Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) fekeandras válasza Gyuri27 (#699) üzenetére


fekeandras
őstag

Na ebbe beletrafáltál.Házipálesszal öblögetem a pofám 2napja.Volt egy kisebb szájsebészeti beavatkozásom.Doki szerint folyamatosan fertőtleníteni kell. ;]
Én meg hallgatok rá.Elvégre ő a szakember... ;]
Most így nézek ki = :DDD .
De ha lemegy a gyulladás majd orvoslódik ez is.
Csak qrvára fáj! :O (nem úgy)

[ Szerkesztve ]

(#702) fekeandras válasza kulerr (#698) üzenetére


fekeandras
őstag

[link].Ebbe a kék harci zsukba hány rekesz pia is fér bele? ;]

[ Szerkesztve ]

(#703) Gyuri27 válasza fekeandras (#701) üzenetére


Gyuri27
félisten

Fertötleniteni jó, de fájdalom csillapitásra nem. Én a szászebészeten kaptam ilyen poros okosságot. Na az űt akkorát mint Mike fénykorában. :K

kulerr: nem birom én már, csak szeretem. Hiába no kijöttem a gyakorlatból. Viszont ezt azzal egyensúlyozom, hogy drága piákat iszom. Annó 5 sört ötszázé. Mosz 1 ötszázé. ;)

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#704) fekeandras válasza Gyuri27 (#703) üzenetére


fekeandras
őstag

Jó az fájdalomcsillapításra is.Csak mennyiség kérdése... :DDD

(#705) shteer válasza fekeandras (#701) üzenetére


shteer
titán

minden alkoholista így kezdte :)

..szerintem jónak tűnik

(#706) fekeandras válasza shteer (#705) üzenetére


fekeandras
őstag

Nekem mondod?Nem ma kezdtem a "szakmát"
Nem a büszkeségtől dagad a májam... :DDD

(#707) krammerka válasza fekeandras (#706) üzenetére


krammerka
őstag

"Nem a büszkeségtől dagad a májam..."
:DDD :DDD :C :C

(#708) kulerr válasza fekeandras (#702) üzenetére


kulerr
őstag

:K ...aha élvonalbeli élmunkást találtál.Kitüntetett kíváló dolgozót! Hogy mennyi pia fér bele a tejes bödönök mellé? :D SOK! Na annyitól már nem csak a májad dagadna :DDD :C

Gyuri bátyám gyúrjál akkor még arra rá wazze! ne engedj le mint a postásbicikli... :DD

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#709) shteer válasza fekeandras (#706) üzenetére


shteer
titán

karban kell azt tartani :))

..szerintem jónak tűnik

(#710) lipi67


lipi67
veterán

Tegnap reggeltől ramokat tesztelek,megőrülök.KIhajintom az egész gépet a fenébe.Ha valakinek Abit lapja van,sose tegyen bele se Super Talent T1066UX1G5-ös se OCZ Reaper 9200-as OCZRPR1150GK ramokat..
Percenként fagyok :W

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#711) TeeBee73 válasza lipi67 (#710) üzenetére


TeeBee73
addikt

Mondd neki: "Nefaggyá' le!" ;] :D

MOD: A múltkor eltűntek a táblázatból az eredményeim. Újra tesztelgetni nem volt még időm, de itt vannak addig is a régiek. Kérem szépen visszarakni. :)
1.232V, 1.3V, 1.5V, Max. :)

FPO: Q748A074, a többi az adataimnál.

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#712) shteer válasza lipi67 (#710) üzenetére


shteer
titán

nem szeresse a GKX micront?

