Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) bolcsodal válasza Gyuri27 (#650) üzenetére


bolcsodal
addikt

10% kevésnek tűnik nagyon...bár lehet igazad van, a PH-n kívül emberrel nem találkoztam, akivel ilyen témáról lehetne beszélgetni... :DDD

Bár most van egy ismerősöm, akik közbesz-en kívül szert tettek egy HD4850-et hajtó Phenom X4-esre, majd lehet lopva letesztelem mit tud a laborban...

Persze phenom-ot tuningolni igencsak önsanyargatásnak tűnik! Minden tán azon múlik, hogy mennyire szokja az ember... :DDD

They drew first blood....

(#652) Gyuri27 válasza bolcsodal (#651) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem egyszerű sajnos. Kell hozzá mobo. De majd jön rátok is kutya világ. Az új intel procikat is hasonló képpen lehet majd húzni. Löttek a tolom az fsb-t oszt jóvan technikának. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#653) krammerka válasza Gyuri27 (#652) üzenetére


krammerka
őstag

"a tolom az fsb-t" jelenleg is kevésnek bizonyul a tuninghoz :K
Az új Intel procik meg majd meglátjuk mit tudnak,+1GHz-t biztosan :D :DDD

(#654) Gyuri27 válasza krammerka (#653) üzenetére


Gyuri27
félisten

Dehogy. 1066-s rammal egy közepes lappal igaz nem csúcsokat dönteni, de megy a tuning. Azt a +1gigát meglátjuk. Mindenesetre linkelj ha mersz :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#655) #TOTTI


#TOTTI
őstag

Lehet visszakapom a G33as lapom meg z E6300ast.. a 770-DS3 meg az 5000+ért..:) de jo lenne...

(#656) Gyuri27 válasza #TOTTI (#655) üzenetére


Gyuri27
félisten

:K

Amd - Radeon - Ryzen

(#657) bolcsodal válasza Gyuri27 (#652) üzenetére


bolcsodal
addikt

Áhh.. a Nehalemmel nem lesz gond. Max megsütjük a 3 csatornás memóriavezérlőt ha emeljük a DRAM feszültséget. Félelmetes egyébként. Azt olvastam valahol, hogy 1.65V-nál magasabb DRAM Voltage megsüti a proci integrált memvezérlőjét...

[link]

Röhely... :U Én inkább úgy fogalmaznék, hogy lőttek a tuningramoknak intel chipset-ekben.

Persze a jóég tudja, hogy DDR3-nál mit jelenthet ez a fesz...nem mostanában lesznek tuningos DDR3-as memóim... :DDD

They drew first blood....

(#658) #TOTTI válasza Gyuri27 (#656) üzenetére


#TOTTI
őstag

Sőt még a házam is meg a fasza moddolt hűtőm meg egy 1950PRO is lesz az üzletben az talán már megmozgatja a FIFAt mert a 7200GS kinlodik vele..

(#659) Chaser válasza Gyuri27 (#650) üzenetére


Chaser
titán

Biztos az éemdí is ezért árulja a blekkedisön procikat :P

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#660) Gyuri27 válasza bolcsodal (#657) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nekik ez még új, majd bele jönnek. :DDD
Ha a tuning meg drága ddr3-l megy csak szivás. De én nem szoktam előre semmit temetni, meglátjuk.

Chaser: te vagy szeretsz engem vagy dádát akarsz. Mond melyik és úgy alakitom a dolgokat. :DDD ;)

tsigalko87: fifa melyiket?

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#661) #TOTTI válasza Gyuri27 (#660) üzenetére


#TOTTI
őstag

Fifa 09

Elcseréltem vissza a nem rég eladott gépem nagyon szép gesztus volt vigyoricsigatól...

Visszakaptam a házam a g33as lapom az E6300as procim a TX2öm... és minden modolásom érintetlen volt.. ebbe még bekerül egy tőle kapott 1950PRO meg 400W FSP meg a többi sallang.. szóval minden ujra egyenesben...

