Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) Gyuri27 válasza kulerr (#1999) üzenetére


Gyuri27
félisten

Zsukok istene tudod mennyi az i7 peppill? Há nem egy zsuk ára :P

kicsigeri: akkor sem új és nem 3 év rá a gari. Ez a nem mindegy!

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#2002) kulerr válasza Gyuri27 (#2001) üzenetére


kulerr
őstag

Jogos, de még perpill. semennyiért mert még nem lehet kapni elvileg!!!, és keressek Core 2 Duósat??? :DDD

Na? A vörösök hogy vannak? Ne tököljenek mond nekik...habár néha a Crysis-ben a srácok is fel szokták rántani magukat...tudnak ám idegesek lenni... :K

[ Szerkesztve ]

(#2003) TeeBee73 válasza lipi67 (#1995) üzenetére


TeeBee73
addikt

:C :C :C
Jó kis konfig lesz ez! :K :K :K :C :C :C :D

MOD: Bocs a sormintáért... :B

MO2: Kulerr: "Maximum Strenght"? :))

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#2004) kicsigeri válasza Gyuri27 (#2001) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Há ja, de mondom nem egetrengetően szükséges lecserélnem a karit, csak kikértem a véleményetek.
Jah valahol láttam, ha jól emlékszem 300 dollár a legolcsobb i7 aztán 450 v 500 és a 3200 es az meg 1000 dolcsi lesz.

(#2005) kulerr válasza TeeBee73 (#2003) üzenetére


kulerr
őstag

:DD bocs de paraszt vagyok!! fogalmam sincs mit jelent amit írtál...pedig pedzegetem az englisht :DDD

légyszilégyszi mond meg!! :R

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#2006) Gyuri27 válasza kulerr (#2002) üzenetére


Gyuri27
félisten

Lehet kapni papa! A legkisebb 2.6-s 270-280 font. Erre persze számolj rá mindenszart. Lapok is vannak kb kiló darabja. A 3chanel ramokat megmár nem is mondom.

Játékra még nem jutott időm. :O

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#2007) TeeBee73 válasza kulerr (#2005) üzenetére


TeeBee73
addikt

A "Krízis"-ben, ha az erőt állítot maxra, akkor mondja a ruci, hogy "Maximum Strenght".

Ütsz kettőt, és többet ér, mint 4 tár az AK-ból. :)

MOD: Ja, és VÖRÖS lesz a ruci. :D

MOD2: Aki a "vörös" szó miatt belémkötne, annak: az ATi-ra gondoltam. :B

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#2008) TeeBee73 válasza TeeBee73 (#2007) üzenetére


TeeBee73
addikt

Szóismétlés. :(((
Leül. Egyes. :O

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#2009) kicsigeri


kicsigeri
senior tag

Nah vazze most hoztak ide nekem egy INTEL DQ35JOE alaplapot, meg egy E8400 aztán a gyerek fasz és azt hitte hogy jó lesz a 20 pines táp is, menni megy vele,semmi gond, csak nincsen sata csatija meg most perpillanat nincsem sata tápátalakítóm. úgyhogy beszpoás :D:D:D

(#2010) tildy válasza lipi67 (#1995) üzenetére


tildy
nagyúr

minek neked megint táp???? :F :F

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2011) lipi67


lipi67
veterán

Jó estét!(megyek sorba)
kicsigeri: Lehet szarul fogalmaztam,félreérthető voltam.Nem nekem kell ez a gép!!!
Szombathelyen vagy egy laptop(meg se nézem)meg egy p3.Mellé kell egy gép is.Ezért vetettem a feleségemmel meg Ákostól-Tsigalko a p35-ös MSI-t,a jó kis E-4300-ast és egy szépen modifikált TX-2 -t.Ezek még mennek hozzá(kivéve ház),segy 160-as hdd,meg egy dvd,és lesz 1 gép.
Húzni nem akarom,azért kérdeztem,h ilyen árban mi az a VGA.Ezt saccra úgy 2,6GHZ-re húzva széthajtja a 4300-as,s 800MHz meg egy c2d-nek..nem tuning:)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#2012) lipi67 válasza Gyuri27 (#1998) üzenetére


