Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) #TOTTI válasza Gyuri27 (#1850) üzenetére


#TOTTI
őstag

Megmondtam ami izgalmasabb az lesz nekem legyen az kék-ződ.. mindegy.. nem vagyok elvetemült inteles...

(#1852) Gyuri27 válasza #TOTTI (#1851) üzenetére


Gyuri27
félisten

Zöld piros oszt jóvan. Kár, hogy ramot nem gyártanak. :O

Amd - Radeon - Ryzen

(#1853) #TOTTI válasza Gyuri27 (#1852) üzenetére


#TOTTI
őstag

A piros jöhet a zöld még nem izgat fel de nagyon nem.. ez nem vita de minek vegyek X2öt hogy használjam...?? :):)

[ Szerkesztve ]

(#1854) tildy válasza lipi67 (#1840) üzenetére


tildy
nagyúr

PEdig egyszerű: Kétszersült: nem egyszer sült. Tényleg a kétszersült az amúgy nem pirítós?
Tényleg megvan már Kóka? Csak nehogy kóka légy , amiatt.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1855) lipi67 válasza tildy (#1854) üzenetére


lipi67
veterán

Sziporkázol Te is,vagy én vok nagyon tompa.
Kóka..naponta hív a végrehajtó,én már kvra nem értem.Azt mondja,h minden ok és jó nekem.Csak tudnám megint minek meglátogatnom..
2xsült..Ezért nem értem!Ha azt írja vodka,tudom,hogy sörözni akar.De a 2x sült?Túlélőtábor???

Kulerr: Az jó.Keresek ott egy palit,meg szhelyen nem ismersz valami BIPA névre hallgató öngyilkosjelölt mókust?

tsigalko87 Jó hogy nem BASF,ill.Emetc.Az se kék:)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1856) kulerr válasza lipi67 (#1855) üzenetére


kulerr
őstag

Bipa-t nem...mert kell? :D

Kétszersült azaz nem egészen fehér!!!barnább mint te.... :DD

[ Szerkesztve ]

(#1857) Tomaaasz


Tomaaasz
aktív tag

Na, találtam itthon cigipapírt! Éjjen, egyetlen darabot ami össze volt gyűrve a farmer zsebben... Mindegy, megtekertem (dohányról van szó, a félreértések elkerülése végett), nagyon csúnya lett szegény. Most itt van az asztalon, szemezgetek vele... :D

Oda mentem, ahol vagyok!

(#1858) lipi67 válasza kulerr (#1856) üzenetére


lipi67
veterán

Én szeretném megismerni,Ő..nem hiszem.
Basszus,boxost írj vagy majmot,s sorolhatnám:)

Tomaaasz: Látom de.írtál.Nem mentél 6kor Böszörménybe?
koszorúk?

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1859) tildy válasza lipi67 (#1858) üzenetére


tildy
nagyúr

Erről te jutottál eszembe.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1860) Gyuri27 válasza #TOTTI (#1853) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azé me rá van írva nem ők gyártják. :O

Amd - Radeon - Ryzen

(#1861) #TOTTI válasza Gyuri27 (#1860) üzenetére


#TOTTI
őstag

Nem de piros meg ződ.. igaz OCZ de.. az csakcsak bevennéd a csapatba.. :F

(#1862) kulerr válasza Gyuri27 (#1860) üzenetére


kulerr
őstag

ti most burkoltan zsidózzátok egymást, vagy alakul valami köztetek...mert nem nagyon tudom követni. Igaz ma nem vagyok ott annyira a toppon,de..... :D

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#1863) Tomaaasz válasza lipi67 (#1858) üzenetére


Tomaaasz
aktív tag

Reggel voltam. Kb. 13-ig bírtam. Az emberek ilyen 20-as 30-as csoportokban támadtak... Nagyon sokan voltak, aztán ott hagytam a picsába. Akartam venni normális papírt, de a dohánybolt előtt rádöbbentem hogy ünnepnap van.

Oda mentem, ahol vagyok!

