Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-01-23 09:15:11

LOGOUT.hu

Huawei P9-P9 Lite OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5701) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Sziasztok Jó reggelt, szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5702) Cunaja válasza bubus66 (#5701) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó reggelt Bubus, jó reggelt Mindenkinek!
A második képen a csajszi szandálja, nem harmonizál a ruhával. :DD
Kiárly ez a P10 topik. Néha csak lesem, hogy miket csinálnak.
Szerintem rövidesen egy pár darab kinyírt telefon lesz, mert egész jól haladnak ebbe az irányba.
Te meg csak rendületlenül segítesz. :R mások nevében!

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5703) bubus66 válasza Cunaja (#5702) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hogy te miket észre nem veszel..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5704) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Valaki mondja már meg, hogy tud a Huawei beállni ebbe az ocsmány notch majmolásba, mikor többet költenek kutatás-fejlesztésre, mint pl az Apple...
Komolyan, rossz nézni a P20 szériát!

#?*@&!

(#5705) aprokaroka87 válasza zeon.hu (#5704) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Hello!
Szerintem pár évig most ez lesz a divat, sajnos ezt vagy megszokjuk vagy megszökünk.

(#5706) bubus66


bubus66
nagyúr

1 fél tégla készülőben.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5707) szemesi69 válasza bubus66 (#5706) üzenetére


szemesi69
addikt

Itt is készül ,előzmény
Ezt akarta rá tenni C150-re

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#5708) bubus66 válasza szemesi69 (#5707) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia te tudod, hogy ezért is szüntettem meg a segítséget, mert az nem jó amit te linkelsz oldalt letölteni őneki másik kell, ha meg tégla lesz akkor, mindenki hibás csak ő nem. Mindig azt szoktam mondani, hogy ott kérjen segítséget, ahonnan az ismeretlen firmware-t letöltötte.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5709) aprokaroka87 válasza bubus66 (#5706) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Üdv!
Tegnap az én telefonom is tégla lett egy magisk modul miatt, szerencsére FR Megoldotta, persze mentés az nem nagyon volt, ugyhogy tegnap a naggyát ma pedig a többit állitottam vissza.
Persze van még mit visszatenni, de hát ez van.
viszont van egy olyan ami szerintem gyorsit a telefonon

ez pedig az ART Runtime optimalizálása

build prop-ban kell hozzáadni pár dolgot.
everything lesz az érték.
Cunaja lehet jobban tudja miről van szó.
Az viszont biztos hogy észrevehető változás történik pozitiv irányba.
Az appok hamarabb indulnak,illetve gyorsabbak is lesznek.

(#5710) bubus66 válasza aprokaroka87 (#5709) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia ilyen elő fordul, még olyannal is mint te aki értesz hozzá, csak annyi a különbség, hogy te meg is tudod csinálni.

Én arra akartam kilyukadni, a szemesi tudja miért írtam, hogy ha valamit linkelek neki (pl a google driveremröl) az nem jó őneki az uku-muku oldal firmwareje kell, utána meg böfög, hogy tégla, ha meg privátba elutasítom akkor szemét vagyok stb.

Meg még az is amikor az ember kicsit keményebb stílusban ír neki ugranak 5-6 azóta egy sem írt, mert ugatni könnyebb mint segíteni..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5711) szemesi69 válasza bubus66 (#5708) üzenetére


szemesi69
addikt

Most már rátalált a C150-es romokra, javasoltam neki a blogodban lévő írást az FF-ről, hogy azért ellenőrizze le, hogy felmegy-e rá az adott C150 imei alapján. Mondjuk én a helyében inkább factory resettel kezdenék, mert merülési gondjai vannak, nem rom cserével.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#5712) aprokaroka87 válasza bubus66 (#5710) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Én se értek még sokmindenhez.
Viszont tegnap bebizonyosodott számomra hogy az FRP egy elcseszett dolog.

Hiába van neked mobilneted ha a telefonodban letárolt szolgáltatói apn olyan amit már nem használ.
Igy wifi kellet ahhoz hogy egyátalán betudjak lépni FR után.

(#5713) bubus66 válasza aprokaroka87 (#5712) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát igen vannak néha ilyen ficsőrök.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5714) bubus66


bubus66
nagyúr

Gyerekek itt már nagyon nagy baj van..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5715) aprokaroka87 válasza bubus66 (#5714) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Hát ahogy én tapasztalom a telefon név után odabigyessztet DUAL név az Dual Simet jelent.

