Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14001) kulerr


kulerr
őstag

nem kellene akkor egy sörpartit nyomni?? egyébként nem rossz tényleg a sopi, de a borsodi még jobb :K

: a BUD...az isteni!!!

[ Szerkesztve ]

(#14002) kicsigeri


kicsigeri
senior tag

Szép délutánt, megvolt a favágás.
Kulerr mi az a BUD???

[ Szerkesztve ]

(#14003) darál0w


darál0w
Jómunkásember

most meg öltözök és indulok BÁLBA :D
na ott nem csak sör fog fogyni.

itt a jo ágyasbarack behűtve, nameg egy kis tekila kísérőnek.

lehet absintheot is elő kellene vennem :DDD

(#14002) kicsigeri

BUD=budweiser. SÖR! :)

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14004) shteer válasza kicsigeri (#14002) üzenetére


shteer
titán

a spencer :D

búzasörrel hogy álltok? én komálom.
a barnát nem szertem :B

..szerintem jónak tűnik

(#14005) kulerr válasza shteer (#14004) üzenetére


kulerr
őstag

nekem a klasszikus ˇ'snassz" a bejövős.. :)

[ Szerkesztve ]

(#14006) shteer válasza darál0w (#14003) üzenetére


shteer
titán

hűtött pálinka? :Y
az a halálom, meg a jeges whiskey :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#14007) kicsigeri válasza shteer (#14004) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Ja az frankó, tegnap este ittam. [link]

(#14008) Gorneck válasza darál0w (#14000) üzenetére


Gorneck
titán

Jól van no... :)

shteer: Annyira én pl nem csipázom...mármint a búzsört...viszont barnasörből már ittam házit...az nagyon finom volt...mondjuk kicsit olyan volt mintha kóóóláznék... :D

Bakke...most hozott anyum kolléganője egy nagy adag paprikásszalonnát... ;] Aszhem minnyá le is nézek enni... :D

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#14009) shteer válasza Gorneck (#14008) üzenetére


shteer
titán

étvágy!

én kolbászt toltam az imént :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#14010) shteer válasza kicsigeri (#14007) üzenetére


shteer
titán

:K
+ edelweiss, franciskaner ;)

nyugati mellett van egy jó kis hely, vannak extra sörkülönlegességek

..szerintem jónak tűnik

(#14011) Gorneck válasza shteer (#14009) üzenetére


Gorneck
titán

Thx. :)

Nálam az volt a reggeli... :)

ui: Nyugati mellett? Drága hely?

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#14012) shteer válasza Gorneck (#14011) üzenetére


shteer
titán

crazycafe - nem olyan olcsó, van fenn itallap

belga fűszeresek meg tudják lepni az embert :)

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#14013) kicsigeri válasza shteer (#14012) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Nem annyira vészes, mint felénk Füred is ilyen árba van

(#14014) shteer válasza kicsigeri (#14013) üzenetére


shteer
titán

és a hamuházban milyen árak vannak manapság? :)

..szerintem jónak tűnik

(#14015) Gorneck válasza shteer (#14012) üzenetére


Gorneck
titán

Hááát a sarki kocsmához képes drága...de annyira nem is vészesek az árak...Qru barátom is vmi hasonló összegeket szokott mondani...ahol meg Lipivel ittunk ott se volt sokkal olcsóbb a pia...legalábbis aszhem... :D

Amúgy egész kellemes helynek tűnik...

Gorneck#1239

(#14016) shteer válasza Gorneck (#14015) üzenetére


shteer
titán

pöpec :K leghátul vannak fotelek és kanapé, és az nem dohányzó - ott el lehet terülni jól :)

..szerintem jónak tűnik

(#14017) Gorneck válasza shteer (#14016) üzenetére


Gorneck
titán

Jól hangzik...február/március környékén úgyis hivatalos vok Qru-hoz..szal lehet elmegyünk csekkolni a helyet... :)

Gorneck#1239

(#14018) kicsigeri válasza shteer (#14014) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Nem szoktam oda menni, egyáltalán nyitva van? :D Az a falu másik végén van messze.