(#662) krammerka válasza #TOTTI (#661) üzenetére


krammerka
őstag

Jó reggelt Urak!

Indulok melózni........... :O
Nézzük már meg mut tud majd az a G33/E6300 páros?

(#663) #TOTTI válasza krammerka (#662) üzenetére


#TOTTI
őstag

úgy úgy:)

(#664) Chaser válasza Gyuri27 (#660) üzenetére


Chaser
titán

Dádá nem kell ;] Nem akarom hogy bajod essen:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#665) lipi67


lipi67
veterán

[link]Brumi haverom super Talent ramjaival elkocogtam 530-as FSB-ig,félő,hogy a deszkám hamarosan megállít.Ősember gyönyörűOCZ Reaper 1150-es modulokat küldött,azokat még nem sikerült betörnöm.Beteg vok,majd lassacskán.

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#666) kicsigeri válasza lipi67 (#665) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Lipi megy ez mint az ágybavizelés :DD :DD :DD
És jobbulást, igyál egy kis házipáleszt, az mindig segít :)

(#667) lipi67 válasza kicsigeri (#666) üzenetére


lipi67
veterán

Köszi!Most még enni se tudok:(
Remélem,tudok még javítani.Most majd pihizek picit,s később hajrá.Először a ramjaim végét kellene tudni,mert Ősember se várhat éveket,s nemtom,hogy a deszkámban hogy megy..

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#668) lipi67


lipi67
veterán

Kicsit szebb:[link]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#669) lipi67


lipi67
veterán

4,8GHZ felett:[ ;) ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#670) Gyuri27 válasza lipi67 (#669) üzenetére


Gyuri27
félisten

Üdv a klubbnak. Mi a szituáció?

Amd - Radeon - Ryzen

(#671) krammerka válasza lipi67 (#669) üzenetére


krammerka
őstag

ismét eltüntél,most meg előbukkansz,rosszabb vagy mint David Copperfield :DDD
Jobbulást!!!!
Szép eredmény,késöbb megy a listára................

(#672) lipi67 válasza Gyuri27 (#670) üzenetére


lipi67
veterán

Harmadszor szedem szét a gépet,szívat keményen.Van már itt annyi ram,hogy ihaj,de ez paraszt deszka,vicc,hogy mit szívok vele.Hűtésem mint az állat,de instabil,kékhalálok.A Super Talent 1000-ren hibázik,(tuti beállítási valami)Az OCZ reaper 1150-es meg érdekes fagyásokat produkál.
Krammerka :Haldokolom magam meg,nem bírok a gép előtt ülni,amúgy minden ok.Ha belövön,majd döntögetem az eredményeimet:)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#673) Gyuri27 válasza lipi67 (#672) üzenetére


Gyuri27
félisten

Abit :DDD Elötte mivel hajtottad, hogy stabil volt?

Amd - Radeon - Ryzen

(#674) lipi67 válasza Gyuri27 (#673) üzenetére


lipi67
veterán

szaros PQI 800-asokkal 4GB

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#675) krammerka válasza lipi67 (#674) üzenetére


krammerka
őstag

az a "szaros" PQI azért produkált már szép ertedményeket a "paraszt" Abitodban :K :DDD

Fentvan a listán az eredményed :C ,,,,,,,,,nem rossz.........metált birod???? :DDD

(#676) lipi67 válasza krammerka (#675) üzenetére


lipi67
veterán

Beony produkált,nem lenézésből írtam,dühből:)
Most kúszott fel a Vista..köll a gyereknek WoWserver miatt..

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#677) Gyuri27 válasza lipi67 (#676) üzenetére


Gyuri27
félisten

Pipi ne nevettess. Azok egy időben készültek micron chippel. [link]. A nagyobb gyártóknál meg 2008-tól sok helyen lekerültek a micron chippek a porondról ill 2 gigás modulokba jöttek. Igy a 2x1-hez felezni kellett azok meg nem annyira tuningosak még crucialból se.

