Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6001) fekeandras


fekeandras
őstag

Még tíz percet kell kibírni és vége a napnak ... :D
Péntek 13. :DDD

(#6002) Gorneck


Gorneck
titán

Inteles szép jó reggelt mindenkinek.

Tegnap sikerült egy kicsit beájulnom...jó kis vilmostól... :D Ma persze meg alig látok...de legalább nyugi van melóba... :D

Gorneck#1239

(#6003) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Amd-s jó reggelt.

Mondjatok olyan ingyenes lejátszót ami a 720p x264-s filmeket lájátsza. Vagy olyan codeket ami winplayerhez, vagy bsplayerhez kell. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#6004) Gorneck válasza Gyuri27 (#6003) üzenetére


Gorneck
titán

Kmplayer?

Gorneck#1239

(#6005) kételkedem válasza Gyuri27 (#6003) üzenetére


kételkedem
addikt

Miután Gorneck Inteles, Te pedig AMD-s jóreggelt kívántál, így mindenki elégedett lehet! :D

KMPlayer-t próbáltad már? Elég sok mindennel megbírkózik.

szerk: elfelejtettem frissíteni :U

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#6006) lipi67 válasza Gorneck (#6002) üzenetére


lipi67
veterán

Aha..Ha magadhoz tértél..nézd meg a telódat! ;)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6007) Gorneck válasza lipi67 (#6006) üzenetére


Gorneck
titán

Olvastam...csak még erőm nem volt reagálni...de így elsőre kész a szitu... :D

Gorneck#1239

(#6008) shteer válasza lipi67 (#6000) üzenetére


shteer
titán

há de azért nem keresik most mert rájöttek már h veszélyes hulladék ;]

..szerintem jónak tűnik

(#6009) Chaser válasza Gyuri27 (#6003) üzenetére


Chaser
titán

KMPlayerre még 1 szavazat :K

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#6010) lipi67 válasza Gorneck (#6007) üzenetére


lipi67
veterán

A mostani?Hát ütős!S mi lesz Te!!!
Lehet,h kiköltözök a házadba,apránként felépítem a maradékotr,legalább lefoglalom magam,és senki se talál rám:)

shteerMegvilágosodtam,értem már!!!Szóval az a 10 vagy mennyi higany,amit valahová beöntöttek is médiahazugság."Józsikának"nem bootolt az AMD-je oszt'belevágta a patakba.Ha nem tudnám,hogy annak idején nem volt AMD..elgondolkodnék,mitől is haltak ki a dínók...? :DDD

Chaser: Túlélted a névnapodat?remélem gargarizáltál!!!! ;)

-mennem kell dóógozni kicsit- :U

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6011) Gorneck válasza lipi67 (#6010) üzenetére


Gorneck
titán

Az jó lenne... :D

Gorneck#1239

(#6012) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Természetesen egyik playert sem próbáltam mivel most érdeklödöm. :K

Na de ha itt tartunk (meg a totyik is pörögjön) asztali dvd lejátszó ami hd-fullhd-ban tud lejátszani. Legyen olcsó (megfizethető) és koreai vagy japán (samu, lg ilyenek). Link is jöhet.

Amd - Radeon - Ryzen

(#6013) Chaser válasza lipi67 (#6010) üzenetére


Chaser
titán

Ááá, beteg vagyok, ráadásul dolgoztam is, nem volt ivászat :( ..de majd lesz :K

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#6014) Gyuri27 válasza Chaser (#6013) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mi bajod?

Amd - Radeon - Ryzen

(#6015) shteer válasza Gyuri27 (#6012) üzenetére


shteer
titán

WD TV

..szerintem jónak tűnik

(#6016) lipi67 válasza Gorneck (#6011) üzenetére


lipi67
veterán

Ok.Azért megjegyeznék vmit.(nem vicc!!!)1x bezonoztam!nem húzom az időt,lényeg:Éreztem én,h hiába kevergetem,valahogy másnál nem ilyen darabos.Megszenvedtem vele.Jött 2 haver és rávilágítottak a hibára:Kihagytam a vizet! :B
Mentségemre:20 se voltam.
ma már tudom,h kell bele,csak a többi összetevő.. :U
Itt tart a pc,h playerek kellenek?A Winmplayer 6.4-es motorja..sztem mindent visz.(én nem ma néztem filmet gépen,ez igaz.)Az meg,h mit tud lejátszani a beépülőktől függ,nem?vagy elszaladt felettem a médiavilág?

