Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) tildy válasza lipi67 (#999) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem. Hazaestem, megasztárt néztem. A lakótársam emg napok óta nem láttam, holnap remélem megjelenik, albidíjjat kéne fizetni... SMS-re nem válasolzt, igaz lehet már alszik...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1002) lipi67 válasza No-kia (#1000) üzenetére


lipi67
veterán

:DD Látom,nem vagy kapkodós fajta!:)
Igaz is!Tovább emlékszel rá:)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1003) lipi67 válasza tildy (#1001) üzenetére


lipi67
veterán

Hurrá!!!!Lelépett a banya?Szuper!Beszélnünk kellene majd...

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1004) No-kia válasza lipi67 (#1002) üzenetére


No-kia
őstag

végülis jobb későn mint soha, csak az érettségiig változzak meg ;)

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#1005) lipi67 válasza No-kia (#1004) üzenetére


lipi67
veterán

:D Hova ez a nagy sietség?

Szivem!!!: Nézz rá az msnemre! Na?

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1006) No-kia válasza lipi67 (#1005) üzenetére


No-kia
őstag

jaja, ráérek még :DD nincs is jobb a reggeli 200méteres futásnál , mikor meglátom a busz elhúúzni azért felpörög az adrenalin :DDD nah majd holnap :D

nah már mek aludni, kell az erő reggelre, majd re jövhéten , jó éjszakát mindenkinek

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#1007) lipi67 válasza No-kia (#1006) üzenetére


lipi67
veterán

:DD Én dógózóba elindultam,jött a busz,felszálltam,csucsu.Majd leszálltam és szabi,mert más városba kötöttem ki..... :W

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1008) fekeandras válasza lipi67 (#1007) üzenetére


fekeandras
őstag

LOL! :R

(#1009) Chaser válasza tildy (#995) üzenetére


Chaser
titán

Inkább cicavidítók :K El ne menj..lipi nélkül ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1010) lipi67 válasza Chaser (#1009) üzenetére


lipi67
veterán

:D

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1011) tildy válasza Chaser (#1009) üzenetére


tildy
nagyúr

PEdig lazán... Simán.Majd eléneklem esetleg neki azt hogy:
"Mielőtt végleg elmegyek,
Kapsz egy képet rólam,
Ha hiányzom ezt mindig nézheted,
Szét is tépheted."

Persze oktávugrással ;] ;] Hogy jobban fájjon.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1012) lipi67 válasza tildy (#1011) üzenetére


lipi67
veterán

Köszi!!!Rendes vagy!

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1013) lipi67


lipi67
veterán

De bealudt mindenki!

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1014) fekeandras


fekeandras
őstag

:W Segítek."Szociális járadék" akar lenni.Lehet, hogy nem ártana az ilyet visszaparancsolni az iskolapadba... :U

[ Szerkesztve ]

(#1015) lipi67 válasza fekeandras (#1014) üzenetére


lipi67
veterán

gyááááááááááá
tetszik:)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1016) fekeandras válasza lipi67 (#1015) üzenetére


fekeandras
őstag

Jaja, komoly mi? :"szosziálijáradík" :P

[ Szerkesztve ]

(#1017) lipi67 válasza fekeandras (#1016) üzenetére


lipi67
veterán

Evelynt kerestem,de vagy béna vok,vagy eltünt..Neki..Van egy jó "dolgozata"Azon beszartam...
keresem

Megvan!!!![ :W ]

Mit szólsz bandikámhoz?[link]

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1018) fekeandras válasza lipi67 (#1017) üzenetére


fekeandras
őstag

Ez nagyon ottvan!Be ne rakjam aláírásba... :C :R
kutyi szép nagy marha.A tekintetéből kiindulva elég játékos lehet."Svédeket" hajtja? ;]

(#1019) fekeandras


fekeandras
őstag

Na már tényleg ágyba vetem magam.Több mint 24órája talpon vagyok és holnap (vagyis ma) legkésőbb reggel kilenckor el kell induljak a dolgomra.

