Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) tildy válasza lipi67 (#1800) üzenetére


tildy
nagyúr

ITt vagy fenn és nem is írsz?:F

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1802) #TOTTI válasza kicsigeri (#1796) üzenetére


#TOTTI
őstag

Csak a GMCHnak adj.. +ba... +0.1V ramoknak én +0.4et adtam bár a PCIE freki 100 nekemez elég volt 540Mhzre is 6750el... 2.0V kevés is lehet a ramoknak.. 930on... ne sajnald tölük a feszt.. nekem 1066osnak +0.5öt adok igy megy a 960 CL4 stabilan..

(#1803) #TOTTI válasza kételkedem (#1795) üzenetére


#TOTTI
őstag

Letöltöd a Gigabyte oldalárol a FaceWizard nevezető programot.. Ezzel be tudod vésni a BIOSba a logót.. kiválasztod a 640x480x8bites képet.. én azt szoktam csinálni hogy veszek egy akkora képet mint a monitorom felbontása... jelen esetben 1920x1080 ezzel még 24 biten dolgozok a nagy PAINTbe.. ha megvan akkor nyujtás döntéssel elnyujtom 640x480 közelihez ami azt jelenti hogy víszintesen 34 függőlegesen 45 re igy kijön a közeli érték azt azattributumokba felkerekitem.. ha megvan a kép akkor elmentem 256 szinű BMPbe megnézem mennyire buktam a szineket ha kevésbé akkor jó.. de mielött az egészet mecsináltam is elmentettem 256szinre a képet akkor már ott kiderül mennyivel szarabb...

aztan utána a face wizardba load image... az megnézi a felbontást meg a szinmélységet amugy nem flasheli be... auto gombal tudod.. bevésni... kb ennyi.. lehet másképp is én igy szoktam... joval szebb mint a gyári giga ami elg gagyi...

krammerka, lipi : tuningal nem nyügözöm le.. az alulfesz híve.. és E7300assal nyomul... G31es MSIben...

[ Szerkesztve ]

(#1804) No-kia válasza #TOTTI (#1803) üzenetére


No-kia
őstag

te mennyiért szerezted a freezer extremet? lehet nekem is bekéne neveznem egyre

ezzel a facewizardal ugye kiis lehet venni majd a boot képet?

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#1805) Gyuri27 válasza lipi67 (#1799) üzenetére


Gyuri27
félisten

örülök hogy leesett. ;) Kaminak meg szerencséje, hogy mikor alkudott még a prociból nem engedtem. Mert ha olcsóbban adom és azután donti a rekordokat "ráemeltem volna a karót" :D

Emberek lassan áramlanak az infók! Na megtudjuk csinálni dübörög a gazdaság ugrik a pannon puma? Vagy hagyjuk az egészet? :F

Amd - Radeon - Ryzen

(#1806) No-kia válasza No-kia (#1804) üzenetére


No-kia
őstag

nah sikerült beoizzítani ezt a képet bios logónak, sokszínt nem veszítettem :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#1807) #TOTTI válasza No-kia (#1804) üzenetére


#TOTTI
őstag

Vagy elmentetted a régit vagy majd teszel egy uj biost... azt ami fenn van.. azt meg megintcsak windowsból @BIOSal..

Szerk.: 6300Ft a freezer xtreme...

[ Szerkesztve ]

(#1808) kételkedem válasza #TOTTI (#1803) üzenetére


kételkedem
addikt

Köszi! :R

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#1809) lipi67 válasza tildy (#1801) üzenetére


lipi67
veterán

Megjöttem a temetőből..Most még talán lesz egy turnus.Mit írjak???
tsigalko87 :Alulfesz az mit jelent,anál?Szimpatikus :DDD
Gyuri27: Sokáig tartott,de leesett.Igaz,most meg ezt nem értem:"Emberek lassan áramlanak az infók! Na megtudjuk csinálni dübörög a gazdaság ugrik a pannon puma? Vagy hagyjuk az egészet?" :U

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1810) Gyuri27 válasza lipi67 (#1809) üzenetére


Gyuri27
félisten

Pipi kell a totyikba egy kis misztérium. :D
A feltámadás nem husvétkor van? ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#1811) lipi67 válasza Gyuri27 (#1810) üzenetére


lipi67
veterán

Nem értek én az ilyen vallásos dolgokhoz,s kben is,én nem hóttam meg!-Pár napja temettek egy szemtelenül csinos csajt,gondoltam meggyalázom,ezért mentem,de túl sokan vannak.ásni meg persze senkinek nincs kedve.Lusta banda..Hazajöttem.Majd legközelebb,csak szét ne hordják addig a férgek.. ;)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1812) No-kia válasza lipi67 (#1811) üzenetére


No-kia
őstag

:DDD ezen majd besz,,tam :DDD ebben a topikban indig megvan a hangulat

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#1813) lipi67 válasza No-kia (#1812) üzenetére


lipi67
veterán

Gondold el!Nem is lennék paraszt!Romantikus lenne!Közbe a lábát ennék a férgek,gyertya dögivel.Egy sexis gyertyafényes vacsora.Nem? ;) :K

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1814) No-kia válasza lipi67 (#1813) üzenetére


No-kia
őstag

hát úgy is mondhatjuk, áá belegondolni is rosz :DDD bár ha jól néz ki :U :DD

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#1815) #TOTTI válasza No-kia (#1814) üzenetére


#TOTTI
őstag

MiIért mi van abban ha halott nővel..? Annak legalább nem fáj... Volt már rosszabb is...

