Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) Gyuri27 válasza #TOTTI (#1547) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én már ilyen helyekre nem járok. :DDD

pipi: ki az a mi?

zsukok istene: én nem vagyok ennyire derü látó.

Amd - Radeon - Ryzen

(#1552) kulerr válasza Gyuri27 (#1551) üzenetére


kulerr
őstag

:R Ez nagyon Jóóóóó! Te mi lenne ha beraknám aláírásba?

hát ha ez igaz bátyám (a 2 év) se nem éppen a legjobb ómen...de legyünk túl ezen minél gyorsabban az lenne mindenkinek a legjobb. Én bizakodom...mondjuk akkor is bizakodtam amikor 120-nál lakott területen lemeszelt a rendőr...de utána rájöttem, naív voltam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1553) Gyuri27 válasza kulerr (#1552) üzenetére


Gyuri27
félisten

Rakd. :K Mit? :B

Amd - Radeon - Ryzen

(#1554) kulerr válasza Gyuri27 (#1553) üzenetére


kulerr
őstag

"zsukok istene" persze normális szövegkörnyezetbe csak úgy parasztosan :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1555) Gyuri27 válasza kulerr (#1554) üzenetére


Gyuri27
félisten

Lemondok a szerzői jogokról kérlek. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#1556) kulerr válasza Gyuri27 (#1555) üzenetére


kulerr
őstag

:DD Thx. valamit kitalálok vele.... :R

Ötletek jöhetnek ám!

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#1557) lipi67


lipi67
veterán

Holnap du.1kor már Szhelyen leszek,kíváncsi vok,bírom e,s meddig...

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1558) tildy válasza lipi67 (#1557) üzenetére


tildy
nagyúr

Arra én is:P
Amúgy ahogy megígértem, kerestelek. :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1559) lipi67 válasza tildy (#1558) üzenetére


lipi67
veterán

Kerestél?Hol?
-Majd ha milliomos leszek..hazagyüvök-:)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1560) tildy válasza lipi67 (#1559) üzenetére


tildy
nagyúr

Csak azt akartam mondani, köszi hogy segítesz nekem :R :R :R
(Utálom a sata csatolót :((( :((( )
Gyuri: képzeld lipi beszót, hogy gyorsabb a satám mint aprocesszorom :Y ;]

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1561) Gyuri27 válasza tildy (#1560) üzenetére


Gyuri27
félisten

? Vistát használj. Vagy állisd native ide-re. Én is így használom. Az xp képtelen kezelni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#1562) Chaser válasza Gyuri27 (#1561) üzenetére


Chaser
titán

Nem tudom, nekem még nem volt bajom xp alatt semmilyen sata cuccal.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1563) #TOTTI válasza Chaser (#1562) üzenetére


#TOTTI
őstag

Régebbi lapoknál kell nekik driver... floppyrol vagy XPbe integrálva... az integrálást én nem szeretem...

(#1564) fekeandras


fekeandras
őstag

Jó reggelt kívánok.Jó szar idő van itt ma is...
Lehet visszafekszem, és csak tavasszal kelek majd fel.

(#1565) Gyuri27 válasza Chaser (#1562) üzenetére


Gyuri27
félisten

Sata cuccal nekem se, csak vinyóval.

tcsigi: én próbáltam, de valamiért nem szerette, se a floppyt se az integrálást. Aztán értekeztem tudorokkal és azt mondták vagy sikerül vagy nem. Vistára sem feltétlen megy fel! Na ez a lol: Majd talán az új 7s-re. Viszont vista alatt lehet idében telepiteni utánna regisztri piszka és megy a sata.

tildy: :DDD azért ez nem rossz duma.

fekeandras: London. London? London. Szar idő, szar kaja, Tom Jones, délutáni tea kibaszott Mary Poppins London. :DDD

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#1566) #TOTTI válasza Gyuri27 (#1565) üzenetére


#TOTTI
őstag

Én úgy jártam már dell szervereknél hogy ott a drivert adott könyvtárba kellett rakni... és csak ugy talalta meg.. Régebbi lapokon meg minden satahoz kell driver.. vagyis na a vezérlőhöz mindenképpen mert teljesen BIOS független... gondolom neked ez nem újdonság.. csak már leirom ha elkezdtem..