Aprópopo. Lipi a pista mennyire kompatibilis vissza fele? Egy pista bizniszre föl ugrik az ofísz 2003? Vagy a pista mellé tehetek egy xp-t is?

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#678) shteer válasza Gyuri27 (#677) üzenetére


shteer
titán

mehet mellé xp is, csak azt telepítsd előbb. sztem az office 2003 is felmegy a vista alá. 2007 ménem jó? :)

..szerintem jónak tűnik

(#679) #TOTTI


#TOTTI
őstag

szevasztok agymenők... lenyomtam a fél ora orthost.. E6300al aztán csak 8as prioritáson futott... 1.31V 3150 (450*7) és kiléptem a csába mert az nem jó csak a 9es... de az is menni fog.. biztos menne többet is de ragaszkodom a kerek idomokhoz.. 450 elég kerek...

(#680) lipi67 válasza Gyuri27 (#677) üzenetére


lipi67
veterán

Maximálisan.Nálam 2003 volt fent,de kellett a 2007 a fiamnak,ezért cseréltem le.A server 2003(X64-es XP)az ..az néha bezavarodott.A 64-es Vista..semmi baja

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#681) Gyuri27 válasza shteer (#678) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mer az nincs :DDD

Pipi: a biznic vista 32 bites?

Amd - Radeon - Ryzen

(#682) lipi67 válasza Gyuri27 (#681) üzenetére


lipi67
veterán

Van 32 ill. 64-be is.Attól függ,hogy mennyi ramod van!2G 32 de 4már tuti 64 és akkor ultimate.Nem csak szebb(ezt leszarod gondolom Te is)de a nettámogatása,az jobb.Én most szívok vele.Peti megint küldött OCZ-ket,szegénynek már a posta több mint amennyiért adja Nekem,1enként szeretném tesztelni,de..a 64-es ultimate..kinevet 1gb ramot.Elindítottam a tesztet,Tildy írt msn-en,s fagytam rögtön...

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#683) Chaser válasza lipi67 (#682) üzenetére


Chaser
titán

Ennyire zabálja a ramot a 64-es pista? :F Azon filózok a 2GB mellé 1-et, vagy 2-t vegyek még, xp alá pont elég a 3G, 512-es vga mellett többet úgyse lát belőle..miben jobb a pista mint az xp? :F Én semmi kivetnivalót nem találok az sp2-esben, legyilkolhatatlan ;] Elvileg már van hozzá dx10 is, de még nem próbáltam, mer' nincs vga-m.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#684) shteer válasza Chaser (#683) üzenetére


shteer
titán

dx10 sosem lesz xp-n

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#685) Chaser válasza shteer (#684) üzenetére


Chaser
titán

Pedig valamit kiadtak, le is szedtem, de még nem tudom kipróbálni...vagy valami kacsa, vagy megen hazudott a mikrofos:) Már nem tudom honnan szedtem le, de majd feltöltöm valahova, akinek van kedve próbálja ki hogy mit tud.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#686) lipi67 válasza Chaser (#683) üzenetére


lipi67
veterán

A 64bites oprendszerek..NAGYON!Illetve nem is ez a jó szó.Inkább az,hogy nagyon észreveszed ha nem kettő,hanem 4-6-8 giga ramod van.Látványosan.XP-hez(ha a 3Gigás kapcsolót a registrybe benyomod max 3Giga.Jó az XP,nem ezt mondtam.Csak a fiam sumákol,s kell hozzá a Vista neki.S 64biten...oda kell ram..DX10...Hát tesóm..arra ne nagyon várj:) ;)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#687) Gyuri27 válasza lipi67 (#682) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ahhoz a notihoz adják amit multkor mutattam. Lövésem sincs egyébként. De mivel a 32-s olcsóbb (gondolom én) mint a 64 szerintem azt adják hozzá.

