Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-01-23 09:15:11

LOGOUT.hu

Huawei P9-P9 Lite OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4501) petya220 válasza Cunaja (#4499) üzenetére


petya220
senior tag

Most egy szóváltás miatt?? Cunaja miaf@szvanveled? :DD

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#4502) Cunaja válasza bubus66 (#4500) üzenetére


Cunaja
addikt

Láttam és :R .
Petya: kikészültem és belefáradtam.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4503) petya220 válasza Cunaja (#4502) üzenetére


petya220
senior tag

Oh, értem :O
Sajnálom

Más
Ha off topikban off-olok, akkor az ON? :U

MK VII
Alakulnak a dolgok? Jó irányba?

[ Szerkesztve ]

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#4504) Cunaja


Cunaja
addikt

Jó reggelt és szép napot Mindenkinek!
Petya: azon buktam most ki, hogy egyből én kötegszem, mert leírom a véleményemet az XDA-ról.
Egy idő után idegesítővé válik, hogy az összefoglaló teljesen felesleges és semmit nem ér az ember munkája. Ha valaki nem olvassa el a dolgokat, csak cselekszik, akkor nem kell csodálkozni a bootloop jelenségen.
Ha azt kérdezik tőlem, hogy a romom után miért nem indul a telefon, akkor segítek, sőt még a halott telefont is felébresztem, ha kell napokon át.
Ha valaki XDA romot tesz fel, az akkor a bootlooop-nál, ott kérdezze meg mi a teendő. Ebben mi a kötekedés, illetve hangulat keltés?
Mivel én lettem lehordva a sárga földig, amit jogtalanul senkinek sem tűrök el, ezért most elegem lett a dologból egyenlőre.
Porterockánál is igen nagy szerepet játszott ez a jelenség a távozásában.
Előbb gondolkozni kellene, mielőtt lehordunk egy olyan embert mint én.
Tévedhetek én is, azt elismerem, de szerintem most nem tévedtem.
Röviden ennyi!
Az, hogy még most is írogatok, a köszönő hozzászólásoknak köszönhető. Viszont ha a dühöm nem csendesedik, azzal nem tudok kezdeni semmit.
A pozitív dolgokból próbálok táplálkozni, de elég nehéz így.. :W

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4505) csocsoszán válasza Cunaja (#4504) üzenetére


csocsoszán
őstag

Jó reggelt!
Megértelek, de gondolj azokra akik sokat köszönhetnek neked! Tudod milyen büszkén mutogatom a matémat?
Mindenki csak néz milyen gyors és milyen jó fotókat készít! Köszönöm szépen! :R :R :R

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#4506) Cunaja válasza csocsoszán (#4505) üzenetére


Cunaja
addikt

Na látod, ezért tartok ki. ;) :R
[Csocsó, jön a nagy tesó]. Mivel a Huawei Mate szériánál ez a páros szám, tuti jó lesz. A P szériánál a páratlan szám szuper. Majd a P11.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4507) bubus66 válasza Cunaja (#4504) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked.

Hát sajnos ez így igaz, szerintem is a Téma Összefoglalóra semmi szükség nincs minek. Ott a nagy XDA majd onnan, meglehet oldani (igaz az esetek 80%-ban) hogyan legyen bootlop-os vagy tégla a telefon.

Teljesen megértelek. És sajnos az nagy érvágás volt, hogy a Porterocka elment. De hála a jó istennek szintén kaptunk egy mestert a személyedbe (Cunaja).

Sziasztok Jó reggelt szép napot mindenkinek..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4508) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Szép napot, sziasztok!
Cunaja egy kis nyugtató a léleknek

MkVII fórumtársnak pedig egy dilemma

Ő pedig Mindenkinek

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#4509) bubus66 válasza sebijani1982 (#4508) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia az utolsó képen min a csajszinak a neve nem tudod?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4510) bubus66 válasza sebijani1982 (#4508) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia az utolsó képen mi a csajszinak a neve nem tudod?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4511) snakebait válasza sebijani1982 (#4508) üzenetére


snakebait
senior tag

Nekem meg az első hölgyemény ( ki léleknek gyógyírje,mit léleknek,testnek :DD ) naggyon-de nagyon bejön :U

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#4512) MK VII válasza sebijani1982 (#4508) üzenetére


MK VII
veterán

Köszi a képet. :)
Dilemma az nem lenne.. Egyértelmű, hogy a horgászbotra tenném a voksom és pecáznék tovább... :)
Akár rólam is készülhetett volna a kép.. Kb így állnék tovább a vízparton.