(#1020) lipi67 válasza fekeandras (#1019) üzenetére


lipi67
veterán

Jaja!Szerti őket!A gyerek dogája meg full..
Hova a fenébe mész reggel?
-Későn vettem észre,hogy vagy(teszteltem)de 28percnél eldobott a szemét!
Se rá fütty!Lesz még jobb.Csak lenne már hideg!Az NB kapna 1,5V felett,a proci 1,665v-ot s talán,ledőlne az FSB Wall és meglenne az a Kva 5GHz!
-Én is belefáradtam,mén aludni!-
Joccakát!!!

Te!Milyen bölcs aláírásaid vannak xxx alatt!Filozófus leszel ha nagy leszel.S olyan helyen..gondolkodni is lesz időd!-Ok ez nem volt poénos..-

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1021) fekeandras válasza lipi67 (#1020) üzenetére


fekeandras
őstag

Holnap megyek vissza a szájsebészetre."Kissé" morcos lettem egy heti folyamatos nyűglődés és fájdalom után.A kedves szájsebész főorvos"úr" lehúzott majd 25k-val.Mondanom sem kell jelenleg 2meló hely között mekkora kiadás ez nekem... :U
Na tényleg dobok egy fejes az ágyba mert 'mingyá 3óra.
Rakd a gépet a hűtőbe(komolyan, nem hülyülök).Ott stabil +6°c körül van a hőmérséklet.

(#1022) krammerka válasza lipi67 (#1020) üzenetére


krammerka
őstag

1,665V :Y :DDD :C

(#1023) lipi67 válasza fekeandras (#1021) üzenetére


lipi67
veterán

Hát.....Nem irigyellek.

Krammerka: Reggel 8kor megkapta.S most tudtam életrekelteni:(
Wall :W .Ha 2v-ot kapna és az NB is vagy 1,6-ot,akkor se nem menne :(

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1024) fekeandras válasza lipi67 (#1023) üzenetére


fekeandras
őstag

Én a dokit nem irígylem...

(#1025) Gyuri27 válasza fekeandras (#1024) üzenetére


Gyuri27
félisten

Szép napot mindenkinek.
Kit verjek meg RA3-ban? :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#1026) lipi67 válasza Gyuri27 (#1025) üzenetére


lipi67
veterán

Vszolnék de dvd-ket kell írnom és postáznom Érdre!!!

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1027) fekeandras válasza lipi67 (#1026) üzenetére


fekeandras
őstag

JAJJ,JAJJ,JAJJ... :Y Nem lesz ennek jó vége... ;]

Üdv.Gyuri bátyám.Kit akar megerni és hol? :F

(#1028) Gyuri27 válasza lipi67 (#1026) üzenetére


Gyuri27
félisten

:R Úgyse rajtad múlik hanem a postán. Az meg barát mint a nők..... ;)

fekeandras: idegi alapon (gyúrok a redalert3-ra) veszem a kalapom :((( ilyen zorallkiller vagyok

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#1029) lipi67 válasza fekeandras (#1027) üzenetére


lipi67
veterán

Hiába a tapasztalat!
György!Elindult!!!

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1030) lipi67


lipi67
veterán

Jó beszélgetni Veletek.-1edül beszélek..- :O
KULERR!!!: 1-2 hónap!

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1031) Gyuri27 válasza lipi67 (#1030) üzenetére


Gyuri27
félisten

Melyik Baló?
Ittagyok velem beszélhetel. :K Csak ne intelről :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#1032) fekeandras válasza lipi67 (#1030) üzenetére


fekeandras
őstag

Még itt vagyok csak közben párhuzamosan hallgattam valakinek az elég gyengére sikerült magyarázkodását egy másik fórumon.Csak kapjam a kezem közé... :U

(#1033) lipi67 válasza Gyuri27 (#1031) üzenetére


lipi67
veterán

Szuper!Éhes vagyok,enni kéne!
Mi az a Baló???????????????Nem értem! :B
Te!Tételezzük fel,hogy nem csak az AMD,hanem más is gyártana procikat.Nevezzük őket petiknek.Á!Ne,gyerekes,legyen inkább Core2Duo..Szóval ezek a procik szerinted képesek lennének elverni az AMD-t? :D :DDD :D :DDD

fekeandras: Hol,mit?
Muti!!!!!!!!!