[ Szerkesztve ]

(#14019) Gorneck válasza kicsigeri (#14018) üzenetére


Gorneck
titán

Ajudi már nem visz el odáig? :D

Gorneck#1239

(#14020) shteer válasza kicsigeri (#14018) üzenetére


shteer
titán

nemtom, rég dolgoztam ott :)

Gorni: és a kiszolgálásra sem volt eddig panaszunk

..szerintem jónak tűnik

(#14021) Gorneck


Gorneck
titán

Dolgoztam kicsit... :)

Gorneck#1239

(#14022) lipi67 válasza darál0w (#13980) üzenetére


lipi67
veterán

No ..szép estét !
Olvashatok vissza rendesen...
Bogi: Magyar--- azt mondja, hogy nagyon könnyű volt, az 50 pontból lett min 46-47. Matek..---50 pontból jó ha 10!!! :O :W Azt mondja, nagyon nehéz volt, sokan el is pityeregtek. Én nem értem. :( Mi a kukim olyan szar a matekban. Földrajban ok, ott ki a fenét érdekel, hogy x-y területeken milyen állatokat tartanak, milyen gaz nő, és van-e cseppkő barlangjuk. Töri megint más, ott is tanulgatni köll, sok kva név meg évszám. Kémia is "izgalmas ám", fel tud dobni egy poláros kovalens kötés, katalizátorként hat ha olvasok róla a boldogságindexemre. De a matek..A legnormálisabb tantárgy sztem, s ált.suliban mi a f@szt nem lehet tudni ? Ha könyvet sose látott, akkor 50/50pont ha értelmezi a feladatot és logikusan gondolkodik. S nem, nem a "szabályok-képletek" a gond. Az a kva szöveges feladat. Nem értem, miért nem bírjáűk értelmezni. Vagy ma már ezeknek a törpéknek szlegban kell fogalmazni, mert a normális mondatokat nem tudják értelmezni? Akkor meg a Magyar miért könnyű? No majd 1 hét él fent lesz a példa meg a megoldás.(természetesen az én pici libám 1 ! -mondom 1!!! kérdésre se emlékezett.. :W )

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14023) lipi67 válasza Gorneck (#13993) üzenetére


lipi67
veterán

:DDD

(#14000) darál0w : :K Nálam az a baj, hogy ha 1-2 sör..utána 1-2 vodka. Utána meg 1ütt a 2, s jön még jó pár kör..(Paprika? jövhét?)
(#14003) darál0w: No ha itthon annyi lenne, jól mutatnék én a bálba..(esetleg a VTV-ből tudnám, hogy mi történt. Yolan-nal úgy iszogattunk 3 órát, hogy én azt sem tudtam, hogy taliztam vele Debrecenbe:) :U

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14024) lipi67 válasza shteer (#14004) üzenetére


lipi67
veterán

Barnát én se nem :( :W -------> a kerek fej én vok, a piros fal meg a barna, csak már beleolvadta a falba, azé' piros:)
(#14010) shteer: Kicsit lentebb meg a Katica..Ott 1x ájulásig ittuk magunkat. Másnap meg találtam arra egy lebujt (azt hittem, de az árak nem engem igazoltak). No..Ott ...ott jó volt. Mikor összehaverkodtam a pincérrel s volt 1-2 ajándék körünk..Másnap majdnem kirakta a tulaj, sírt kicsit szegény. No mi el is indultunk megkeresni, na...akkor sírt még igazán. Hajnal 4kor még kb az akkori Ipon helyén veszekedtünk:)

Balázs: Jó is az. Én is paratszbelü vagyok, szalonna-kolbász stb jöhet:) Te! Te emlékszel olyanra pesten, hogy ettünk? Gábor szerint igen, a kocsmában, s mint a disznók:)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14025) lipi67 válasza Gorneck (#14015) üzenetére


lipi67
veterán

Akadémia? Ott lepisált egy kutya asszem.. :U

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14026) lipi67


lipi67
veterán

Messze még a hajnal, 3:20...