(#1864) Gyuri27 válasza kulerr (#1862) üzenetére


Gyuri27
félisten

Semmi. Csigi mond butákat és mivel span kijavitom :DDD :K
Te vagy a hónap höse különben is. (nyalós szmájli nincs sajna ;) )

csigi: most is ocz-m van pont emiatt. :K

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#1865) kulerr válasza Gyuri27 (#1864) üzenetére


kulerr
őstag

:DDD :DDD tudtam h számíthatok rád...

nem sokan tudnak megvigyorogtatni. Az asszony már azt hiszi hülye vagyok h a monitorra vigyorgok.... :D

Te azt a tamagochi-t felraktam megy is...te is létrehoztál neki valamit?

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#1866) tildy válasza lipi67 (#1858) üzenetére


tildy
nagyúr

Ma nagyon le lehetsz fáradva, én rögtön lrtettem.De te ma...engem sem nagyon...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1867) kulerr válasza tildy (#1866) üzenetére


kulerr
őstag

Én tudtam h érted :K és h ő nemám!
és hogy le lesz ha idekavarog... :DD

[ Szerkesztve ]

(#1868) #TOTTI válasza kulerr (#1865) üzenetére


#TOTTI
őstag

Ez nekem is van itt vagyok a laptop elött anyáméknál.. és anyám mondja apámnak hogy nézze meg milyen bolond fia van mert furcsa hogy itt élvezkedek.. na jó nem csak... PH! hanem MSN is.. na meg SMS.. a csaj ilyen hosszú körömökkel összeszenvedett egy SMSt szép tűlle... az a szerelem...:)

Gyuri27
..: Inkább okos beszéljen butaságot mint buta okosságot..
értsd.: az okos az te vagy én.. mielött félre érted mint multkor..

(#1869) kulerr válasza #TOTTI (#1868) üzenetére


kulerr
őstag

téged legalább anyádék néznek annak, de képzeld el amikor a lányom néz rám furán...7 évesen azzal szembesül h a fatternál nincsenek otthon :DD

[ Szerkesztve ]

(#1870) #TOTTI válasza kulerr (#1869) üzenetére


#TOTTI
őstag

:)

Ha már butáknál tartunk érdemes benézni a.. Milyen autót vegyek? topikba...

(#1871) lipi67


lipi67
veterán

tildy-kulerr: Semmit se nem értek már!

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1872) kulerr válasza #TOTTI (#1870) üzenetére


kulerr
őstag

.... :R basszus mondtam már h van egy faja Zsukkom?! :B

Lipi: mán én se nagyon...szeretem a beer-t :DD

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#1873) #TOTTI válasza kulerr (#1872) üzenetére


#TOTTI
őstag

Dobálóznak lóerőkkel érted... neked meg ott a zsukk.. :) Nekem is csak málhásszamarak vannak.. na de azzal lehet zsetont keresni..

(#1874) No-kia válasza #TOTTI (#1870) üzenetére


No-kia
őstag

épp ezeket olvastam :DDD integranak jó kocsija van :Y

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#1875) kulerr válasza #TOTTI (#1873) üzenetére


kulerr
őstag

nekem van egy Roverom is :B :B akkor most én is ilyen lennék?? :K :F

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#1876) #TOTTI válasza No-kia (#1874) üzenetére


#TOTTI
őstag

ettöl ilyen sügér... milyen kocsija van..? gondolom talan integra.. na de akkor is.. nem kell az embereket alapból hülyeszámba venni.. kulerr: Nem ta jo arc vagy.. nekem is lenne jó autóm ha tehetném bár én meg vagyok elégedve a dobozosokkal.. pl. a DTi Astra TGK 1160 kiloval és 100LErővel elég fürge...

[ Szerkesztve ]

(#1877) kulerr válasza #TOTTI (#1876) üzenetére


kulerr
őstag

nanehogy azt hidd hogy egy új darab van ....egy Rover 620 SDi-m van (106 Le)
Meg szegénykémet el is hanyagoltam egy kicsit... :(

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#1878) #TOTTI válasza kulerr (#1877) üzenetére


#TOTTI
őstag

Nekem is van SDI csak az caddy.. és 70 lovas.. nuku turbo ebbe van?.... Amugy szép autó ez a roverek mindig is tetszettek...