Asztaliban én a legszarabbat venném.Ami minőségi,ahoz illik egy normális erősítő,hangfalak(nem ez a házimozinak csúfolt 100k-s hangkütyük-az kb sokolrádió min.)
Filmre meg ennyit...?Mert zenén ..egy rakást szart nem ér az egész.Sose nem értettem,h mire valók. :U

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6017) lipi67 válasza Chaser (#6013) üzenetére


lipi67
veterán

Értem!Doplgoznod kellett,nem tudtál közben inni,ezért lebetegedtél :D .Sajnálom. :K
Jobbulást!!

-érdekes,a fiam se rúgott be..(én már..haza se találtam volna 1-2 napig )Bár mostanában.."szent ember"vok :K :DDD

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6018) Gorneck


Gorneck
titán

Mi van manapság a nőkkel? Vagy csak nálunk a cégnél zizis a többség?! :D

Mondjuk ma nem csak nekik volt xar napjuk... ;]

Gorneck#1239

(#6019) Gyuri27 válasza Gorneck (#6018) üzenetére


Gyuri27
félisten

Tavasz van. A párzás ideje. :DDD

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#6020) lipi67


lipi67
veterán

Senki sincs?

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6021) fekeandras válasza lipi67 (#6020) üzenetére


fekeandras
őstag

Egy senkit keresel? Jelen! :DDD

(#6022) lipi67 válasza fekeandras (#6021) üzenetére


lipi67
veterán

:C :C :C
Milyen napod volt?

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6023) fekeandras válasza lipi67 (#6022) üzenetére


fekeandras
őstag

Átlagos.Semmi extra.De már húzok is aludni.Leragad a szemem.

mod: Cyrix procit kerestem egész délután de sehol nincs emberi áron...

[ Szerkesztve ]

(#6024) lipi67 válasza fekeandras (#6023) üzenetére


lipi67
veterán

Mi a fenének neked olyan?Mazoista lettél?
s3Trio64 esetleg?
Én is lelépek rögtön..
Joccakát!

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6025) shteer válasza lipi67 (#6024) üzenetére


shteer
titán

póker + ballantines, utána billiárd + soproni

készen vok :DDD jóccak

..szerintem jónak tűnik

(#6026) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Amd-s szép jó reggelt. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#6027) fekeandras válasza lipi67 (#6024) üzenetére


fekeandras
őstag

Jó reggelt.

Letöltőgépbe kell mert viszonylag szolídan fogyaszt ellenben fele annyira sem melegszik mint egy P3 proci.

(#6028) Chaser válasza Gyuri27 (#6014) üzenetére


Chaser
titán

CSak a mandulám nem bír magával már megint..van mép pár hónapja, aztán repül ;]
Milyen playert keresel? Olyat amiben nincs optikai, 50-60k-ért láttam, mindent eszik, wifi stb, kisebb mint egy miniITX-es htpc meg olcsóbb is, pár W fogyival.

#6017 lipi67: Ez is egy megközelítése a dolognak:)

#6027 fekeandras: Loadon ehetnek a p3-ak 30-35W-ot, nekem sok passzívan ment, a mostani tua is menne közepes hűtővel loadon 50-52 fok, de elékötegeltem egy 12-es ventit, az lehűti az NB-t meg a vinyót is:D 15-20 fokot csökkent a vinyó és proci hőmérséklete :)) Ha kell úgy néz ki lesz olcsón egy p3-as GB lap+667-es proc hűtővel+128mb sd 3k-ért postával, pár nap múlva kiderül.

szerk: Egy D830-as procit mennyiért lehet eladni kb? :F Tudom hogy megeszi egy 2180-as, de ez 945-nél régebbi chipes lapban is megy.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#6029) Gyuri27 válasza fekeandras (#6027) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mért nem raksz össze egy jó gépet, garisan?
AMD Sempron LE-1250 AM2 BOX (45w-s és új ára 8k). Alá valami msi-vagy asus használt (garis) int vga-s lap 10k körül. 4k-ért van 2giga ddr2 oszt csókolom. Ennél olcsóbban a retró cuccokat sem veszed meg szvsz.

Chaser: milyen playert? Na. Legyen olcsó. A hangfalakat amit a házimozihoz adtak hajtsa le (a lejátszóhoz ilyen csiptetős dugós rendszerrel csatlakozik).
Ha ilyen nincs olcsóé (nem vennék külön erösitöt) akkor egy olyan hd lejátszó kéne amit optikaival össze tudnék kötni a mostani lejátszóval. Tudom kicsit nyakatekert, de haz ambernek nincs pénze ilyeneket talál ki. :DDD

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#6030) Chaser válasza Gyuri27 (#6029) üzenetére


Chaser
titán

A mostani átmeneti gépem 15k-ból megvolt:
asus tusi-m lap, nagyon pici, 17x24cm, 1100-as tua celeron, 2x256mb sd, 120GB vinyó, új pio 116d, micro ház meg enhance 200W-os táp, aminek darabját 3k-ért adtam el..letölteni meg netezni bőven jó, és a régi gameimet is viszi ;] red alert 2, dungeon keeper 2, quake 3, mi kell még?:D Szóval össze lehet szedni használható gépet jó áron, amit mondtál az mellé kell még egy táp, 4-5k, vinyó, optika, házikó..erősebb az ok, de letölteni fölösleges akkora és kevesebbet se fogyaszt, gamehez/konvertálni meg kevés.

