Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-01-23 09:15:11

LOGOUT.hu

Huawei P9-P9 Lite OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5351) Cunaja


Cunaja
addikt

Lassan a Huawei fórumok olyanok lesznek, hogy érdemesebb read only-ba váltani. Mindenhol a frissítések a téma, ez nem is lenne gond, mert a telefonok topikja. Az viszont, hogy ilyen görcsösen foglalkoznak vele, engem már idegesít.
Kérdem én, aki az én romomat használja, az miért nem siránkozik? Meghozott egy döntést, hogy a garancia sem érdekli, de nem is siránkozik fél percenként.
Akinek nem tetszik a készülék szoftvere az vigye szervizbe, ott csapjon az asztalra, de ne siránkozzon már fél percenként.
A másik lehetőség, hardverapro és adja el, vegyen mást!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5352) bubus66 válasza Cunaja (#5351) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Szia engem is bosszant de mostantól nem foglalkozok vele.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5353) bubus66 válasza Cunaja (#5351) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Nem írom le neki nem ártana egy FR csinálni egyszerűbb rinyálni mint meg csinálni az FR és akkor biztos, hogy jó lesz minden

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5354) ANDROID??? válasza bubus66 (#5353) üzenetére


ANDROID???
addikt

Nem akarok másokat idézni, nehogy rinya legyen, de így ugye vissza lehet olvasni, hogy másnak sem megy az FR csak a hiszti..

:C megmondtad a tutit :K

[ Szerkesztve ]

(#5355) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Amúgy kötelező FR után 1 nap alatt viszarakni a dolgokat? :D

(#5356) Sanki válasza ANDROID??? (#5349) üzenetére


Sanki
addikt

Ja, ne is mond.. Kicsit felhúzták magukat, korában már én is írtam nekik a frissítésekkel kapcsolatban.

(#5357) Sanki válasza Cunaja (#5350) üzenetére


Sanki
addikt

Én még csak most tudtam elolvasni, teljesen jogos az írásod. :R

(#5358) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Gyanítom Ti is kaptatok emailt..

Tisztelt Huawei-ügyfelünk!

A Huawei vállalatcsoporton belüli szervezeti változások miatt a Huawei Mobile Services – korábbi nevén a felhőszolgáltatások – felhasználói szerződései átkerülnek a Huawei Technologies Deutschland GmbH vállalattól az Aspiegel Limited, a Huawei írországi leányvállalatának tulajdonába. Ez a következőket érinti: Huawei-azonosító, Cloud, HiGame és a Témák.

Az Aspiegel Limited a Huawei Consumer Business Group Kínán kívüli, digitális tartalmak és fogyasztói mobilszolgáltatások kezeléséért és összehangolásáért felelős globális központja. A módosítást követően a felhasználói szerződés Ön és az Aspiegel között fog fennállni.

A módosítás nem foglalja magában az adatok rendszerek vagy országok közötti tényleges áttelepítését. Az adatait továbbra is a németországi adatközpontok fogják tárolni, ugyanazzal a magas szintű védelemmel. A mobilszolgáltatásokkal kapcsolatban feldolgozott személyes adatok új adatkezelője az Aspiegel lesz.

A Huawei komolyan veszi a fogyasztóvédelemmel és adatvédelemmel kapcsolatos kötelezettségvállalásait és kötelezettségeit, és ez a módosítás semmilyen módon nem fogja korlátozni a jogait.

A módosítás 2018. február 23-án lép életbe. Ha nem kívánja fenntartani a szerződést az Aspiegel vállalattal, lehetősége van elállni attól. Ezt úgy teheti meg, ha a módosítás életbe lépése előtt törli a Huawei-azonosítójához tartozó fiókot.

Elállás esetén a Huawei-azonosító, a HiGame, a Témák és a Huawei Mobile Cloud adatait, például a felhőbe szinkronizált és mentett fényképeket, névjegyzékeket és fájlokat töröljük, és akkor sem lehet őket visszaállítani, ha létrehoz egy új Huawei-azonosítót. Ezenkívül nem fogja tudni használni a mobilszolgáltatásainkat, amíg létre nem hoz egy új Huawei-azonosítót.

Ha további információkat szeretne megtudni az átvitelről és az elállásról, látogasson el a weboldalunkra: https://consumer.huawei.com/minisite/legal/aspiegel/announcement.htm.

Üdvözlettel:

Huawei Technologies Deutschland GmbH

(#5359) Sanki válasza ANDROID??? (#5358) üzenetére


Sanki
addikt

Yep, most jött.

(#5360) Cunaja


Cunaja
addikt

Jó reggelt, szép napot Mindenkinek!
Megyek aludni, ma csak este leszek, mert délután dolog van.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5361) ANDROID???


ANDROID???
addikt

(#5362) bubus66 válasza ANDROID??? (#5361) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Hát vagy 50 Hsz és semmi értelmes dolog.