[ Szerkesztve ]

(#4513) Septum15 válasza Cunaja (#4506) üzenetére


Septum15
aktív tag

Gyönyörű a telefon eleje, mondjuk a márka jelzés szerintem nagyon be van zsúfolva oda. A hátulja gyönyörű lenne, hogy ha a 2 kamera körül egy kicsi sávba futna a Leicás textúra. Így nagyon vastagon szerintem nagyon ronda, pedig gyönyörű lenne a kamerák és az ujjlenyomat olvasók alakja miatt.

(#4514) sebijani1982 válasza bubus66 (#4509) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Bubus:
Üdv! A hölgyet Piper Fawn néven keresd.

Snakebait: Mia Sand a hölgy!

MkVII: :R :C igazi pecás vagy!

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#4515) bubus66 válasza sebijani1982 (#4514) üzenetére


bubus66
nagyúr

:R :R

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4516) Cunaja


Cunaja
addikt

[Megyek, mert dolgom van!] ;] :D
Jó éjszakát Mindenkinek!

Ma vásároltunk egész nap, így most jöhet a pihi.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4517) MK VII válasza Cunaja (#4516) üzenetére


MK VII
veterán

Futás.. Ilyen dolgot nem szabad halogatni. :D

(#4518) bubus66 válasza Cunaja (#4516) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked.

Ma szolgálat éjjel holnap járőrözés..

Sziasztok Jó reggelt szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4519) Cunaja válasza bubus66 (#4518) üzenetére


Cunaja
addikt

Szép napot Bubus és Mindenkinek!

P9 On topik folytatás!
Nekem a szélvédőn van a GPS (P9) és egyáltalán nem zavarja a kilátást. Általában a hangja alapján vezetek, csak néha szoktam ránézni.
Ezt is szokni kell. MK VII horgászunknak igaza van, ha ezt nem engedik, szerintem napi 1 balesettel több lesz. :W
A francért kell lefele nézni, milyen hülye megoldás lenne. :W
Nálam hasonló a napszemüveg téma is. Olyan napszemüvegben vezetek, aminek a fülre rakható része, vagyis a két szár, nem vastag és nem takar. A sportos napszemüvegekben, a perifériás oldal látás nem lehetséges. Ez a típusú napszemüveget tiltanám be, nem pedig a szélvédőre helyezhető navigációt.
Egy vastag keretes napszemüvegben, akkor vehető észre az oldalról érkező ember, jármű, mikor már félig előttünk van. Garantáltan vesztünk legalább 2mp reakció időt.
Ha a navigációra nézek normál napszemüvegben vagy szemüveg nélkül, akkor is látom az utat, az oldal látásnak köszönhetően. Ha viszont lenézek a navigációra, akkor már nem látok semmit, mert az oldal látás is lefelé történik.
Röviden ennyit a témáról.
Septum15: 1000 forintos madaras tesóban vett tartót használok és számomra tökéletes.
Sok sikert a tanfolyamhoz. Szólj az oktatónak, hogy az oldalsó tükrökből tolatást is szeretnéd tanulni. Iszonyatos hasznát fogod venni. Nekem 26 éve van jogsi, de akkor még minden egyebet is tanítottak. Defektes gumit cseréltem, mikor nem is volt defekt. :)
Behalt a motor is, mikor semmi baja nem volt, csak találjam meg a hibát. A gyertyakábel volt levéve.
Ma semmi nincs.
Rutinpálya sincs sok helyen. Szerintem a mostani gyakorlati tanfolyam, csak 50%-ban tanítja meg a mazsolát a dolgokra. :W

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4520) sirarcheer válasza Cunaja (#4519) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Van HUD megoldás ami pont eléd vetíti az aktuális sebességet, a kamera által leolvassott sebesség határt, és hogy merre kelle menned. Még csak a fejedet sem kell elfordítani.
Mondjuk ezek JLR kocsikban voltak, de lehet kötelezővé teszik őket. ;]