Amire én gondoltam player az direkt hd-hoz van, de játszik mindent, többfélét láttam már belőle, nem tudsz összehozni olcsóbban htpc-t. Gondolom előerősítő van benne, meg a legtöbben optikai kimenet is van, de hangfalat erősítő nélkül nem fog meghajtani nyilván.

szerk: sempron prociról jut eszembe, tavaly nyáron bruttó 3.5k-ért volt ez boltban:D 15-20db volt benn, meg akartam venni mindet, de ez esetben nem számolták volna le a 2k-t a gyári hűtőért ;] jó lett volna, 1.5k/proci :K

szerk2: meg ha új akkor már g31-es lap, újan is van 13k-ért GB, meg egy conroe cerka, 5-6k-ért, alulfeszelni oszt' gyí:D proc tutter megáll 30W loadnál

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#6031) Chaser


Chaser
titán

Valami ilyesmire gondoltam, van ebből kis millió változat és gyártó olcsóbban, drágábban, ipont úgyis szereted, nézelődj rajta:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#6032) Gyuri27 válasza Chaser (#6030) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem is htpc-t akarok összehozni. A mostani házimozimat akarom hd képessé tenni olcsóért.
Ha 3,5 volt az akkor is megérte volna.

Amd - Radeon - Ryzen

(#6033) lipi67 válasza shteer (#6025) üzenetére


lipi67
veterán

Tudsz élni!:)
fekeandras :Abból megint bajod lesz! :U
Chaser: D930+asus lap+cpu hűtő+512ram,ezt adtam el 12k-ért.Meg hozzá 10k ért egy MSI 66GT-t(dobozában 12dvdv-jével ,kábeleivel és egy zalman 1 hónapos réz hűtőt)
Kben elvileg vannak árai ezeknek a prociknak.
Megnéztük everestben(nem sok idő volt)a 2180/2GHz meg ez 3GHz-en.Fölösleges összehasonlítás.van ahol csak 50%-kal jobb a 2180-van ahol több mint 100%-kal..

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6034) fekeandras válasza Gyuri27 (#6029) üzenetére


fekeandras
őstag

Mert tejelnem kell állambácsinak és nincs rá most fölös lóvém.Ha már játékra is alkalmas kis fogyasztású gép kéne összedobnék egy ilyet.A64 X2 3800+ (35w TDP!) (bár ez ritka mint a fehér holló), 2x1G/800 GeIL, HD4550 + valami jó hatásfokú kis táp 'oszt csókolom.Amivel én játszom az rendesen futna rajta és nem buknék havi szinten több ezer forinton az avuláson.

( #6033 ): Lexarom már úgyis mindegy. ;] Ha lúd legyen kövér !!!

[ Szerkesztve ]

(#6035) fekeandras válasza fekeandras (#6034) üzenetére


fekeandras
őstag

Elírtam, természetesen HD4650-re gondoltam. :B

(#6036) Chaser válasza Gyuri27 (#6032) üzenetére


Chaser
titán

Arra gondoltam, amit te szeretnél egy htpc, ha nem is azt szeretnéd:D A linkelt kütyükhöz hasonló megoldásnál olcsóbbat/jobbat nem találsz. Én xarok a hd-ra, jóminőségű divx 5.1-ben elég, kiderült viszi a dvd-m a lemezeket, csak a magyar ékezeteket nem tudja helyesen megjeleníteni, és lemaradt egy menü :DD
3.5k/db jó lett volna, ha nem 830ft lett volna a posta mellé és nem 5-5.5k lett volna akkoriban a bolti ára:) Nem tudtam volna eladni, akkor meg minek legyen? Mondjuk most el tudnám adni ;]

#6033 lipi6: Én se gondoltam sokra, bár láttam 8-10k-ért is menni, lehet veszek egy konfigot, abból kéne kiszuperálni, helyébe meg egy 5200-est.