Szép napot mindenkinek.

Amd - Radeon - Ryzen

(#688) fekeandras


fekeandras
őstag

Ez igen...[link]. :DDD
Ez már a módosított szöveg... :W
Lipi:Biztos hogy kell nektek 64bites Vista? :F :U
A másik:"szaros pqi ramok." Azért a turbo széria nem az a kimondottan fú de szar kategória. :D

[ Szerkesztve ]

(#689) lipi67 válasza Gyuri27 (#687) üzenetére


lipi67
veterán

ment privi!

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#690) lipi67 válasza fekeandras (#688) üzenetére


lipi67
veterán

Nekem...gép se kell csak míg döntök 1-2 csúcsot.A fiam..Ő vistázik.Tudodm,Te..Ubuntu:)
Ez legyen a legnagyobb bajom!Max,nem csak a Tiédet,a sajátomat is leülöm:):)
-PQI:Kedves,kis PQI ramjaim.Ezúton megkövetlek benneteket,mert csúnyán nyilvánultam meg képességeiteket illetően.Ill.nem,hisz tudatába vagyok,hogy mit tudtatok és tudtok,csupán volt 1 félreérthető mondatom.-Akasztásomról később döntenek,itt :R

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#691) fekeandras válasza lipi67 (#690) üzenetére


fekeandras
őstag

Majdnem.UHU 2.1 :DD

(#692) Chaser válasza lipi67 (#686) üzenetére


Chaser
titán

XP-m kapcsoló nélkül is kezel 3.5G-t, max ahhoz kellene mókolni, hogy egy alkalmazáshoz 2 gigánál több memót tudjon párosítani, de az is megoldható..xarok én a vistára, dx10 amúgy nem érdekel, de mindenesetre tényleg van valami dx10-es packom xp alá, hogy mit tud, hát passz...a páratlan számú dx-ek a jók, szóval majd a 11-es, vagy a mostani 10.1-es?:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#693) lipi67 válasza Chaser (#692) üzenetére


lipi67
veterán

Persze!Tildyvel is 1x ezen mentünk össze,hogy elvileg 4giga,s lát 3,5 vagy 3,25-3,7 et stb..,de a progikhoz csak 2gigát rendel(címez),jaja:)
András: Dos 6,22 megspékelve win 3.11-gyel? ;)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#694) Chaser válasza lipi67 (#693) üzenetére


Chaser
titán

Nálam 3.5-et kezel összesen, ebből jön le még a vga, most 16 mega van az integráltnak, a többit látja/használja, ahhoz van kapcsoló, ha egy alkalmazásnak 2 giga felett akarsz ramot adni. Elég lesz nekem még 1 giga a gépbe, oszt' kalap.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#695) lipi67 válasza Chaser (#694) üzenetére


lipi67
veterán

kabát:)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#696) shteer válasza Chaser (#692) üzenetére


shteer
titán

majd ha kipróbálod a hegesztette dx10 utánzatot :D írj róla ;)

..szerintem jónak tűnik

(#697) Gyuri27 válasza lipi67 (#689) üzenetére


Gyuri27
félisten

Viszont látásra mondta Jutka és átuszott a folyón. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#698) kulerr


kulerr
őstag

sziasztok skacok....látom pörgetitek a totyikot csak sajna nem tudok benne mostanában sokat itt lenni...de kinek öröm ugye kinek bánat :DDD
Azért ha lehet itt leszek...na most lehet ujjongani vagy fújjjolni..

Csak jelzem azért h van egy betonállat harci zsukom.. :D

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#699) Gyuri27 válasza kulerr (#698) üzenetére


Gyuri27
félisten

Sajnos a jó társaságnak ára van. Szóval mit fizetel itt a népeknek alkoholilag? :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#700) kulerr válasza Gyuri27 (#699) üzenetére


kulerr
őstag

Fizetni?? Adok! csak nehogy a fejetekbe szálljon... :DD

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.