Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-01-23 09:15:11

LOGOUT.hu

Huawei P9-P9 Lite OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5401) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Sziasztok Jó reggelt, szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5402) Cunaja válasza bubus66 (#5401) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó reggelt Bubus, sajnos az FR blokkolja, de ha 3 gombosssl felmegy a rom, az megint elérhetővé teszi, illetve egy frissítés.
A BL nyitás is ilyen. A romok már úgy vannak megcsinálva, hogy nem igazán zárják be a BL-t normálisan.
Ezt hogyan is kell érteni?
Te azt látod Bootloader módban, hogy nyitva van, de valójában mégsem, így nem is tudsz flash módszert alkalmazni, mert hibát dob.
Mivel megint nyitni kell a BL-t, így megint Low Level Format is lesz, azaz mindent töröl. Ezt azért találták ki így, hogy elvegyék a user kedvét a mókolástól.
Azt meg ugye tudjuk, hogy a Relocked nem locked, azaz nem garanciális a teló.

Szép napot Mindenkinek!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5403) bubus66 válasza Cunaja (#5402) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszi szépen akkor az egebinak mondom majd, hogy próbálja meg a 3 gombossal. Ha nem megy akkor fel flashelem neki..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5404) ANDROID??? válasza Cunaja (#5402) üzenetére


ANDROID???
addikt

Sziasztok!

Ez akkor azt jelenti, hogy be fog indulni a téglagyár még több user esetén ;]

(#5405) Cunaja


Cunaja
addikt

[Ezt nálunk is alkalmazhatnák, mert van bőven ilyen. :W ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5406) ANDROID??? válasza Cunaja (#5405) üzenetére


ANDROID???
addikt

Pontosan :K Teljesen jogos, kijár az ilyeneknek, mert mások életével játszik.

Ami ma is tegnap is tegnap előtt is bosszantó, hogy az út teljesen száraz erre a barom megsózza, de úgy hogy a járda is olyan elég rendesen, ettől természetesen a száraz út nedves lesz. Gratulálok a felkészült társaságnak :W

[ Szerkesztve ]

(#5407) bubus66 válasza Cunaja (#5405) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát ja de azért ez elég szigorú büntetés.. Azért ez nem olyan kihágás, hogy a jogsi bánja.. De példát statuálni nagyon jó...

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5408) Cunaja válasza bubus66 (#5407) üzenetére


Cunaja
addikt

Az összes ilyennek elvenném a jogsiját, mert az alapszabályt sérti meg.
Látni és látszani.
Ha nem látom szemből a fejét, azt sem tudom, hogy mire készül.
Ha lelép a gyalogos az úttestre, ő sem látja az autóból, hogy lelépet, így telibe csapja.
Akkor kapjon fekete pontot és a következő gyalogost is nyugodtan csapja el, hiszen 18 pontot begyűjthet.
A fenéket, egyből jogsit el és majd megtanulja a sok lusta paraszt, hogy az autó nem játék, és nem véletlenül tilos az első szélvédőt illetve az első két ablakot sem sötétíteni.
Amikor tanultam vezetni, az oktatóm azt mondta, hogy figyeljem az utat, figyeljem a közlekedést, figyeljem a tükröket és figyeljem a másik autós fejét, mert fejmozgása sokat elárulhat.
Kerültem már így el balesetet, mert oldalra nézett a csajszi, de semmi index és befordult előttem. Ha nem látom a fejét, akkor telibe nyomom. Persze nem úgy ahogy gondoljátok, hanem autóval.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5409) ANDROID??? válasza Cunaja (#5408) üzenetére


ANDROID???
addikt

+1
Elég szomorú, hogy akad sok autós, aki úgy gondolja hogy az t csak arra van, hogy saját maga közlekedjen, mások csak a felesleges zavaró tényező. :W
Nekem is volt már olyan, hogy az autóst figyeltem és csak azon múlt, hogy én figyeltem, mert a másik nem figyelt. Nekem jobbról kifordult egy kis utcából balra index minden nélkül, majdnem telibe az autóm jobb elejét. A két kocsi közt talán 10-12 cm ha volt, csak mert meg tudtam állni.
Aztán az ilyen f.szok miatt lesz a sérülésmentes autóból javított. :W :W
Egy jó nagy pofont megérdemelt volna, hogy máskor jobban figyeljen.

