Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45001) zoltanz válasza shteer (#45000) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Érdekes akkor pl a Szegedi Tudományegyetem sem normális, (amit kétlek) mert ott is tanítanak ezzel a címszóval: cigányság helyzete, gondolom nem kell linkelni. :DDD

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#45002) Gyuri27 válasza zoltanz (#45001) üzenetére


Gyuri27
félisten

Cigány kisebbségi önkormányzat. Ez több intézmény nevében benne foglaltatik pl. :K

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#45003) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

(#45004) 8th


8th
addikt

Ne rázzátok a pofonfát bazdki... :DD

(#45005) lipi67 válasza radi8tor (#45003) üzenetére


lipi67
veterán

Ok, ezzel ne legyen bajotok, nem áll szándékomban ártani a ph!-nak, sok szép percet (évet) éltünk meg itt. :R

Azért a linkedből idéznék: :B

Hogy előtte-utána mit csinálsz, gondolsz, a te személyes szabadságod, mi mindössze annyit kérünk, hogy ha bejössz hozzánk, vedd le a sáros cipőt és viselkedj illendően

ezt meg egy ügyvéd simán diszkriminációnak állítaná be. ;)

Mi nem akarjuk befolyásolni a gondolataidat, nem akarjuk megmondani ki/mi a jó/rossz, nem akarjuk az agyadat mosni, nem akarunk megváltoztatni téged

Az agymosás gyakran fordul elő NS zenekarok (Pl. Archívum) dalszövegeiben, s a "kiválasztott nép" időtöltésére irányul. Látod, ebbe is bele lehetne kötni, ez meg kb antiszemitizmus, hisz ha MI NEM AKARJUK - azt feltételezi, hogy mások IGEN.. ;)

Se rá fütty! Beszéljünk inkább a gyilkos katicák elszaporodásáról, osszunk meg jó babgulyás recepteket, vagy, hogy ki nyeri meg az X faktort.
:R

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#45006) radi8tor válasza lipi67 (#45005) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Písz! :D

⭐ Stella

(#45007) 8th


8th
addikt

Mivé lesz a világ. Batman börtönbe vonult. [link] :DDD

Papa a babgulyás recepted az jöhet! Hallottam hírét. :)

[ Szerkesztve ]

(#45008) zoltanz válasza lipi67 (#45005) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Amúgy meg rossz aki rosszra gondol, még a végén elvisz a gondolatrendőrség mert szóba hozod a kisebbségeket.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#45009) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#45010) lipi67 válasza radi8tor (#45006) üzenetére


lipi67
veterán

:DD

8th: Remélem nem a fertőzőn hallottad... :U :D

zoltanz : Ez a "gondolatrendőrség" úgy hangzik mint egy fílmcím.. bakker! Vki mondjon már egy filmet, amit érdemes megnézni! Amit utoljára lehúztam az a Dexter 96 része volt, tetszett, "ki is végeztem". Viszont ilyen R.I.P.D (szellemzsaruk) áááááááááá!!!!!!!!! Még a támadás a fház ellen is jobb volt, pedig az se egy giccses film..Huhhh..az afro elnök aki harcol, s a gyagyás ügynök lánya meg zászlóval eltereli a repcsiket..
(remélem, az afro-t láttátok milyen formásan megfogalmaztam..:)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#45011) F34R válasza lipi67 (#45010) üzenetére


F34R
nagyúr

2 Guns

Amugymeg Dragon Ball Z 291 + 14 film +a GT :DDD

(#45012) shteer válasza zoltanz (#45009) üzenetére


shteer
titán

Uuuu ezdedurva :)

Wartburg Camping radioval - ilyenunk volt

..szerintem jónak tűnik

(#45013) lipi67 válasza shteer (#45012) üzenetére


lipi67
veterán

Látod, ezt teszi velem...:(
:D

Amúgy meg ami utoljára tetszett az a hívás meg a köpök a sírodra 2 volt. Jahh.. Van egy film, egy balettáncos ruszki szépségkirálynő a főszereplő benne (assassins run ----- Sofya Skya) na.. az kvra tetszett. meg is találtam a csajt facen, írtam neki és..láss csodát, vissza is írt felvett ismerősének. Írtam neki, hogy más filmjét nem találom sehol, küldje már el nekem dvd-n (full ujgazdag milliárdosok) erre azt válaszolta, szedjem le a netről.. Töröltem magam facen.. :O

