Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-01-23 09:15:11

LOGOUT.hu

Huawei P9-P9 Lite OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4601) Cunaja válasza bubus66 (#4598) üzenetére


Cunaja
addikt

Szép estét Bubus!
Jó pihenést Mindenkinek!
Holnap már leszek, mert kezdem magam kipihenni. Amikor csak tudok alszom, hogy a szemeim regenerálódjanak.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4602) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Sziasztok Jó reggelt szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4603) Cunaja válasza bubus66 (#4602) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó reggelt Neked is!
Szép napot Mindenkinek!
[Vajon mi?] :DD

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4604) Cunaja


Cunaja
addikt

Jó reggelt és szép napot Mindenkinek!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4605) bubus66 válasza Cunaja (#4604) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked is.

Sziasztok Jó reggelt szép napot mindenkinek.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4606) szemesi69 válasza bubus66 (#4605) üzenetére


szemesi69
addikt

Szép napot mindenkinek! Csak, hogy eltérjünk a megszokottól :) [A zöld, a bíbor és a fekete] És egy kis csoda a 80-as évekből, mert akkor is voltak a szemnek szép látványok :)
Sabrina & Samantha Fox

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#4607) bubus66 válasza szemesi69 (#4606) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia hát igen azok a régi szép idők..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4608) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Szép estét neked!

Ma reggel jöttem haza, vasárnap megint megye éjszakára.

Sziasztok Szép estét mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4609) Sanki válasza bubus66 (#4608) üzenetére


Sanki
addikt

[link]

Csak hogy tisztán láss: a használatához semmiféle regisztrációra nincs szükség (egyedül PH regisztráció, ami ugyebár megvan), a kérdőív pedig opcionális, annyit tartalmaz, hogy melyik funkciók legyenek fejlesztve prioritás szerint (ehhez pedig egyedül egy google fiók kell (azért, hogy ne lehessen többször megcsinálni), ami megint megvan, mivel egy androidos telefont használsz...). Összesen 2 gombnyomásba kerül az, hogy megkapd a legfrissebb verziót. 1. Ezt megnyitni. 2. Rákattintani arra, hogy tesztelő leszek. --> Kész. Van egy friss alkalmazásod.
Illetve a kép, amit kiraktam az is google play-ből van, hiába jössz a 2014-es dátummal, az a régi, az van továbbfejlesztve.

Ui.: félre ne értsd, én egyáltalán nem rábeszélni akarlak (és mást sem), én csupán erre a mondatra reagáltam: "Pc-ről könnyebb, telefonról is megoldható, bár elég körülményes", csak szeretném azt, hogy megértsd, hogy hogyan működik és miért írtam. Ajánlottam egy általam kipróbált könnyebb utat. Akinek nem tetszik nem rakja fel és kész.

(#4610) bubus66 válasza Sanki (#4609) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor használd sőt támogasd a fejlesztőt is, ha neked bejön, nekem nem jött be szemétnek meg nem teszem fel.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4611) Sanki válasza bubus66 (#4610) üzenetére


Sanki
addikt

Ismétlem: akinek nem tetszik nem rakja fel.
Számomra teljesen lényegtelen, hogy ki mit használ, értsd meg, hogy segíteni akartam.

Én csak a téves állításokat cáfoltam meg tényekkel és adatokkal. :)

[ Szerkesztve ]

(#4612) szemesi69 válasza Sanki (#4609) üzenetére


szemesi69
addikt

Ezt én mondtam, nem bubus66 :) "Pc-ről könnyebb, telefonról is megoldható, bár elég körülményes"

Én értelek, de én sem kívánom az alkalmazást :) Azon problémázok inkább, hogy lassan mindenre van alkalmazás, ettől leszek idegbeteg :) Lehet maradi vagyok, de inkább legyen körülményes, de egy helyen, ha böngészőbe vagyok, ne kelljen már egy másik alkalmazásba átmennem, mert éppen linkelni akarok :) Ettől függetlenül értékelem a segíteni akarásod, ezért van a fórum :R

Xiaomi redmi note 12 pro

(#4613) Sanki válasza szemesi69 (#4612) üzenetére


Sanki
addikt

Tudom, hogy Te írtad. Köszönöm, hogy megérted. :)
Pont erre célzok, mindenkinek van véleménye, mindenki azt használ, amit akar, csak segítség lenne.

(#4614) bubus66 válasza szemesi69 (#4612) üzenetére


bubus66
nagyúr

A Segíteni akarást én is értékelem. Azon kívül leírtam neki, hogy miért nem akarok tesztelő lenni..

