Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) fekeandras válasza lipi67 (#1642) üzenetére


fekeandras
őstag

Na újra itt vagyok.Beszéltem az emberrel ([link]) s462 lap ügyben.5e ft/db ért adja a lapokat.(Tekintve hogy újat már sehol nem lehet felhajtani elég baráti az ár.).Átvétel pöstön személyesen.Postázni nem nagyon van ideje.

[ Szerkesztve ]

(#1702) kicsigeri válasza lipi67 (#1700) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Hát igen az a VGA van benne, az ok hogy kihajtja, csak a CAD észrevehetően lasabb.

(#1703) kicsigeri


kicsigeri
senior tag

Lipi szerinted megérné lecserélni erre a mostani cuccom?

(#1704) shteer válasza lipi67 (#1695) üzenetére


shteer
titán

nem rossz 5let :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#1705) Chaser válasza lipi67 (#1700) üzenetére


Chaser
titán

Oks, majd ha tudok konkrétumot szólok.
Gyilkos jó ez a 3850, lehet mégis megtartom.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1706) Gyuri27 válasza fekeandras (#1701) üzenetére


Gyuri27
félisten

De milyen lapok ezek?

Pipi: miért nv karit? Miér t8600-t? :O Orvos látott?

Amd - Radeon - Ryzen

(#1707) lipi67


lipi67
veterán

Sajna csak este lesz időm ,rokonlátogatás..majd vszolok akkor,legyetek jók!!!!!!!!!!!!! :W :W :W :W :W

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1708) tildy


tildy
nagyúr

Na borsodi csaj nagyon szimpatikus:) :K :K Arnóti amúgy.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1709) shteer válasza lipi67 (#1707) üzenetére


shteer
titán

jó szórakozást :D

..szerintem jónak tűnik

(#1710) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Be írom ide is, hogy kulerr fasza csávó. Ezért átveheti a márianagyvalagrendet az összes csimbókkal. :K :DDD

Zsukkok istene :R

Jó éjt totyik. Álmodjon mindenki amd-ről. :P

Amd - Radeon - Ryzen

(#1711) kulerr válasza Gyuri27 (#1710) üzenetére


kulerr
őstag

:DD :C :R

[ Szerkesztve ]

(#1712) lipi67 válasza fekeandras (#1701) üzenetére


lipi67
veterán

Jó estét!!!
Ár..nem tudom,hogy mit ér,akinek kell biztos megér neki annyit.A pesti átvétel..hm..ez gubanc lehet,de ha kell neki megoldja(Az embered meg ha valóban el akar adni valamit,idővel rájön,hogy nincs messze a posta:) )

kicsigeri: Uazon gyártó hasonló kaliberü lapját csak mert p45..s mert ddr3..Hát Van különbség ez biztos,de,hogy Te ebből keveset érzékelnél..ez is bisztos.Én nem cserélnék.DS4 vagy Dq6 atz már más..talán.(nem beszélve arról,hogy mennyibe fájna ez Neked.)1giga ram?

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1713) lipi67 válasza kicsigeri (#1703) üzenetére


lipi67
veterán

lejárt az időm :W
1 árva 1 gigás modul..ha 3000-ren menne se jó semmire.S ha nég veszel 1 uolyat,ugye annak is van ára..-Á!Én nem cserélném!

shteer: Amennyit foglalkoztál vele(jó értelemben!!!!)az a minimum,h valaki fizetne érte.Tudod mit?Csinálj képeket róla,hol magába,hol Kelemen Annával amint tuningol(od),s nyiss egy kiállítást!(Vagy naptárt mint az a baromarcu Tündike.Nekem szimpatikusabb lenne a vizes blokkod mint az Ő vizes feje.. :K )

Chaser: Köszi szépen! ;)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1714) lipi67


lipi67
veterán

Arnót itt van egy köpésre. :K

shteer: Köszi!Megvót!Mondtam anyámnak,hogy elég szarul fest,ott is maradhat,de optimista..Az első"turnus"lement,csend és nyugalom van.Holnap majd jön egy kellemesen unszimpatikus kedves,idegen rokon(gondolom).Körbevezetem őket.Lesz gyakorlatom!Nem is baj!ha meghalom magam,s iccaka rájövök,h élek..kimászok,s lesz 1 hely,ahol nem tévedek legalább el!