PSN: sirarcheer

(#4521) bubus66 válasza Cunaja (#4519) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát igen a külső tükörből való tolatás ma már nem tanítják mert az oktok se nagyon tudnak. Nekem 32 éve van jogosítványom igaz B,C kategóriám van akkor még volt műszaki vizsga, mint ahogy írtad is... Sőt mi voltunk az elsők akik elsősegélyből vizsgáztunk.. 1985-ben

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4522) Septum15 válasza Cunaja (#4519) üzenetére


Septum15
aktív tag

Köszi szépen. Majd biztosan fogom neki mondani, mert rokonokkal kapcsolatban láttom, hogy nekik mennyire megy, és akinek megy, az leparkol pillanatok alatt, de van egy aki nem tud és vele 5 perc szenvedés egy picit nehezebb parkolás.
A tartóról pedig az a 1000 abszolút nem vészes. Én 5000-ig gondoltam hogy hátha van normális, de az a 1000-res tökéletes lesz. Még ha nem is használom akkor se fogom vissza sírni az árát. Majd ha legközelebb ott járok akkor megnézem. Köszi a segítséget.

(#4523) Cunaja válasza Septum15 (#4522) üzenetére


Cunaja
addikt

A szolgálati autónk Renault Kangoo és a hátulja zárt. Aki nem tanulja a tükörből tolatást, az egy ilyennel igen nehezen tolat. Az egyik kollégám mindig előre menetben adja át a kocsit, mert nem tudja tükörből benavigálni a helyére. Meg is jegyezték sokan, hogyan tudok tolatni tök gyorsan és pláne pontosan párhuzamosan beparkolni.
Nekem tanították anno. Minden ablak levolt takarva egy pléddel, csak elől nem, így oktatottak régen. :)

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4524) Septum15 válasza Cunaja (#4523) üzenetére


Septum15
aktív tag

Hát igen, így kéne most is csinálni.
Sajnos minden oktatás el van baszva. Az iskola, a vezetés és minden más is.

(#4525) bubus66 válasza Cunaja (#4523) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én meg a teherautón tanultam meg tükörből tolatni, de ugyan úgy alkalmazom a személy autón is..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4526) Cunaja válasza bubus66 (#4525) üzenetére


Cunaja
addikt

A kerékcsere is ilyen. Egyik kolléga most jár vezetni, megmutatták neki a kulcsot és az emelőt. Ennyi volt az oktatás. :W
Velem a jó kereket is leszedette, hogy tanuljam a defekt elhárítását is. Ma meg, áll az autó a város közepén defekttel és várja a szerelőt. Nem is kell csodálkozni, hogy órákig dugó van, pedig max 10 perces mutatvány lenne az egész. :W .
A csuklós buszok vezetőit, illetve a hosszú pót és kamion vezetőket nem irigylem. Ott kell tudás rendesen a tolatásnál.
Septum: igen, sajnos teljes mértékben igazad van. Az iskolai oktatás és morál is teljesen szar a mai világban.
Nálunk még volt iskolaköpeny és nem divatbemutatóról szólt az iskola. Nem beszélve róla, hogy a tanár verte a diákot, hogy ne legyen pimasz, nem pedig a diák verte a tanárt.
A mai fiatalok, tisztelet a kivételnek, az illemet nem is ismerik.
Egyszóval az összes oktatási mechanizmus egy rakás ....

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4527) Sanki válasza Cunaja (#4523) üzenetére


Sanki
addikt

Én is most csinálom a jogsit és nekem is hátranézéssel tanítják a tolatást. (Suzuki SX4)

[ Szerkesztve ]

(#4528) bubus66 válasza Sanki (#4527) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Igen sajnos ez a baj, hogy csak a hátra nézéssel tanítják, és nem tükörből..

(#4526) Cunaja.