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#45014) shteer válasza lipi67 (#45010) üzenetére


shteer
titán

RIPD nem volt nagy szam, 3D-ben neztuk, csak amiatt kap tolem egy elmegy plecsnit

..szerintem jónak tűnik

(#45015) zoltanz válasza lipi67 (#45010) üzenetére


zoltanz
nagyúr

A gondolatrendőrség George Orwell 1984 (ez a címe) regényében szerepel (a Nagy Testvér is innen jön), erről van film bár könyvben 1000x jobb, plusz még az Állatfarm is. :)

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#45016) F34R válasza lipi67 (#45013) üzenetére


F34R
nagyúr

pedig azok kozul egyik sem a jobbak kozt van, mondom nezd meg a 2 guns-t. nem jo de ha ninsc mit nezned akkor meg ott van a red2 vagy a pacific rim, esetleg a wolverine 2013.

ezt en is megjelolnem facen a valosagban egy patronnal ;]

[ Szerkesztve ]

(#45017) shteer válasza lipi67 (#45013) üzenetére


shteer
titán

köpök a sírodra 2 még visszavan, az első tetszett.

..szerintem jónak tűnik

(#45018) Gyuri27 válasza F34R (#45011) üzenetére


Gyuri27
félisten

A dbz meg örök darab. Hiába. A szamuráj rajzfilmesek a legjobbak. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#45019) lipi67 válasza shteer (#45014) üzenetére


lipi67
veterán

Elég vegyesvágott, olyan men in black-es klón..

zoltanz: utánanézek
:K

F34R : 2 guns-t meglesem, a pacific-et láttam, s valóban olyan Transformers/ Godzilla keverék, egynek elment.
Sajna úgy vagyok vele, a látványfilmek ...nem sok tartalom van mögöttük. Az elitélt jobban elgondolkoztatott.
A Deadfall csúcs szuper szerintem, csak zavart, hogy oroszul beszéltek (feliratos volt).

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#45020) lipi67 válasza Gyuri27 (#45018) üzenetére


lipi67
veterán

Itt a pont!

ill....OTT Mulan! :DDD

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#45021) 8th válasza lipi67 (#45020) üzenetére


8th
addikt

Már vártam ezt mikor dobod be. :P

(#45022) Gyuri27 válasza lipi67 (#45020) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mulan kínai. Ha már szabály ellenesen firtatod etnikai hovatartozásom. Legalább tudd melyik nációhoz tartozom. :P

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#45023) lipi67 válasza Gyuri27 (#45022) üzenetére


lipi67
veterán

Láttam ám (mert ugye művelt vagyok) :U A Yíp Man -ben, hogy ki a kínai meg a japán (de jó lenne egy japcsi nő...), értem én a felháborodásodat. (Mondjuk én nem a hovatartozáson akadnék ki, hogy kinai vagy japcsi, hanem inkább azon, hogy ffi vagy nő :DD ) khm.. :C
A " nációhoz " szóból meg csak az első felét értem :))

Etnikai hovatartozás ------ felháborodás
Nemi identitás ---------- ?????????????? se rá fütty!!! :D

8th: Ez is jól sikerült, nem?

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#45024) zoltanz


zoltanz
nagyúr

%-ban:

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#45025) shteer válasza zoltanz (#45024) üzenetére


shteer
titán

Lengyelország jól teljesít :)

..szerintem jónak tűnik

(#45026) darál0w válasza shteer (#45025) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

dehát Mo. jobban teljesít...nembaj hogy átlag alatt...legyél rá büszke és hangoztasd is

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#45027) shteer válasza darál0w (#45026) üzenetére


shteer
titán

látni ezt mindenhol. jólét, vígasság.

10 napja írtam engusznak privit, nem jött válasz azóta se. mi lehet? :U

..szerintem jónak tűnik

(#45028) radi8tor válasza shteer (#45027) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Lehet nyaral. ;]

⭐ Stella

(#45029) Gorneck válasza shteer (#45027) üzenetére


Gorneck
titán

Egyáltalán bejelentkezett a PH-ra? Telót még mindig nem vesz fel? Gondolom mailre se válaszol?

