Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-01-23 09:15:11

LOGOUT.hu

Huawei P9-P9 Lite OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5351) Cunaja


Cunaja
addikt

Lassan a Huawei fórumok olyanok lesznek, hogy érdemesebb read only-ba váltani. Mindenhol a frissítések a téma, ez nem is lenne gond, mert a telefonok topikja. Az viszont, hogy ilyen görcsösen foglalkoznak vele, engem már idegesít.
Kérdem én, aki az én romomat használja, az miért nem siránkozik? Meghozott egy döntést, hogy a garancia sem érdekli, de nem is siránkozik fél percenként.
Akinek nem tetszik a készülék szoftvere az vigye szervizbe, ott csapjon az asztalra, de ne siránkozzon már fél percenként.
A másik lehetőség, hardverapro és adja el, vegyen mást!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5352) bubus66 válasza Cunaja (#5351) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia engem is bosszant de mostantól nem foglalkozok vele.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5353) bubus66 válasza Cunaja (#5351) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem írom le neki nem ártana egy FR csinálni egyszerűbb rinyálni mint meg csinálni az FR és akkor biztos, hogy jó lesz minden

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5354) ANDROID??? válasza bubus66 (#5353) üzenetére


ANDROID???
addikt

Nem akarok másokat idézni, nehogy rinya legyen, de így ugye vissza lehet olvasni, hogy másnak sem megy az FR csak a hiszti..

:C megmondtad a tutit :K

[ Szerkesztve ]

(#5355) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Amúgy kötelező FR után 1 nap alatt viszarakni a dolgokat? :D

(#5356) Sanki válasza ANDROID??? (#5349) üzenetére


Sanki
addikt

Ja, ne is mond.. Kicsit felhúzták magukat, korában már én is írtam nekik a frissítésekkel kapcsolatban.

(#5357) Sanki válasza Cunaja (#5350) üzenetére


Sanki
addikt

Én még csak most tudtam elolvasni, teljesen jogos az írásod. :R

(#5358) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Gyanítom Ti is kaptatok emailt..

Tisztelt Huawei-ügyfelünk!

A Huawei vállalatcsoporton belüli szervezeti változások miatt a Huawei Mobile Services – korábbi nevén a felhőszolgáltatások – felhasználói szerződései átkerülnek a Huawei Technologies Deutschland GmbH vállalattól az Aspiegel Limited, a Huawei írországi leányvállalatának tulajdonába. Ez a következőket érinti: Huawei-azonosító, Cloud, HiGame és a Témák.

Az Aspiegel Limited a Huawei Consumer Business Group Kínán kívüli, digitális tartalmak és fogyasztói mobilszolgáltatások kezeléséért és összehangolásáért felelős globális központja. A módosítást követően a felhasználói szerződés Ön és az Aspiegel között fog fennállni.

A módosítás nem foglalja magában az adatok rendszerek vagy országok közötti tényleges áttelepítését. Az adatait továbbra is a németországi adatközpontok fogják tárolni, ugyanazzal a magas szintű védelemmel. A mobilszolgáltatásokkal kapcsolatban feldolgozott személyes adatok új adatkezelője az Aspiegel lesz.

A Huawei komolyan veszi a fogyasztóvédelemmel és adatvédelemmel kapcsolatos kötelezettségvállalásait és kötelezettségeit, és ez a módosítás semmilyen módon nem fogja korlátozni a jogait.

A módosítás 2018. február 23-án lép életbe. Ha nem kívánja fenntartani a szerződést az Aspiegel vállalattal, lehetősége van elállni attól. Ezt úgy teheti meg, ha a módosítás életbe lépése előtt törli a Huawei-azonosítójához tartozó fiókot.

Elállás esetén a Huawei-azonosító, a HiGame, a Témák és a Huawei Mobile Cloud adatait, például a felhőbe szinkronizált és mentett fényképeket, névjegyzékeket és fájlokat töröljük, és akkor sem lehet őket visszaállítani, ha létrehoz egy új Huawei-azonosítót. Ezenkívül nem fogja tudni használni a mobilszolgáltatásainkat, amíg létre nem hoz egy új Huawei-azonosítót.

Ha további információkat szeretne megtudni az átvitelről és az elállásról, látogasson el a weboldalunkra: https://consumer.huawei.com/minisite/legal/aspiegel/announcement.htm.