(#1567) Gyuri27 válasza #TOTTI (#1566) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ez egy 780g lap. Elvileg nem kellett neki diver. De akárhogy próbáltam nem akarta. Mindegy megy idén. Ha meg átállok vistára [link] akkor meg itt ez. De gondolom a hiba nem nálam van ha a vista se kezeli rendesen ezt a nyomorult satát.

Amd - Radeon - Ryzen

(#1568) tildy válasza Gyuri27 (#1565) üzenetére


tildy
nagyúr

Itt az alaplapi sata csatoló... khm... kicsit mozog. Nem öleli körül a csatit amit rá és nem bele dugok...
Zoli meg tud néha olyanokat mondani....
:)De szerintem pont ezt szeretjük benne.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1569) Gyuri27 válasza tildy (#1568) üzenetére


Gyuri27
félisten

Valóban. Kicsi celuxal nem orvosolható?

Amd - Radeon - Ryzen

(#1570) lipi67 válasza Gyuri27 (#1569) üzenetére


lipi67
veterán

Kapott egy piros sata kábelt ami ok.Csak..piros.Aki szinre megy..az rasszista:)
S ne pc-t,koncentrációs tábort építsen! :DDD

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1571) Gyuri27 válasza lipi67 (#1570) üzenetére


Gyuri27
félisten

A giga sárgát oszt. A zafir feketét. Fehéret egy se. :( Hiába. Tajanon az ember szine minden csak nem fehér. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#1572) tildy válasza lipi67 (#1570) üzenetére


tildy
nagyúr

Édes, a piros sata kábellel is(amit te adtál) csinálja az okosságot :P
Ha lefektetem, akkor nem:F Akkor jól működik, 100%osan....
Szóval ... a megoldás szerintem az lesz visszatérek idére... Csak olyan szép windowst csináltál már nekem :O :O :O :O :O

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1573) lipi67 válasza tildy (#1572) üzenetére


lipi67
veterán

Na akkor: Ha ribanc effekt(fekve jó csak),nézd meg a hűtést is!A "calmanod"nem kimondottan arra a procira való,egy tx2-es amd jobb lenne rá!A Zalman jó hűtő,de 2 ponton rögzít,s a procid magja pici.Olyan hűtőt kellet volna venni rá alapból ami 4 sarkon rögzít,s nem a márkanevet fizetni meg :D .
A hátsó csati(alsó)masszívabb!!!Dugd oda!

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1574) lipi67


lipi67
veterán

Kétségbeesve keresem kulerr-t!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1575) kulerr válasza lipi67 (#1574) üzenetére


kulerr
őstag

na Itt vagyok! most értem haza! :R sokáig tartott a hajókivétel :O qrva sok meló volt vele...

Basszus de jó lenne egy egyéni avatar :O

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#1576) lipi67 válasza kulerr (#1575) üzenetére


lipi67
veterán

zsuk?

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1577) kulerr válasza lipi67 (#1576) üzenetére


kulerr
őstag

akár...ötletem sok van de ha egyszer odáig elérek h lehet...hát be fogtok sz@rni az tuti :C

[ Szerkesztve ]

(#1578) lipi67 válasza kulerr (#1577) üzenetére


lipi67
veterán

Ha a többesszám a szomszéd vénasszonyra is vonatkozik akkor Te már elértél odáig régen!!! :D :DDD :D

Pü.ment

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1579) tildy válasza lipi67 (#1573) üzenetére


tildy
nagyúr

Hogy te mindig csak lehúzni tudod azt amit én szeretek, én vettem, stb...
Ezt inkább nem mondom milyen effekt....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1580) krammerka válasza tildy (#1579) üzenetére


krammerka
őstag

Jó reggelt!

