer
titán

tökjó, van 30 €-m amit be akarok váltani ;]

..szerintem jónak tűnik

(#758) Gyuri27 válasza lipi67 (#756) üzenetére


Gyuri27
félisten

Megyek is aludni mert ez fájt. :O
Jó éjt mindenkinek.

Amd - Radeon - Ryzen

(#759) lipi67 válasza kicsigeri (#755) üzenetére


lipi67
veterán

:DD teccik!
KrammerkaMost már értem,hogy miért lesz az Office 2010-be excel helyett Krammerka...

Gyuri27 Neeeeeee! :(

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#760) lipi67 válasza kulerr (#708) üzenetére


lipi67
veterán

Ébredj Fehér Ember!-tom sok a dógod,de ...

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#761) lipi67 válasza shteer (#757) üzenetére


lipi67
veterán

Most látom csak..Mire?Azé'sok vizet kapsz:)
Lassan tehetnél már fel vaqlami új kütyüt..(úgy értem,képet)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#762) shteer válasza lipi67 (#761) üzenetére


shteer
titán

telhetetlen vagy :D

csináltam egy passzív zajcsillapítást a hdd-nek - egy cooldrive3 lett az áldozat, pont belefér az ssd is :)) ha lesz fotógép nálam, megkapod a képet :)

..szerintem jónak tűnik

(#763) krammerka válasza tildy (#754) üzenetére


krammerka
őstag

Jó reggelt!!!

Tildy az én véleményem az,hogy nem nállunk(a cégnél ahol vagyok)fogsz ablakot rendelni,mert sztem az országban ez a legdrágább ablakgyártó :U
60*60-as bukó-nyíló fa ablak,festve 100k,vagy inkább felette................. :(

(#764) kulerr válasza lipi67 (#760) üzenetére


kulerr
őstag

Szia!!
Fenn vagyok én csak ritkán meg keveset...eddig qrvára ráértem most meg :( reggel 8-tól este 6-ig meló aztán haza 7-8 körül érek minden nap. A gép is megérzi h nem vagyok itthon csak ne hogy elqrvuljon... :DDD

fehér ember :D akkor nem hirtelen szőke :DDD

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#765) #TOTTI válasza Gyuri27 (#750) üzenetére


#TOTTI
őstag

A nevem az fehérorosz és tök könnyen érhető ejthető és leirható ha már kb 10 éve használod...:) mint pl én...!

Egy fehérorosz focimenedzsermenő játékosnak a neve..!
MAXIM TSIGALKO

ejtsd.: csigalkó ([ts] i galkó) írd.: tsigalko

... 87 nem feltétlen kell utána ...

más.: hátterem

[ Szerkesztve ]

(#766) #TOTTI válasza #TOTTI (#765) üzenetére


#TOTTI
őstag

Fehéroroszok uígy ejtik.: cihálgó

krammerka: sorry de a 7x szorzó és a 800as ramok vissza fognak a tuningban... 1.3V megy a 7*450 majd megnézem CL6ba mit bir a ram egy teszt erejéig..

(#767) eziskamu


eziskamu
addikt

Nem tudom jó topicban járok-e, van egy E2140-es procim.
Valaki mondjon már valami vidámat vagy poénosat, mert nem birok ma magamhoz térni, pedig tegnap nem is ittam az este, csak megnéztem 6 rész Fekete Viperát + 2 rész Joey-t+1 rész House-t. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#768) lipi67 válasza shteer (#762) üzenetére


lipi67
veterán

Nem telhetetlen Te!Kíváncsi!-S tudod jól,rég óta imádom a kütyüidet- :K

Krammerka : Igazad van,Mind1 min ugrik ki,ha meglát:)

Kulerr: Nem semmi!Azért ha van időd,nézz után a dolgoknak :B

tsigalko87 : Az Ákos 1xrübb mint a csigalakó:)-A háttered...Nem rossz,de egy Bill Gates nevü apukával jobban jártál volna...

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#769) lipi67 válasza eziskamu (#767) üzenetére


lipi67
veterán

Jó helyen!
Éheznek a romák borsodban...