[ Szerkesztve ]

(#5410) egabi71 válasza Cunaja (#5402) üzenetére


egabi71
aktív tag

Köszönöm mester a segítséget,minden megoldódott. Az összes frissitès feltelepült.Köszönöm 🤗🤗🤗

(#5411) bubus66 válasza Cunaja (#5408) üzenetére


bubus66
nagyúr

Félre értés ne essék elítélem én is de addig amíg a rendőrei befogyott szélvédővel közlekednek akkor nekik miért nem veszik el a jogosítványukat.

Sőt saját szemmel láttam amikor a Rend éber őre vezetés közben telefonál..

Addig ne követeljenek semmit amíg ők sem tarjákba.

1985 óta van jogsim és azóta vezetek, igaz a C kategóriát nem nagyon használtam..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5412) bubus66 válasza ANDROID??? (#5409) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia

Egy jó nagy pofont megérdemelt volna, hogy máskor jobban figyeljen.

Miért nem szálltál ki és futottál utána.. :K ;]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5413) ANDROID??? válasza bubus66 (#5412) üzenetére


ANDROID???
addikt

Szia!
Csak megérdemelte volna, de ugye ha az megtörténik önbíráskodás. Semmi szükség rá, hogy még meg is szívja az ember a más baromságát, még ha ráfért volna :D
Bár ki akartam szállni, hogy jól letoljam, de a mellettem ülő húzott vissza rendesen :B

más:
Mily meglepő. :U

[ Szerkesztve ]

(#5414) bubus66 válasza ANDROID??? (#5413) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát igen sajnos ez van..

a Másik hogyan lehet annyi esze, hogy nem takarította le a havat az autójáról.

más:

Jól egymásnak estek.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5415) Cunaja válasza ANDROID??? (#5413) üzenetére


Cunaja
addikt

Ezt eddig is tudtuk, hogy a 8.0 nem jó.

Bubus, ha mindig azt nézném, hogy a rendőrnéniknek és bácsiknak mi a viselkedése a szabályok megszegésével, akkor bűnkövető állampolgár lennék.
Az én meglátásom a közlekedésben az, hogy tartsam be a szabályokat, oldjam meg a mások hülyeségét és a legfőbb, hogy biztonságban érjek oda, ahová éppen elindultam.

Mindig is lesz szabályszegő ember és teljesen mindegy, hogy civil, illetve hatósági közeg.

Erre egy jó példa.
Nálunk volt ellenőrizni a katasztrófavédelem. Állunk a gázos tartálynál és látom, hogy az egyik katasztrófás rágyújt. Na gondoltam tesztelem az éber parancsnokot, így 5 méterrel odébb mentem és rágyújtottam, persze ő nem látta amit én, csak engem.
Egyből a leszidás és 50K-s bírság emlegetése. Mondom neki, két aggályom is van ezzel kapcsolatban.
5 méterre mentem a kocsitól, azaz a tűz és robbanásveszély zónából kimentem. A másik aggályom, hogy ha a hatóságnak lehet, akkor nekem miért nem? Nem értette ezt, de akkor mondtam, hogy forduljon meg és nézze a kollégáját, aki a marha nagy lángnyelv alatt dohányzik. Egyből nem lett bünti, de a kollégának beígérte.
Egyszóval, nem érdekel mit csinál a hatóság, mert ha büntetés van, nem őket büntetik egyből, hanem minket civileket.
Ezáltal az esetek 99, 99 %-ban betartom a KRESZ-t, kivéve ha a személy és vagyonbiztonságom veszélyeztetve van!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5416) bubus66 válasza Cunaja (#5415) üzenetére


bubus66
nagyúr

A Kreszt én is betartom Kivetél akkor ha azzal baleset előzők meg..

Itt arra akartam kilyukadni, min ahogy írtad, hogy nekik mindent szabad nekünk civileknek semmit sem.

A KFV-sekről meg inkább nem is beszéljünk.. Lehet, hogy ép bukott rendőr volt aki a tiltó tábla ellenére rágyújtott.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5417) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Help!

Custom romot cserélnék, vissza is álltam hozzá gyárira.
Egy apróságot felejtettem csak el: most nincs twrp, amihez viszont asztali gép kéne, de jelenleg nincs...
Twrp telefonos telepítése nem megy.
Ötletek?

#?*@&!

