Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-01-23 09:15:11

LOGOUT.hu

Huawei P9-P9 Lite OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) Cunaja válasza bubus66 (#1000) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó reggelt!
Nem nézem meg, mert metrón vagyok. :)
Éjszaka megint elküldtünk egy metró szerelvényt a roncstelepre. Az újságírókkal veszekedtem, mert nem akarták befejezni a fényképezést. Mondtam nekik, ha meglátom magam valamelyik fényképen valahol, abban a pillanatban személyességem megsértése miatt pert indítok és 10milla lesz a kezdő összeg. Elősször kötekedtek, de mikor odajött a kollégám és közölte velük, hogy nem szoktam viccelni és tényleg per lesz, összepakoltak és távoztak. Így zajlott Kökin a fél éjszakám! Jelenleg is rosszabb állapotú metrón utazom annál ami elindult megint az Oroszokhoz. :W
Lassan otthon leszek, de nem alszom, mert megyünk anyókával nagybevásárlásra. Ez éjszakás után kellemes időtöltés. :W A romolgatás ma kimarad.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1002) bubus66 válasza Cunaja (#1001) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az jó de azért pihenj is egy kicsit.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1003) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt legyen szép napod

Jó reggelt

Szép napot mindenkinek..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1004) Cunaja válasza bubus66 (#1003) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó reggelt! :R
Direkt gyűjtöd a nőket? Gondolom ilyenkor az asszony kutyát sétáltat. :P

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1005) petya220 válasza Cunaja (#1004) üzenetére


petya220
senior tag

Több nő, néha jobb, mint 1 : D

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#1006) bubus66 válasza Cunaja (#1004) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem sétáltat kutyát itthon van. Különben meg hűséget esküdtem nem vakságot..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1007) Cunaja válasza bubus66 (#1006) üzenetére


Cunaja
addikt

Megszoktam neki mutatni a képeket, mert éppen a téli kilók leadását kezdte meg. Mindig mondom neki, így kell kinézni. ;]
ui: Persze nem mindegyiket! :)

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1008) bubus66 válasza Cunaja (#1007) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az igen..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1009) bubus66 válasza bubus66 (#1008) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ez nem semmi..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1010) petya220 válasza bubus66 (#1009) üzenetére


petya220
senior tag

Ez borzalmas :c

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#1011) bubus66 válasza petya220 (#1010) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát ja ez már abba a kategóriába tartozik

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1012) Cunaja válasza bubus66 (#1009) üzenetére


Cunaja
addikt

Szép arcú csaj, alakja jó, szóval ez egy barom idióta! :W

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1013) Gabbbb válasza Cunaja (#1012) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Aki photoshopolta tuti viccnek szánta.

(#1014) bubus66 válasza Cunaja (#1012) üzenetére


bubus66
nagyúr

Így van.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1015) bubus66 válasza bubus66 (#1014) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Szép estét, és Jó éjszakát kívánok!

Szép estét és Jó éjszakát mindenkinek

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1016) bubus66 válasza Cunaja (#1012) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot kívánok!

Jó reggel mindenkinek..

Más:

Cunaja miért van az hogy finder felajánl egy frissítést azt nem lehet vagy letölteni vagy telepíteni vagy csak akkor ha módosítom a proxyt?

Erre gondoltam..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1017) egabi71 válasza bubus66 (#1016) üzenetére


egabi71
aktív tag

Jó reggelt Bubbus ès jó reggelt mindenkinek,ez egy nagyon jó kèrdès, talán Cunaja mester megtudja nekünk válaszolni, mert sehol nem találok rá választ 🤗🤗

(#1018) bubus66 válasza egabi71 (#1017) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ezért kérdeztem én is mert szerintem az nem hivatalos

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1019) MK VII


MK VII
veterán

Sziasztok, szép napot.
Ismét itt.. Kellett egy kis pihi, mert kezdtem tele lenni a fórummal..
Cunaja, most olvastam a válaszodat...
Valóban félreérthettelek amiért elnézésedet kérem. Valószínűleg nekem sem kellett aznap már sok, hogy pattanjon a húr és sajnos pont akkor jött ki belőlem a "trutyi".

(#1020) petya220 válasza MK VII (#1019) üzenetére


petya220
senior tag

Szia
Nem azért... De le van kódolva :U megfosztottál egy (remélhetőleg) csodás látványtól :O

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#1021) MK VII válasza petya220 (#1020) üzenetére


MK VII
veterán

Na jó.. Hát ez tényleg hihetetlen..
Feltöltöm ide a képet azt sem lehet megnézni.. :)

De talán így.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1022) bubus66 válasza MK VII (#1021) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ez jó helyes kis csajszi..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1023) bubus66 válasza bubus66 (#1022) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ez ám a csúzdás

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1024) bubus66 válasza bubus66 (#1023) üzenetére


bubus66
nagyúr

Bocsi az előbbi link nem jó

Csúzdázás

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1025) MK VII válasza bubus66 (#1024) üzenetére


MK VII
veterán

Jó volt az előző link is csak azóta eltávolították a videót.. Legalábbis én meg tudtam nézni arról a linkről is.
Most már nem jó valóban.