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#770) Chaser válasza krammerka (#751) üzenetére


Chaser
titán

Nekünk szombaton is menni kell, nem hatotta meg a világválság a MARS céget:D :U

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#771) lipi67 válasza Chaser (#770) üzenetére


lipi67
veterán

Mert olyan mintha nem is ezen a bolygón lenne! :D

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#772) fekeandras válasza lipi67 (#769) üzenetére


fekeandras
őstag

:R (te állat)

(#773) lipi67


lipi67
veterán

Él itt még valaki?
András! Mér mondod?Még nem is tudod mit tettem:)Annyi szuflát kapott a farkas,amennyit vízzel is visítva..és:[4,9GHz felett]

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#774) eziskamu válasza lipi67 (#769) üzenetére


eziskamu
addikt

Hát ez nem igazán nyerő hír. :(

(#775) lipi67 válasza eziskamu (#774) üzenetére


lipi67
veterán

???????????????

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#776) eziskamu válasza lipi67 (#775) üzenetére


eziskamu
addikt

Mert szerinted poénos ha emberek éheznek, mégha arról a csoportról nincsennek is jó véleménnyel ebben az országban? Mégha csak racionálisan nézzük a dolgot, akkor is nem csak nekik nehéz hanem az ott élő többi embernek is pláne ha tovább romlik a már így is romokban heverő közbiztonság.

[ Szerkesztve ]

(#777) lipi67 válasza eziskamu (#776) üzenetére


lipi67
veterán

De kis komOi!-ak vagyunk..Kben meg:Én is ott lakok!Tudom miről beszélek! :K Bár ez nem az a topik,de elárulom:nekik kvra nincs is kedvük máshogy élni,itt ez a valóság.Segély,2 nap dőzsölés,majd jön az agresszió.Ha 1x is rá lennének kényszerítve,hogy máshogy éljenek..S ha mikor dőzs van,s bandákban rohangálnak a többi itt élő ne húzódna félre.Hát sose tettem,s nem is fogom.S fura,hogy azoknak is nehéz itt akik máshogy élnek.Miért?Mert Baz megyét leszarja az ország,s mert olyan a belpolitika,hogy itt megvethetik a lábukat,hisz a pmesteri hiv.-ba beviszi a gyereket,ráülteti az asztalra,s ott is hagyja ha nem kap segélyt.S kap.Na itt a hiba.Ha elhajtanák őket..Akkor jönne,hogy azért mert Ők kisebbség.Pedig lassan ITT a kisebbség a többség.ÁÁÁ,nem húzom fel magam.Gyere le,körbevezetlek.

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#778) eziskamu válasza lipi67 (#777) üzenetére


eziskamu
addikt

Ezt én értem, de azt el kell ismerned, hogy nem poénos, vagy már neked annyira eleged van ebből, hogy csak röhögni tudsz rajta? :F Amúgy nyugi, én sem vagyok fővárosi szadeszes ;]

(#779) lipi67 válasza eziskamu (#778) üzenetére


lipi67
veterán

Az emberi éhezés nem poénos!-(átéltem hiszed vagy sem,tudom)Viszont a miértje!!!Az,hogy"emberek",mi okból.Vicc,hogy sok sok rendes ember kva szarul él erre,s a söpredék meg dőzsöl.Nincs befektető:Aki betéved,végigmegy az utcán,szakadt duhaj romákat lát,s lép is le jó gyorsan.Van itt egy kastély.Műemlék.Többek között e miatt is hever romjaiban.Akartak köré csótót,golfpályát stb..Ide?Minek?Hogy 1 nap után lejmoló,zsebes csürhe portyázzon,hogy mi csurran-cseppen.Mikor meg én vertem őket..rögtön év voltam a rossz,rasszista.Ők?Nem MAGYAR,nekik PARASZT.Én meg azt se mondhatom,h cigány?S városfejlesztés címszó alatt segélyekre megy el a pénz.Más!Az un.öcsém Itt Miskolcon tanult Rendészeti.Kérdezd meg Tildyt,nem hülye,van esze,csak a tisztin a pszihológus visszadobta,kicsit agresszív:).Nem hittem mikor láttam,hogy mennyi szarságot kell tanulni ma egy ilyen palántának.Erre:Mivel a romákkal roma jobban szót ért,zsip-zsup csináltak "gyorstalpaló"roma rendőröket,azok majd megnyugtatják őket,ismerik a szokásaikat,tudják heves vérmérsékletüek.Hát...nem vicc?Tudod mit?:Jó napot!Mit menőzöl picihuszár?Felemelted a kezed?Durr!-Kb :K
S nemtom figyelted-e,végig azt irtam ITT!Nem általánosítottam,s nem a romákat szidtam(volt már bajon ilyesmiből,van rutin)csak azokat akiket ismerek,ITT élnek(még)körülöttem.
Szép napot!