(#5418) Cunaja válasza zeon.hu (#5417) üzenetére


Cunaja
addikt

Tesó, mit csináltál már megint, ennek a felét sem értem.
Felnyomtad a gyári recovery-t, majd a gyári romot.
Innentől kezdve, igen érdekes TWRP-t felrakni gép nélkül, mivel aláírás ellenőrzés miatt eldobja egyből a TWRP telepítéseset a gyári recovery.
Annak idején küldtem neked egy TWRP alól telepíthető TWRP-t, az meg van valahol? Annyit tudnék csinálni vele, hogy aláírom gyári aláírással, talán akkor project menün keresztül megenné.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5419) zeon.hu válasza Cunaja (#5418) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Semmi extra, mindent jól csinálok, csak kiment a fejemből, hogy most nincs noti... :W
Gyári B839 van most, V5 menne fel.

Szerk.
Egyébként nálunk még ott van az összefoglalóban egy telepíthető twrp, persze elég régi már.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#5420) Cunaja válasza zeon.hu (#5419) üzenetére


Cunaja
addikt

Szóval ha nincs is meg, mert nem találom, de csinálnék neked egy telepítőt és közben nem indul a teló, mi a fenét kezdesz gyári recovery nélkül bootloopban és gép nélkül? Semmit, amíg nem jutsz géphez, addig kuka a teló.
Megcsinálhatom, de nem 100% a siker és én biztosan nem vágnék bele, ha nem látom a menekülő utat. ( PC )

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5421) zeon.hu válasza Cunaja (#5420) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Mi?
Nincs bootloop, fent a gyári rom, csak twrp-m nincs a V5-höz.
Mindjárt kerítek egy gépet, aztán megoldom.

(Ezer éve mondom, hogy valahogy már ki kéne kerülni a pc-t, nem is értem, miért nincs erre még megoldás...)

#?*@&!

(#5422) zeon.hu válasza zeon.hu (#5421) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Megoldva, fent a V5.

#?*@&!

(#5423) snakebait


snakebait
senior tag

Sziasztok! Megkérdem hátha valaki tudja közületek, hogy a YouTube mostanában ha megnézek egy videót miért nem jegyzi meg, hogy már láttam? Régebben megnézett videók alatt egy piros csík van, és ha nem néztem végig akkor onnan kezdi ahol abbahagytam. Mostanában ez nem működik. Miért?

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#5424) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Üdv itten.

Vajon az user error az azért van mert a telefonom okosabb, vagy azért van mert én vagyok okosabb mint a telefonom?

(#5425) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja szép napot neked!

Na most jött el az a pont, hogy befejeztem....

Leírom ezt

Hangsúlyozom ez sem kötelező!!!! erre user.

De ha meg azt írtam volna neki, hogy nyugodtan tépd ki akkor meg én lettem volna a hibás miért személyesked.

Meg elegem van én értek hozzá userből, és megkérdőjelezi az ember leírását tegnap csak egy lapáttal volt.

Kiváncsi leszek a hajtépősnek milyen zagyvaságot fog okozni majd a visszaállítás a fő verzió váltásakor.

Sziasztok szép napot mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5426) Cunaja válasza bubus66 (#5425) üzenetére


Cunaja
addikt

Sziasztok!
Bubus jók a csajszik ez a lényeg!
A user keveri a zezont a fazonnal, mert neki van root és nem veszi figyelembe ennek előnyeit. Ha frissítésnél gond van, nem a gond megoldását szoktuk keresgélni, hanem egyből FR-t nyomunk.
Nyugalom a hosszú élet titka, ne idegeskedj rajta. Egy-két user mindig lesz, akinek nem tetszik amiket írsz.
Szegényke egy idő uán úgyis kopasz lesz. ;]

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5427) bubus66 válasza Cunaja (#5426) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát igen én is arra gondoltam, hogy ki hullik a haja

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5428) zeon.hu válasza bubus66 (#5425) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Azért nem mindig jó, ha playről telepítesz, nagyon sok alkalmazás frissítése el van szabva.
Ezért jó, ha van mentésed, ha más nem, akkor felhőbe töltve az apk.
Adatok is fontosak lehetnek, nem minden alkalmazás tudja visszaszinkronizálni.
Persze vannak alternatív helyek (apk mirror pl), ahol megtalálható minden korábbi verzió (nem is értem, playen miért nincs ilyen lehetőség! :F ).

#?*@&!

(#5429) bubus66 válasza zeon.hu (#5428) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen ebben igazad van de amit én használok azokat újra lehet telepíteni. Sőt megvannak az apk-kák az SD kártyán.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5430) zeon.hu válasza bubus66 (#5429) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Csak egy mai példa:
Viber-ből kivették az értesítési ikont. Ha ez fontos, akkor jó, ha van korábbi verzió.