(#1026) bubus66 válasza MK VII (#1025) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az lehet mert kaptam valami szerző jogról szóló e-mailt és legközelebb már nem is volt jó

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1027) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Sziasztok!

Napsütés + szél?

(#1028) Cunaja válasza bubus66 (#55) üzenetére


Cunaja
addikt

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1029) bubus66 válasza Cunaja (#1028) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ez 7.0?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1030) Cunaja válasza bubus66 (#1029) üzenetére


Cunaja
addikt

Te szerinted? :P
Hogy ismersz engem?
Persze 7.0 kigyomlálva és saját rom. :B Folyamatosan fejlesztem. Ha tökéletes lesz, akkor kerül a fórumba.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1031) bubus66 válasza Cunaja (#1030) üzenetére


bubus66
nagyúr

Oké köszi mert ha az extratorral szét bontom abban vendor mappa néven van benne.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1032) bubus66 válasza Cunaja (#1030) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked..

Sziasztok Jó reggelt mindenkinek, legyen szép napotok ezen az esős napon.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1033) bubus66


bubus66
nagyúr

Hova küldhetem???

[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1034) petya220 válasza bubus66 (#1033) üzenetére


petya220
senior tag

Szigethalomra jöhetnél egy ilyennel.. :D Nem haragudnék meg, ha átmész a virágokon akkor sem. :D

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#1035) Cunaja válasza bubus66 (#1032) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó reggelt! :Y :)

Szia! Png formátumot kellene xml-be menteni és vissza. Gyors módja van neki, vagy marad a C# ?

[Itt]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1036) petya220 válasza Cunaja (#1035) üzenetére


petya220
senior tag

Ez amúgy sulis gép... Nagy a rumli

I

I

V

;] :P

Az átnevezés a leggyorsabb.... :DD Most minek dolgozzon a proci? Ha ilyet is lehet :D c#-ban átnevezed, és kész :D

[ Szerkesztve ]

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#1037) Cunaja válasza petya220 (#1036) üzenetére


Cunaja
addikt

:W :R
Ez ki is ment a fejemből. :R

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1038) petya220 válasza Cunaja (#1037) üzenetére


petya220
senior tag

Most tényleg ez lett a megoldás? XDDD

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#1039) Cunaja válasza petya220 (#1038) üzenetére


Cunaja
addikt

Igen!
A témázásnál kell és tökéletes. :R

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1040) MK VII


MK VII
veterán

Itt kérdezem meg, mert Lite topikot nem traktálom ezzel.
Szóval.
Ha egy gyári romra újra van húzva ugyan az a gyári rom az megy mindenféle BL nyitás meg twrp nélkül? Tehát, ha letöltöm, dload-ba berakom és három gombossal felrakom az működő dolog?
Havernak még mindig nem találta meg az eladó a számláját és nem tudja gariztatni...
Google dolgok nem mennek rajta egy FR után. Előtte jó volt.
Csak sejtem, de, ha újra van húzva a rom akkor sikerülhet helyreállnia a rendnek?

[ Szerkesztve ]

(#1041) bubus66 válasza MK VII (#1040) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Igen de ugyan azt tegyétek fel ami rajta volt.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1042) MK VII válasza bubus66 (#1041) üzenetére


MK VII
veterán

Telrmészetesen ugyan az a rom menne vissza.. :K

(#1043) bubus66 válasza MK VII (#1042) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor próbáljátok meg. Ha kell esetleg valami akkor adok elérést, ROM stb

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1044) petya220 válasza Cunaja (#1039) üzenetére


petya220
senior tag

Akkor örülök. :D :R

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#1045) MK VII válasza bubus66 (#1043) üzenetére


MK VII
veterán

VNS-L31C150B161 kellene...
Firmware finder megtalálja. Onnan is feltolhatjuk? Vagy töltsem le külön?

(#1046) pepetech válasza MK VII (#1045) üzenetére


pepetech
őstag

Én illetve sokan a mate9 topicban már a firmware findert használjuk. Jó kis cucc.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#1047) bubus66 válasza pepetech (#1046) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az lehet csak éppen nem hivatalos.. És 90% nem is meg fel csak ha meg mokolom a firndert akkor meg hol is hivatalos sehol...

MK VII

Mert L31-em az pont nincs de 8080-as praxyval

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1048) Cunaja


Cunaja
addikt

A P9-Lite-nál is borzasztó a GPS? A P7 2 másodpercen belül jelet talál 2m pontossággal. Panelban gépnél ülve 4másodperc.
A P9 10 másodperc és 16m pontossággal, ami egy kereszteződésnél már rengeteg itt Pesten. Panelban nem is talál jelet.
Na ezt fogom megoldani, mert ez így nem jó.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1049) MK VII válasza Cunaja (#1048) üzenetére


MK VII
veterán

Ha sikerült jelezd. :K
Jut eszembe. Nem tudsz egy olyan linket küldeni mint a P9-nél az a puritán honlap ahol vannak a romok.

bubus, ha esetleg találnál, akkor linkelnéd?
Persze csak, ha van időd. :R

(#1050) bubus66 válasza MK VII (#1049) üzenetére


bubus66
nagyúr

Természetesen holnap megkeresem ha megfelel.

éjszakát

Jó éjszakát Cunaja

Mindenkinek jó éjszakát szép álmokat.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.