Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) lipi67 válasza Gyuri27 (#300) üzenetére


lipi67
veterán

:R -Jó"gyerek" vagy Te!
Nekem ilyenk kavarognak most a buta fejembe [link]
[link]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#302) Gyuri27 válasza lipi67 (#301) üzenetére


Gyuri27
félisten

A második jó. [link]

Amd - Radeon - Ryzen

(#303) lipi67 válasza Gyuri27 (#302) üzenetére


lipi67
veterán

4,5 évig "debreceni"voltam:)
megvan a 4,5GHz,s még megy a gép
Tudod barátom..Oi!ankor érkélsz valamit igazán,ha már nem a tiéd...

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#304) Gyuri27 válasza lipi67 (#303) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mivel az ember gyarló. Nincs ez máshogy a kezdetek óta.
Az ember szine jelentéktelen. Vannak sz.r emberek, meg vannak jó emberek. Ennyi és nem több.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#305) lipi67 válasza Gyuri27 (#304) üzenetére


lipi67
veterán

Ez igaz,de most kicsit félreértettél :B
Nem"arról"beszéltem,hanem"arról"aki AKI s nem ami..-tom,hogy érted

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#306) fekeandras válasza Gyuri27 (#300) üzenetére


fekeandras
őstag

:R [link] :R

Lipi:Nálad aztán zajlik az élet.

(#307) Gyuri27 válasza lipi67 (#305) üzenetére


Gyuri27
félisten

Persze kivül szépek. Ja génkezelt paradicsom. :K

fekeandras: ;)

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#308) lipi67 válasza Gyuri27 (#307) üzenetére


lipi67
veterán

Tudom miről beszélsz!Gornival beszéltük a"MAI"embereket/csajokat.Furák.Számítóak,belül ridegek,hidegek.Volt bnőm aki olyan volt mint egy álom és...2 óra után inkább a halál.
"Ő"viszont jó volt...

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#309) lipi67 válasza fekeandras (#306) üzenetére


lipi67
veterán

Hali!
Hidd el,én örülnék a legjobban ha nyugi lenne.Ha netán lecsuknának,leülöm helyetted,biz isten!

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#310) fekeandras válasza lipi67 (#309) üzenetére


fekeandras
őstag

Írásba is adod? ;]

(#311) kulerr


kulerr
őstag

Na ahoi skacok!
Itt is Üdv Lipi! És Fekeandras neked is Üdv letelt a büntid?? :) olvastunk róla...
Gyuri bátya de nincs sértődés ugye? :F nem vetted remélem komolyan...

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#312) lipi67 válasza fekeandras (#310) üzenetére


lipi67
veterán

Jaja!
Csak..ha valamit csinálnék bent,amit pluszba kapsz,az már Téged illet:)

kulerr: ;)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#313) Gyuri27 válasza lipi67 (#308) üzenetére


Gyuri27
félisten

Sokszor én se értem magam. :DDD

kulerr: mi a túrós van? Ne beszéljél rébuszokba :U

Amd - Radeon - Ryzen

(#314) kulerr válasza Gyuri27 (#313) üzenetére


kulerr
őstag

jahh bocs akkor semmi ...nem szóltam :D

FORZA FERRARI!! :R

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#315) lipi67 válasza Gyuri27 (#313) üzenetére


lipi67
veterán

Hm...Én a legkevésbé magammal értem meg egymást.. :K :U

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#316) krammerka válasza lipi67 (#299) üzenetére


krammerka
őstag

Próbálom megérteni amit mondasz.Csak nem sikerül,mert annyira el voltál keseredve,meg olyan sms-t küldtél....................
Azt se tudtam,kihez forduljak,vagy hogy mi van.............
Aztán kulerrel beszéltünk,hogy most akkor hogy s mint,aztán telefonod elérhetetlen volt vasárnap is,..................... :U

Na de most már rendbe vagy,meg a 4,5GHz is :C :C

(#317) krammerka válasza lipi67 (#315) üzenetére


krammerka
őstag

hopp,kifutottam az időből. :B
Volt még egy barátod,aki agódott érted:a "jómunkásember"
:K

(#318) Gyuri27 válasza kulerr (#314) üzenetére


Gyuri27
félisten

Viv'la amd :K

lipi67: nem iszol eleget szerintem :DDD

Oda át néztetek mostanába?