De korán keltünk..................... :DDD

(#1581) tildy válasza krammerka (#1580) üzenetére


tildy
nagyúr

bizony!
Viszont este fél 9kor már elnyomott az álom.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1582) Chaser válasza #TOTTI (#1563) üzenetére


Chaser
titán

Régebben nem is használtam sata cuccot..mára már csak azt használok:) Ha a lap is támogatja, akár menet közben is lehet a gépre le/fel csatlakoztatni a vinyót, azért nem rossz ez. Ráadásul keskeny a kanóc, most meg vettem 1m-seket, likvidálom a gépből a vinyókat valami dobozba, aztán kusshadás is lesz :K

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1583) #TOTTI válasza Chaser (#1582) üzenetére


#TOTTI
őstag

Én is csak sata.. mivel csak 1 vinyom van semmi más... :) de amúgyis arra esküszöm..! Nekem is kell driver a P35-DS3hoz ha a külsp vezérlőre kötöttem és nem nativba... állitólag gyorsabb.. nem tudom biztos...

Volt már hogy megsütöttem egy vinyot mert nem pörgött rendesen... SATA1re volt téve a jumper..:)

(#1584) lipi67 válasza tildy (#1579) üzenetére


lipi67
veterán

Nem lehúzom!Jobb a sata,visszafelé ne menj már!A hűtésed:Nem a zalman hűtéseddel van a baj,hanem a rögzítése.Az is ok,de a procidnak kicsi a magja,s 2 oldali rögzitésü cooler billeg rajta.Ha négy sarokban rögzítené,az lenne a jó az érintkezés miatt.Volt pár 965-ös lap aminek szintén"lötyögött"a sata csati-kábel.1xüen beöntöttük műanyaggal.Nálad a hátsó stabil.De tudod mit?Igazad van,én se mondok semmit.Csináld magad van.Arról viszont se én,se a hdd-d nem tehet,hogy szarul van összerakva a lapod.

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1585) lipi67


lipi67
veterán

tsigalko87 : A feleségem 11-kor utal Neked.(kb)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1586) lipi67


lipi67
veterán

Na,jól elbeszélgettem magammal,megyek főzni!
:Y Képtelen vok elérni a debreceni klinikát :W

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1587) #TOTTI válasza lipi67 (#1585) üzenetére


#TOTTI
őstag

Jólvan én 5 után tudom sajnos majd csak feladni...

(#1588) tildy válasza lipi67 (#1584) üzenetére


tildy
nagyúr

az a lap az jó , évekig nem volt baja.
Inkább azt mondd el nekem, hogy kell beönteni műanyaggal :U :B :B :B

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1589) lipi67 válasza #TOTTI (#1587) üzenetére


lipi67
veterán

Oké!
Cim megvan?

tildy : Valami műanyag szálat(nyalóka pálcika is lehet:) )Azzal belecsöpögteted.
-Alaplapot ki kell venni!-
Kben..a hátsó az jó!!!

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1590) #TOTTI válasza lipi67 (#1589) üzenetére


#TOTTI
őstag

Cím is megvan utalás is... P5K lesz helyette dupla annyiért..:) de jo vagyok..:) Kiprobálom szterintetek..? Vagy vegyek P35-DS3at..?

(#1591) lipi67 válasza #TOTTI (#1590) üzenetére


lipi67
veterán

Ok,szuper.Akkor a pénz már rajta van?
Asus...inkább giga 1000x(kivéve ha nem max.formula 2 kaliberü)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1592) #TOTTI válasza lipi67 (#1591) üzenetére


#TOTTI
őstag

Jaja 21 a P5k és 16 a p35ds3... giga párti vagyok ugyhogy az lesz.. és kész..

(#1593) lipi67 válasza #TOTTI (#1592) üzenetére


lipi67
veterán

Jó döntés :K

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1594) Gyuri27 válasza #TOTTI (#1592) üzenetére


Gyuri27
félisten

Szép szeles amd-s napot.