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1715) lipi67 válasza Gyuri27 (#1706) üzenetére


lipi67
veterán

Györgyöm,bogaram!: Miért nv és miért 86GT?Több oka van.
Az én igényeimet egy trident 256Kb-os "vga"is kielégítené,ez az 1ik.Másik,WoW simán fut rajta,így törpék igényeire is ok.
3ok az,hogy..csigalakótól megirigyelve,belekezdtem fifázni..Hát..20 perc és be is fejeztem,s tudom,Ez volt az utolsó játék(ok sexuálist nem számítva)az életemben.
4ok...Kvra nem ismerem a vga-kat pont ezen okok miatt.5ok,ATI--AMD..látod az elvek.Az NV logo jobban tetszik:)

más!!!:Mi van kulerr -rel Te csalfa? A multkor még engem szerettél!!! :O

:D :D :D :D :D

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1716) tildy válasza lipi67 (#1714) üzenetére


tildy
nagyúr

A másik szimpi csaj meg miskolci...
El kéne adni az amdm...Szépen lassan..Hm?
Láttátok ma az amd-intel tesztet az indexen?
Gyuri én elszomorodtam...le vagyunkmaradva mint a... Node árban, abban még verhetetetlenek vagyunk:D:D:D

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1717) lipi67 válasza tildy (#1716) üzenetére


lipi67
veterán

Insatbian nem igazán lehet..Biztos van közelben vki aki segít!A házadat táppal kellene,a hdd és a zalman hamar elmenne.
-Teszt..gyá:)A kis 7200-es sokszor verte az egész AMD-s mezőnyt.S add hozzá,hogy a procim alulfeszelve megy még plusz 800MHz-et..Egy csak ovis 4GHz-re húzott 8xxx..fényévekkel van az AMD előtt..jaja.

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1718) tildy válasza lipi67 (#1717) üzenetére


tildy
nagyúr

Kiveszem a satás vinyót azt akkor stabil lesz:D

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1719) fekeandras válasza lipi67 (#1712) üzenetére


fekeandras
őstag

Nem szorul postázásra.Viszik mint a cukrot. :D

(#1720) lipi67 válasza tildy (#1718) üzenetére


lipi67
veterán

Ez is egy megoldás...Majd beszarik az ide..
Most keresnek egy komplett ajemdét..

ANDRÁS:nem mondtad,h cukrosbácsi!!!

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1721) fekeandras


fekeandras
őstag

LIPI !
Milyen procit akarsz (vagy az ismerősöd) belerakni a lapba?

Mert az akkori amd akkora "kaki" volt (persze azért most erősen túlzok :DDD ), hogy nem megy ám bele bármilyen procc...

[ Szerkesztve ]

(#1722) tildy válasza lipi67 (#1720) üzenetére


tildy
nagyúr

néha lehetnél kevésbé negatív is:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1723) Tomaaasz


Tomaaasz
aktív tag

Azon gondolkoztam hogy egy OFF topicban minden hsz. ON. Vagyis akkor egy OFF topicban nem is lehet OFF? Na mindegy, késő van OFF-ba rakom magam.

Oda mentem, ahol vagyok!

(#1724) lipi67 válasza Tomaaasz (#1723) üzenetére


lipi67
veterán

:F Nebassz!Józsán ezen agyalol?Ülj fel egy 34-es (vagy 36-os?)buszra,ugorj be a kikötőbe,s idd le magad.Holnap meg megírod,hova taccsoltál. :K

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1725) lipi67 válasza fekeandras (#1721) üzenetére


lipi67
veterán

2400-es valami van neki(nem mertem cpu-t írni)

Tildy: Ebbe mi a fene volt a sértő?Akkor kérd meg vmelyik teaházast,a hdd-t cserélje el veled.
-Akinek kell,az satát akar bele,de ha kell,megadom a számát,csak engem ne említs neki.Mondd,h ph-n hallottad h keres ilyen gépet,postázod,ha fizeti a pk-t.Igy 37k az ára(pk 1620FT)-Ha nem több mint 20Kg.(kva nehéz az a ház..)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1726) fekeandras válasza lipi67 (#1725) üzenetére


fekeandras
őstag

Sempron?Mert azt tudja a lapocska. :D Azthiszem a sima Tbird-öt nem tudja.Csak a frissebb cpu-kat.Bazz!Már több amd-s duma megy itt mint inteles! :O
Lépnem kell aludni.Csak nehogy rémálmaim legyenek emiatt ...