Amd - Radeon - Ryzen

(#319) lipi67 válasza krammerka (#316) üzenetére


lipi67
veterán

Hát...igen.A teló kben lemerült péntek iccaka,észre se vettükSzombaton vonaton voltunk,otthon meg nem foglalkoztam vele.Jómunást..tudom.S Ő is mindent rólam :K Kben ..köszi! :R

Gyuri27 : Ha nem lenne kötséges,asszem most alkoholista lennék,de inkább megbuggyanok kicsit,az olcsóbb:)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#320) szacsee


szacsee
nagyúr

Üdv!

A topikotokban kezdődött a téma, de mivel nem odavaló, így itt szeretném közölni veletek meglátásomat.

Álljon példaképp anno liksoft reagálása még anno a jogos moderálás topikban, amely nem off-kérdés volt, de segít megérteni a kérdést és a moderátorok álláspontját, valamint az enyémet is.

Jórészt nem off-olni szoktam a szakmai topikokban, de értem mi a sérelmetek, én is off-oltam eleget, jól éreztük magunkat, de ha jött egy mod, akkor nem folytattuk tovább.

A fenti példát, ha elolvassátok részletesen, akkor halvány képet kaptok, hogy mire is gondolok.
Ha egy újonc betéved a topikba, és keresni kezdi az Ő problémájának megoldását ...pl egy alaplapos topikban ide vezérlővel kapcsolatos gondjai vannak és a keresőbe beírja, pl hogy IDE, akkor lehet kap egy jól meghízott topikban 500 találatot...ezután szűkíti pl a vezérlő típusának beírásával, ami legyen pl Jmicron.
Itt már kevesebb...legyen 40 találatot kap. Mivel tudni szeretné a választ, illetve azt, hogy a találat "teljes történetét", kinek mi volt a problémája, illetve a megoldást, így az adott hsz oldalát lekéri..
Ha több gond is akad a jelen esetben IDE vezélővel, akkor bizony a találatok közti is elég sok hsz-t el kell olvasni, amíg megtalálja a neki megfelőt.
Sok off mellett viszont elmehet a kedve a kereséstől...és 20 perc időpazarlás után megkérdi mi lehet a probléma, de mi van akkor, ha egy guglizó USER néz be a PH-ra emiatt. Ugyanezt csinálja, csak nem regel be, mivel elmegy a kedve az egésztől és levonja azt a következtetést, hogy itt sem nagyon a szakmaiság van előtérben, hanem a hülyülés.
Semmi bajom az offolókkal, de az éremnek is lehet több oldala.
Kérlek benneteket gondolkodjatok el ezen.
Tudom vannak köztetek veteránok is, vagy olyanok, akik nagy ívben leszarják az érem másik oldalát.

Nem kioktatni jöttem ide, de ami a Jogos Mod-ban megy az már kicsit necces részetekről... azon gondolkodtatok már (aki ott vitázott), hogy új reges újoncként ugyanazt leírva mi lett volna a következménye?
Részemről ennyi, asszem itt elfér, és ide is tartozik, mivel innen indult a vita.
Bocs, hogy "betámadtam", de ismertetni szerettem volna az álláspontomat, mielött kinek hogy nyaltam be vád ért volna....pár napos fent említett topikban leírtak után.
Érdekember mindenki, de néha érdemes mások érdekeit is figyelembe venni (itt nem magamra, hanem csóró guglizó userre gondolok).
Köszönöm, részemről ennyi! :R

(#321) Chaser válasza szacsee (#320) üzenetére


Chaser
titán

lol b*****, tudod mit? Ha nem lenne off, akkor az újonc tökön szúrhatná magát ha keres valamit, mert szakmai rész se lenne ahol offolunk:D
Elegem van ebből a *******ból, beszéljünk komoly dolgokról, mondjuk komolyzene...Ki dugott már zongorán? ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#322) tildy válasza szacsee (#320) üzenetére


tildy
nagyúr

Kérlek kardoskodj a megfelelő topikban .Ez nem az a hely.
Nem értünk veled egyet , sőt , mint már privben írtam sok dologban nincs is igazad.

De hog ykorrekt legyek:
"Ha több gond is akad a jelen esetben IDE vezélővel, akkor bizony a találatok közti is elég sok hsz-t el kell olvasni, amíg megtalálja a neki megfelőt."