Meg miért csak akkor kapom meg a legfrissebb alkalmazást, ha jelentkezek tesztelőnek, és miért nem lehet direktben letölteni..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4615) szemesi69 válasza bubus66 (#4614) üzenetére


szemesi69
addikt

A 7-s bétát sem kaphatta meg mindenki, csak aki jelentkezett tesztelőnek, ettől függetlenül, a te álláspontod is érthető, oké ez nem oprendszer :)

De inkább nézd meg ezeket, garantált jó kedved lesz, 40 sexy, látnivaló :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#4616) bubus66 válasza szemesi69 (#4615) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszi tényleg..

De az oprendszer az más mint egy alkalmazás

Jó ét nektek

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4617) Sanki válasza bubus66 (#4616) üzenetére


Sanki
addikt

Örülök, hogy megbeszéltük! :R

Jó éjt.

[ Szerkesztve ]

(#4618) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked.

Sziasztok Jó reggelt szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4619) Cunaja válasza bubus66 (#4618) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó reggelt Bubus!
Éjjel voltam és leszek is, így alszom egész nap.
Szép napot Mindenkinek!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4620) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia petya220 elvállalod akkor a Topic Gazda posztot a P9 lite Topikba..

Átadom a Téma Összefoglalót, és hozzávaló minden leírást, mert kb- 2-4 hét múlva lecserélem a telomat..

Cunaja kérdez rá a Topik Gazda topikba azt mondták az ősszel vissza térünk rá..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4621) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked.

Rá kérdeztem a petya220-ra nem engedik, de neked majd meg írják..

Sziasztok Jó reggelt, szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4622) Cunaja válasza bubus66 (#4621) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó reggelt Bubus!
Vettem az infót és megyek aludni.
Szép vasárnapot Mindenkinek!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4623) bubus66 válasza Cunaja (#4622) üzenetére


bubus66
nagyúr

Jó pihenést,én ma megyek éjszakára.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4624) Cunaja


Cunaja
addikt

Jó reggelt Mindenkinek!
Mostanában azért vagyok ritkában, mert zombi lettem.
Természetesen jelentkezni fog a számlámon, de szinte csak aludni járok haza.
Ebben az évben a többiekhez viszonyítva, három hónappal többet dolgoztam már. :K
Kis foci, kis pénz. Nagy foci, nagy pénz. :)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4625) bubus66 válasza Cunaja (#4624) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked.

Én is most jöttem haza most pihi lesz.

Sziasztok Jó reggelt szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4626) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Jónapot mindenkinek.

Tulajdonképpen rá kelett jönnöm hogy az okostelefon nem is okos, sőt.... :D

Ha én okos vagyok, akkor a telefon is az :D

(#4627) Cunaja


Cunaja
addikt

Hahó!
A Mate 8 topikban kicsit leírtam a véleményemet a Mate 10 ről. Remélem a P szériával nem csinálja ezt a Huawei és a P11 normális telefon lesz.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4628) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Alkalmazások ikonjai abc sorrendben EMUI saját launcher alatt.
(Egyéb EMUI-s topikokba bátran be lehet linkelni, nem akarom az összeset felkeresni :) )

#?*@&!

(#4629) Cunaja válasza zeon.hu (#4628) üzenetére


Cunaja
addikt

De most miért nem? :P
Tesó, lehetnél itt többször is. :R
Itt majdnem minden Huawei topikgazda, illetve Huawei zseni megfordul, ezért mindenki látni fogja.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4630) zeon.hu válasza zeon.hu (#4628) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Kiegészítem azzal, hogy egyes telefonokon a Rendszerfolyamatokat meg kell jeleníteni, akkor látszik a Huawei kezdőlap.

#?*@&!

(#4631) zeon.hu válasza Cunaja (#4629) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

EMUI 5-ön csak félsiker, mint kiderült közben, mert a telepített alkalmazások abc sorrendbe kerültek, de a rendszer appok külön oldalra és összevissza..
Szóval visszajelzés és némi állítgatás még jól jönne mindenkinek.
(Cunaja V5-ön hibátlan :D )

#?*@&!

(#4632) Cunaja válasza zeon.hu (#4631) üzenetére


Cunaja
addikt

Azt a 11 ikont helyére lehet pakolni, a másik 150 ellenében

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4633) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Szia zeon.hu köszönjük, a leírást.

Szisztok Jó reggelt szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4634) Cunaja válasza bubus66 (#4633) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó reggelt Bubus!
Szép napot Mindenkinek!
Ma is jó idő lesz, ami igen furcsa az időjárásban.
Az éghajlat változás látszódik rendesen. Már nem teljesen normális az időjárás. :((

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4635) bubus66 válasza Cunaja (#4634) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát igen október közepén 23 fok az nem normális..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4636) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Sziasztok!

Azt hallottam, hogy valamilyen tornádó tolja maga előtt a meleg levegőt Európa felé, erre fogják ezt a meleget.

(#4637) bubus66 válasza ANDROID??? (#4636) üzenetére


bubus66
nagyúr

Tornádó még csak az kellene...