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14027) kulerr válasza Gorneck (#14021) üzenetére


kulerr
őstag

most összezavarodtam ...az egyiken intel cucc van benn a másikban AMD . most akkor megvan még mindkettő konfigod?

[ Szerkesztve ]

(#14028) kulerr válasza lipi67 (#14024) üzenetére


kulerr
őstag

na próbálgatom Vhas prociját...2,7-2,8-on van meg neki a 3,6Ghu, 1.31-en 3,75 Ghz...de eddig 1,4 alatt nem tudtam behozni a 4 gigát. Igaz 1,41-nél már elment 5 percet de nem akartam tovább menni.. viszont ezzel a alap hűtővel (freezer7) meglepő h nem melegszik hiszen 55 fokos,..4 gigánál volt 60

[ Szerkesztve ]

(#14029) krammerka válasza kulerr (#14027) üzenetére


krammerka
őstag

Jó reggelt!!

Grat az új avatarhoz........... :C :C

(#14030) kulerr válasza krammerka (#14029) üzenetére


kulerr
őstag

Thx :R

és neked is Jó reggelt! csak ne lenne ilyen hideg ( -8)

[ Szerkesztve ]

(#14031) Gorneck válasza lipi67 (#14024) üzenetére


Gorneck
titán

Persze...a felvágottra pontosan nem, de aszhem olasz volt...sok zsemlével. :D Az biztos, hogy kipakoltunk az asztalra ahogy illik és faltunk... :DDD

kulerr: Beépítést anno egy p45tel kezdtem...de az árából váltani tudtam egy 4hengeres AMDre...szal most az van.

Gorneck#1239

(#14032) kulerr válasza Gorneck (#14031) üzenetére


kulerr
őstag

Ahha!
nem rossz az a kis kuckó, lehet h amit most raktam össze a lyányomnak valami ilyenbe kellene pakolnom, és nem állóházba, mert félek h "elaltatja és lefekteti" :D Ez a 3850 komolyan meglepett... simán megy vele gond nélkül minden eddig felrakott game ami nem rossz egy 9K-s károlytól. :K

[ Szerkesztve ]

(#14033) shteer válasza kulerr (#14028) üzenetére


shteer
titán

60 se sok

de miért pont egy trabant lett az avatarod? ;]

..szerintem jónak tűnik

(#14034) shteer válasza lipi67 (#14024) üzenetére


shteer
titán

:DDD még jó, h megmagyarztad miért em, különben azt hinnénk rasszista vagy
sose fogysz ki az ilyen sztorikból:))

..szerintem jónak tűnik

(#14035) shteer válasza Gorneck (#14021) üzenetére


shteer
titán

poros a dvdíró ;]
gondolom a vgaventit nem kell fullon járatni

..szerintem jónak tűnik

(#14036) Gorneck válasza kulerr (#14032) üzenetére


Gorneck
titán

9k volt...szal még nem is drága.

Nekem volt 3850es karim...tán kemény 256 vrammal és minden futott rajta 1680ba...persze nem fullra húzott grafikával, de ment...

shteer: Már nincs is a gépbe... :) Nem nagyon használom...évente tán 1-2 korongot ha írok vele...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#14037) kulerr válasza shteer (#14033) üzenetére


kulerr
őstag

ez Zsuk csak átalakítattam VAZZ :DDD az origi-t nem engedték Honecker papát meg ne bántsátok.

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#14038) kulerr válasza Gorneck (#14036) üzenetére


kulerr
őstag

Azaz 256-os DDR3-as van nekem is :K

[ Szerkesztve ]

(#14039) shteer válasza kulerr (#14037) üzenetére


shteer
titán

:D vágom, követtem az eseményeket

3850-ből volt nekem is, de colin05-tel játszottam csak vele, 256-os, 512-es MSI + Sapphire is

+ most adtam el egy ddr2-es 1GB-ost, amit a nagyker adott egy x1900xt-ért

..szerintem jónak tűnik

(#14040) kulerr válasza shteer (#14039) üzenetére


kulerr
őstag

igen...láttam ezekkel hadilábon álltam mindig....melyik tudott többet 256 DDR3 VS 1GB DDR2 :F

[ Szerkesztve ]

(#14041) shteer válasza kulerr (#14040) üzenetére


shteer
titán

a 256 ddr3-at javasolják a topikjában

..szerintem jónak tűnik

(#14042) bolcsodal válasza kulerr (#14040) üzenetére


bolcsodal
addikt

3850-nél az 512MB GDDR3-as esetében nem fogja vissza semmi a kártya teljesítményét.