..szerintem jónak tűnik

(#713) lipi67 válasza TeeBee73 (#711) üzenetére


lipi67
veterán

Nagyon vicces tetszik lenni kora reggel :D .Több mint 24 órája szívok! :W
Krammerkának szólj már légyszi a másik topikba,én fagyogatok rendesen.

shteer: Nem tudom :F Tény,hogy instabil.Igaz...A 64-es Vista..leszar 2Giga ramot,kb olyan,mint xp 256-tal.FOS!
De mit tegyek fel?Blade nem ok,mert nem támogatja ahálózatot(fiamnak kell)a többi meg.Mindíg 4G ramom volt,s minden oprendszerem 64bites:(.Van még a Carlosa,de az mostanában fel se megy a gépre.
Tudod..
A sok hdd-t kihajintottam,hogy ne terheljen(tuning)Corsair tápot vettem a bika +12v-os ág miatt(tuning).Az alaplapot szétszedtem,MINDENT MX paszta borít(tuning)Proci jó,hűtő jó és már lassan szélmalmok vannak a gépbe(tuning).Minden beállítást feljegyeztem,ember nem ismeri így az Abit IP35-ös lapot.Minden sata,hogy az idevez is ki legyen iktatva(tuning)Türelmem is van,hülyének se érzem magam.S most.........MINDEN SZAR LETT!
Meg vok átkozva :W :O

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#714) shteer válasza lipi67 (#713) üzenetére


shteer
titán

és miért van szükség a 64 bitre?
időzítéseket ha feljebbtolod?

..szerintem jónak tűnik

(#715) lipi67 válasza shteer (#714) üzenetére


lipi67
veterán

most pill. van gépem.Miért?Azért lenne,mert szeretnék egy tuningot ami nagyot szól,s utána..8giga ram 8*500-on a proci,1000-ren a ramok és..szakítana.
De most..van itt 10giga ram,s képtelen vok haladni :W
XP telepítésnél megint kékhalál,mindíg más-más ürügy.Most felkúszott egy 32Bites business,ezzel nyomom(ki az ablakon).

György: Találtam Neked valamit!(Ja!Hova úszik jutka?-Tényleg,én uszni se nem tudok,tériszonyos is vagyok és azt mondták 2 ember lakozik bennem!Angyalka-ez ok is:)-meg 1 ördög :O

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#716) Gyuri27 válasza lipi67 (#715) üzenetére


Gyuri27
félisten

Remélem nem a gatyában találtad a nekem valót. :DDD
Van amitől nem rettegsz. ;)

kulerr: mint mondtam sokat (mennyiség) nem tudok inni, de ne bánkódj a mennyiséget tudom a hely szinvonalával és az ital minőségével kompenzálni. :o

Szépnapot a népeknek.

Amd - Radeon - Ryzen

(#717) TeeBee73 válasza lipi67 (#715) üzenetére


TeeBee73
addikt

Jutka. :D

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#718) lipi67 válasza Gyuri27 (#716) üzenetére


lipi67
veterán

Nem,nem ott!A dvd-im között!!!
Rettegni?Hm..A pénzhiánytól és Tóthék lányától félek,de nem emlékszem rá,hogy ez az érzés mással kapcsolatban előjött volna rajtam.(sajnos)
Illetve..Néha magamtól félek asszem.Ja!Meg a lányom(Bogi)hisztijétől,de ez alap,hisz Ő meg Tóth Ildi detto uaz a természet..

TeeBee73: ;) Köszi!
Basszus!hetek óta nem volt egy szakmai hsz-om se.Lehet,h tényleg gyagya vok...Na,ez ellen tenni kell.

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#719) Gyuri27 válasza lipi67 (#718) üzenetére


Gyuri27
félisten

Attól félek, hogy nyerem meg a 2 milliárdot az ötös lottón a héten se. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#720) fekeandras válasza Gyuri27 (#719) üzenetére


fekeandras
őstag

Remélem is mert én akarom! :DDD
Már 2milliárd?Abból már mennyi sör kijön... :R

[ Szerkesztve ]

(#721) lipi67 válasza Gyuri27 (#719) üzenetére


lipi67
veterán

Húúúúúúúúúú!Ugye barátok vagyunk?Szeretel még? Remélem nyerel:)
Irjam a listát,hogy mit szeretnék? :B :U

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#722) Gyuri27 válasza lipi67 (#721) üzenetére


Gyuri27
félisten

Megmondom a tuti nem szeretnék annyit nyerni. Szerintem meghülyülnék. Annyit szeretnék csak, hogy az összes hitelem (moci hitel, felni hitel) ki tudjam fizetni. Ha maradna valami + elég lenne nekem. De szerénységem ellenére az öreg kaporszakállú nem néz le rám. :O