Mondjuk jobb lenne, ha egy ilyen tolná a meleget

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4638) ANDROID??? válasza bubus66 (#4637) üzenetére


ANDROID???
addikt

Nem hiányzik :(
link

(#4639) szemesi69 válasza ANDROID??? (#4636) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia! Sziasztok!
Ophelia

A ciklon a Brit-szigetek felé halad, miközben előoldalán meleg levegőt szippant fölénk.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#4640) bubus66 válasza ANDROID??? (#4638) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát nem nagyon kellene reméljük nem ér el mifelénk.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4641) ANDROID??? válasza bubus66 (#4640) üzenetére


ANDROID???
addikt

Reméljük, de nem fog meglepni, ha kapunk a szélből mi is.

(#4642) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Sziasztok Jó reggelt, szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4643) Cunaja válasza bubus66 (#4642) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó reggelt Bubus!
Megyek aludni, mert most jöttem haza.
Szép napot Mindenkinek!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4644) Cunaja válasza szemesi69 (#4639) üzenetére


Cunaja
addikt

Érdemes elolvasni [ezt]. :W

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4645) ANDROID??? válasza Cunaja (#4644) üzenetére


ANDROID???
addikt

Sziasztok!

Egyre jobb hírek érkeznek :W
Ez várható, amíg agyasok ellenezni kezdik az ilyen-olyan klímaváltozás elleni szabályokat és keresztbe is tesznek neki, ez csak rosszabb lesz és a föld majd szépen letakarítja a szemetet magáról. Kellenek a kapzsi .............. eberek vezetőknek ... az csak segít a világot lehúzni. :U :W

[ Szerkesztve ]

(#4646) MK VII


MK VII
veterán

Üdv skacok..
Rég jártam erre...
No... Aktuális lett a Telekommal kapcsolatos dolgom, a végrehajtási igényük.
Ma kaptam egy levelet tőlük, hogy 2017.10.19-ig rendezzem a 187470ft tartozásomat.
Tehát. 19-e van és máig rendezzem. :D Elég viccesek a srácok.

Na mindegy.. A lényeg, hogy én ezt az összeget biztos, hogy nem fogom tudni befizetni. Se ma, se holnap, sem 1-2 hónap múlva.

Múltkor írtatok ezzel kapcsolatban pár ötletet, hogy mit lehet csinálni.
Leírnátok még egyszer, ha megkérlek benneteket?
Előre is köszönöm.

Szerk.
Akárhogy is számolom sehogy nem jön nekem ki a fentebb írt összeg.

Ja közben rájöttem.
Hozzácsapják a kedvezményem amit kaptam ez idáig...
Bár azt nem tudom, hogy milyen kedvezmény az ami nekem 123 ezer forint volt, mert a készüléket 167900ft-ért vettem igaz részleteben, a havidíjam meg egyáltalán nem volt olcsóbb, sőt inkább drgább mivel ugye készülékkel vettem..

[ Szerkesztve ]

(#4647) bubus66 válasza MK VII (#4646) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia meg hozzá vágták gondolom a köd bért is, és így már nem is olyan viccesek.

Lehet türközni de nem sok értelme van ha nem fizeted átadják egy behajtó cégnem (igaz sok joga nincs) Ha nem veszed fel a kapcsolatot velük akkor egy év múlva elévül.

Többet nem tudsz venni telefont mivel fel fogsz kerülni a szolgáitól fekete listára.

Különben meg a lehet, kérni rá részlet fizetést.

Fel vettétek a kapcsolatot a jogásszal?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4648) MK VII válasza bubus66 (#4647) üzenetére


MK VII
veterán

Múltkor bent voltam a Telekomnál és direkt megkérdeztem, hogy, hogy lehet részletfizetést kérni.. Igazából csak akkor lehet, ha még nincs végrehajtáson a dolog. Ha végrehajtáson lesz azt csak egyben lehet befizetni vagy ugye visznek valamit.

Telefonvásárlás nem izgat. 1 hónapja teljesen telefon nélkül vagyok. Már teljesen megszoktam. Ha nagyon kell akkor meg majd veszek függetlent.

Jogásszal beszéltünk igen. Tudta is mikor megemlítettünk, hogy ki vagy.
El van már küldve neki a hitelszerződés. Most arra várunk, hogy mit mond rá.

(#4649) bubus66 válasza MK VII (#4648) üzenetére


bubus66
nagyúr

Oké rendben..

Különben a szolgáltató nem kérhet végrehajtás, max fizetési meghagyást. Abból lehet a következő folyamat a végrehajtás, de tudni kell a fizetési meghagyás a (híres MOKK.os levél). Azt is meg lehet támadni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4650) bubus66


bubus66
nagyúr

Ma délelőtt elhunyt a Tűzoltóság (egyik legnagyobb egyénisége) Molnár Péter (volt szóvivő). Nyugodj békében Peti...

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.