#?*@&!

(#5431) bubus66 válasza zeon.hu (#5430) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszi

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5432) Cunaja válasza zeon.hu (#5430) üzenetére


Cunaja
addikt

Mi az a Viber? ;] :P

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5433) zeon.hu válasza Cunaja (#5432) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Vagy valami, vagy megy valahová! :D

#?*@&!

(#5434) Cunaja


Cunaja
addikt

Bubus, megint ránk szállt a KFV, de a kamionokat nem látnám, hogy megállitanák őket.
Ez felháborító, mert nem csak mi szállítunk RID-es árút. :W

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5435) aprokaroka87 válasza zeon.hu (#5428) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Legyünk őszinték.

A Google Play Áruház valóban küzd elég komoly hiányoságokkal.

Meg igazából lasabb is mint a sima apk telepitési dolog.

(#5436) bubus66 válasza Cunaja (#5434) üzenetére


bubus66
nagyúr

Pofán kell csapni őket semmihez sem értenek..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5437) Cunaja válasza bubus66 (#5436) üzenetére


Cunaja
addikt

Ma cirka 1 millás bírságot akartak osztani, nem tudom mennyi marad belőle. :W

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5439) Cunaja válasza aprokaroka87 (#5438) üzenetére


Cunaja
addikt

Miért engedi egyáltalán feltölteni?

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5440) aprokaroka87 válasza Cunaja (#5439) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Talán mert kijásztható valamennyire a védelmi rendszer?

Ha valaki pl rákeres a Snaptube kulcsszóra és nem tudja azt hogy az eredeti nincs fent a play store-ban, miből tudja kideriteni azt hogy az nem az amit ő akar?

(#5441) Cunaja válasza aprokaroka87 (#5440) üzenetére


Cunaja
addikt

A védelmi rendszert kellene megcsinálni, amikor feltöltésre kerül, vizsgálva legyen. Ennyire egyszerű.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5442) aprokaroka87 válasza Cunaja (#5441) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ez is igaz.

Meg pl egy normális adatbázis rendszer sem ártana.

Egy weboldal ahol fent van minden adat ami egy apk-ban benne van.

(#5443) zeon.hu válasza aprokaroka87 (#5435) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem is kevéssel...
Már azon is csodálkozom, hogy a saját alkalmazásoknál (ami nincs telepítve az adott eszközre vagy már) be lehet állítani, hogy mi alapján állítsa sorrendbe, de ez is csak most került bele. Viszont a saját kereső még most sincs benne, csak az egész playen lehet keresni.
A korábbi verziók meg alapnak kéne lennie, amennyi elszabott alkalmazás frissítés kerül fel.
Meg persze a hülye kompatibilitási problémák, amik máshonnan települve simán futnak.
Áá, sorolhatnám még...
De mégis maradunk androidon, mert még mindig sokkal szabadabb, mint az ios, ezért sokkal jobban és főleg több dologra használható.

#?*@&!

(#5444) Cunaja válasza zeon.hu (#5443) üzenetére


Cunaja
addikt

Az appok 90%-át a Kínai áruházból töltöm le, de nem a Hiapp-ról.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5445) zeon.hu válasza Cunaja (#5444) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

De el ne áruld, hogy honnan... :D

Régen, mikor a lezárt képernyős gyorshívást faragtam a P7-re, akkor több kínai alkalmazás kellett hozzá.
(Meg minden kontaktot átírni kínaira és úgy is kiejteni. Ezért is hagytam fel vele, hiába működött...)

#?*@&!

(#5446) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Sziasztok Jó reggelt, szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5447) Cunaja válasza bubus66 (#5446) üzenetére


Cunaja
addikt

Szép napot nektek, mentem aludni. Éjjel leszek.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5448) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Ha lesz időd olvas bele a P10 topickba, ha nem a fólia meg a tok megy akkor az akkumulátor, meg az összehasonlítás.

Sziasztok Jó reggelt, szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5449) Cunaja válasza bubus66 (#5448) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó reggelt Bubus és Mindenki! :)
A csajszik :Y :R
Majd holnap délután meglesem, mert addig nem leszek.
Szép hétvégét Mindenkinek!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#5450) bubus66 válasza Cunaja (#5449) üzenetére


bubus66
nagyúr

Oké rendben..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.