Üdvözlettel:

Huawei Technologies Deutschland GmbH

(#5359) Sanki válasza ANDROID??? (#5358) üzenetére


Sanki
addikt

Yep, most jött.

(#5360) Cunaja


Cunaja
addikt

Jó reggelt, szép napot Mindenkinek!
Megyek aludni, ma csak este leszek, mert délután dolog van.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5361) ANDROID???


ANDROID???
addikt

(#5362) bubus66 válasza ANDROID??? (#5361) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát vagy 50 Hsz és semmi értelmes dolog.

Majd nem dobtam egy hátast erre a kérdésre..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5363) egabi71


egabi71
aktív tag

Sziasztok,ahogy látom minden újnak mondható kèszülèknèl ami az elmúlt fèlèvben jött ki a huaweitöl téma a frissitès. Nekem egy Novám van amire tavaly március óta nem jön semmilyen frissitès , akkor èn ès mèg sokan nyugodtan háboroghatnánk.De van èrtelme? A Huawei rèszèröl le vagyunk sz ... va. Amikor megvettem akkor jött a gyártó közlemènye, minden kèszülèk megkapja legalább a biztonsági frissitèst,de az sincs.Ennyit a huaweiröl.🤔🤔

(#5364) bubus66 válasza egabi71 (#5363) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát igen meg az ügyfél-szolgálatokról is pl a P10-nél minden hol van Oreo béta teszt nálunk nincsen. Elég érdekes hogy futom velük vagy 3 kört és láss csodát megjöttek a frissítések..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5365) egabi71 válasza bubus66 (#5364) üzenetére


egabi71
aktív tag

Jó nektek,èn már sok kört futottam de semmi èrtelme nem volt.Ez van.

(#5366) bubus66 válasza egabi71 (#5365) üzenetére


bubus66
nagyúr

Azt tudom, és ez mint ahogy írtad elég szégyenli való a Huawei részéről

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5367) ANDROID??? válasza bubus66 (#5362) üzenetére


ANDROID???
addikt

Az se rossz.. :)

Konkrétan erre gondoltam..
+ erre

[ Szerkesztve ]

(#5368) bubus66 válasza ANDROID??? (#5367) üzenetére


bubus66
nagyúr

A második az elég hihetetlen tudod messziről jött ember azt mond amit akar. Én nem hiszem el.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5369) ANDROID??? válasza bubus66 (#5368) üzenetére


ANDROID???
addikt

Simán lehet hibátlan, telefon és sms semmi más használat, ott előfordulhat. Másik eset, ha semmi nem baj/hiba :D

(#5370) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Sziasztok Jó reggelt, szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5371) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Üdv!

Tegnap olyan dolog történt hogy csoda.
A Kingroot app bejelzett a fotaprovider nevű app-ra hogy fertözött :D

Tencent-et használ, de tudtam róla már régota, mivel adups fota dologról van szó.

[ Szerkesztve ]

(#5372) Cunaja válasza bubus66 (#5370) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó reggel Bubus, szép napot Mindenkinek!
Ma megint zsúfolt napom lesz, mert érkezik a lányom PC-je és egész nap telepítetek, utána buliba megyünk. :)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5373) csocsoszán válasza Cunaja (#5372) üzenetére


csocsoszán
őstag

Jó szórakozást! Én megyek Kecskemétre telepíteni :-(

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#5374) Cunaja válasza csocsoszán (#5373) üzenetére


Cunaja
addikt

Szomszéd, vigyázz az úton, mert péntek van és ilyenkor a szokásosnál is több a hü...e az utakon.

A P9 fórumán megint akku hisztéria van. Kaptak egy kis szöveget. :)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5375) Cunaja


Cunaja
addikt

Jó reggelt, szép napot Mindenkinek!
1 hét szabin leszek és külfödre megyek, ezért nem leszek elérhető, és privát üzenetekre se válaszolok.
28-án már leszek.
Addig is jó romolgatást, jó fóliázást, jó tokozást nektek! ;]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5376) bubus66 válasza Cunaja (#5375) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Jó utazást kívánok.

Sziasztok Jó reggelt, szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5377) csocsoszán válasza Cunaja (#5375) üzenetére


csocsoszán
őstag

Jó pihenést! Jó utat! És "vezess óvatosan" !