lipi67
veterán

Táp:Igen,tökéletes lesz.nem egy atomerőmű,böhöm +12V-os ággal,de kellően erős,stabil és megbízható.Alapfeszes(utálom ezt a szót)tuningra bőven sok:)
Memória:Nézd.Ha 800-900 vagy kicsivel több kell,leszarom a márkát mert egy vicc az egész.S legyen az corsair,Geil,vagy éppen a szerintem indokolatlanul sztárolt CSX(inkább:1 vki besztárolta s innentől divat:) )-nem,hogy nem jobbak,1-2"darabjuk szar egy mezei kingmaxhoz képest.Ezt többször bizonyították.Ha több kellene (1000,akkor is ez lenne csak az 1066-os darabjuk.
Felette..Ott már pénzt kell fizetni,s számít a márka,ezért is szívtam ezekkel az 1150-es,9200-es Reaperekkel.Más kategória,más az ár,de más a feladat is:) ;)
Ház:Én egy Sopránóba vok szerelmes jó rég óta,de +10k!S nem tuningra termett,ez a ház meg nekem kell!!!!
Szóval izlés és esztétika akkor nekem soprano.
Tuning akkor Sharkon,Aerocool vagy ez.A Sharkon kis példánya,nem elég szép,nem elég szellős,s nem elég felhasználóbarát(pl.ventik)
Aerocool:Szebb csak kicsi,s a kábeléezése nem ok.
Ez:Majdnem csúnya,de:nagyobb mint az aerocool,nem kell moduláris táp,van hely(ésszerü hely)a felesleges kábeleknek.Sok és SOK HELYRE FELSZERELHETŐ ventit fogad,porszűrők(lesz légmozgás)Ezért Ő!:)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#2013) lipi67 válasza tildy (#2010) üzenetére


lipi67
veterán

Szia!!!
Gondolom már tudod(hetek óta írom,tényleg sose figyelel rám..),Szombathelyre kell,mén oda lakni.Az enyém meg marad a seggén,ezért kell egy komplett gép. ;)
De hamar megbetegedett.. :F :U -Ha beteg lesz majd mindíg elköltözik? :F

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#2014) lipi67


lipi67
veterán

KomOian..remegek a méregtől..
[link]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#2015) #TOTTI


#TOTTI
őstag

Szevasztok.. Most jöttem randirol de már alszom is mert holnap Bp.! üdv..:)

(#2016) lipi67 válasza #TOTTI (#2015) üzenetére


lipi67
veterán

Jót beszélgettünk!:)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#2017) krammerka válasza lipi67 (#2014) üzenetére


krammerka
őstag

Cerebellum........................... :U

(#2018) lipi67 válasza krammerka (#2017) üzenetére


lipi67
veterán

Jó reggelt!

Idegesítő.

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#2019) TeeBee73 válasza lipi67 (#2012) üzenetére


TeeBee73
addikt

Csak Neked!
Táp, Soprano(s) :DDD

Jó reggelt!

MOD: #2018: Az. :((

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#2020) lipi67 válasza TeeBee73 (#2019) üzenetére


lipi67
veterán

Jónagyot!!!
Szuper a táp meg a soprani is.Árat is tudsz mondani?
Integra...az se jobb,meg van még ott vki,nézem én..

Gyuri: A "haverod"[link]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#2021) shteer válasza lipi67 (#2020) üzenetére


shteer
titán

jó haver :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#2022) tildy válasza lipi67 (#2013) üzenetére


tildy
nagyúr

Arra jó lett volna szvsz egy laptop is:U Mondjuk megvehetted volna az enyémet ;]

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2023) kicsigeri


kicsigeri
senior tag

Szép napot mindenkinek

(#2024) fekeandras


fekeandras
őstag

Üdv mindenki.Hogy mik vannak:ASUS P5B.
Az első Google találatok közűl az egyik...[link].