256-os a nagy textúraméretnél kinyiffan, a DDR2-nél meg a memsávszélt herélték ki....

Nekem is ilyen kari van, eddig nem kellett még kompromisszumot kötnöm, igaz a legkeményebb próbatétele a Bioshock High detail volt 1680x1050-ben (DX10.1). De ott sem esik le 50 FPS alá csetepaték közben sem...

Azért Unigine Heaven bencs-ből kiderül, hogy igencsak alsókategória má ez a kari... :(

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#14043) kulerr válasza bolcsodal (#14042) üzenetére


kulerr
őstag

persze...nem mai csirke, de ennyiért meg minden megy rajta azért nem rossz. Alapgépnek meg h a kölök Barbiezon meg Hannah Montanazon ...jójaz! :D

Ha nem elég meghúzom a proccot 3,8-ra meg a VGA-t is...aztán csak nem akad neki :DDD Srácok Barbie 150FPS-en azt gondolom mindannyiunk álma :K

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#14044) bolcsodal válasza kulerr (#14043) üzenetére


bolcsodal
addikt

Naja még sok is! Én is letettem a VGA vásárlásról. A HD5xxx-esek nem akarnak jófelé mozdulni...arra meg, hogy naponta fél-egy órát HD mozizzak még sok is egy 3850....

Csak kevés az értelmes 720p rip...

A legutóbbi fogásom Terra: [link] 720p-ben gyönyörű és végre nem valami fos bugyuta Disney matiné, hanem valami mondanivalója is van. Nem is értem miért kapott csak 7-es értékelést... :U

They drew first blood....

(#14045) kulerr válasza bolcsodal (#14044) üzenetére


kulerr
őstag

nem is hallottam erről a filmről...na mindjárt utána olvasok.

5xxx-est én is nézegettem, de h a 4770-emre rárakjak még 20K-t :( akkor inkább várok mikor már akadoznak a gamék.

[ Szerkesztve ]

(#14046) bolcsodal válasza kulerr (#14045) üzenetére


bolcsodal
addikt

Azért egy HD4770 vagy másfészer erősebb kártya az enyémnél. Onnan én sem váltanék, nomeg onnan HD57xx-re nem éri meg túlságosan.

Max 5770, de az is csak 30%-al gyorsabb kb egy 4770-nél... :U

They drew first blood....

(#14047) shteer válasza kulerr (#14045) üzenetére


shteer
titán

én biztosan cserélek 5770-re, fogyasztás miatt is

csak kell egy single DVI csatis példányt vadásznom, mert hova teszem különben az auras fridge-t :)

..szerintem jónak tűnik

(#14048) kulerr válasza shteer (#14047) üzenetére


kulerr
őstag

Sajnos eléggé elmentek most ezek az árak...karácsony előtt itt az apróban már 33K-ért is lehetett kapni akkor gondolkodtam rajta de gondoltam hátha lesznek olcsóbban is karácsony után erre most meg....nem tudom, érdemes-e várni :F

[ Szerkesztve ]

(#14049) bolcsodal válasza kulerr (#14048) üzenetére


bolcsodal
addikt

Egyébként az AMD is k*cs*g. Ha nem fognák vissza mesterségesen a HD4770 teljesítményét a GDD3-as memóriákkal valahová a HD5750 és HD5770 közé ékelődne DX10.1-ben.

De így a 128bit és a GDD3 teljesen kiheréli azt a 640 shader procit. :U

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#14050) kulerr válasza bolcsodal (#14049) üzenetére


kulerr
őstag

a 4770-es DDR5-ös nem? :F

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.