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1034) lipi67


lipi67
veterán

Na,leegyszerűsítettem!
Kinyitottam a hűtőt,bekaptam egy marék tésztát,kivettem a fazekat és ittam rá 2 korty húslevest.Praktikus,és gyors.

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1035) fekeandras válasza lipi67 (#1033) üzenetére


fekeandras
őstag

"Nem mutiból készült." :DDD

(#1036) Gyuri27 válasza lipi67 (#1033) üzenetére


Gyuri27
félisten

Szerinted mert a románok annó (segitséggel) a tiszáig nyomultak 1 ők gyöztek? 2 jobbak voltak? Na ugye. Most jobbak, de barátom én hűséges vagyok. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#1037) lipi67 válasza fekeandras (#1035) üzenetére


lipi67
veterán

Nem is a csattógós falepkét kértem!!! :D

Gyuri27: Na..Te is ki tudod tekerni a dolgokat! :DDD -0:0-ból 1:1 ok? :U

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1038) fekeandras válasza krammerka (#237) üzenetére


fekeandras
őstag

(#1039) kulerr válasza Gyuri27 (#1025) üzenetére


kulerr
őstag

:) , de lehet h ez lenne: :O

Lipi:
OK!!!! :R

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#1040) Gyuri27 válasza lipi67 (#1037) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nekem ott lett vége az intelnek mikor tissztességtelen eszközzel befojásolta/ja a piacot. A p4 idején ez tökéletesen nyomon volt követhető. Az nv is erre az útra lépett. Lett belőle pofára esés. Az, hogy most jobbat gyártanak az elözöek fényében lényegtelen. De ez csak az én véleményem és némi + teljesítményért nem adom magam oda.

Szia kulerr. Van net? :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#1041) kulerr válasza Gyuri27 (#1040) üzenetére


kulerr
őstag

jahhh kitalpaltam :DDD ja meg van számítógépem is...neked? :D

[ Szerkesztve ]

(#1042) Gyuri27 válasza kulerr (#1041) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nekem van mindkettő láthatod itt vagyok. Te meg mikor be tudsz mászni a szomszédhoz írogatsz. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#1043) kulerr válasza Gyuri27 (#1042) üzenetére


kulerr
őstag

Tévedsz! a szomszéd messze van...csak akkor mikor beindul a zsuk és van benn benya tudok szomszédolni menni.. :DDD

de gyüjtök ám gépre csak most még nem jött teljesen össze az intelre...ami meg kijönne ugye..... :( :DDD

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#1044) Gyuri27 válasza kulerr (#1043) üzenetére


Gyuri27
félisten

Tanya? :DDD
Jaja. Adjad csak oda a pénzed az intelnek :K Mert megérdemled. :P

Amd - Radeon - Ryzen

(#1045) #TOTTI


#TOTTI
őstag

Átvettem az autóm 3Kt ki is pöfögtem belöle... :U

(#1046) kulerr válasza Gyuri27 (#1044) üzenetére


kulerr
őstag

meghát :K

[ Szerkesztve ]

(#1047) tildy


tildy
nagyúr

Mivel nem érem el, itt szeretnék bocsánatot kérni Zolitól (lipi) , mert nagyon nagyon megbántottam és csúnyán viselkedtem :( :((( :(((
Sajnálom :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1048) lipi67 válasza tildy (#1047) üzenetére


lipi67
veterán

Felejtsd el!Ezt is..Szia!

Gyuri27: Elég vén vok,hogy tudjam,miről beszélsz.Igen,az erkölcsi győztes az AMD,nem vitatható.Csak...Attól még nem lesz nekem 5GHz,ha "sztrájkolok",s kis pont vok,(ha 10.000 is lenne belőlem)...
kulerr: Hétfőn,vagy vasárnap pontosabb időpontot is próbálok mondani.Vagy soha,..vagy pontosítok.Remélem a zsukk az állomás környékén lesz? ;)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1049) lipi67


lipi67
veterán

Ne aludjatok már!!! :O

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1050) lipi67


lipi67
veterán

Na joccakát.Kinlódtam ,552-nél falba ütköztem:(
messze még a hajnal.3:20!

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.