(#1879) kulerr válasza #TOTTI (#1878) üzenetére


kulerr
őstag

Aha TDi...közvetlen befecskendezés meg elvileg változó geometriájú turbólapát...de ezek az túlzott elektromos kütyük sem jók ám annyira..
Amikor tönkrement a gázpedál -mert ugye miért is ne potméteres az is és az adagolón egy villanymotor adja a gázt- na az eléggé fájt a pénztárcámnak. :O

[ Szerkesztve ]

(#1880) #TOTTI válasza kulerr (#1879) üzenetére


#TOTTI
őstag

én is félek bármi közbe jön mert nincsenek tartalékaim...:) De remélem nem lesz semmi... na de menek aludni.. jójétt arcok..:)

(#1881) kulerr válasza #TOTTI (#1880) üzenetére


kulerr
őstag

Jóccaka...hétközben én nem érek rá most meg ti dőltök ki? :O :O

[ Szerkesztve ]

(#1882) #TOTTI válasza kulerr (#1881) üzenetére


#TOTTI
őstag

Hétközben én sem érek rá és ezt most kellene kipihennem de csak csak szétnyitom még ezt a szart..:)

(#1883) kulerr válasza #TOTTI (#1882) üzenetére


kulerr
őstag

holnap vasárnap nincs meló fel vagyok pörögve most van söröm is mi kell még? Na jó most pont nem jónak mondom...oké kell még egy nőstény is :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1884) #TOTTI válasza kulerr (#1883) üzenetére


#TOTTI
őstag

öö jah én is fel lennék lenne nöstény is igaz nem abban a stádiumban.. de végre talaltam egy olyan lánt aki jo is okos is(ami nem feltétlen előny) szép is.. és 13 kilot fogyott... ugyanis lakott nálam fél évet.. kb 1.5 éve... de nem történt semmi.. furcsa volt igy hátsó szándékkal talalkozni...

(#1885) lipi67


lipi67
veterán

mi ez a kocsimizéria?
Direkt olyanokról beszéltek amihez nem értek:( :O :O :O
Miért nem érdekelt engem sose az autó?

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1886) kulerr válasza lipi67 (#1885) üzenetére


kulerr
őstag

sztem mert nem kell bele ram táp meg nem megy 5Ghz-en :DD :DDD

De lemerném fogadni azért h a lán dolgot azért vvágod nem? :DDD

#1884) tsigalko87
kapásból "hátsó" szándékkal mi? :DD

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#1887) lipi67 válasza kulerr (#1886) üzenetére


lipi67
veterán

Mit vágok? :B (tuti megbolondultam!-Semmit se értek meg elsőre)
benéztem az autósba.Tildy!!! :Miért írogatod be,h házra köll a lé?Nem értem..
Integra meg..(majdnem vastaggal írtam..)-Ki ez a mókus???Arca van(még)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1888) lipi67


lipi67
veterán

András!Fentvagyol?Én lassan mén aludni

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1889) lipi67


lipi67
veterán

Elolvastam vagy 30 cikket,s most nagyon hülyének érzem magam.Olyan vicc ez a pc világ.Kezdem hinni,mindenki sötétben tapogatózik.Megy a népámítás,tesztekre hivatkozás.Vagy valóban rég aludnom kellene...-megyek.Joccakát!
18-20k körül mi a legjobb választás VGA-ban?

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1890) krammerka válasza kulerr (#1877) üzenetére


krammerka
őstag

Ford Orion 1,8D 60LE 1450Kg-ra,ez az én versenygépem :B ,egy lovaskocsit simán legyorsulok vele :P

(#1891) kulerr válasza krammerka (#1890) üzenetére


kulerr
őstag

gyerekkoromban nagyon tetszettek azok a Fordok :K arról ne is beszéljünk h azok a dizlik még tényleg elmentek félmillió kilométert....ez a maiakról már nem mondható el.