(#2025) kicsigeri válasza fekeandras (#2024) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Ugyan már. Ha van az a barom aki megvesz az meg is érdemli, miért nem néz utána normálisan.

(#2026) Gyuri27 válasza lipi67 (#2020) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az amd süssön mindenkire. :DDD
Tudod mit nem értek. Ha van valaki aki ilyen mint ez a diosdi. Miért nem lehet az üzleteléstől eltiltani? Mert majd mi fog menni. Hogy a ph-n átbasztak. [link] reklamálni tud az ember! Szóval.... áh nem írom. De megyek Diosdra (csak két utca választ el) és és és...... áhhhhhh

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#2027) shteer válasza fekeandras (#2024) üzenetére


shteer
titán

van miből alkudni :))

..szerintem jónak tűnik

(#2028) lipi67 válasza tildy (#2022) üzenetére


lipi67
veterán

???????
Azt,hogy tuningoljam?Meg azért nem az a sebesség,meg játékok,meg..én útálom a laptopokat,de ezt tudod..
Az asztali (írtam,lehet h nem figyelted)lehet h kell Kegyesnek.
shteer: Hát..ez egy barom,az tuti.-Györgyünk és Nándika is imádja:):)

fekeandras: Eléírta.25.000 db van belőle,7000/db-ért:)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#2029) fekeandras válasza lipi67 (#2028) üzenetére


fekeandras
őstag

:DDD .4kor randim van.Megy a para ezerrel... :O :B

[ Szerkesztve ]

(#2030) tildy válasza lipi67 (#2028) üzenetére


tildy
nagyúr

Sehogy!
De írtad a szombathelyi géped se nem tuningra kell...
Meg te nem is játszol. Kapcsolatot tartani másokkal viszont jó és elég a laptopom.Tudsz billentyűzetet venni hozzá...
Az asztalit: figyeltem...

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2031) lipi67 válasza tildy (#2030) üzenetére


lipi67
veterán

Á! Ott van laptop erre a célra,meg egy p3.Ezen játszani is fognak,ha én el nem égetem a procit..

fekeandras: bakker!Jó h szóltál!2 órám sincs már,hogy odaérjek!!! :DDD :DDD :DDD
-kben miért???-

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#2032) fekeandras válasza lipi67 (#2031) üzenetére


fekeandras
őstag

Mert sajnos nem nő az illető.(Nem röhög! :(( ) Nem ferdültem meg vagy ilyesmi...
És nem is "randi" már megint fogászat.Wazze.2hónap alatt annyit hagytam fogdokinál, hogy abból már kijött volna akár egy szerényebb asztali gép is... :(((

(#2033) Gyuri27 válasza lipi67 (#2028) üzenetére


Gyuri27
félisten

Meg Gianni koléga is szereti! Mert reklamálni tud. Illetve mosakodni mikor ő a "mocsok". [link] legjobb írásom. :B

Amd - Radeon - Ryzen

(#2034) kételkedem válasza fekeandras (#2032) üzenetére


kételkedem
addikt

"egy szerényebb asztali gép" viszont hülyén mutatna a szádban :U :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#2035) kicsigeri válasza fekeandras (#2032) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Bakker nekem letört a fogam kb egy éve, mert ugye magyar ember mit csinál a szüreten.....
És hát biciklivel kellet kimenni, mert a jogsi az drága. Valamelyik haver kitalálta hogy mennyünk még el kocsmába egy-két sörre. Na azt nem kellet volna, meg annyira jól beállítani az első féket.
20 pénzem bánta, de fél évig nem mertem elmenni :B :B :B