Csigi: egyszer vegyél egy jót. Mondjuk dfi (blood iron az nem is drága) meg valami 8200-t és nézdmeg leszoksz az üzletelésről. Így a gondok is elmulnak. :DDD

pipi: zsukok istene ki vagy a mennyekben és a roncstelepeken áldassék meg a te neved jöjjön el megint a te szocializmusod...... ilyen imára hamar elökerül. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#1595) lipi67 válasza Gyuri27 (#1594) üzenetére


lipi67
veterán

DFI?
-asus p5p deluxe 8400 és lőn világosság:)-
(Persze a dfi jó(kinek ,hogy)de van ára is.A Wolfok meg kvra imádják a 965-öt!
Én a p45-öt 1az 1benkihagyom ez tuti.

Az eltévedt bárányka meg hazatalált már,beszéltem vele..:)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1596) #TOTTI válasza Gyuri27 (#1594) üzenetére


#TOTTI
őstag

Igen de tudod MSNezek csak.. arra meg elég az 1Mb cache meg a 9x400 1.65Von..:) Meg a gigát ismerem ez a 4. P35-DS3am.. mindig visszatáncolok.. Bár a G33M-S2 sem vallott szégyent fej fej mellett teljesitettek... és igy lehet G33M-DS2R lesz belőle mert abban mehet 1.8V a procinak.. bár az is lehet h P35-DS4 csak az meg nem 16 hanem 23-24K annyit megér..?

(#1597) lipi67 válasza lipi67 (#1595) üzenetére


lipi67
veterán

p35-ben nekem tökéletes ami van,p45-ös abit nincs,DFI(ami jobb is)drága nagyon,s ez elmondható az asus-ra,Gigára,XFX-re,biostar-ra is sajna..
Felszereltségre meg nem adunk.
Nekem olyan deszka kéne..bele lehessen tenni a procit,ami vagy 12valós fázisról kapná a delejt:)
4 memfoglalat,vagy 6 külön fázissal:)
2 sata csati,lan,estleg 1 usb a vendég hdd-nek.

1es lépésekben 800-ig állítható FSB,biosban adható 2,2Volt a cpu-nak.
A cpu környéke szabad,hogy bármilyen hűtés elférjen rajta.
böhöm bordák a hidakon,fet hűtőn.
1pci Exp.
esetleg 1 pci,ha netán kellene hangkártya,mert integrált ne legyen még ide vez.se.
S ez kerüljün 50k-ba,5év garral.S az 50k a minőséget képviselje.Ja legyen acélkék,matt koromfekete slotokkal ,bordákkal.

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1598) Gyuri27 válasza lipi67 (#1597) üzenetére


Gyuri27
félisten

Figyu a világ szopás elött kb 3 hete a blood ironok (p35) 20k-ért ment. Mutass ennyiért olyan minőségű lapot legyen az asus, giga bármi.

Amd - Radeon - Ryzen

(#1599) #TOTTI válasza Gyuri27 (#1598) üzenetére


#TOTTI
őstag

P35-DS4 lesz remélem kapok rev. 1.0nál ujabbat mert arra nem megy fel az AC Freezer Extreme... ez 23-24 K ennyit még áldozhatok rá jo alapja lesz a procicserémnek... vagy maradjon a DS3..? nem tudom... majd ott kiderül... lesz e ujabb reves..=kisebb borda.. ha nem akkor DS3

(#1600) lipi67 válasza Gyuri27 (#1598) üzenetére


lipi67
veterán

Nézegettem én is azt a deszkát,nem tudom,h miért ,de kvra kilógott a sorból(DFI-nél,mint mindíg)Meglepően nekem tetszett,a többi dfi sztem ronda.A 4fázis,a %-os feszemelés..Én simán össze merném engedni a lapommal.Pl.fogsz 2 manust 1iknek Abit IP35-E,másiknak Infinity,1-1 farkas és 2 nap tuning.Szerintem..Infinity barátunk még a beállításokkal tökölne..
(Ok ,ez nem mérvadó,de tudod mit?Nánditól árazzatok le egy deszkát nekem,s másnap megmondom)-Több a szolgáltatása,ez nem vonz..

tsigalko87 : Szerintem a ds4 még pont az a kategóriai határ ami nem luxus,nem flancolás..Pontosan jó!Felette már..státusszimbólum:)
Ha tudsz,vegyél ds4-et!

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.