Amúgy meg pl ha rákeresett volna a huawei p10 dual,user manual kulcs szóra akkor megkapta volna nagy valószinűséggel a pdf formátumban ott lett volna az user manual, amiben ez nagyvalószinűséggel benne lett volna.

(#5716) Cunaja


Cunaja
addikt

Jól elvagytok! :)
Lassan épülhet egy ház. ;]
Adok nektek egy feladatot és megyek aludni, mert 4-kor csörög a vekker.
Flash player Nougatra, de olyan kell ami a rendszerbe épül és megbolondítja a böngészőket.
Arra gondolok, hogy ami böngésző nem tudja kezelni, utána az is tudja. Ilyen pl a Puffin, ami lekezeli szó nélkül a flash tartalmat.
Ez nekem nem jó, mert másik böngészőbe kell.
Most lefordítottam az offline browser-t, de nem kezeli le a flash-t és így kínlódás az egész.
Tök jól lehet vele offline netezni, de ha olyan oldal van mentve, ahol flash is van, nem ér semmit.
Találjatok ki megoldást, hogy a teljes rendszer tudja kezelni .
Megfogom oldani úgyis, de gondoltam talán tudtok valamit.
Gyakorlásként egy oldal. [Telefonon nézzétek és ne olyannal ami tudja a flash-t.] :Y
Értitek mit szeretnék?
A lányomnak kellene offline tanuláshoz. Az meg nem jó, hogy letölti és közben mindig böngészőt vált.
Feladat adott.
Jó pihenést Mindenkinek!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5717) Cunaja válasza Cunaja (#5716) üzenetére


Cunaja
addikt

[Ezek nem jók]
Nem lehet velük offline fájlokra menteni, illetve megnyitni.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5718) Cunaja


Cunaja
addikt

Jó reggelt és csapadék mentes napot Mindenkinek!
Nehezet kérdeztem? Semmi reakció. :F

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5719) zeon.hu válasza Cunaja (#5718) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Kérdezd az alkalmazás vagy szakmai topikban.

#?*@&!

(#5720) bubus66 válasza Cunaja (#5718) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Én járőrbe vagyok, meg megyek tanfolyamra ha délutánig nem lesz semmi akkor ránézek én is. Jó pihenést neked az éjszakai műszak után.

Sziasztok Jó reggelt, szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5721) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Sziasztok!

Mennyibe kerül most a műszaki mindennel együtt (nem tudom már hogy mi a mellékköltség zöldkártya vagy adó vagy nem tudom)?
Itt helyieknél 22500 pénzt jelöltek meg szgk esetén, de pl van ahol ki van írva akcióban, 16250 pénzért (elvileg benne minden, bár azt természetesen nem írták a részletekhez)..

(#5722) sebijani1982 válasza ANDROID??? (#5721) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Üdv! Dunaújváros és környékén 23 körül mozog!

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#5723) ANDROID??? válasza sebijani1982 (#5722) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ok, köszi, akkor gurulok egy kört, megéri a 16250 mellé 2000 tankolás :)

(#5724) bubus66 válasza ANDROID??? (#5723) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia én Pécsen 23000 Ft fizetem..

az amit írtál szerintem smafú

itt nézd meg a végén a táblázatot.

Mert a 16250+10490 FT

[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5725) szemesi69 válasza bubus66 (#5724) üzenetére


szemesi69
addikt

Nem smafu, az autóklub is szokott akciózni 16 valamennyért Kaposváron, ha nem volt hiba, annyi volt a vizsga díj.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#5726) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Remélem calós lesz az a 16, nincs kedvem egy kötelező sza.ért fizetni 20 felett..