Amd - Radeon - Ryzen

(#723) shteer válasza Gyuri27 (#722) üzenetére


shteer
titán

ami fölös, nekem adhatod. én tudnék mit kezdeni vele, pedig nem vagyok nagyravágyó. egy fillért sem költenék belőle - csak a kamatjából ;]

..szerintem jónak tűnik

(#724) Gyuri27 válasza shteer (#723) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hidd el leirva nem sok az, hogy 2 milliárd. Aztán egyalnál kinek adnál, kinek nem, bujkálnál mert ilyenkor sokan megtalálnak, bünözök rádszálnának áhhhh. Nem egyszerű az szvsz.

Amd - Radeon - Ryzen

(#725) Chaser válasza lipi67 (#695) üzenetére


Chaser
titán

És.....
Hülyegyerek kérdi az anyját:
-Anyuuuu, kimehetek cseresznyét szedni?
-De kisfiam, hiszen tél van.
-Tuuuudom, sááál, saaapka.

#696 shteer : Holnap feltöltöm és próbálkozzon aki akar, nekem valszeg csak 1.5 hónap múlva lesz vga-m.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#726) shteer válasza Chaser (#725) üzenetére


shteer
titán

ok, nekem meg xp-m nem lesz többé :))

Gyuri27: szted elmondanám én akárkinek? :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#727) lipi67 válasza Chaser (#725) üzenetére


lipi67
veterán

Dúrva!:)

Gyuri27,shteer: Vennék egy házat,csinálnék magamnak egy mhelyet,s a"maradékból"építettnék 50méter magánutat.Ott Tanítanám meg Tildyt görkorizni,s azon húznám a procimat ha a gépbe már nem menne! :D

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#728) Chaser válasza shteer (#726) üzenetére


Chaser
titán

Ennyire dívik a vista?:) XP mellé fel lehet tenni?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#729) shteer válasza Chaser (#728) üzenetére


shteer
titán

fel, külön partícióra v vinyóra

lipi:

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#730) fekeandras válasza lipi67 (#727) üzenetére


fekeandras
őstag

:C :R :O :W

(#731) Gyuri27 válasza lipi67 (#727) üzenetére


Gyuri27
félisten

Csinálj egy számtech boltot és vegyél fel minket! Én leszek az amd-s részleg főmuftija (és beosztotja is mert itt senki nem szereti).

sheteer: igen és ülnél a 2 milliárdal egy szobában életed végéig?

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#732) fekeandras válasza Gyuri27 (#731) üzenetére


fekeandras
őstag

Ja mennék én is ledolgoznám a bírságomat 'ingyé közhasznú munkába... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#733) tildy válasza Gyuri27 (#731) üzenetére


tildy
nagyúr

(és beosztotja is mert itt senki nem szereti).??
Hogy hogyan? :F

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#734) Gyuri27 válasza tildy (#733) üzenetére


Gyuri27
félisten

Te nem dolgozhatnál. Gondolom Pipi kivenne a munkából :DDD
A többiek meg bele vannak zazulva az intelbe. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#735) lipi67


lipi67
veterán

OK! Csináljunk egy bótot.Lesz AMD-s részleg,tuning részleg ,fizukor meg a sok részeg! :D
-Szivem!Látom figyelel...- :K

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#736) tildy válasza Gyuri27 (#734) üzenetére


tildy
nagyúr

Ha én nem dolgozhatok, akkor hisztis leszek, ha hisztis leszek, akkor (ön vagy köz) veszélyes, ha veszélyes, akkor meg lipi morcos , és durva, és minnél inkább az lesz, annál inkább prögök tovább én is .
Tehát dolgozom, és punktum.
Ha sok részeg lesz... Akkor munkahelyet váltok :U Kirúgom lipit is, és boldogan élek, míg meg nem halok.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#737) Gyuri27 válasza tildy (#736) üzenetére


Gyuri27
félisten

Egyszer lehettem volna vezető :O Na de nem baj fönök helyettes se voltam még. :DDD