Mondjuk a 10 percet megvétózom, főleg, ha a gumis tette fel a kerekeket..
Szerintem azt rá ér majd ha levizsgázott gyakorolni, mert lehet, hogy az oktató sem tud tükörből tolatni

Én pl az előzésnél is csak a külső tükröket használom..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4529) Cunaja válasza Sanki (#4527) üzenetére


Cunaja
addikt

Takartasd le az ablakokat. :)
Az nem baj, mert az a normális tolatás. A másik verziót is tanulni kell. Éles helyzetben már késő.
Viszont mikor a saját autót vezetem, már akkor sem nézek hátra, mert úgy megszoktam az oldalsó tükröt. :K

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4530) Sanki válasza Cunaja (#4529) üzenetére


Sanki
addikt

Jobbra hátra parkolásnál azért sokszor próbálom nézni a tükröt is, plusz a környező kocsik is sokat jelentenek.

(#4531) bubus66 válasza Cunaja (#4529) üzenetére


bubus66
nagyúr

Cunaja neked se jó a mega?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4532) Cunaja válasza bubus66 (#4531) üzenetére


Cunaja
addikt

Fogorvosnál vagyunk, és a telefonomon nincs mega, csak a táblagépen van Androidos otthon.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4533) bubus66 válasza Cunaja (#4532) üzenetére


bubus66
nagyúr

Oké már jó

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4534) szemesi69 válasza bubus66 (#4531) üzenetére


szemesi69
addikt

Be tudok lépni, ha ez mond valamit. Gyorsabb voltál :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#4535) MK VII


MK VII
veterán

Szépen elment az offotpik a vezetés fele.
Nem gond. Jó az, ha megbeszéljük a dolgokat...
Én előbb tudtam tolatni tükörből minthogy leraktam volna a jogsit.. :)
11 éves koromtól vezettem felügyelettel és 2006-ban 24 évesen raktam le a jogsit. 13 évig vezettem jogsi nélkül. :)
Csakis tükörből tolatást szoktam meg. Nagyon ritkán nézek hátrafelé.
Feltételnek venném egyébként a jogsihoz a tükörből tolatást.
Tényleg csak azt tudom javasolni azoknak akik most teszik le a jogsit, hogy gyakorolják a tükörből tolatást, mert a való életben elengedhetetlen...
Ma már az esetek 99,9%ában nem fordulok hátra egyáltalán tolatásnál. Felesleges.

[ Szerkesztve ]

(#4536) ANDROID??? válasza MK VII (#4535) üzenetére


ANDROID???
addikt

Sziasztok!

Minek kell forogni? Mire jó az? 1980-ban még volt olyan kocsi amin jobb oldalon nem volt tükör, akkor még volt értelme jobbra hátra kukkolni, de akkor ott volt a "menő" panorámatükör a szélvédő felett ;]
Ez a sok balf.sz ami az utakat rója, az út szélén parkoló autót 100-120cm-re kerülni úgy, hogy a szembe közlekedő autót megállásra, jobb esetben fékezésre kényszeríti, vagy nem tartani a vonalon belül az autót, de sok marhábbik fajta motoros meg a vonalról dönti át a motort hátha megfejel egy kamion hűtőrácsot, mert ugye az is a vonalat kényelmesen mindig át kell lépje.. Szóval a közlekedési morál gusztustalan, alantas, szánalmas, irritáló sok esetben. A sok nagy német autós meg aztán, aki megvette a nagy gépet, mert még tankolni tud, aztán amikor a kettős tömegű besz.rik zokog, hogy nemhogy alkatrészre nincs, de a telefonszámlára sem, nem tudják mi az az index, nem tudják, hogy mások is járnak az utakon, természetesen tisztelet a normálisan közlekedőknek :K

(#4537) Cunaja


Cunaja
addikt

Szép jó reggelt Mindenkinek!
Legyen szép napotok!
Mai útirány Budapest - Stúrovo - Budapest. Nem fogok unatkozni. Az autó fél éves 6 sebességes Renault Megane.
Megy mint a veszedelem, de persze max 140-el.
Közben a P9 navigál és dumál, hogy gyorsan mész. :)
144-el szaladtam bele az autópályán a fényképész mesterekbe, de nem kaptam semmit. :) A P9-en futó Traffi Hunter jelezte, de nem hittem neki. Na azóta is mindig megy a háttérbe és már hiszek neki. 99%-ban igaza van.
Amúgy van olyan kollégám, akinek 20 éve van jogsija, de Pesten nem hajlandó vezetni, mert ami itt folyik az nem normális. Igen, itt nem árt néha a mások fejével is gondolkodni. 6 dolog ami itt nem normális.
1. Index nincs; 2. Féktávolság szintén nincs; 3. Sebesség betartása lehetetlen szinte(rám mindig dudálnak);4. a 2 kerekű járművek amiknek a piroslámpa(közúti forgalomirányító fényjelző készülék) csak egy színváltó valami. 5. Gyalogos, aki nem ismeri a zebrát. 6. Maga a közlekedési morál.
Röviden ennyi.
MK VII: ezért off topik :P ;)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#4538) csocsoszán