[ Szerkesztve ]

(#1816) No-kia válasza #TOTTI (#1815) üzenetére


No-kia
őstag

igaz , lehet csak rosszul neveltek :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#1817) #TOTTI válasza No-kia (#1816) üzenetére


#TOTTI
őstag

Igen valami gyermekkoria trauma miatt odzkodhatsza az ilyen nőktől valaki ilyen traumától pl AMDs lett.. te még jol jártál..:)

(#1818) No-kia válasza #TOTTI (#1817) üzenetére


No-kia
őstag

huh akkor szerencém van, régem amd-m volt, de jártam kezelésekre meg elvonókra, és így intelem lett

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#1819) #TOTTI válasza No-kia (#1818) üzenetére


#TOTTI
őstag

Ennyivel megúsztad..? nem kicsit vagy szerencsés...

Szerk.: Nekem is volt AMD kb 3-4 alaplap-proci páros de intel kb 3x annyi.. intel procim meg .. sok... vegyesen nem volt.. bár amikor bejött a 775 ilyen pletylűk terjengtek hogy mindennel kompatibilis mivel nincsenek lábai..:)

Más.: Ilyen házat veszek nem a drága coolermastert.. ez 6K nem szép de legalább csúnya...

[ Szerkesztve ]

(#1820) No-kia válasza #TOTTI (#1819) üzenetére


No-kia
őstag

hát nekem eddig ez a 3. gépem, az elsőp egy p1 volt, utánna egy sempronos 2400+os, most meg ez, jól meglehet most az inteleket rángatni, ezért nem vettem amd-t

nekem egy ilyenem van

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#1821) lipi67


lipi67
veterán

"Elástam ott egy nőt.Néha előveszem
nem lehet abból semmi baj
ha egy halottal teszem..."

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1822) #TOTTI válasza No-kia (#1820) üzenetére


#TOTTI
őstag

Én azért akartam drága házat.. mert akkor nem tudom majd eladni csak ha sokat bukok... de nem veszek mert akkor majd nem tudom eladni vagy sokat bukok..:):)

A ház nem felejti el az időt..?

[ Szerkesztve ]

(#1823) Gyuri27 válasza #TOTTI (#1819) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nézted az új intelt? 1160, meg 1366 tokozását. :DDD Mi lesz kompatibilis mivel? + ddr3. Hamarosan tele lesz a totyik sirással és fogaknak csigorgatásával. Akkor én majd jót röhögök, mert nekem menni fog az am3 a lapomba. ;)

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#1824) Tomaaasz


Tomaaasz
aktív tag

Én is megjöttem a melóból. Néha felnéztem telefonról napközben...
lipi testvérem, majd ma elmagyarázhatnád hogy is van ez a tuning rendesen, mert tegnap elpofáztuk az időt.

ps: elfogyott a pipába való, és a borból sincs már sok...

Oda mentem, ahol vagyok!

(#1825) No-kia válasza Gyuri27 (#1823) üzenetére


No-kia
őstag

1160 as proci belemegy az 1160-as alaplapba, az 1366-os proci belefog men..... szval érted :DDD :DDD ezek így lesznek kompatibilisek :DDD , mi meg majd jót nevetünk mikor jöttök sírni hogy az inteles procik 5ször gyorsabbak :DDD :DDD

ezeket nem kell komolyan venni ;)

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#1826) #TOTTI válasza Gyuri27 (#1823) üzenetére


#TOTTI
őstag

Temészetesen vicc volt hogy a 775 még az AMDbe is belemegy.. mivel nincs lába... :P Én nem fogok sirni nem vagyok az a tipus... Figyelj lehet hogy majd akkor kis pénzt is kell költenem a gépre...

Pécsi ismerősöm oldala
..:) Az utsó jellemző rám legjobban a +1 ...:)

(#1827) Gyuri27 válasza No-kia (#1825) üzenetére


Gyuri27
félisten

Kiváncsi leszek rá. Nehogy 10%-l legyen gyorsabb 20%-l drágábban ugynugy mint nem olyan régen.
Mondom figyelem az arcotokat mikor jönnek az új platformok és mehetsz a ligetbe strihelni mert nem lesz rá pénzed. :DDD

csigi: lásd fent. Na ez vicces. A ti sirásotok nem lesz az. :K

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#1828) No-kia válasza Gyuri27 (#1827) üzenetére