1Ajánlottam megoldást, on/off kapcsoló : egyik illetékes sem reagálta még le megfelelően.
2.
Kérdez.Ha kérdez nem lesz senki elküldve.
Amúgy kérlek, ne légy már FOGADATLAN PRÓKÁTORA senkinek. Ki vagy te, hogy tudod, mit gondol rólunk az, aki csak benéz és olvasgat? Ki vagy, hogy megmondod, sőt, tudod, hogy biztosan elmegy a kedve az egésztől? Miből gondolod, hogy nem fog senki segíteni neki?
A hozzászólásod pedig itt flamekeltő, így megyek a moderátort keresek topicba azt hiszem.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#323) Chaser válasza tildy (#322) üzenetére


Chaser
titán

You fragged szacsee ;] Enter the next level: moderators..good luck:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#324) lipi67 válasza szacsee (#320) üzenetére


lipi67
veterán

Örülök,hogy vagy,bár nem értem,hogy miért?S félő,Te meg azt,miről volt,van itt szó.Egy 2xxx-nél mire keres rá?Ezt mondd meg nekem!FPO-ra?Megkapja.VID-re,megkapja(spec.asszem többször is leírtam,itt is)Másra..Mire???
Hülyeség.
Más.Aki keres talál.Olvass már vissza!!!Nem is régen itt írták,hogy valaki nézzen már át a másikba,mert egy újonc érdeklődik.Ez a különbség.Ja!S most nyugodtan mondhatod Te is,hogy megjöttünk(tildy-én),ez is kvra bassza a csőrömet.S hidd el,lesz még ahol megemlítem.Ez az On,nem az ami Neled való,s ez a hsz után sztem nem leszel népszerü.
Gyorsan csinálok egy képet,mert ez is elvész..

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#325) Chaser válasza lipi67 (#324) üzenetére


Chaser
titán

Milyen szépen fejezted ki magad mester, nekem már nem megy :B

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#326) lipi67 válasza Chaser (#325) üzenetére


lipi67
veterán

privi

Hát..már éppen elfelejteném,erre jön egy "terézanya" :W

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#327) #TOTTI válasza lipi67 (#326) üzenetére


#TOTTI
őstag

Kurva nagy OFF... AMDs gépem lesz de nem sokáig ahogy megépül eladóm dehát sajnos rá vagyok szorulva.. ne kövezzetek meg.. Már csak egy proci kell a gépbe. GA770-DS3.. De valami olcsó és két magos és fasza.. MSNre kéne meg netre.. jah és egy Gef 7200 zakatol benne..

Bocs...:)

(#328) lipi67 válasza #TOTTI (#327) üzenetére


lipi67
veterán

Huhh..elakadt a szavam.(nem az AMD miatt)Mekkora egy kupec vagyol Te!:)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#329) #TOTTI válasza lipi67 (#328) üzenetére


#TOTTI
őstag

Gigabyte GA-MA770-DS3
CPU...??? olcso sempron becserélném X2 5000re mert az lapul egy a kocsiba...
1Gb Kingmax 800 ( párja krammerkanál..:) )
250Gb WD SATA2
Pio 212D
FSP400W
Gigabyte 7200GS
Ház aminek nincs előlapja.. de codegen lehet..

Ez eddig mind ingyen... illene vennem egy Phenomot.. bele ha már ezzel megáldott a sors.... valakinek nem kell..? 40Kért..:) amugy..? :) Kurva pofátlan vagyok ennyi cuccot elcsalni... de most még monitorom sincs amire kötném... mivel gyüjtök sporolok...

(#330) lipi67 válasza #TOTTI (#329) üzenetére


lipi67
veterán

Te!Komolyan mondom,nem lepne meg ha nem ünnepelnéd a karácsonyt!
egy kis Off:[link]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#331) lipi67 válasza #TOTTI (#329) üzenetére


lipi67
veterán

Basszus ember!Amit leműveltél a jogosba..beszarás.(ne vele vitatkozz,Ő nem olyan)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#332) kulerr válasza szacsee (#320) üzenetére


kulerr
őstag

Szia!
nem vitaindító DE ha most megint azért hajazol itt eltekintve az abszolut nyilvánvalótól (szerintem mindenki tudja mire gondolok) hogy itt is le Emesézzél valakit hát...
Az abszolut sértegetésen és a pártfogáson kívül nem sok volt amit írtál, csak ahol ezt megtetted nem akartam reagálni rá mert nem érdemes :(
Túlléptem rajta, de jó lenne ha minket meg békén hagynál már ebben a témában.

Persze másban állunk rendelkezésedre akár itt is. Jaa és nem kell megorrolnod nem az volt cél hiszen csak beszélgetünk...

[ Szerkesztve ]

(#333) kulerr


kulerr
őstag

:DD Tsigalko:Pe sem vagy semmi ám :DDD

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#334) Gyuri27 válasza szacsee (#320) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az a baj, hogy nem lett kérdezve az álláspontod. Illetve nem láttam, hogy valaki kérdezte volna. De ez egy baráti totyik, köszönjük szépen a posztot. Gyere máskor is. :K

tsigalko87: nem értem. Minek kell megvenni ha eladod? Ill ha kapod miért nem olyat kapsz amit nem adnál el? Vagy mivan?