(#2036) fekeandras


fekeandras
őstag

De fasza.3/4 4-re ottvagyok a rendelőben erre kijön az asszisztensnő és közli, hogy a doktorúrnak el kellett mennie és menjek vissza 5órára.Vághhhhh!!! :((
Hazajöttem.De lehet, hogy vissza sem megyek.Holnap elmegyek egy másikhoz.Ez a jelenlegi meg játsszon (a ..................................) "magával" az idegeim helyett. :((

Tököm kivan már a bénázással!

kételkedem:Van benne valami... :U

[ Szerkesztve ]

(#2037) lipi67


lipi67
veterán

Ma eddig mindenkivel összevesztem.:)
Annyi kedvem van Szhelyre menni...

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#2038) Gyuri27 válasza lipi67 (#2037) üzenetére


Gyuri27
félisten

Velem nem. Tehát vessz össze velem is. Mert ha nem kilógok a sorból mint egyszeri amd-s az Intel Dual Core 2000 felhasználók barátságos offolós topikjá-ból :O

Amd - Radeon - Ryzen

(#2039) tildy válasza lipi67 (#2037) üzenetére


tildy
nagyúr

Velem nem is!!!
PEdig velem mindig összetudsz ;]
Gyuri : egyem a zuzád, hát nekem mim van? Méghogy egyetlen ájemdés.... :Y

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2040) kulerr


kulerr
őstag

erre jártam gondoltam beköszönök...

Na hali skacok és csajok!!

és már menek is...Lipi! kedved legyen!!

[ Szerkesztve ]

(#2041) Gyuri27 válasza tildy (#2039) üzenetére


Gyuri27
félisten

Szerk: Egyetlen fiú amd-s. Igazad van urnő. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#2042) Tomaaasz válasza Gyuri27 (#2041) üzenetére


Tomaaasz
aktív tag

ÉN IS ÁJEMDÉS VAGYOK!... :DDD (Igaz, csak a notiba van amd)
Olyaan fehér bort szereztem, de csak fél litert tudtam elhozni... :(

Oda mentem, ahol vagyok!

(#2043) fekeandras válasza lipi67 (#2037) üzenetére


fekeandras
őstag

Oh akkor én egy senki vagyok mert velem sem. :DDD

(#2044) Gyuri27 válasza Tomaaasz (#2042) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én minden amd-t ismerek a környéken. Téged még nem láttalak. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#2045) kulerr válasza Gyuri27 (#2044) üzenetére


kulerr
őstag

...mert nem a környéken lakik... :D

[ Szerkesztve ]

(#2046) Gyuri27 válasza kulerr (#2045) üzenetére


Gyuri27
félisten

Lol. Mondom máshogy. Az amd-s akinek papirja van róla és a papirt én írom alá. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#2047) kulerr válasza Gyuri27 (#2046) üzenetére


kulerr
őstag

:DDD nekem is van papírom csak azt nem te írtad alá ...vagy várj az másról szól!! :R

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#2048) lipi67 válasza Gyuri27 (#2038) üzenetére


lipi67
veterán

:W :W :W
Úgy értettem,hogy akivel találkoztam,ne szívassatok már :O
:DDD

tildy: Két dolog ment nekünk 1ütt igazán.Ez volt a másik.. :K

kulerr : Legyen,Legyen,Legyen.. ;)

fekeandras : Te inkább kivagy.Mizu a dokival?

Tomaaasz : A kulcsszó a fehér volt.:)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#2049) fekeandras válasza lipi67 (#2048) üzenetére


fekeandras
őstag

Semmi vissza mentem.Kihúzta a fogam.

(#2050) Tomaaasz válasza lipi67 (#2048) üzenetére


Tomaaasz
aktív tag

Fuuu, de ne tudd meg milyen finom, volt...

Gyuri: Nem hiszek neked! HAZUDSZ! :))

Oda mentem, ahol vagyok!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.