csocsoszán
őstag

Jó reggelt! :R
Jó utat! "Vezess óvatosan! Vagy "Vagy Andris vagyok, indulhatunk!" ?
Én az utóbbival közlekedem.

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#4539) szemesi69 válasza MK VII (#4535) üzenetére


szemesi69
addikt

A kézifékes indulást sem tanítják többek között :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#4540) szemesi69 válasza Cunaja (#4537) üzenetére


szemesi69
addikt

Én Pesten vizsgáztam, állítólag aki ott tud közlekedni, az már mindenhol tud, értve ezalatt külföldön is. Amiket írtál vidéki városokban is így van :)
Ma már szabályok csak papíron léteznek, és azért vannak, hogy megszegjék őket :) Aztán sírnak köpködnek, mert a bunkó rendőr megbüntette őket, különben is miért nem a bűnőzőket hajkurásszák jelmondattal, ne az autósokat baszogassák, különben is az ő adójukból kapják a fizetést, ez mindig felbaszta az agyamat, mert akkor a rendőr által fizetett adóból meg ő kapja a fizetését? Szóval a fejekben is kéne rendet tenni néha.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#4541) bubus66 válasza szemesi69 (#4540) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia

Így van legelőszőr a fejekben kellene rendet rakni.

Mi is mikor kin ültünk a laktonya előtt (anno) azt mondták milyen könnyen vannak a Tűzoltók.

Válaszunk Menj haza gyújtsd fel a házadat és majd nem leszünk könnyen.

Igen a rendőr se büntetne meg (és akkor nem kellene azt mondani amit írtál) ha betartanák a szabályokat..

Persze vannak kivételek..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4542) ANDROID??? válasza szemesi69 (#4540) üzenetére


ANDROID???
addikt

Sziasztok!

Azért vannak szép dolgok is, nem akarok senkit szidni, szabályosan szoktam közlekedni..
Az azért furcsa, hogy amikor kell, nincs épp elérhető rendőr, vagy épp nem tudnak jönni mert nincs autó, persze nem mérni kellene éjjel/nappal.. :W
Egyszer kaptam egy parkolásit, mert állítólag a megállni tilosban parkoltam (Nem volt tábla!), az is furcsa volt, hogy amikor a fotót kértem, hogy mutassák meg a válasz annyi volt mit képzelek magamról szabálytalan voltam és kész. Elmentem a helyszínre, hogy megnézzem a táblák épp aktuális állapotát, érdekes módon már 2 db vadonatúj tábla volt, egy megállni 15m tilos és utána egy P tábla, ahol az állítólagos szabálytalanság esetekor egy sem volt. Vannak ilyen varázstáblák amik a semmiből keletkeznek. Nem szoktam a tilosban parkolni, nem karok büntetéseket fizetni, van annak a pénznek jobb helye is. "De ugye", ha a közeg bemegy a bankba felvenni egy kis pénzt, vagy egyéb magánügyet intézni, a bejárat előtt felfestett megállási tilalmat jelző ferdén felfestett egyenletes vonalak nem okoznak akadályt, ha már a megállni tilos tábla nem volt elég észrevehető.
Fényképem is van róla, lehet be kellett volna küldeni volna az illetékes kapitányság vezetőjének. :U

(#4543) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Ez is érdekes, PL a Nokian WR D4 16-ban jobban szerepelt mint 17-ben :U
Ki fizet többet az lesz a teszten jobb, vagy most épp így jött ki, és minden tesztnek más az eredménye, vagy a gyártók módosítottak a gumik anyagán? :F Érdekes.