(#5727) bubus66 válasza szemesi69 (#5725) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az kicsit furcsa, hogy 10 000 FT leakciózik. Abba akkor nincs benne valami

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5728) Cunaja


Cunaja
addikt

[Mai esemény]
Elmondom a pontos történetet.
Egy olasz férfi bérelte az autót Ferihegyen, hogy dolgát intézze, majd vissza.
Ebben az átjáróban elakadt az autóval és kiszállt a társásával.
A mozdonyvezető annyit látott, hogy egy vészvillogó villog a sötétben és behúzta a vészféket, majd hátra szaladt a mozdony másik felébe.
A mozdony eleje totál leéget és több tízmilliós a kár.
Behozták hozzánk, és elég csúnya az eleje. A biztosító gondolom örülni fog, mikor benyújtják neki.
A dolog érdekessége, hogy az autó meg szlovák rendszámú volt, a vezetője olasz. :Y
Szerencsére nem sérült meg senki.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5729) szemesi69 válasza bubus66 (#5727) üzenetére


szemesi69
addikt

A Kaposvári KIA szerviz 13-ért szokta hirdetni, akkor abban mi a ráció. Benne van minden akcióba 16 ropiért ugyan azt a műszakit adja, mint neked 23-ért. 2 éve én 20-at fizettem rendes műszakiért.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#5730) bubus66 válasza ANDROID??? (#5726) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor add el az autót és akkor nem kell fizetned semmit sem.

Tudod, én meg úgy vagyok vele hogy az autó saját erejéből menjen át és ne ilyen akciózót sufni szervizekbe, ahol beállítod az autót (vagy még azt sem) és át megy a műszaki vizsgán.. Na ez az amit akciózhat nekem inkább fizetek, 23 000 de akkor normálisan legyen átnézve...

Nekem volt egy Fiat Tipo-m saját erejéből ment át a műszaki vizsgán, úgy hogy az mondták vigyen el ilyen sufni szervizbe, ahol meg csinálják 17 000 Ft-ért, mert máshol 1989 évjáratú autó nem megy át. És lás csodát át ment úgy hogy ott voltam, és megnéztem, hogy valóban megvizsgálják-e 21500 Ft-ért aki meg sufni szervizbe műszakizot 3 db annak meg bevonták a forgalmiját. Biztos nem azért mert jó műszaki állapotba van...

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5731) bubus66 válasza szemesi69 (#5729) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na de az nem mindig van? És meg is nézik vagy csak a rendszám, meg a forgalmi kerül oda?

Mert halottam a KIA-ról ilyet is..

Tudom nálunk is volt a most nyílott autószarvízben ilyen. És voltak jó pár gondok az autókkal.

Azt hiszem, hogy most van egy minimál összeg ami alatt nem csinálhatja meg...

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5732) szemesi69 válasza bubus66 (#5731) üzenetére


szemesi69
addikt

Nem mindig van ez igaz, de rendes müszaki van. A Kaposvári KIA nem most kezdte, ismerem a főnököt, régen vettem autót is náluk, korrektek.

"csak a rendszám, meg a forgalmi kerül oda?" Ilyennel a 90-s években találkoztam utoljára, szerintem most már nem megoldható, legalábbis én nem tudok róla. Ettől függetlenül láttam én is csoda dolgokat, például beállt fékpofával simán műszakizott az autó.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#5733) bubus66 válasza szemesi69 (#5732) üzenetére


bubus66
nagyúr

Oké

Tényleg igaz az, hogy a KIA-ba 12000 Ft a rezsi óradíj?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5734) ANDROID??? válasza bubus66 (#5730) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ahol 22500 az a sufni szerviz, nekem normélis eredmények a lényeg, nem az hogy átlökjék..
Ahol akciós (bocs elírtam, mert nem 16250, hanem +40 :B ), szóval itt, nem engedik át, ha valami baja van a gépnek, és itt többször szervizelték már a kocsimat. Az utolsó műszakit itt csinálták, de most nem akartam kocsikázni odáig, gondoltam megcsinálom a helyi sufniban, de itt sokallom, mert mert, mindegy miért de nem látom értelmét kifizetni a magasabb összeget, ha megy az olcsóbban is :K
Szóval itt akciós most.. (óradíj, ha jól emlékszem 8500-8700 kb.)
Az utolsó vizsga alkalmával végig ott voltam, megmérték a gátlókat fékeket meg mást is ami a műszaki vizsgára nem kell csak kíváncsi voltam az épp aktuális eredményre. Egyébként itt nincs arra lehetőség, hogy a kocsi át legyen lökve, vagy be se menjen a műhelybe, arra van, ha nem menne át akkor megjavítják és utána átmegy.
Szerintem ide fogom vinni, mert úgy is lesz dolog Pesten és egyúttal oda is 1 tankolásból...
Inkább a szervizelést szoktam nem sufniban intézni, hogy hozzá értő kezek készítsék az épp aktuális javítást, ne a sufnisok cserélgessenek alkatrészeket, hogy a zsebük tömődjön.. :K

Nyilván nem az a cél, hogy ne rendesen menjen át, mert arra nincs is indok, ha valami rosszalkodik kopog, már megyek is csináltatni a szervizbe, vagy ha magam is meg tudom biztosan csinálni, megcsinálom magam..
Viszont annak nem látom értelmét, hogy elvigyem a kocsit még drágább helyre javíttatni, ha normális szervizben meg tudom oldani elfogadható árban (nem olcsón, de elfogadható áron).