[ Szerkesztve ]

(#1727) lipi67 válasza fekeandras (#1726) üzenetére


lipi67
veterán

Athlon..
Gyuri is rémálmazik,bár aki Ajemdével álmodik,jól jár.Sokat alhat.. :D (lassú mint a dög)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1728) kulerr válasza lipi67 (#1715) üzenetére


kulerr
őstag

:B :DD ááááá csak havercsávóságból kaptam egy nagy segget :DDD

Krammi! ma én győztem! én keltem előszőr.... :K

[ Szerkesztve ]

(#1729) krammerka válasza kulerr (#1728) üzenetére


krammerka
őstag

látom............... :C

Azért még mondok egy szép,kerek "Jó Reggelt"-t!!! :DDD

(#1730) Gyuri27 válasza kulerr (#1728) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én keltem csak 3kor még azt se tudom melyik bolygón vagyok nem, hogy írjak. :DDD

Jó reggelt.

Pipi: az ati vgak rendben vannak, veheted nyugodtan. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#1731) tildy válasza lipi67 (#1725) üzenetére


tildy
nagyúr

"Ez is egy megoldás...Majd beszarik az ide.."
A beszarik az ide volt a negatív.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1732) kicsigeri válasza lipi67 (#1713) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Hát igen, van benne valami, nem cserélek, megvárom ar COR I7 et, meg a lottó 5-t :D:D:D
Na egy tegnap délutáni 1.3V os eredmény :):):) [link]

[ Szerkesztve ]

(#1733) Tomaaasz válasza lipi67 (#1724) üzenetére


Tomaaasz
aktív tag

36-os az. Én a szabadtéri ivászatot részesítem előnyben. :D

MOD: Na ez most OFF vagy nem OFF? Egy OFF topicban mi az OFF?...

[ Szerkesztve ]

Oda mentem, ahol vagyok!

(#1734) kicsigeri válasza Tomaaasz (#1733) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Mit szenvedtek már ezen? Nem az a lényeg, itt mindent meg tudtunk beszélni, azért van ott az a szó hogy baráti :) Na ezt jól leírtam. És ha valaki visszaolvas, akkor az lejön hogy mi az off, pl a tuning, amit én sem és más sem rak off ba mert baráti beszélgetős topik.

(#1735) lipi67 válasza Tomaaasz (#1733) üzenetére


lipi67
veterán

Szabadtérit?Szóval Egyetem előtti szőkőkút melletti padok!
Miért offolod szét az offot? :D

kulerr: Tom ám hol talállak du.5 körül:)Eza debreceni"móka"lenne már meg,s zaklatlak!!!!
krammerka: Szép jó reggelt akkor!!!

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1736) lipi67 válasza Gyuri27 (#1730) üzenetére


lipi67
veterán

Én 3kor feküdtem.Alulfeszen játszadoztam.Tudom,h jók,csak egy NB hűtő 3x jobban lázba hoz mint egy akármilyen vga:)
tildy: Legyen is!!!Tudod..ha elpasszolod,s satát akar vki..majd járkál hozzád,hogy átverted stb..ezért mondtam.Vagy beöntöd,vagy úgy adod el,h valakin keresztül,s a legtisztább az,hogy szólsz,instabil a sata csati(kérdés,így megveszik-e!?)"kivételesen"nem rossz szándékból mondtam,csak nem akartam,h szívj miatta..

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1737) tildy válasza lipi67 (#1736) üzenetére


tildy
nagyúr

Kiöntöm a sata csatit ..Majd segítesz. ;)
Tudod nagyon jól, hogy nem szoktam átvágni az embereket...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1738) Tomaaasz válasza kicsigeri (#1734) üzenetére


Tomaaasz
aktív tag

Na jó abbahagyom az offot.
Szerintetek mivel kéne jól hűteni az NB-t, mert ez most qrva meleg? Nem szeretem ha meleg. Meg a melegeket se... :D

kicsigeri: akkor mi most itt barátok vagyunk? :DD

[ Szerkesztve ]

Oda mentem, ahol vagyok!

(#1739) lipi67 válasza Tomaaasz (#1738) üzenetére


lipi67
veterán

Minek hűteni?2180-as procinán nem kíván plusz feszt az NB,1,25V ok.De 1,41V-ig nem vészes az NB melegedése.Ha kézzel meleg,az meg nem biztos,hogy rossz.Lehet pont jó is,hisz jól átveszi a hőt a borda.Ha hideg lenne..az nem lenne ok.Langyos.Kben meg:Mobil rack ventit szoktak ilyen lazább hűtésre ráfabrikálni,az tök jó.A szivárványszínű zászló alatt vonulók nekem se jönnek be..kvra nem.