No-kia
őstag

öö nekem tuti nem lesz rá pénzem , max jövőre egy 8200-ra ,, de a tudat hogy az intel megint odaba..ott :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#1829) Gyuri27 válasza No-kia (#1828) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ja. Így feszithet egy mercis a trabantosnak. De azért ez nem ugyan az. ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#1830) #TOTTI válasza Gyuri27 (#1827) üzenetére


#TOTTI
őstag

Neem nem eladom a gépem és veszek AM3at...:) Mert hülye azért nem vagyok..:)

(#1831) kicsigeri válasza TeeBee73 (#1798) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Az látod igaz :D:D:D
LIPI a Mankó nevezetű forumtárs :D
tsigalko87 kösz a tippet magpróbálom

[ Szerkesztve ]

(#1832) #TOTTI válasza kicsigeri (#1831) üzenetére


#TOTTI
őstag

Csináld! Engem boldoggá tett... :)

(#1833) lipi67 válasza Tomaaasz (#1824) üzenetére


lipi67
veterán

Majd ha csend lesz itthon és nyugalom(kinyírom a többieket vagy bealszik a banda...)

kicsigeri: Imerős a neve.Vagy csak a szó?..

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1834) kicsigeri válasza #TOTTI (#1832) üzenetére


kicsigeri
senior tag

:DD :DD :DD

(#1835) kulerr


kulerr
őstag

na mi van skacok ennyire borzasztó az egyedüllét?
Van pár jófajta holsteinem..igaz nem próbáltam de gyanítom jobb mint a pállottak. Esetleg valakit?

[ Szerkesztve ]

(#1836) kulerr válasza lipi67 (#1833) üzenetére


kulerr
őstag

némmmáááá!
te is mocorogsz? és aztán errefelé mikor jössz már te? vagy csak ijesztegettél magaddal?
Már előre bedaráztattam a kétszersülteket...hát mit mondjak nem voltak éppen elragadtatva az ötlettől.
Mondtam nekik ha előszőr egy nyomást éreznek a fejükön aztán mély álom meg egy távoli hangot hallanak na akkor már megérkezett... :DD

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#1837) kicsigeri


kicsigeri
senior tag

Valaki tud nekem segíteni hogy hogy a búbánatba csomagolok a Winraral pl 50 megás filesé egy 4,8 GB iso-t?

Lipi benned bízom :D Rosszúl teszem :D

[ Szerkesztve ]

(#1838) tildy válasza kulerr (#1836) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem is ilyen ő :o

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1839) kulerr válasza tildy (#1838) üzenetére


kulerr
őstag

jaaa! Ha ő nem majd akkor helyette én!
Nanee nem áám, nem bántjuk mi őket, szeretjük őket... !!!:K ;)

[ Szerkesztve ]

(#1840) lipi67 válasza kulerr (#1836) üzenetére


lipi67
veterán

Na...ebből alig értettem valamit. :B

Tildy: Köszi!

kulerr: Akkor szeretel?-Még most se tudom,h hétfőn le tudom-e tudni Debrecent(klinika),s a végrehajtó is mondta,h menjek már be hozzá.Sok-sok nem tőlenm függő dolog...ez van.

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1841) kulerr válasza lipi67 (#1840) üzenetére


kulerr
őstag

Akkor Jólvanna kussba maradok...pedig még nem is ittam semmit.

[ Szerkesztve ]

(#1842) lipi67 válasza kulerr (#1841) üzenetére


lipi67
veterán

naaaaaa
Ne bassza már "zsukfan" Úr! :D

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1843) kicsigeri válasza kicsigeri (#1837) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Na csak rájöttem :D:D:D

(#1844) kulerr válasza lipi67 (#1840) üzenetére


kulerr
őstag

imádlak! de semmi buzizás! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1845) lipi67 válasza kulerr (#1844) üzenetére


lipi67
veterán

:D :DDD :D
Ja! Meg is fogsz unni.
Tudod,hopgy Lukácsháza hol van?Ott meg kell látogatnom majd valakit..
Most megyek,nézem a nigger celebet,hátha megnyugtat(kizártak ma a lakásból a kutyával 1ütt)
Majd gyüvök..

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#1846) kulerr válasza lipi67 (#1845) üzenetére


kulerr
őstag

hülyéskedsz??
át kell mennem rajta minden nap kétszer
tudod nem Szombathelyen lakok...

[ Szerkesztve ]

(#1847) kulerr válasza lipi67 (#1845) üzenetére


kulerr
őstag

az tuti, én hülyére röhögtem magam tegnap rajta...

[ Szerkesztve ]

(#1848) #TOTTI válasza kulerr (#1847) üzenetére


#TOTTI
őstag

Argentina az otthona..:) Kicsit el volt tévedve...

(#1849) kulerr válasza #TOTTI (#1848) üzenetére


kulerr
őstag

jahhh a hülyéje, de Balázsék is kifeküdtek a hapsitól...

[ Szerkesztve ]

(#1850) Gyuri27 válasza kulerr (#1844) üzenetére


Gyuri27
félisten

Adok puszit legyünk buzik :DDD

csigi: mondtam amit megmondtam. Majd meglátjuk. De le lett írva!!!

Amd - Radeon - Ryzen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.