[ Szerkesztve ]

(#5735) bubus66 válasza ANDROID??? (#5734) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szóval annyi, hogy mákod van. Ha nincs az akció akkor tetszik nem teszik ki fizetni a drágább árat.

Igen ez az de majd lehet, hogy meglepődsz.. De ne legyen igazam....

Ebben benne van a környezetvizsga is?

Mert az külön 10000 Ft meg a hivatalos Műszaki 17000 Ft akkor elég jól menő szerviz lehet, hogy 10000 Ft kedvezményt tud adni vagy is a környezet vizsga díját ő állja.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5736) ANDROID??? válasza bubus66 (#5735) üzenetére


ANDROID???
addikt

Kb. :K
Nem szokásom a kocsit átlöketni valami tré helyen, nekem fontos, hogy tudjam a kocsival mi a helyzet és hogy rendben legyen, mert gyerekek is ülnek rajtam kívül a kocsiban. :K Csak nekem is kevéskének tűnik a 16290,-

[ Szerkesztve ]

(#5737) bubus66 válasza ANDROID??? (#5736) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na jó ét megyek szolgálni neked meg jó pihenést.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5738) ANDROID??? válasza bubus66 (#5737) üzenetére


ANDROID???
addikt

Nyugodt estét :K

(#5739) szemesi69 válasza bubus66 (#5733) üzenetére


szemesi69
addikt

Azt nem tudom, nekem haver szervizel, ért hozzá, alkatrészt beszerzi ha kell, így szakszervizek óra díjáról fogalmam sincs. Szakszervizbe csak műszakira megyek, ott meg egyformák a hivatalos árak.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#5740) Cunaja


Cunaja
addikt

Szép jó reggelt Mindenkinek!
Megyek kocsit takarítani. :W

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5741) ANDROID??? válasza Cunaja (#5740) üzenetére


ANDROID???
addikt

Sziasztok!

Havas nálatok is?
Nálunk először tln ónps esett, legalábbis a fLon kopogott is, aztán nekilátott havazni.. :W
Viszont, ha hideg lesz jó lesz a hó..

(#5742) Cunaja válasza ANDROID??? (#5741) üzenetére


Cunaja
addikt

6cm hó, de meguntam. Kicsit lenyomtam a havat, de alatta tiszta jég és hagytam a fenébe. Szerencsére nem akarunk menni sehová kocsival.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5743) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Szépet napot, itt még nincs hó.

Más:
Ha telefonom alapértelmezett apn pontját akarom átkonfigolni.
akkor /system/etc/apn-config.xml fájlban kell mókolni?

(#5744) bubus66 válasza Cunaja (#5742) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja szép napot neked!

Nálunk most nem esik csak hideg szél fúj meg a nap próbál erőlködni.

Sziasztok szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5745) ANDROID??? válasza Cunaja (#5742) üzenetére


ANDROID???
addikt

Szerencsére mi sem megyünk ma kocsival, legalábbis nem terveztük.
Annak örülök, hogy nincs mindenhol jég alatta, de foltokban van igen..

(#5746) bubus66 válasza Cunaja (#5742) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia nincs apk toolod mert ami nekem van az kinek kinyitja de vissza már nem tudom zárni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5747) Cunaja válasza bubus66 (#5746) üzenetére


Cunaja
addikt

Mit nyit ki és mit nem zár vissza?

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5748) Cunaja


Cunaja
addikt

Jó reggelt, szép napot Mindenkinek!
Bubus délután leszek, addigra írd le mire gondoltál.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5749) bubus66 válasza Cunaja (#5747) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia szét lehet szedni az apk. csak vissza nem tudom csinálni mert errot dob ki..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5750) Cunaja válasza bubus66 (#5749) üzenetére


Cunaja
addikt

Küld el, megnézem. Nyomd fel valahová és délután meglesem. Azt is írd le privibe, hogy mit kell vele csinálni?.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.