Lipi: egy fehér deszka azért kéne, hogy barátságunkat mégjobban elméllyitsük. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#738) tildy válasza Gyuri27 (#737) üzenetére


tildy
nagyúr

Leszel. Vakvezető. Tudod, vak vezet világtalant:D
Amúgy meg te leszel a főbeszerző és amd részlegvezető, nekem elég a bolt honlapjának készítése is:U

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#739) Gyuri27 válasza tildy (#738) üzenetére


Gyuri27
félisten

Áll az alku. A 23-s táskát kérem és értékesitési vezető is. Mindenkinek intel helyett amd-t adok. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#740) lipi67 válasza tildy (#736) üzenetére


lipi67
veterán

:Y "Kirúgom lipit is, és boldogan élek, míg meg nem halok."-Úgy érted,1 percig?

Gyuri27: A fehér deszkát nem értettem :B .
Kben meg..Nem is hülyeség!Engusztól vennénk a hűtést,Ősembertől a ramokat,Kimondhatatlannevü tsxxxgalkó(legyen Ákos)minden mást összelopna,s Kulerr zsukja vinné az árut.shteervizezne,Krammerkacsinálna szuper bútorokat a pecóba,(nem halakat a vízbe!),

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#741) lipi67 válasza lipi67 (#740) üzenetére


lipi67
veterán

fekeandras:Letöltené az új drivereket,hogy ne legyen gond 1-2 bios miatt.Gyuri27Ajemdézne,Szivem írná a progikat amivel számlákat kreálnánk..S még a felénél se tartunk.mycsoberúgna mint a szivacs,be-besegítenék neki...,Chaserbazinagy hűtőjébe (nappalijába fér csak el)hülne a sör...,Bagira anyagbeszerzó lenne(nagy "zsidó"),huhh..Ki mit szeretne csinálni?Szervezzük meg!

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#742) lsc


lsc
nagyúr

Üdv
Múlt hét csütörtökön rendeltem egy komplett gépet, hétfőn elhoztuk, ugyanannak a cégnek a mai árlistája alapján már 6000-el drágább lenne ha most rendelném . Azért a forintgyengülés marha gyorsan "begyűrűzik" hozzánk, az gyártók csökkentései valahogy nem ilyen gyorsak .

Az élet kegyetlen .

(#743) lipi67 válasza lsc (#742) üzenetére


lipi67
veterán

Hali!
Jaja!!!Én is ma "hallottam",hogy x-y VGA beszerzési ára megy fel..(s még fog is) :W

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#744) #TOTTI válasza lipi67 (#740) üzenetére


#TOTTI
őstag

Kikérem magamnak azt nem lopom hanem pottyan...:)

(#745) lipi67 válasza #TOTTI (#744) üzenetére


lipi67
veterán

1000 bocsánat. :R Elhiszem én,csurran cseppen:)
egy kis off:[link]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#746) kicsigeri válasza lipi67 (#745) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Lipi mondom én hogy megy ez, lassan meglesz az 5 GHz

(#747) fekeandras válasza lipi67 (#745) üzenetére


fekeandras
őstag

Nem rossz, nem rossz. :C

"fekeandras:Letöltené az új drivereket". Azt meg a faxomat! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#748) lipi67 válasza kicsigeri (#746) üzenetére


lipi67
veterán

Köszi..vót is meló vele,csak fagytam meg kékszakáll..(Te mit szeretnél csinálni a bótba?)

András : tudtam,h érted majd,driver,NFS,1-2 akció,horror..:)

linuxon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#749) fekeandras


fekeandras
őstag

Háttérkép Gyuri bácsinak: [link] :D

(#750) Gyuri27 válasza lipi67 (#741) üzenetére


Gyuri27
félisten

Pipi írd hogy tcsigi. Így jár az akinek kínai a neve :DDD

A lényeg: ti intelesek semmit nem tudtok :O [link] tudom hogy nem fehér de az innen jön [link]. [link] és kettő kéne mert kell a kölöknek is :B

fekeandras: :DDD Linkeltem én is annak valót. Amúgy meg ezzel tolom [link].

Árakról meg annyit, hogy a magyar kereskedők köcsögök. Meg jön a karácsony is. Metró már tele karácsonyi cuccokkal.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.