[ Szerkesztve ]

(#1892) krammerka válasza kulerr (#1891) üzenetére


krammerka
őstag

ez egy viszonylag jó autó,teljesen fel lett újítva,a kollegámtól vettem át,1,2 millát költött rá,teljes generál,fényezés,lakatolás,stb.
Én 3 éve vettem meg 550k-ért.
Azóta csak tankolok bele..................
Írtam a másik topikba,nézz át,el vannak varázsolva némely emberek...............

(#1893) kételkedem válasza krammerka (#1890) üzenetére


kételkedem
addikt

Volt Suzuki Swiftem, most Ford Focus 1.6- al járok. Mind a kettő vérszemet okoz. Ha lakott területen kívül 95 km/h-val megyek, mindenki vérszemet kap és megelőz. Aztán önelégülten vigyorognak, hogy lenyomtak egy Focust. :DDD

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#1894) #TOTTI válasza lipi67 (#1889) üzenetére


#TOTTI
őstag

3850 15Kéert annál nem kell jobb..!

(#1895) krammerka válasza kételkedem (#1893) üzenetére


krammerka
őstag

én ezen már túlnőttem magam,és részemről mindenki annyival megy amennyivel akar
Én nem fogok száguldozni senki kedvéért,főleg amikor a gyerekem is ott ül a kocsiba.és a seggfej 60-as táblánál(én 70-et megyek)rámáll 5 cm-re,a fiam meg ott ül tőle fél méterre.....................
Ilyenkor meg kellene állni,és szétverni a seggfej hülye fejét.....................

(#1896) #TOTTI válasza krammerka (#1895) üzenetére


#TOTTI
őstag

Igen én ilyen esetbe szoktam igazságot osztani... pl ha egy sorban megy az araszolás.. a másik sávban meg a sok pofátlan előz.. miért van az hogy 100 autó tud egy sorban 1-2 merci a másikba.. azt szoktam csinálni hogy a másik sávban araszolok.. A másik dolog meg.. ha levillantanak autópályán megyek mondjuk 140el.. akkor utána megyek bár a caddynek a vége olyan 155 de az opelnak 210 megvan.. tud meglepetést okozni...lehet hogy én is hülye vagyok mert felveszem a kesztyüt de megérdemlik a rossz érzést.. és ilyenkor én is az a köcsög vagyok aki rááll a másik seggére és levvillantja.. alapból nyugodt vagyok.. de ami mostanában folyik az utakon az már nem száz... kb 7-8ezer kilométert megyek havonta.. van tapasztalatom... remélem divat lesz jó autóval is normálisan közlekedni nem nagyképűen..

Bocs korán van remélem értitek a mondandóját.. mert én kevésbé..:)

(#1897) kételkedem válasza krammerka (#1895) üzenetére


kételkedem
addikt

Későn nőtt be a fejem lágya, de a mostani büntetési tételek bevezetésekor azt mondtam, hogy a megengedett sebességre 5-10 km/h-t rakok legfeljebb. Kis keresetű ember ne száguldozzon. /nagy keresetű se, főleg ne lakott területen/
Pénteken lámpás kereszteződésben történt: két gyerekkel és asszonypajtással zöldet kaptunk a gyalogátkelőn. Mellékutcából jobbra fordulva csikorgó kerekekkel indult egy fiatal versenyző, azután blokkolva fékezve megállt a gyerekeimtől fél méterre. Én meg megköszöntem, hogy nem ütötte el őket!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#1898) krammerka válasza kételkedem (#1897) üzenetére


krammerka
őstag

a száguldozás nem pénzfüggő...................
csak sokan azt hiszik...............,mígnem megtörténik velük is mint pl itt emlékezetes verseny volt..............mások életét is veszélyeztetve :(

[ Szerkesztve ]

(#1899) #TOTTI válasza krammerka (#1898) üzenetére


#TOTTI
őstag

Ezt tudtátok hogy pont két számtech cég fejei voltak és mind2 benn volt egy nagy sikkasztásba...?

(#1900) lipi67 válasza #TOTTI (#1894) üzenetére


lipi67
veterán

És olyat annyiért hol kapok?

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.