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#780) fekeandras válasza lipi67 (#779) üzenetére


fekeandras
őstag

Ne cigányozzál te "paraszt"! :D :DDD
Egyébként megértelek.Hasonlóan látjuk a dolgokat. :K Nem ebbe a topikba való téma.Bár végülis a modiktól szabad kezet kaptunk így azt írunk be ide amit akarunk.Itt még káromkodni is szabad!Valahogy így:[link] A dalszöveg:[link]. :Y :C :R

Ezért off topik... ;]

[ Szerkesztve ]

(#781) eziskamu válasza fekeandras (#780) üzenetére


eziskamu
addikt

Na de ennyire off? Csak egy kis kikapcsolódást szerettem volna, erre bumm belerántatok a nagy magyar valóságba.
Na ezért büntetésből ideírom az egyetlen saját szerzeményű viccemet:
-Miért nem használ James Bond betonkeverőt?
-???
-Mert rázva szereti, nem keverve.

(#782) lipi67 válasza fekeandras (#780) üzenetére


lipi67
veterán

Nem szeretném ha 1%politika is belekerülne,ez most így jött ki. :B Ide azé'nézek be(enyhe kifejezés)mert Itt vagytok,s mert jó a hangulat.Ökörködés,ami most...rám is fér.Nem akarok se komoly,se komOi! lenni itt!

eziskamu : Na!Alakul.Irj baromságokat Te is!:)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#783) lipi67


lipi67
veterán

Most láttam,ma vót a 4000 szalkmai .hsz-em.Most vagy okos,vagy pletykás vagyok:)
MIndenki meghótt?

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#784) fekeandras válasza lipi67 (#783) üzenetére


fekeandras
őstag

"Mindenki meghótt"? Én még nem de dolgozom rajta. :DDD

(#785) TeeBee73 válasza lipi67 (#783) üzenetére


TeeBee73
addikt

Még én sem. :)
Elhatároztam, hogy örökké fogok élni. Eddig sikerült. :DDD

MOD: Gratula a 4000.-ikhez! :pezsgőbontós smiley:

eziskamu: :O :O :O :DDD :C

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#786) lipi67 válasza fekeandras (#784) üzenetére


lipi67
veterán

A szívbajt hozod néha rám!Addig dógozol rajta,míg én patkolok el.Nem Tóth véletlenül vmelyik ősöd?

TeeBee73: Tartsd is magad hozzá!!! :D

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#787) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Sziasztok urak.
Gond van. :O
Award fönix bios frissitésben járatos valaki (only floppy)? :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#788) fekeandras válasza lipi67 (#786) üzenetére


fekeandras
őstag

Nem élek valami egészséges életet.Ezt akartam mondani a "dolgozom rajta"-val.
Nyáron tényleg egy hajszálon múlt.Elmentem motorozni haverom mocijával és nem adta meg az elsőbbséget egy citroen-es vén picsa.Alig tudtam kikerülni a barmot.Még csak el sem nézett balra úgy fordult ki elém.140-el belementem volna mindketten meghalunk. :U
Mondjuk azóta nem ültem motoron.