Majd nem dobtam egy hátast erre a kérdésre..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5363) egabi71


egabi71
aktív tag

Sziasztok,ahogy látom minden újnak mondható kèszülèknèl ami az elmúlt fèlèvben jött ki a huaweitöl téma a frissitès. Nekem egy Novám van amire tavaly március óta nem jön semmilyen frissitès , akkor èn ès mèg sokan nyugodtan háboroghatnánk.De van èrtelme? A Huawei rèszèröl le vagyunk sz ... va. Amikor megvettem akkor jött a gyártó közlemènye, minden kèszülèk megkapja legalább a biztonsági frissitèst,de az sincs.Ennyit a huaweiröl.🤔🤔

(#5364) bubus66 válasza egabi71 (#5363) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Hát igen meg az ügyfél-szolgálatokról is pl a P10-nél minden hol van Oreo béta teszt nálunk nincsen. Elég érdekes hogy futom velük vagy 3 kört és láss csodát megjöttek a frissítések..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5365) egabi71 válasza bubus66 (#5364) üzenetére


egabi71
aktív tag

Jó nektek,èn már sok kört futottam de semmi èrtelme nem volt.Ez van.

(#5366) bubus66 válasza egabi71 (#5365) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Azt tudom, és ez mint ahogy írtad elég szégyenli való a Huawei részéről

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5367) ANDROID??? válasza bubus66 (#5362) üzenetére


ANDROID???
addikt

Az se rossz.. :)

Konkrétan erre gondoltam..
+ erre

[ Szerkesztve ]

(#5368) bubus66 válasza ANDROID??? (#5367) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

A második az elég hihetetlen tudod messziről jött ember azt mond amit akar. Én nem hiszem el.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5369) ANDROID??? válasza bubus66 (#5368) üzenetére


ANDROID???
addikt

Simán lehet hibátlan, telefon és sms semmi más használat, ott előfordulhat. Másik eset, ha semmi nem baj/hiba :D

(#5370) bubus66


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Sziasztok Jó reggelt, szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5371) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Üdv!

Tegnap olyan dolog történt hogy csoda.
A Kingroot app bejelzett a fotaprovider nevű app-ra hogy fertözött :D

Tencent-et használ, de tudtam róla már régota, mivel adups fota dologról van szó.

[ Szerkesztve ]

(#5372) Cunaja válasza bubus66 (#5370) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó reggel Bubus, szép napot Mindenkinek!
Ma megint zsúfolt napom lesz, mert érkezik a lányom PC-je és egész nap telepítetek, utána buliba megyünk. :)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5373) csocsoszán válasza Cunaja (#5372) üzenetére


csocsoszán
őstag

Jó szórakozást! Én megyek Kecskemétre telepíteni :-(

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#5374) Cunaja válasza csocsoszán (#5373) üzenetére


Cunaja
addikt

Szomszéd, vigyázz az úton, mert péntek van és ilyenkor a szokásosnál is több a hü...e az utakon.

A P9 fórumán megint akku hisztéria van. Kaptak egy kis szöveget. :)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5375) Cunaja


Cunaja
addikt

Jó reggelt, szép napot Mindenkinek!
1 hét szabin leszek és külfödre megyek, ezért nem leszek elérhető, és privát üzenetekre se válaszolok.
28-án már leszek.
Addig is jó romolgatást, jó fóliázást, jó tokozást nektek! ;]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5376) bubus66 válasza Cunaja (#5375) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Jó utazást kívánok.

Sziasztok Jó reggelt, szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5377) csocsoszán válasza Cunaja (#5375) üzenetére


csocsoszán
őstag

Jó pihenést! Jó utat! És "vezess óvatosan" !

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#5378) Cunaja válasza csocsoszán (#5377) üzenetére


Cunaja
addikt

:R Mindenkinek! Nem én vezetek majd délután, hanem a pilóta! :) Gép eltérítés és műszaki hiba ne legyen!
Üzleti útra megyünk csapatostul. :)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5379) csocsoszán válasza Cunaja (#5378) üzenetére


csocsoszán
őstag

Még nem tudsz röpzit vezetni? :Y Hát, hogy van ez? ;)

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#5380) Cunaja válasza csocsoszán (#5379) üzenetére


Cunaja
addikt

Majd átírom a szoftvert, hogy ne legyen semmi baj. Nem bízom már a gyári szoftverekben. ;]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5381) bubus66 válasza Cunaja (#5378) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Jó utat nektek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5382) egabi71 válasza Cunaja (#5378) üzenetére


egabi71
aktív tag

Jó utat nektek 🤗🤗

(#5383) zeon.hu válasza Cunaja (#5378) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Megfelelő magasságon ugrás!
(Fogalmam sincs, milyen landolni rendesen egy géppel, csak kényszerleszállásom volt párszor, egyéb esetben félúton kiugrottam :D )

#?*@&!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.