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#45030) radi8tor válasza Gorneck (#45029) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Utoljára bejelentkezve: 2013-09-13 16:25

Az oldalon:

Kedves látogató! A termékek személyes átvételére átmenetileg nincs lehetőség. A csomagküldés továbbra is elérhető.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#45031) Gorneck válasza radi8tor (#45030) üzenetére


Gorneck
titán

Az se most volt...remélem tényleg csak pihizik Balázs.

Jaja ezt már megbeszéltük Attilával.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#45032) radi8tor válasza Gorneck (#45031) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nekem már nincsen cuccom tőle, eladtam mindent. De akkor lehet elkerülöm a jövőben.

⭐ Stella

(#45033) shteer válasza Gorneck (#45031) üzenetére


shteer
titán

Telszam el is tunt az oldalrol, de amufy se vette fel senki az utobbi idoben. Utolso email tole 0913.

..szerintem jónak tűnik

(#45034) 8th válasza shteer (#45027) üzenetére


8th
addikt

Nem nagyon lepődnék meg rajta ha ős is beintene és pattanna innen külföldre mint anno puskajóska tette (computermode). Itt ha tisztességesen játszol vagy nem jutsz semmire vagy lenyom a szürkéző-feketéző konkurencia mint a bélyeget. A majdnem semmiért pedig én sem dolgoznám ki a belem 0-24ben. :(

(#45035) zoltanz válasza shteer (#45027) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Az van...
Amúgy ha nem ilyen jó az időjárás idén akkor megint bukóban lennénk. :DDD
Ide tartozik még, hogy szerintem kevés stratégiai megállapodást köt a kormány külfölddel (cégekkel), a nélkűl meg nincs stabilitás, befektetői bizalom....

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#45036) radi8tor válasza 8th (#45034) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mi? Computermode még van. És személyes átvétel is van náluk.
Vagy már csak a neve Computermode?

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#45037) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#45038) shteer válasza zoltanz (#45037) üzenetére


shteer
titán

érkezett ma egy kis málna meg eperlé a 7végi céges workshophoz :D

..szerintem jónak tűnik

(#45039) zoltanz válasza shteer (#45038) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Én most egy pálinkaház ügynöke is vagyok (rendezvény stb.). Úgyhogy ezek alapján értékeld a mondandóm. pszt :)
Én a Panyolai-sat szeretem, (amit könnyű beszerezned), kajszi, szilva, körte, esetleg bodza, ribizli.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#45040) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Az új Volvo Trucks reklám megvolt? Eszelős! :Y :C

⭐ Stella

(#45041) csoty válasza radi8tor (#45040) üzenetére


csoty
aktív tag

Nemsemmi! :Y

#csotykocsithajt

(#45042) shteer válasza radi8tor (#45040) üzenetére


shteer
titán

:K

..szerintem jónak tűnik

(#45043) Gyuri27 válasza radi8tor (#45040) üzenetére


Gyuri27
félisten

Óvatosan. Sok itt a scaniás! :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#45044) 8th válasza radi8tor (#45036) üzenetére


8th
addikt

[link] Fb-on azt írta élete legjobb döntése volt.

(#45045) F34R válasza 8th (#45044) üzenetére


F34R
nagyúr

hmmm ismeros volt a post, ezekszerint akkor jobb kint neki

(#45046) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Visszatérve a 4K-ra örülök ha lemennek a 24 col-os 1080p-s monitor/tv-k árai, akkor veszek egyet, de az még sztem pár év. (nagyon tetszik a képük, szép, részletes)

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#45047) F34R válasza zoltanz (#45046) üzenetére


F34R
nagyúr

miert most is vannak jo aron Dell monitorok egy hatvanasbol meguszod :DDD

vagy 38-ert TN- paneles csodat :C

(#45048) zoltanz válasza F34R (#45047) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Mázlista barátom vett, most 20k ért karcmentes jó aksis (3-4 nap átlagos használat mellett) iPhone 3GS-t.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#45049) shteer válasza F34R (#45047) üzenetére


shteer
titán

Be kell erni fHD 23"-kel es megvan az sokkal olcsobban is :)

..szerintem jónak tűnik

(#45050) F34R válasza shteer (#45049) üzenetére


F34R
nagyúr

jo akkor 53k :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.