Gyuri27:tiszteletem Gyuri bátyám.Hogy szolgál az egészség?Van nekünk egy "okos" fórumtársunk kérdezd őt... ;]

Viccet félretéve fingom sincs a biosfrissítésről :B .Mindíg ismerősöm csinálja a gépemen.

[ Szerkesztve ]

(#789) Gyuri27 válasza fekeandras (#788) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hogy lennék szarul. Multkor mindent ugyanigy csináltam és tittifitti volt. Most meg szopok.
A giga frissitése ilyenszempontból tökéletes. 3 mozdulatból meg csinálja magának és csak az új biosnak kell a lemezen, driven lenni. Ez az award meg meg gyilkol és a dfi is.

Amd - Radeon - Ryzen

(#790) lipi67 válasza Gyuri27 (#787) üzenetére


lipi67
veterán

Hali!Milyen deszka az?

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#791) Gyuri27 válasza lipi67 (#790) üzenetére


Gyuri27
félisten

Sappi 780g. A lényeg pipi az award okossága.

Amd - Radeon - Ryzen

(#792) lipi67 válasza Gyuri27 (#791) üzenetére


lipi67
veterán

Nincs az alaplapi cd-jén egy progi?Hdd-re lemented az új biost a progival meg win alól 2 perc alatt frissíted.Ha nincs(lennie kell)akkor floppyn boot+a bios és dososan ..vagy pendrv.-ról

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#793) Gyuri27 válasza lipi67 (#792) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az alaplapi cd-n több progi van. Mire gondolsz? :DDD
Amit írtal az ok. Multkor is így csináltam, de most nem mükszik küldtem püt.

Amd - Radeon - Ryzen

(#794) lipi67 válasza Gyuri27 (#793) üzenetére


lipi67
veterán

Az utility-ben lennie kell egy flashmenü vagy hasonló nevü proginak.Azt keresd,s tedd fel.Meg szedd le azt a biost amit fel akarsz tenni.A többit privi-ben

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#795) lipi67 válasza Gyuri27 (#793) üzenetére


lipi67
veterán

;) :C
Most nyócig a fiam wow-ozik:( :W :Y :O

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#796) Gyuri27 válasza lipi67 (#795) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az enyém cod2-k de már nem sokáig.
Viszont ihletésedre megleltem a win flest. :DDD Siker.
Amiért a szenvedés volt az az, hogy az overdrive müködjön (mert tiszta fölösleges teljes kraftal phz-ni) viszont a 2.1.4-s cucc ami kompatibilis a 780g-vel fagyizik xp alatt.
Na majd pistával is kipróbálom.

Amd - Radeon - Ryzen

(#797) krammerka válasza lipi67 (#783) üzenetére


krammerka
őstag

grat a 4000.hsz-hez :C ,na meg amit a "paraszt"deszkád+a 8400-as megy :C :C ,szép........,ja és inkább okos,mint pletykás vagy :K :DDD

(#798) lipi67 válasza Gyuri27 (#796) üzenetére


lipi67
veterán

SSok "hülye"játék:)

krammerka: Lesz még 1,2V-on meg 1,35-ön valami,hogy mindenen javítsak.Kben meg..Hidd el,egy idióta barom vagyok!

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#799) #TOTTI


#TOTTI
őstag

Annyira fasza laptophoz jutottam 5000Ftért...(20ért számolom be de 15öt rátettem a masik laptopra...:) ) 1.7 centrino proci 1Gb ram 1.4.1" Fujitsu-Siemens.. annyi a gondja.. hogy néha ha megrázom restartol... kb 30 perce gépelek és semmi restart meg fagyás remélem igy is marad...:) beépitem az asztalba ne tudjon mozogni.. vagy majd lesz vele valami... kicsit off de ugy jo üzletnek bizonyult... eddig...

(#800) lipi67 válasza #TOTTI (#799) üzenetére


lipi67
veterán

Csigalakó :DDD barátom!Ez már vérlázító!!!!!!!!!!!!!! :Y :C Betonyozd le,vagy ..adok érte 6k-t,hogy jó üzlet legyen Neked is!

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.