Lipi: vannak nagyon olcsó nagyon ártalmas italok. :K

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#335) #TOTTI válasza lipi67 (#331) üzenetére


#TOTTI
őstag

Nem vitatkozok senkivel csak probálom oldani a hangulatot a magam szerény elmeeszközeivel... ;)

(#336) Racecam válasza Gyuri27 (#334) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Azért külön jogokat ne vindikálj magadnak hogy csak az beszélhet, vagy fejtheti ki az álláspontját aki kérdezve van. Ez, ahogy az összes többi topic, nyilt és bárki, bármikor bekapcsolódhat a társalgásba. Legfeljebb, ha nem szimpatikus, akkor senki sem reagál rá, megunja és elmegy.

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#337) Chaser


Chaser
titán

Höhö, még október sincs, és máris itt a télapó ;] Valami egzotikusabb lény is jöhetne már, mondjuk egy sellő, azt krammerka is díjazná biztos:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#338) #TOTTI válasza Gyuri27 (#334) üzenetére


#TOTTI
őstag

Nem megvettem ez "istenadta" ... hozzám került ingyen és bérmentve megmentettem... Kicsit felizgatott az AMD.. Annyira hogy procit is vegyek hozzá ha ma nem lesz akkor belerakom egy X2 5000+osomat ami a kocsimba van de céges nem saját tulajdon.. vagyis nem sokára az lesz ahogy a többi cucc..!

[ Szerkesztve ]

(#339) Chaser válasza #TOTTI (#338) üzenetére


Chaser
titán

Engem még az intel se izgat fel:D Nagyon lapos elölről, meg hátulról is :U De legalább keveset beszél...

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#340) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Szolgálati közlemény!

tsigalko87-nak véletlenül kiraktam ezt a regjét is egy másik helyett :U , úgyhogy egyelőre nem tud részt venni a társalgásban. A megoldás folyamatban!! Mea culpa!! :R

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#341) Chaser válasza Racecam (#340) üzenetére


Chaser
titán

lol:D Nekem is van egy ezeréves regem, azzal kezdtem, csak aztán elfelejtettem a jelszót :B , nehogy kirakd :))

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#342) lipi67 válasza Gyuri27 (#334) üzenetére


lipi67
veterán

Megyek a tescoba,talán kifogok valami akciósat:)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#343) Racecam válasza Racecam (#340) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Probléma leküzdve, még egyszer elnézést!! :R

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#344) #TOTTI válasza Racecam (#343) üzenetére


#TOTTI
őstag

Köcsögöm székem.. :R

Cserébe jó lesz egy AS Roma farkas.. az avataromnak..? Mit szólsz..? Had legyen különleges ez a nap..:)

[ Szerkesztve ]

(#345) Racecam válasza #TOTTI (#344) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nagyon sajnálom, de ebben nem segíthetek. :(
Ki kell várnod a sorodat. Senkivel nem kivételezhetünk.
(Majd én mindjárt teszek be egy ilyet magamnak, jó ötlet volt. ;] :DDD )

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#346) #TOTTI válasza Racecam (#345) üzenetére


#TOTTI
őstag

Igen ezt pont azért tettem be hogy te majd betedd... Ne nekem kelljen ezt a csufságot Aztán majd ha sorra kerülök mutatom mit is akarok valójában... ;)

Meg figyi olyat se lehet hogy azt a 87est lecsippented a nevem mögül..?:)

[ Szerkesztve ]

(#347) Racecam válasza #TOTTI (#346) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Még olyat se. :(

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#348) lipi67 válasza Racecam (#345) üzenetére


lipi67
veterán

Nekem csak plusz 1 szem kellene..
-vagy 2 betü..egy O és egy I,ilyet lehet?

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#349) Racecam válasza lipi67 (#348) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Mi ez, kivánságműsor? :U
Én meg fiatalabb szeretnék lenni. :O :DDD

u.i.: Az már nem férne el az új szemedtől... :U :D

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#350) lipi67 válasza Racecam (#349) üzenetére


lipi67
veterán

ááááááááááááááááááá

1:0 oda.
Tényleg kellene valami,olyan csúnya vok :O
(Ne plasztikai sebészhez küldj,akkor már 2:0 lenne,s kilátástalan lenne a hátrányom..)

Ja!Amúgy üdv. a klubban!Most gondolom"magánemberként"vagy itt:)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.