Tildy: Én a keletin kívül sose leszek többet pesten,így segíteni se nem tudok.Nem a foglalatot kell magába kiönteni!!!A sata kábelt szokták beleönteni mint egy műanyag hegesztés.ja!Tudom nem versz át senkit.

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1740) kicsigeri válasza Tomaaasz (#1738) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Há vaze különben mit keresnénk itt :)
Lipi azokat sokszorozni kéne pl egy ezzel :)

(#1741) lipi67 válasza kicsigeri (#1740) üzenetére


lipi67
veterán

Hamarosan betéved egy modi,ha ez folytatódik,mert-hosszú.Lényeg:Ilyeneket priviben ;) (tom,élőben kéne...)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1742) kicsigeri válasza lipi67 (#1741) üzenetére


kicsigeri
senior tag

:R :R :R :R

(#1743) Gyuri27 válasza lipi67 (#1736) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ezt a te tuningodat nem értem. Nekem olyan ez mintha tuningolnál egy verdát aztán adsz neki egy motor diagnosztikát kicsit bömbölteted a garázsban oszt jóvan. Magyarul mi értelme a tuningnak ha nem az, hogy spórolok egy csomó pénzt mert olcsóbb procit vettem ami kihajt egy über vga-t?

Szép napot. Az amd/ati szép napja süssön mindenkire. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#1744) kicsigeri válasza Gyuri27 (#1743) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Nem azt akartad írni hogy az intel/nVidia ???
De vald be gondoltál rá :D:D:D

(#1745) tildy válasza lipi67 (#1739) üzenetére


tildy
nagyúr

Majd elvsizem Szombathelyre:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1746) lipi67 válasza tildy (#1745) üzenetére


lipi67
veterán

Ok!

Gyuri27:Olcsóbb procit s kihajtaja ha húzom?Egy 5200-as alapon kihajtaná:)
Nem!Értem,hogy mire célzol,jogos is,de..
Nem feltétlenül a játékok miatt szoktak bazi gépet csinálni.Konvertálásnás stb..(corell,autocad,Archicad..tököm tudja..)ott is köll.Más káérdés,hogy pl.corell-lal kb 4 éve nem is foglalkoztam,nem tömörítgetek,nem konvertálgatok(minek,ha kell vob-ba,ha lekk xvid-be húzom le).
Nekem csupán szórakozás.(ma)Viszont a tudat,a birtoklási vágy..az,az kva jó érzés.
Filmjeim,zenei cs-im 90%-át nem is láttam,hallottam,de jó tudni,hogy van egy pár belőlük,s ha akarnám,tehetném:)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1747) lipi67 válasza lipi67 (#1746) üzenetére


lipi67
veterán

Na ezt még 1x,mert értelmes szó alig volt benne...(álmitos vagyok)

Gyuri27 Olcsóbb proci s kihajtja ha húzom?Egy 5200-as alapon kihajtaná :D
Nem!Értem,hogy mire célzol,jogos is,de..
Nem feltétlenül a játékok miatt szoktak bazi gépet csinálni.Konvertálásnál stb..(corell,autocad,archicad..tököm tudja..)ott is köll.Más kérdés,hogy pl.corell-lal kb 4 éve nem is foglalkoztam,nem tömörítgetek,nem konvertálgatok(minek,ha kell vob-ba,ha kell,xvid-be húzom le).
Nekem csupán szórakozás.(ma)Viszont a tudat,a birtoklási vágy..az,az kva jó érzés.
Filmjeim,zenei cd-im 90%-át nem is láttam,hallottam,de jó tudni,hogy van egy pár belőlük,s ha akarnám,tehetném. :K

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1748) Gyuri27 válasza lipi67 (#1747) üzenetére


Gyuri27
félisten

P.cs.t. Ha ezekre kell a cucc vegyé 4 magot vazz.
Emlékszel a diósdi rémre? [link] megint az ember. :O

kicsigeri: két mocskos lehúzós cég. Nvre egyáltalán nem gondolok. Inelre is csak azért mert vannak itt spanok. :K Tölem össze is dölhetne mindkettő cég. ;)

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#1749) kicsigeri válasza Gyuri27 (#1748) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Hát igen :)

(#1750) kicsigeri


kicsigeri
senior tag

Nah anyu visszaköveteli a gépét, szedhetem ki a 2160 ast a gépemből, az ű alaplapja meg nem támogatja az én procimat :( További tesztelések felfügesztve egy darabig, marad az a szép 8193 MHz :D:D:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.