https://www.autonavigator.hu/teligumiteszt-2016

https://www.autonavigator.hu/tippek_tanacsadok/adac_teligumiteszt_2017-20199

(#4544) Septum15 válasza szemesi69 (#4540) üzenetére


Septum15
aktív tag

Nekem a kedvencem az a biztonsági öv utála. Nekem 2 éves korom óta mondogatják hogy amint beszálltál a kocsiba, biztonsági övet kapcsold be. Én mindig ezt csinálom és egyszerűen lesorvad az agyam, hogy ha látom hogy az emberek tiltakoznak ellene. Igen, 100000 esetből 1ben pont azért élte túl az ember a balesetet, mert nem volt bekötve, de ott van a másik 99999 eset, amikor a hiánya miatt halnak meg. Illetve a biztonsági övnek látszódó póló a kedvencem..

(#4545) szemesi69 válasza Septum15 (#4544) üzenetére


szemesi69
addikt

Tudnék mesélni a biztonsági öv hiánya miatt bekövetkezett balesetekről, megfordultam pár helyszínen, mikor a bácsi kirepült az autóból, ha be lett volna csatolva túléli, így viszont kitört a nyaka, volt szerencsém halálos tömegbalesethez és még sorolhatnám, hány helyszínen intézkedtem, voltak rémálmaim utána nem egyszer. Tocsogtam vértócsába, aztán este felhívtak otthon, szegény motoros hapatitisz B-s volt, utána oltás sorozat, de előtte rendőr autó ment ellenszerért, amit 72 órán belül kellett megkapnom.

ANDROID??? Voltak köztünk is oda nem való emberek, és vannak most is, ami miatt sokszor szégyellem, hogy az volt a hívatásom. El tudom hinni amit írtál, mivel én is tapasztaltam hasonlókat, sajnos nem vagyunk egyformák, gerinctelen emberek akadnak mindenhol. Inkább nem megyek bele jobban :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#4546) ANDROID??? válasza szemesi69 (#4545) üzenetére


ANDROID???
addikt

Nem én sem akarok jobban belemenni nem azért írtam, ez a gusztustalan, hogy van sok ilyen aki visszaélő gerinctelen. A környezetemben is látok bár "lazagyereket", mert most ő "szerv" lett csipa még háromszor akkora, de sajnos ilyen a világ.

Viszont süt a nap (éppen, de meddig), ennek lehet örülni :)

(#4547) bubus66 válasza szemesi69 (#4545) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én is láttam nagyon sok dolgot, sőt ahogy mondod, topogtunk vértócsában, vagy agyvelőn vagy emberi test maradványokon, vágtunk ki nagyon sok súlyos sérültet (és itt említeném meg, hogy számtalanszor jó lett volna ha nincs bekötve, mert sokkal kisebb sérülésekkel megúszta volna). Igaz ennek az ellentéte is igaz.

Én most is azt tartom a biztonsági övről, hogy amennyit segít annyit árt is.. Én biztos, nem tenném kötelezővé a használatát, és szerintem jóval többen használnák..

Mi be voltunk oltva a Hepatits a Tifusz és egyéb fertőzések ellen ez volt az úgy nevezett Ló szérum (tifusz-tetanusz).

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4548) szemesi69 válasza bubus66 (#4547) üzenetére


szemesi69
addikt

Öv témában egyetértünk, én sajnos nem voltam beoltva, mert utáltam, ha böködnek, így majdnem ráfaragtam, azóta nem hagyok ki védőoltást :)
Más, ehhez mit szólsz? A face oldaladra is ki tettem: [link]
Vérnyomásod ugrani fog :(

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#4549) bubus66 válasza szemesi69 (#4548) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszi tudom olvastam a BM-sek fogjunk össze jogainkért-on meg is osztottam.

Mit nem mondjak erre a Rétvárira kinyílt a bicska zsebembe. Ha csak egy golyóm lenne egy puskában akkor is kitudnám loccsantani az agyát....

Nem baj remélem jövőre a Jobbik hatalomra kerül és visszaállítja a 97-es szolgálati törvényt..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4550) bubus66 válasza szemesi69 (#4548) üzenetére


bubus66
nagyúr

Benne vagy ebben a csoportban?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.