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#5378) Cunaja válasza csocsoszán (#5377) üzenetére


Cunaja
addikt

:R Mindenkinek! Nem én vezetek majd délután, hanem a pilóta! :) Gép eltérítés és műszaki hiba ne legyen!
Üzleti útra megyünk csapatostul. :)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5379) csocsoszán válasza Cunaja (#5378) üzenetére


csocsoszán
őstag

Még nem tudsz röpzit vezetni? :Y Hát, hogy van ez? ;)

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#5380) Cunaja válasza csocsoszán (#5379) üzenetére


Cunaja
addikt

Majd átírom a szoftvert, hogy ne legyen semmi baj. Nem bízom már a gyári szoftverekben. ;]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5381) bubus66 válasza Cunaja (#5378) üzenetére


bubus66
nagyúr

Jó utat nektek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5382) egabi71 válasza Cunaja (#5378) üzenetére


egabi71
aktív tag

Jó utat nektek 🤗🤗

(#5383) zeon.hu válasza Cunaja (#5378) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Megfelelő magasságon ugrás!
(Fogalmam sincs, milyen landolni rendesen egy géppel, csak kényszerleszállásom volt párszor, egyéb esetben félúton kiugrottam :D )

#?*@&!

(#5384) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Üdvözlet!
Mindenki várja az orejó ápdétet?

(#5385) zeon.hu válasza aprokaroka87 (#5384) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Mint a messiást!
Mondjuk egy eszközöm sincs, amin elfutna, lollipop a maximum... :DD

#?*@&!

(#5386) Cunaja


Cunaja
addikt

Szép jó estét Mindenkinek!
Landoltunk és nem zuhanva. :C

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5387) zeon.hu válasza Cunaja (#5386) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Abban mi az izgalom? :DD

#?*@&!

(#5388) bubus66 válasza Cunaja (#5386) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó estét neked is....

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5389) Cunaja


Cunaja
addikt

Jó reggelt, szép napot Mindenkinek!
Ma már folytatódik a munka, vége a lazulásnak!
Az utazásunk zökkenőmentes volt, illetve az ellátás is. :)
Annyit megtudtam, hogy hiába EU a jogsi, ha Görög rendszámú autót akarok vezetni, akkor a nemzetközi jogosítvány is kell hozzá. Már nálam van, az okmányirodában 10 perc alatt megcsinálták 2300 forint volt és két fénykép kell hozzá.
Magyar rendszámú kocsit vezethetek nyugodtan, de autó bérlésnél kérhetik a nemzetközi jogsit is.
Nem akarok politizálni, de most kicsit dicsérem a kormányunkat, mert ami kint van, az nem normális helyzet.
Kicsit sok volt az idegen a fővárosban, ha ez nálunk lenne, már lehet megbolondulnék.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5390) bubus66 válasza Cunaja (#5389) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Sziasztok Jó reggelt, szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5391) Cunaja válasza bubus66 (#5390) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó reggelt Bubus és szép napot Mindenkinek!
Mentem alukálni! :)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5392) bubus66 válasza Cunaja (#5391) üzenetére


bubus66
nagyúr

Jó pihenést, szép álmokat..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5393) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja

Az mitől lehet, hogy az OEM felodás nem aktív ahogy a képen van

[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5394) Cunaja válasza bubus66 (#5393) üzenetére


Cunaja
addikt

Mert a rom zárolta. Ameddig feloldott állapotban van, addig nincs gond.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5395) egabi71 válasza Cunaja (#5394) üzenetére


egabi71
aktív tag

De nem lehet feloldani,erre a problèmára kène megoldás.

(#5396) bubus66 válasza egabi71 (#5395) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia de feloldott állapotba van.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5397) bubus66 válasza Cunaja (#5394) üzenetére


bubus66
nagyúr

Cunaja és miért nem engedi az OTA-t frissíteni?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5398) egabi71 válasza bubus66 (#5396) üzenetére


egabi71
aktív tag

Küldtem kèpet a factory utáni állapotról.🤔🤔

(#5399) bubus66 válasza egabi71 (#5398) üzenetére


bubus66
nagyúr

Rendben megnézem. Még nem kaptam meg.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5400) bubus66 válasza Cunaja (#5394) üzenetére


bubus66
nagyúr

Cunaja az FR meg vissza zárja

[link]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.