#6035 fekeandras: És természetesen gdr3-ast :K

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#6037) zoo8800 válasza lipi67 (#6033) üzenetére


zoo8800
veterán

én nemrég egy D820-t+hűtőt adtam el 9 ezerért 1 nap alatt :)

rip and tear, until it is done

(#6038) Gyuri27 válasza Chaser (#6036) üzenetére


Gyuri27
félisten

Te kis gondolat olvasó.
De az 1200 drága, hiszen 12k. A hozzá való lapnál meg a gyenge pont az int vga.
Amúgy meg ha a tv tudja a hd-t miért ne élvezhetném ki? :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#6039) Chaser válasza Gyuri27 (#6038) üzenetére


Chaser
titán

"De az 1200 drága, hiszen 12k." E1200? :F

HD-ra teszek, nekem is HD tv-m van. Egy dekóder műsorokhoz 30-50k, vagy filmekhez mediabox 60-70k külön...meg akkor legyen már 100-105 centis fullHD tv, mert 80-ason elég tré 1080p..ilyen tv meg 150k-tól indul...na most őszintén én annyit nem filmezek, hogy ennyit ráköltsek, + még akkor legyen mellé egy tényleg fasza hangrendszer is..ááá...majd 5 év múlva, amikor a HD már rég alap lesz, és a fullHD3-at nyomják:D 2500p ;] 1ébként meg van fasza 780g lapod, rákötöd a gépet és kész, annál olcsóbb megoldást nem találsz.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#6040) Gorneck válasza Gyuri27 (#6019) üzenetére


Gorneck
titán

:D

A tavasz még kicsit odébb...mondjuk régebben ilyenkor már rövidnaciba lehetett melóba menni...már valóban jöhetne a jó idő...

Gorneck#1239

(#6041) Gyuri27 válasza Chaser (#6039) üzenetére


Gyuri27
félisten

Igen az e1200.
A tv csak hd 720p. Már megvan egy idelye. Nagy összegeket és sem akarok rá költeni. De egy egy filmet megnéznék ily kiválló minőségben, ennyi az egész.
A rákötés faja dolog, de a szobából nem hurcolom a vasat a nappaliba. :N

gorni: úgy látom én a boldog békeidők elmultak. Most csak a silány hétköznapok vannak.

Amd - Radeon - Ryzen

(#6042) Gorneck válasza Gyuri27 (#6041) üzenetére


Gorneck
titán

Már egy ideje... :(

4-5 éve alig vártam a hétvégét...mostanában meg...hogy is mondjam...szóval semmi értelmük...általában azzal megy el, hogy pihenek otthon...mert a hét gyakran 6 munkanapból áll...mind1...majd csak alakul ez is, ha már megjön a jó idő és az életkedvem is...

Gorneck#1239

(#6043) Gyuri27 válasza Gorneck (#6042) üzenetére


Gyuri27
félisten

Sokat számit a jó idő és a fény. Talán mert az ember közeli rokona a gyiknak. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#6044) Gorneck válasza Gyuri27 (#6043) üzenetére


Gorneck
titán

Jajaja... :K Szombaton amint kijöttem a gyárból a jó időre...megteltem élettel...

Az jó...akkor a farkunk is vissza nő... :D

Gorneck#1239

(#6045) Gyuri27 válasza Gorneck (#6044) üzenetére


Gyuri27
félisten

A gyiknak csak rokonai vagyunk, de nem mi vagyunk a gyík maga. :N

Amd - Radeon - Ryzen

(#6046) Gorneck válasza Gyuri27 (#6045) üzenetére


Gorneck
titán

Fenébe... :D

Gorneck#1239

(#6047) Chaser válasza Gyuri27 (#6041) üzenetére


Chaser
titán

Nem értem hogy jön ide dualcerka, letöltő gépről beszéltünk nem? Te se x2-t mondtál, letöltőgépnél meg igp oly mind1, és azért nem annyira xar az, meg 10k-ért te nem nagyon kapsz 780g-s lapot, max gar nélkül, de úgyse nagyon.

Ha nem akarod hurcolni a gépet, akkor építesz egyet a tv mellé, vagy veszel egy mediaboxot, ilyen egyszerű:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#6048) lipi67 válasza Gyuri27 (#6043) üzenetére


lipi67
veterán

"Talán mert az ember közeli rokona a gyiknak" :C :C :C
Te!Akkor az orális sex betegség?(torokgyík) :U
Beteg nőket keresek!!!! :D

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#6049) Gorneck válasza lipi67 (#6048) üzenetére


Gorneck
titán

:D

Gorneck#1239

(#6050) kicsigeri


kicsigeri
senior tag

Jóreggelt, megjöttem :) Leégett az arcom, elestem jópárszor, de semmim nem törtem el. Egyedűl a fekete pályákon nem mertem lejönni :)

Ja és 6 napja nem gyújtottam rá.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.